Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1248452 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
!Teljesen OFF
« Válasz #345 Dátum: 2006.03.14 10:59:02 »
magamban beszélésrol nálam annyit h pl mikor bezárom a kocsim mindig hangosan magamban mondom h "bezártam" mert 5 perc múlva a müveletre nem de a hangos szóra emléxem :rohog:  :faradt:  :shock:
hát igen. kezdödö szenilitás :elkeseredett:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
!Teljesen OFF
« Válasz #346 Dátum: 2006.03.14 11:10:57 »
Idézetet írta: "murray"
magamban beszélésrol nálam annyit h pl mikor bezárom a kocsim mindig hangosan magamban mondom h "bezártam" mert 5 perc múlva a müveletre nem de a hangos szóra emléxem :rohog:  :faradt:  :shock:
hát igen. kezdödö szenilitás :elkeseredett:

Én is ilyen vagyok, de jellemzően visszamegyek, illetve 3x is bezárom a kocsit, kicsit  :crazy:  :crazy: nek is néznek miatta. :nagymosoly:  :pofa:

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
!Teljesen OFF
« Válasz #347 Dátum: 2006.03.14 11:48:06 »
Idézetet írta: "taby"
Idézetet írta: "murray"
magamban beszélésrol nálam annyit h pl mikor bezárom a kocsim mindig hangosan magamban mondom h "bezártam" mert 5 perc múlva a müveletre nem de a hangos szóra emléxem :rohog:  :faradt:  :shock:
hát igen. kezdödö szenilitás :elkeseredett:

Én is ilyen vagyok, de jellemzően visszamegyek, illetve 3x is bezárom a kocsit, kicsit  :crazy:  :crazy: nek is néznek miatta. :nagymosoly:  :pofa:

Én már azt hittem, hogy csak én vagyok gyönge agyilag, de úgy látom ez "szinte" természetes. :nagymosoly:
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
!Teljesen OFF
« Válasz #348 Dátum: 2006.03.14 11:55:36 »
Na akkor én is bevallom, hogy sokszor előfordult már, hogy nyitva hagytam a kocsit, és azóta paranoiás vagyok.  :nagymosoly: Inkább 2szer megnézem...
Laco 73 :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #349 Dátum: 2006.03.14 12:31:07 »
Óóó , a zár-para , az engem időközben már teljesen a hatalmába kerített  :crazy: ... van , hogy fél percig rángatom a bejárati ajtó kilincsét mielőtt elindulnék otthonról , hogy tudatosodjon bennem , hogy bezártam  :? ... a kocsinál dettó ... a legdurvább az , amikor Balatonon a nyaralót zárom be hosszabb időre . Volt már , hogy lefotóztam a digit géppel , ahogy zárom be az ajtót , hogy ha már hazafelé hatalmába kerít a bizonytalanság hogy TÉNYLEG bezártam-e , akkor a kép megnyugtasson  :kacag:

--------------------------

Matreiben (Ausztriában) , ahol nyaralni szoktunk , az emberek nyitva hagyják az autójukat a ház előtt , éjjelre is , mert olyan a közbiztonság  :szemforgat: ... engem a háziak kiröhögtek , mikor beriasztóztam megszokásból a kocsit  :shock: ... hát ja , az nagyon más világ .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
!Teljesen OFF
« Válasz #350 Dátum: 2006.03.14 12:50:46 »
Hát igen, Horvátországban 1 nagy kempingben voltunk tavaly elött, ott bármit kint hagyhattál az elősátor alatt, vagy az elötte levő sörsátor alatt, senki se foglalkozott vele, pedig az a magyar részleg volt, 1 elég forgalmas kempingben, ami dugig volt.
Hajduszoboszlón meg ellopták apu cipőjét, amit ott hagyott pár percre, és ez nem az első ilyen eset volt.
Laco 73 :D

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
!Teljesen OFF
« Válasz #351 Dátum: 2006.03.14 13:10:36 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Matreiben (Ausztriában) , ahol nyaralni szoktunk , az emberek nyitva hagyják az autójukat a ház előtt , éjjelre is , mert olyan a közbiztonság  :szemforgat: ... engem a háziak kiröhögtek , mikor beriasztóztam megszokásból a kocsit  :shock: ... hát ja , az nagyon más világ .

Hogy mondjak pozitív példát: többször hagytam éjszakára az autót a kapubejáró előtt, a kulcs vagy a gyújtáskapcsolóban, vagy a kesztyűtartón volt (igaz akkor még Trabim volt), a másik példa: múlt héten kissé kapkodva indultunk dolgozni (nem mintha nem ez lenne az általános :nagymosoly: ) és a kapuban felejtettem a teljes kulcs-csomómat kívülről(!) :crazy: . Egész nap így volt, és csak este, amikor hazaértünk, vettük észre. Semmi nem tűnt el, a kulcs ott fityegett a kapuban. Másnap lecseréltem az összes hengerzárat.
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #352 Dátum: 2006.03.14 13:23:04 »
Palaczk!

Érdekelne az osztrák nyaralási lehetőség, akár PÜ-ben is.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
!Teljesen OFF
« Válasz #353 Dátum: 2006.03.14 15:22:18 »
jóvan gyerekek akkor nem csak nekem van agybajom :faradt:
éljen a szenilitás :banging:
 :nagymosoly:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #354 Dátum: 2006.03.14 16:56:41 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Palaczk!

Érdekelne az osztrák nyaralási lehetőség, akár PÜ-ben is.


A www.virgental.at oldalon tudsz nézelődni . Mi is ott találtuk a szállásunkat , ahol idén nyáron lakni fogunk . A helyet (Matrei) egyszer átutazóban találtuk véletlenül - Osttirolban van , irdatlan (részben 3000 m fölötti) hegyek között , a Grossglockner szomszédságában , a Hohe Tauern nemzeti parkban . Olyannak , aki szereti a hegyeket nemcsak síelésre , hanem nyáron túrázásra is , nyáron is ideális célpont . Nagyon gyönyörű  :D !

Mi eddig kétszer voltunk ott és egy helybéli magyar nőnél laktunk , de ő időközben elköltözött , ezért a fenti oldalon keresgéltünk szállást .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #355 Dátum: 2006.03.18 11:07:27 »
No . Megyek sövényt nyírni . Húsz méter hosszú , két méter magas sövény . Ollóval . Mert tavaly elfeledkeztünk róla , és az ágak úgy megvastagodtak , hogy a gép nem vágja el  :x ... tudjátok , mekkora poén ollóval lenyírni egy ekkora sövényt ? Egyenletesre , szépre ? A külső oldalára ráment kétszer nyolc órám  :shock: ... és most még visszavan a belső , ahol az egyéb növényektől sokkal kevésbé lehet hozzáférni  :?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Savaria

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 413
    • http://www.park-asz.hu
!Teljesen OFF
« Válasz #356 Dátum: 2006.03.18 13:59:38 »
Idézetet írta: "Palaczk"
No . Megyek sövényt nyírni . Húsz méter hosszú , két méter magas sövény . Ollóval . Mert tavaly elfeledkeztünk róla , és az ágak úgy megvastagodtak , hogy a gép nem vágja el  :x ... tudjátok , mekkora poén ollóval lenyírni egy ekkora sövényt ? Egyenletesre , szépre ? A külső oldalára ráment kétszer nyolc órám  :shock: ... és most még visszavan a belső , ahol az egyéb növényektől sokkal kevésbé lehet hozzáférni  :?


Én tudom. Nem is szoktuk vállalni, csak géppel. Ember nincs, aki ki tudná fizetni.
Sajnos egy megoldás van, figyelni kell! :shock: Vagy megcsinálni magadnak, kézzel.
A benzines gép egyébként 1,5-2 centit még elvág.
color=green]Savaria[/color] 91

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
!Teljesen OFF
« Válasz #357 Dátum: 2006.03.18 16:19:20 »
Engem meg a guta ütöget. Kellene metszeni, lemosópermetezni, de állni is csak su betűbe tudok, mankóval. Szerintetek????? :robbanfej:
Idén se lesz termés, csak kukac, meg monília :halal: ..... :-(
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
!Teljesen OFF
« Válasz #358 Dátum: 2006.03.18 16:27:02 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Engem meg a guta ütöget. Kellene metszeni, lemosópermetezni, de állni is csak su betűbe tudok, mankóval. Szerintetek????? :robbanfej:
Idén se lesz termés, csak kukac, meg monília :halal: ..... :-(

Biogyümölcs Rulez!! :pofa:  :nagymosoly:  :rohog:  :otlet:  :nagymosoly:  :pofa:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
!Teljesen OFF
« Válasz #359 Dátum: 2006.03.18 17:39:20 »
Idézetet írta: "Savaria"
Idézetet írta: "Palaczk"
No . Megyek sövényt nyírni . Húsz méter hosszú , két méter magas sövény . Ollóval . Mert tavaly elfeledkeztünk róla , és az ágak úgy megvastagodtak , hogy a gép nem vágja el  :x ... tudjátok , mekkora poén ollóval lenyírni egy ekkora sövényt ? Egyenletesre , szépre ? A külső oldalára ráment kétszer nyolc órám  :shock: ... és most még visszavan a belső , ahol az egyéb növényektől sokkal kevésbé lehet hozzáférni  :?


Én tudom. Nem is szoktuk vállalni, csak géppel. Ember nincs, aki ki tudná fizetni.
Sajnos egy megoldás van, figyelni kell! :shock: Vagy megcsinálni magadnak, kézzel.
A benzines gép egyébként 1,5-2 centit még elvág.


Mára elegem is lett belőle , öt órát kinn nyújtózkodtam a hidegben  :shock: ... majd holnap folytatom , állítólag melegebb is lesz .

Amúgy elvágni elvágja a mi elektronyos gépünk is - de a vastagabb ágakat csak csúnyán roncsolva vágja el , kvázi inkább eltépi , ez meg ugye nem jó dolog .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )