Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1571377 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #6345 Dátum: 2010.08.05 22:36:45 »
Ha sok pénzed van akkor tuningolhatsz tovább is mint amit írtam, Angliában van egy profi cég, aki ért a Toyota ECU-khoz és újraírják neked a gyújtás és az injektortáblát anélkül, hogy be kéne szerezned egy piggyback ECU-t , meghülyítve vele a gyári diagnosztikát. Állitanak a VVTLI ponton is, hogy hamarabb legyen lift pl. 6000-nél és ne 6400-nál. Természetesen a 2ZZ-hez teljeskörű turbósítást vagy kompresszorosítást is vállalnak.
Ha lesz rá pénzed. 260 lóig elmehetsz.

Pár dolog azért másképp van,nem kötekedni akarok csak az a 8400 az 8250 ;)

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6346 Dátum: 2010.08.05 22:38:37 »
first if see my car  you see the fek pedal. and in side also its like new.i told you i owen 2 cars.Ts have to go :yes:

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6347 Dátum: 2010.08.05 22:39:28 »
Érdekes... én Békéscsabán lakom már 3 éve, de ezt a kocsit még egyszer sem láttam (arra emlékeznék, amúgy sincs Csabán TS)
Mondjuk az ára elég nevetséges... és hol van ez a piroshoz képest?!  :whistling:

Fura... szerintem igazából nem akarja eladni...
Ezt legalább annyi ideje hirdeti, mit a pirosat, több, mint egy éve! És, ha jól emlékszem, nem is került ennyibe... asszem valami 3,29M volt, vagy ilyesmi, 3M fölött kicsivel.

Ez nekem azt mutatja, hogy egyre inkább nem akarja eladni. Imádja hirdetni... nincs ezzel semmi gond. :)


in this price its good car :))

Ohh... I see. In this case I will start to earn more money in order to buy rather that one not your car (because you suggested). (Dont worry, buying each is seems to be impossible for me.)
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6348 Dátum: 2010.08.05 22:41:05 »
there is no problem you buy or not.some other will buy i know my car  so dont worry no one push you for that  :clap:
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.05 22:42:53 írta ts888 »

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6349 Dátum: 2010.08.05 22:43:46 »
first if see my car  you see the fek pedal. and in side also its like new.i told you i owen 2 cars.Ts have to go :yes:

OK, ok, I will se your car. No cost of it.
So, I see, your break pedal is new. Never been used... right? Always using the gas pedal, never breaking.. :)
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6350 Dátum: 2010.08.05 22:44:07 »
szuti come on skype

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: TS
« Válasz #6351 Dátum: 2010.08.05 22:44:24 »
first if see my car  you see the fek pedal. and in side also its like new.i told you i owen 2 cars.Ts have to go :yes:
ts888, wich is your car? Sorry, I'm afraid i still haven't seen that on a picture... Could you show me some picture about your car?
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6352 Dátum: 2010.08.05 22:46:14 »
there is no problem you buy or not.some other will buy i know my car  so dont worry no one push you for that  :clap:

Khan, Iam interested in checking your car. No problem with that. I will get connection with you when I will be back from holiday. Next week after.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #6353 Dátum: 2010.08.05 22:50:03 »
Köszi, igyekszem egy jót találni, egy számomra elérhető áron.
Azért ez még fenn van. Ezt én megnéztem. Ez sem éppen makulátlan. Az eleje le volt bontva..., bár igaz, viszonylag szépen lett összerakva.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-4035025
Egyszer azt írod, hogy az A oszlopig le lett csukva, egyszer meg hogy le lett bontva az eleje, de azért szemezel vele......ha tetszik,  miért nem próbálod kideríteni, mekkora volt a sérülése? Ha márkaszervizben rakták össze meg kell hogy legyen a részletes számla, de más szervizben sem ördögtől való ez....esetleg fényképek a törött állapotról, vagy valami. Miből gondolod, hogy az A-oszlopig volt törve, ha nem tudsz semmi pontosat?

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6354 Dátum: 2010.08.05 22:51:17 »
give ur email address  by mail please


Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #6355 Dátum: 2010.08.05 22:51:34 »
Érdekes... én Békéscsabán lakom már 3 éve, de ezt a kocsit még egyszer sem láttam (arra emlékeznék, amúgy sincs Csabán TS)
Mondjuk az ára elég nevetséges... és hol van ez a piroshoz képest?!  :whistling:
Fura... szerintem igazából nem akarja eladni...
Ő szokott itt néha néha fórumozni......

Supra TT

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 180
Re: TS
« Válasz #6356 Dátum: 2010.08.05 23:01:00 »
i send u email the photo

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6357 Dátum: 2010.08.05 23:03:17 »
Köszi, igyekszem egy jót találni, egy számomra elérhető áron.
Azért ez még fenn van. Ezt én megnéztem. Ez sem éppen makulátlan. Az eleje le volt bontva..., bár igaz, viszonylag szépen lett összerakva.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-4035025
Egyszer azt írod, hogy az A oszlopig le lett csukva, egyszer meg hogy le lett bontva az eleje, de azért szemezel vele......ha tetszik,  miért nem próbálod kideríteni, mekkora volt a sérülése? Ha márkaszervizben rakták össze meg kell hogy legyen a részletes számla, de más szervizben sem ördögtől való ez....esetleg fényképek a törött állapotról, vagy valami. Miből gondolod, hogy az A-oszlopig volt törve, ha nem tudsz semmi pontosat?

Várj, szerintem nem értek eléggé hozzá, hogy teljesen világosan le tudjam írni. Márkaszervizben nézettem meg, de nem márkaszervizben javították. Alánéztek, az eleje törve volt nem kicsit. GTK-s volt. Lámpák, hűtő, az elején szinte minden. Az elejét levágták és újra építették. Az alján egy helyen látszódtak a flexelés nyomai (elfelejtették lekenni egy folton alvázvédővel.) A szervizesek nem javasolták, arra hivatkozva, hogy ha egyszer egy autót már így "vissza kellett építeni", akkor az már sosem lesz ugyanolyan tartású, mint a gyári. Előfordulhat, hogy egy kisebb karambolnál a várhatónál sokkal jobban összetörhet, ezért veszélyes. Szemeztem vele, megnézettem, de mikor ez derült ki, lemondtam róla. Azt tudom mondani, amit a szervizesek nekem mondtak.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6358 Dátum: 2010.08.06 07:22:27 »
Köszi, igyekszem egy jót találni, egy számomra elérhető áron.
Azért ez még fenn van. Ezt én megnéztem. Ez sem éppen makulátlan. Az eleje le volt bontva..., bár igaz, viszonylag szépen lett összerakva.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.8_ts-4035025
Egyszer azt írod, hogy az A oszlopig le lett csukva, egyszer meg hogy le lett bontva az eleje, de azért szemezel vele......ha tetszik,  miért nem próbálod kideríteni, mekkora volt a sérülése? Ha márkaszervizben rakták össze meg kell hogy legyen a részletes számla, de más szervizben sem ördögtől való ez....esetleg fényképek a törött állapotról, vagy valami. Miből gondolod, hogy az A-oszlopig volt törve, ha nem tudsz semmi pontosat?

Amúgy persze fénykép, vagy számlák nincsenek (legalábbis én nem láttam. A törésig egy lista van a számlázott tételekről.). Nyilván nincs, és nem is lesz, hiszen az első találkozáskor még azt is mondta a tulaj, hogy talán még a hűtő sem sérült... Én azért kérdeztem, hogy vajon az a furcsa pasztázás a lengéscsillapítók környékén! (itt se várj tőlem pontos meghatározást) a karosszérián, biztos gyári? Válasz: "Igen, nézd meg a másik oldalon is olyan".
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."

Vakator

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 643
Re: TS
« Válasz #6359 Dátum: 2010.08.06 09:15:16 »
Érdekes... én Békéscsabán lakom már 3 éve, de ezt a kocsit még egyszer sem láttam (arra emlékeznék, amúgy sincs Csabán TS)
Mondjuk az ára elég nevetséges... és hol van ez a piroshoz képest?!  :whistling:
Fura... szerintem igazából nem akarja eladni...
Ő szokott itt néha néha fórumozni......

Szerintem Ő is tudja, hogy nem rosszindulatból írjuk, amit... És azt is látja talán, hogy a kért ár, nem reális.
"Nincs ez elrontva..., csak másra lesz jó."