Szerző Téma: Zenék, amiket szeretünk  (Megtekintve 304317 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #165 Dátum: 2006.03.09 09:50:35 »
Idézetet írta: "leszilaci"


hááát, ha a nagyon elektrósat nem szereted, akkor örülhetsz,h nem voltál a derrick may-en...én sem voltam, de tesóm szerint borzalmas rossz volt: nyekergő-nyakargó, lassú, sok kiállású, széttördelt zene, amire csak álltak egyhelyben az emberkék.
és hyperspace mostanában nagyon is ezen a vonalon halad :( (és ezt az elektrós vonalat hot-x hozza leginkább...)
a complexbe sokat jártam főleg, m öcsikém be tud vinni :P
azonban  mostanában asszem biohazard rendezvények szoktak-volt lenni, de az is lecsengett(nyáron volt pár fél-negyedházas buli)...voltam az egyiken, nagyon kevés ember jött el :(
meg régebben pár D&B buli...LTJ Bukem-féle brigádot jó volt hallgatni, csak a zúzósabb tört ütemtől 2 óra után megfájdul a fejem

elötte volt patexban, meg patex2-ben a hyper...az hangulatosabb volt :) lerobbant gyártelep a daróci úton...kicsit rázósabb hely volt(pedig 5-800m-re ott van a rendőrörs), de  az adventre és társaira iszonyatot buliztunk!(meg a mentőknek sem kellett messzire vinni az idióta hülyegyerekeket...)

igen, szentendrén is voltak olyan bulik,h a plafonról csöpögött a víz, és valahol a ruhatár, és a bejárat között volt elviselhető idő és embertömeg :)
pedig elég nagy belmagassága van az épületnek, ami valaha a márka nevű üditőital palackozására szolgáló gyár volt :P
(ha pontosak az infóim)

hasonló plafoncsöpögést a kashmirban éltem már át...naaa, az a pince nem eccerű....szellőzés az 0, de Speedy J. szettjétől amúgy sem jutottam levegőhöz :P

jaja, a hajógyári events hallban, vagyis mostmár studio-ban tartják a rendezvényeket....nem tudom milyen..bevallom,h soha nem voltam még ott.

és miért nem szeretem a rush-t?
Jeff Mills-t, láttad-hallottad? ki volt az első, aki 3 lemezjátszóval kezdett zenélni? hallasz mostanában róla? legalább 16-szor jobb dj-nek tartom!(de lehet,h 18 :P )
Inigo Kennedy-t, Gayle San-t, Marco Carola-t, Speedy J-t, Adam Beyer-t láttad mixelni?
vagy mikor Claude Young 3 lemezjátszóval osztja az embereket, és halálpontos mix közben csak úgy lazán a könyökével belehúz az egyik lemezbe????
mikor hallasz rush-tól egy olyan szettet, ahol előveszi a jó öreg roland 303-ast ,és olyan acidet zúdít,h kirohansz a teremből? nem teccik a keverése...le a mély, fel a mély túl sűrűn, túl gyakran, túl gyorsan....hatásvadászat!
rushnak már a neve sem szimpatikus: drog...mégpedig az a fajta, ami kegyetlenül szétb@@sza az agyadat, az illóanyag beszippantásakor...nagyon sokan tolják sajnos :(
pedig ha a sok buta fiatal legalább azzal tisztában lenne,h ezt a szer a latexbőrök tisztítására használt maró vegyület, amit ugye félig legálisan árultak néhány sexshopban, mégpedig a melegek körében volt népszerű: ellazítja az izmokat....aztán diszkódrog lett belőle :(
miért kell erre biztatni a fiatalokat?

persze nem azt mondom,h béna, vagy nem hallgatom meg, de jóval nagyobb a füstje, mint a lángja!
nagyon felkapott...mindenki ismeri...sőt sok 16 éves csak ezt az 1 nevet ismeri. ezért mondtam,h jó a marketingje!
szóval csak azért nem jön be mert agyon van majmolva...
nem azt mondom,h csak a full underground zene az igazi, m nagyon szeretem pl tiesto-t is, de a rush-mániától már nagyon az égnek áll a hajam...főleg mikor vagy 2 éve egy hyperes plakáton győzikés-zebramintás szőrös borzalomban feszített..áááááááááááá


Szal Derrick May tényleg ilyen rossz volt? Pedig úgy harangozták, hogy hatalmas buli lesz... Én mondjuk még tőle nem is hallottam semmit, nem ismerem a műveit...

Tényleg a Márkát valamikor ott Szentendrén a gyártelepen palackozták? De izgi!  :nagymosoly:

Mind ismerem és hallottam azokat akiket felsoroltál, mind nagyon is jók! Voltam Jeff Mills-en, Beyer-en, és Speedy-n is, mindhárom nagyon jó volt, őket is komázom, de valahogy a Rush megjelenése és különleges stílusa megfogott engem, ahogy néha beleénekel szettjeibe meg fura hangokat ad, szal ez is mind más a megszokottól!  :vag2: Én nem tartozom a sok 16 éves közé aki csak azért kedveli Rush-t mert jó a marketingje vagy hogy nagyon felkapott, nekem a különlegessége miatt jött be, ja és hát a stílusa amit te nem kedvelsz...

Ja, 3 éve volt a narancsos-fekete színű plakát Rush fejével és behunyt szemeivel, utána a fura öltözékes talán zebrás féle hülyeség, most meg a fehér plakát szintén a fejével és szívalakú mozdulatával...
Toyota Yaris T SPORT
153



leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #166 Dátum: 2006.03.09 10:43:43 »
Idézetet írta: "ToTo"


Szal Derrick May tényleg ilyen rossz volt? Pedig úgy harangozták, hogy hatalmas buli lesz... Én mondjuk még tőle nem is hallottam semmit, nem ismerem a műveit...

Tényleg a Márkát valamikor ott Szentendrén a gyártelepen palackozták? De izgi!  :nagymosoly:

Mind ismerem és hallottam azokat akiket felsoroltál, mind nagyon is jók! Voltam Jeff Mills-en, Beyer-en, és Speedy-n is, mindhárom nagyon jó volt, őket is komázom, de valahogy a Rush megjelenése és különleges stílusa megfogott engem, ahogy néha beleénekel szettjeibe meg fura hangokat ad, szal ez is mind más a megszokottól!  :vag2: Én nem tartozom a sok 16 éves közé aki csak azért kedveli Rush-t mert jó a marketingje vagy hogy nagyon felkapott, nekem a különlegessége miatt jött be, ja és hát a stílusa amit te nem kedvelsz...

Ja, 3 éve volt a narancsos-fekete színű plakát Rush fejével és behunyt szemeivel, utána a fura öltözékes talán zebrás féle hülyeség, most meg a fehér plakát szintén a fejével és szívalakú mozdulatával...


nem, derrick may nem volt rossz, de ő is olyan zenét nyomott, mint a régi hypereken a kisteremben ment. nem zúz nagyon.
de bele is hallgathatsz a http://www.soundhead.hu/ -ről le lehet tölteni egy videorészt, csak az íze kedvéért  :kacsint:

azzal,h Neked bejön a rush, nem minősítettelek, eszem ágában sem volt!!!!!!
nem azt akartam sugalni,h aki őt hallgatja, az mind hülye! nem degradálni akartalak!
magadra nem vedd már, mert megharagszom :nyelv:

kinek mi tetszik...ízlések különböznek :P
én csak azt mondom,h túl van misztifikálva  :pofa:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #167 Dátum: 2006.03.09 11:24:26 »
Idézetet írta: "leszilaci"


nem, derrick may nem volt rossz, de ő is olyan zenét nyomott, mint a régi hypereken a kisteremben ment. nem zúz nagyon.
de bele is hallgathatsz a http://www.soundhead.hu/ -ről le lehet tölteni egy videorészt, csak az íze kedvéért  :kacsint:

azzal,h Neked bejön a rush, nem minősítettelek, eszem ágában sem volt!!!!!!
nem azt akartam sugalni,h aki őt hallgatja, az mind hülye! nem degradálni akartalak!
magadra nem vedd már, mert megharagszom :nyelv:

kinek mi tetszik...ízlések különböznek :P
én csak azt mondom,h túl van misztifikálva  :pofa:


Máris belehallgatok, nem sokára... Nincs félreértés, nem is volt, ne csináld máááááá, nem vettem magamra, semmi gond barátom, nem is volt soha!  :nagymosoly:  :kacsint:  :pofa:
Toyota Yaris T SPORT
153



squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #168 Dátum: 2006.03.10 12:44:40 »
Egy pár hete voltam MediaMarktban és az autóhifi részlegen szólt valami piszok jó zene (bő 20 percet ott álltam és hallgattam),. Megkérdeztem az eladó csókát, azt mondta "James Holden - JJJ" mixe szól. Ismeri valaki? Nagyon fáj a fogam rá. Állítólag olyan 2-3 éves szett.

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #169 Dátum: 2006.03.10 13:40:30 »
Idézetet írta: "squiddy"
Egy pár hete voltam MediaMarktban és az autóhifi részlegen szólt valami piszok jó zene (bő 20 percet ott álltam és hallgattam),. Megkérdeztem az eladó csókát, azt mondta "James Holden - JJJ" mixe szól. Ismeri valaki? Nagyon fáj a fogam rá. Állítólag olyan 2-3 éves szett.

http://www.discogs.com/artist/James+Holden
végignyálaztam, de nem találtam JJJ nevű albumát, vagy szetjét :(

http://www.trance.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=1152
itt meg agyondícsérik...

http://www.jamesholden.org/
angol progressiv-vonal....

jövőhéten visszatérhetünk rá :kacsint:
bár nem ígérek semmit, de van progi-őrült ismi, akinek van ismerőse, aki már hallotta,h.....
jövőhéten okosabbakat tudok mondani.... :nagymosoly:

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #170 Dátum: 2006.03.10 15:23:05 »
Idézetet írta: "squiddy"
Egy pár hete voltam MediaMarktban és az autóhifi részlegen szólt valami piszok jó zene (bő 20 percet ott álltam és hallgattam),. Megkérdeztem az eladó csókát, azt mondta "James Holden - JJJ" mixe szól. Ismeri valaki? Nagyon fáj a fogam rá. Állítólag olyan 2-3 éves szett.


James Holden - Live On JJJ,  Australia (10-05-2003).mp3 98,75 Mb. Dc-ről jön nem tudom mikor végez. Szólj ha kell.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #171 Dátum: 2006.03.10 15:46:02 »
Idézetet írta: "Apu"

...Dc-ről jön nem tudom mikor végez. Szólj ha kell.


ja, kérem, h ez jobb helyeken így megy :?:
 :kacsint:  :mrgreen:

ezek szerint élő felvétel...az jó,h nem szerepel a diszkográfiában :pofa:

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #172 Dátum: 2006.03.14 07:42:10 »
Apu:
LÉCCI, LÉCCI!!!!!!!! Hogy jut6ok hozzá?

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #173 Dátum: 2006.03.18 22:17:42 »
Ma este 20-tól élőben közvetítés a MAY DAY-ről a Radio DEEJAY-n, nagyon jó!  :band:  :supz:  :partyman:  :dancing:  :elephant:  :10:
Toyota Yaris T SPORT
153



leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #174 Dátum: 2006.03.20 12:02:37 »
Idézetet írta: "ToTo"
Ma este 20-tól élőben közvetítés a MAY DAY-ről a Radio DEEJAY-n, nagyon jó!  :band:  :supz:  :partyman:  :dancing:  :elephant:  :10:

nem rögzítette vki?
állítólag nagyon jó volt :vag2: , én meg lemaradtam :szomoru:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #175 Dátum: 2006.03.21 19:08:19 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "ToTo"
Ma este 20-tól élőben közvetítés a MAY DAY-ről a Radio DEEJAY-n, nagyon jó!  :band:  :supz:  :partyman:  :dancing:  :elephant:  :10:

nem rögzítette vki?
állítólag nagyon jó volt :vag2: , én meg lemaradtam :szomoru:


Én nem vettem fel, de amit mutattak, az alapján nagyon jó lehetett...  :kacsint: Volt kint pár haver, mondták hogy szuper volt!  :nagymosoly:
Toyota Yaris T SPORT
153



Batyuka

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
    • http://www.qefglobal.com
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #176 Dátum: 2006.04.04 13:59:58 »
Haho mimitalisok, haho Kokojszi, haho Bobojsza es masok!

Nincs meg veletlenul valakinek a Placebo--Meds album? Ugye igen! Nagyon szeretnem meghallgatni!! Pentekre hozzatok el, lecci, lecci, lecci...........!

B.
vensis II, 1.6 Sol Sedan [size=12]33[/size]

leszilaci

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #177 Dátum: 2006.04.05 01:15:35 »
hát...placebót azt nem tudok hozni...nem is ismerem...
de ha érdekel, ezt el tudom vinni meghallgatni:
Tiesto-In Search Of Sunrise 5 (Los Angeles) 2cd...
április 24-én fogják kiadni a boltokban  :kacsint:

rezol

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #178 Dátum: 2006.04.10 23:29:56 »
Greg Howe, Victor Wooten & Dennis Chambers  :supz:  [smilie=sm36.gif]  [smilie=sm47.gif]  [smilie=sm48.gif]

Satriani

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #179 Dátum: 2006.04.10 23:48:58 »
Idézetet írta: "Szonár"
Greg Howe, Victor Wooten & Dennis Chambers  :supz:  [smilie=sm36.gif]  [smilie=sm47.gif]  [smilie=sm48.gif]


:10:

Szép lassan előkerülnek az én zenéim is :)