Szerző Téma: Corona  (Megtekintve 307351 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Corona
« Válasz #270 Dátum: 2008.03.07 08:34:35 »
ez a pali nem normális. szar felnik, gumik. ez a kocsi nincs restaurálva
olyan 800 kb amit ér
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #271 Dátum: 2008.03.08 12:29:40 »
Idézetet írta: "murray"
ez a pali nem normális. szar felnik, gumik. ez a kocsi nincs restaurálva
olyan 800 kb amit ér


A felni könnyen lehet, hogy passzol. Most nem vagyok teljesen képben ez ügyben, de rémlik, hogy láttam én már ilyen felnit ilyen autón. Szal lehet, hogy mégiscsak ez a gyári.

A gumi... na ja, az biztosan nem stimmel, de veterán autónál ez elég lényegtelen dolog, majd szerez rá másikat az ember.

Viszont a kocsi tényleg rászorul legalábbis egy részleges restaurálásra. Kiváló alap rá, szemlátomást tök eredeti belül is (és fõleg ez rohadtul fontos egy ilyen ritkaságnál) - de sokat kéne rá költeni, hogy tiptop legyen.

A becslésed szerintem reális, bõ 3000 eurot ér ez az autó így, ahogy van. Mondjuk könnyen lehet, hogy oda is adná ennyiért - ilyen autó esetében az irányár nagyon képlékeny dolog.

Amúgy maga az autó iszonyat jól néz ki :10: !!!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #272 Dátum: 2008.05.13 13:28:06 »
Egy ideje Kanadában és Ausztráliában is zajlott a keresés a Coronámhoz való hûtõrács után, hála egy roppant szimpatikus német arcnak a Japan Classic Freunde egyesülettõl :10: ...

És most kaptam ezt az emailt Ausztráliából:

"HEY LASZLO,
I;VE GOT GREAT NEWS FOR YOU!!!!!!!!!!!!!
I FOUND YOU THE GRILLE. AND ITS IN VERY GOOD CONDITION, THIS IS WHAT I HAVE BEEN TOLD, BUT I BELIEVE IT BECAUSE I KNOW THIS MAN AND HE SELLS GOOD PARTS, AND CLEAN TOO.
I WILL LET YOU KNOW SHORTLY HOW IT IS, AND IF I CAN NEGOCIATE THE PRICE LEAVE THIS TO ME, WHEN I GET IT I WILL PHOTOGRAPH IT AND SEND YOU THE PHOTO IF YOU ARE HAPPY WITH IT.
I WILL GET BACK TO YOU. SO DONT WORRY NO MORE YOU FINALLY WILL GET YOUR GRILLE. :-))
REGARDS MARIO..."

(A lényeg magyarul: megvan a hûtõrács!!!!!!!)

Emberek... Nem találok szavakat...

 :10:  :10:  :10:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :atolel:  :atolel:  :atolel:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
Corona
« Válasz #273 Dátum: 2008.05.14 22:48:15 »
Azért azt csendben, minden pejoratív áthallási szándék nélkül megjegyzem, hogy te tényleg megszállott vagy! 8)  :10: :prayer:  :toy:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #274 Dátum: 2008.05.15 01:02:10 »
Idézetet írta: "rezol"
Azért azt csendben, minden pejoratív áthallási szándék nélkül megjegyzem, hogy te tényleg megszállott vagy! 8)  :10: :prayer:  :toy:


Aszonta anno az öreg Winston Churchill: "We shall never surrender!" :pofa:

---------------------------

Amúgy a Japan Classic Freunde részérõl Ralf Harnisch, illetve az õ ausztráliai cimborája, Mario Tineo nélkül nem sokra mentem volna (gyönyörû veterán Nissan Skyline-okat vezetnek egyébként mindketten, lásd Nissan topik). Áldassék a nevük :prayer:  :prayer:  :prayer: !!!

Ralf amúgy repülõgép-technikus, évtizedeket húzott le a Luftwaffénál, és igen kellemes kis vitákat folytatunk mailben arról, hogy az F-104 Starfighter avagy a MiG-21 tekinthetõ-e jobb vadászgépnek :nagymosoly: ...

Tegnap tudtam meg amúgy, hogy a hûtõrács, amit Mario talált, mindössze 80 ausztrál dollárt kóstál :o ... Kiadtam volna érte háromszor ennyit is, ha kell. Ráadásul Mario valszeg tud szerezni egyéb alkatrészeket is: meg is kértem, hogy "túrjon" még nekem egy szett helyzetjelzõ lámpát, indexeket meg hátsó lámpákat is a Coronához - lévén a nyáron beszerzett bontott Coronámon másmilyenek vannak, azok nem passzolnak a felújítandó Coronára.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #275 Dátum: 2008.05.16 10:06:47 »
A rács tegnap megérkezett Mariohoz. Ezt a képet küldte:



 :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Corona
« Válasz #276 Dátum: 2008.05.16 18:44:51 »
Idézetet írta: "Palaczk"
A rács tegnap megérkezett Mariohoz. Ezt a képet küldte:
:nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

 :shock:  :shock:
Te az, mintha új lenne, nem?
Mennyi HUF-ban fog megállni, mire ideér a világ másik felérõl?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

ATIS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1852
  • Corolla HB 88 XL
Corona
« Válasz #277 Dátum: 2008.05.16 19:48:02 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "rezol"
Azért azt csendben, minden pejoratív áthallási szándék nélkül megjegyzem, hogy te tényleg megszállott vagy! 8)  :10: :prayer:  :toy:


Aszonta anno az öreg Winston Churchill: "We shall never surrender!" :pofa:


Én is bírom az öreg mondásait.  :nagymosoly: Nekem a kedvencem, hogy "a történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni."

Amúgy gratula a rácshoz. Tényleg szép a képen. Trotterhez csatlakozva, mintha új lenne. :)

Díszes éke lesz a Coronádnak. :P.
Az igazság pusztán nézőpont kérdése.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Corona
« Válasz #278 Dátum: 2008.05.17 01:24:11 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Palaczk"
A rács tegnap megérkezett Mariohoz. Ezt a képet küldte:
:nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

 :shock:  :shock:
Te az, mintha új lenne, nem?
Mennyi HUF-ban fog megállni, mire ideér a világ másik felérõl?


Ja, Mario írta is, hogy igen jó állapotú a rács :D !

80 dollárt adott érte, ez kb. 12.000 Ft. Ehhez jön majd még a szállítás, de az kombinált lesz, közös csomagban jön majd a Ralf Nissanos cuccaival. Illetve, ha minden jól megy, Mario szerez majd még egy pár helyzetjelzõt, indexet, ilyesmit is a Coronához, és azokkal együtt küldi majd.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Corona
« Válasz #279 Dátum: 2008.05.17 18:40:02 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Trotter66"
Idézetet írta: "Palaczk"
A rács tegnap megérkezett Mariohoz. Ezt a képet küldte:
:nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:  :nagymosoly:

 :shock:  :shock:
Te az, mintha új lenne, nem?
Mennyi HUF-ban fog megállni, mire ideér a világ másik felérõl?


Ja, Mario írta is, hogy igen jó állapotú a rács :D !

80 dollárt adott érte, ez kb. 12.000 Ft. Ehhez jön majd még a szállítás, de az kombinált lesz, közös csomagban jön majd a Ralf Nissanos cuccaival. Illetve, ha minden jól megy, Mario szerez majd még egy pár helyzetjelzõt, indexet, ilyesmit is a Coronához, és azokkal együtt küldi majd.

Nagyon ócsó, csak a szállítást kell gazdaságosan megoldani :wink:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Corona
« Válasz #280 Dátum: 2008.05.17 20:09:55 »
Ja, nem vészes.
Nekem 28 ezerben volt az Altezza rácsom, szállítással együtt (Japánból küldték).

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Corona
« Válasz #281 Dátum: 2008.05.19 09:33:27 »
gratula Palaczk! :kacsint:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corona
« Válasz #282 Dátum: 2008.07.24 16:23:55 »
Időközben Mario beszerzett egy második hűtőrácsot is, tartaléknak  :clap: ... Ez kicsit kopottasabb, de ép, és csak 60 dollárba fájt. És ezzel még nincs vége: talált oldalindexeket, első indexeket és első helyzetjelzőket is  :clap: :clap: :clap: ... Ezek még együtt további 60 dollárba kóstálnak.

Fantasztikus a segítőkészsége ennek az embernek, hogy hónapokon át időt, fáradtságot nem kímélve keresgél egy vadidegen számára, aki a világ másik végén lakik (ide jönne a tízes szmájli és a hódolat szmájli, ha lennének, de továbbra sincsenek, ugye)  :yes: !!!

Most még arra várunk, hogy találjon két hátsó lámpát is, aztán az egész bekerül egy dobozba, és megy az unokatesómék vagy a nagybátyámék németországi címére. Nem bízzuk a pótolhatatlan szállítmányt a magyar posta gondosságára  ::) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Corona
« Válasz #283 Dátum: 2008.07.24 17:43:01 »
Időközben Mario beszerzett egy második hűtőrácsot is, tartaléknak  :clap: ... Ez kicsit kopottasabb, de ép, és csak 60 dollárba fájt. És ezzel még nincs vége: talált oldalindexeket, első indexeket és első helyzetjelzőket is  :clap: :clap: :clap: ... Ezek még együtt további 60 dollárba kóstálnak.

Fantasztikus a segítőkészsége ennek az embernek, hogy hónapokon át időt, fáradtságot nem kímélve keresgél egy vadidegen számára, aki a világ másik végén lakik (ide jönne a tízes szmájli és a hódolat szmájli, ha lennének, de továbbra sincsenek, ugye)  :yes: !!!

Most még arra várunk, hogy találjon két hátsó lámpát is, aztán az egész bekerül egy dobozba, és megy az unokatesómék vagy a nagybátyámék németországi címére. Nem bízzuk a pótolhatatlan szállítmányt a magyar posta gondosságára  ::) ...
Előbb-utóbb eljutsz az auszikoz is... ::) Meghálálhatod!   :1eye:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corona
« Válasz #284 Dátum: 2008.07.24 18:32:52 »
Előbb-utóbb eljutsz az auszikoz is... ::) Meghálálhatod!   :1eye:

Oda én egyhamar nem jutok el... A repüléstől nagyon fosok  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )