Szerző Téma: TS  (Megtekintve 1563840 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4215 Dátum: 2009.08.15 11:42:55 »
Nekem most nem jó a vasárnap.. :(
Idén nem tudom lesz-e még alkalom lemenni, viszont van egy megmaradt fél jegyem, ha valaki nem akar egészet menni.
Szóljatok ha kellene!

Én elvinném azt a fél jegyet. Kipróbálnám a kocsit holnap mennék vele pár óvatos kört.
Valamikor este elmennék érte.  PÜ-ben írd meg hová menjek.
Köszi.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: TS
« Válasz #4216 Dátum: 2009.08.15 12:25:01 »
Én is csak egy felet akarok menni,mert aztán Hungaroring nyílt nap lesz,de azt most kihagyom mert szept közepén úgy néz ki benne lesz a gép a garázs Laptiming című műsorban és Turán Frici megy vele a Hungaroringen egy gyors kört és ott azt akarom hogy minden patent legyen a lehető legjobb idő érdekében :devil:
Én azt szoktam nézni  :yes: Szólj majd, mikor kerül a géped adásba!! :clap:
Amit legutóbb láttam, az egy tuningol M5-volt a mostani szériából. Ha jól tudom a tabella tetején az MB SLR van.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4217 Dátum: 2009.08.16 19:39:19 »
Megvolt az 1. pályázásom : Euroring. Élveztem jó kis gyakorlás volt, kell gépészkedni rendesen. Az az érdekes érzés , mikor egy éles kanyarban a kocsi sodródik kifelé és vissza kell hozni. 3-nál sose kapcsoltam feljebb még a célegyenesben sem, ami egyébként rövid. Olyan hibám volt, hogy általában későn fékeztem így gyorsan nagy sebességgel estem be a kanyarokba és nehezen tudtam kigyorsítani.
Az autó tette a dolgát mentem kb 10-12 kört összesen, a gumik ,fékek ill. a hűtővíz bírta az igénybevételt pedig elég meleg volt du 1/2 2-kor. A hűtővíz túlfolyótartáély szintje kb 1 centit emelkedett, úgy tudom ennek nem kell a max-jelnél lenni. Elég technikás a pálya így az 1.4-es motor annyira nem volt hátrány igaz a kis nyomaték azért érződött de szerintem gyakorlással az 1.4-essel lehet relatíve jó időket menni ,mert a futóművem szerintem jól vizsgázott, nem tudom kívülről hogy látszott kíváncsi vagyok a többiek véleményére is.

Szutinak nem volt ellenfele 2 szlovák autót egy RS Focust meg egy STI Imprezát is megelőzött. Kár, hogy Mozsóval nem tudtam menni a karszalag hiánya miatt, legközelebb majd pótoljuk. De mindenki jól ment aki kint volt a Celicák és az MR2 is.

Jah és KMR, köszi mégegyszer. Amúgy a Margít hídon a lehajtó után nem tudsz rámenni a rakpartra egészen a Hilton szállóig kell kocsikáznod mire leengednek a rakpartra, le volt zárva valamiért.






« Utoljára szerkesztve: 2009.08.16 19:46:01 írta tutinet »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: TS
« Válasz #4218 Dátum: 2009.08.16 20:26:42 »
Tényleg elég jó volt a mai nap.Tutinet is jól vizsgázott csak a fékkel kell hamarabb és bátrabban bánnia hogy ne essen be a kanyarokba mert úgy sokszor sodródott kifelé az ideális ívről.Meg hogy ha kanyarban csúszik akkor ne nyomja padlóig a gázt,mert akkor csak a gumikat koptatja és nem halad.Amúgy rendben volt.

Amikor megláttam a legújabb RS-t és STI-t akkor a gyomrom is kicsit összeszorult és reménykedtem hogy menni is fognak:) Az STI-n yokohama semi slickek voltak az RS meg utcaikon nyomta.Az Impreza nem volt nagy szám a gumik ellenére sem,de a z RS nagyon komolyat ment az egyenesekben és a kanyarokban azon nevettem hogy a bal kanyarban a bal hátulja emelkedett el a jobb kanyarokban meg a jobb és csak 3 keréken száguldott.A kanyarokban meg féktávon megvertem aztán az egyeneseben szépen elhúzott azért a 305 paci hátulról is meggyőző volt,de amikor 1 fél óra alatt 2-szer elengedtem aztán toltam és megelőztem akkor nem volt olyan őszinte a mosolya :)

A legjobbat ma Bartender teljesítette amikor mértem a körét akkor 1.28.7-et ment ami nagyon jó kis kör és majdnem teljesítette megint,de nem kapott benyát a gép vagy 1 másodpercig és így 1.29 2-t ment szal az is sokkal jobb lehetett volna.Végre hogy leforgatta úgy a masinát ahogy már jóideje mondtam hogy tegye ;)Ice-nak volt egy kis malőrje az egyik kanyarral,de nem lett nagy baj ;).Mozso az első alkalomhoz képest 1.33-at ment amit én mértem és az egy remek idő az utcai gumikhoz képest és folyamatos mosollyal jött és ment ki a boxutcából amikor láttam :D

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #4219 Dátum: 2009.08.16 20:35:45 »
Azert nem csak a Focus RS ment 3 kereken. A forum miatt le kellett kicsinyitenem, de azert talan latszik, igaz nagyon messze voltatok a fotomasinatol.

[a csatolmányt egy admin törölte]
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #4220 Dátum: 2009.08.16 20:36:45 »
Tutinet



[a csatolmányt egy admin törölte]
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #4221 Dátum: 2009.08.16 20:39:02 »
Turn-in oversteer. Megfogtam, sot meg szepen ra is forditott a sikanra. :-)

ui: Az uccso ket kepet nem en csinaltam, hanem ICE oldalbordaja a gepemmel, de jok lettek.

[a csatolmányt egy admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.16 21:11:22 írta mozso »
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #4222 Dátum: 2009.08.16 20:44:32 »

Jah és KMR, köszi mégegyszer. Amúgy a Margít hídon a lehajtó után nem tudsz rámenni a rakpartra egészen a Hilton szállóig kell kocsikáznod mire leengednek a rakpartra, le volt zárva valamiért.
Akkor ezek szerint minden OK volt.. :)
Lehet h már aug 20-ra építkeznek valamit a rakparton. Normál esetben még a Parlament előtt le lehet menni.

mozso

  • Átalakítgató machinátor
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1174
  • 2006 1.8L Corolla Turbo
Re: TS
« Válasz #4223 Dátum: 2009.08.16 21:03:58 »
Szerintem nagyon atom volt, es mindenki jol erezte magat. Sajnos az utcai gumik nalam nem nagyon birtak 2-2.5 kornel tovabb, pont amikor igazan kezd belejonni az ember. Na ja, valamit valamiert. Szerintem ugy 2mp-et le tudtam volna nyesni az idobol, de az elso probalkozasnal valami volt a valtoval (nyilvan en voltam a bena) es 4-es helyett felig kettes lett a hatso gyors reszen (szerencsere azonban megsem, de rogton elvettem a gazt). A masodiknal viszont nem hutottem vissza elegge a gumikat es nagyon orrtolos lett, csinaltam is miatta pici porfelhot es akkor mar tudtam ez a kor is kuka. Viszont a fekek atom jol birtak, meg is lepodtem...
Mozso::home, Corolla E12 HB kovácsolt 1ZZ-FE + GT2860R turbo + sok egyéb

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: TS
« Válasz #4224 Dátum: 2009.08.16 21:05:06 »

Jah és KMR, köszi mégegyszer. Amúgy a Margít hídon a lehajtó után nem tudsz rámenni a rakpartra egészen a Hilton szállóig kell kocsikáznod mire leengednek a rakpartra, le volt zárva valamiért.
Akkor ezek szerint minden OK volt.. :)
Lehet h már aug 20-ra építkeznek valamit a rakparton. Normál esetben még a Parlament előtt le lehet menni.
Bingó. A repversenyre, egész pontosan.

Gratulálok tutinetnek, hogy sikerült neki kipróbálnia magát és a kocsiját pályán is!  :clap: :clap:

További széles mosolyos boxutca-kiállásokat!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

tutinet

  • Vendég
Re: TS
« Válasz #4225 Dátum: 2009.08.16 21:17:33 »
Bingó. A repversenyre, egész pontosan.

Gratulálok tutinetnek, hogy sikerült neki kipróbálnia magát és a kocsiját pályán is!  :clap: :clap:

További széles mosolyos boxutca-kiállásokat!

Köszi.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: TS
« Válasz #4226 Dátum: 2009.08.17 10:14:01 »
Sajnos most nem lehettem ott. De majd legközelebb  ::)
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: TS
« Válasz #4227 Dátum: 2009.08.17 22:28:23 »


kicsit off az autó ebben a topicban de a navigátor nem  :D

1:28,7 lett a legjobb mért kör (thanks Szuti)
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: TS
« Válasz #4228 Dátum: 2009.08.17 22:36:07 »
Né mán hogy lobog Szuti haja :D
Gabe 254.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: TS
« Válasz #4229 Dátum: 2009.08.17 23:12:39 »
Ja, és mindig kitakarja a kép felét...   :devil: