Szavazás

Mennyire jól tuningolható a Yaris?

Nagyon, azt se tudom, mit vegyek bele :)
14 (15.9%)
Közepesen, elég sok cucc kapható hozzá.
31 (35.2%)
Alig, nem sok lehetőség közül lehet választani
20 (22.7%)
Nem tuningolható. Így jó, ahogy van :)
23 (26.1%)

Összes szavazó: 86

Szerző Téma: Yaris tuning  (Megtekintve 546644 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

leszilaci

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2385 Dátum: 2008.08.21 09:24:38 »
gratula!
na, türelem, tornaterem.. :)
honnan? hogyér' ?
Xanyi rámcsörömpölt egyik hétvégén(ezúton is köszönöm :) ),h a carstyling-on hirdetnek Ts-ülést. 55-65 között (attól függően,h szállítani kell-e)

a srác(aki a hirdetést feladta), annak a d4d yarisnak a tulaja, amelyik ToTo Ts-ét is legyorsulta a tököli találkozón, ő rendelte meg az üléseket, de időközben eladósorba került a yarisa. - itt egy LINK - (egy szintén d4dyaris tulajdonostól vette volna meg az üléseket, aki ugyancsak árulja a kocsiját - Zénóka, itt a LINK - )

szóval majdnem nyíregyházára kellett mennem az ülésekért, azután majdnem pestre, és a végén a szomszéd faluig kellett csak elautóznom :laugh:
az üléseket először beszerelt állapotban láttam, próbáltam ki. lufik benne vannak, de az én autómban csak díszként funkcionál sajnos :ph34r:
ja, és fura volt ugyanolyan TTE felniket látnom yarison, mint ami az enyémen van :eek: ráadásul a 10km-re lakunk egymástól  :sorcerer:

Nnnna, végre :clap:
Mi a következő projekt? :laugh:
hmmm...
valami normális méretű, és gördülési ellenállású gumit kell szerezni :innocent: :whistling: hogy a 0w20-as olaj 1 decijét ki tudjam rendesen autózni, ne vessze kárba ::)
de ez -nagy valószínűséggel- csak jövőre lesz aktuális :online2long:

lASSAN MÁR ÚGY FOG KINÉZNI A KISAUTÓD MINT EGY ts :)  :clap:
(CapsLock  :censored: )
Oldallufi van ? és tud is működni? (nem kell kipróbálni :) )
lökhárító+küszöb+ködlámpa még hátra van...de ezekről aszem' lemondok :) ráadásul (szemre) a Ts jobban le van ültetve, mint az enyém, de ezt csak méregetve lehet megmondani pontosan :)
oldallufi van, de nem lehet bekötni sehova :ph34r:

Peti

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2386 Dátum: 2008.08.21 10:21:32 »
hogy a 0w20-as olaj 1 decijét ki tudjam rendesen autózni, ne vessze kárba ::)

 :clown:

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris tuning
« Válasz #2387 Dátum: 2008.08.31 17:44:35 »
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy yarishoz (2005) hátsó led,vagy led hatású lámpát lehet-e valahonnét beszerezni?
Valami olyasmit keresek,mint az új ts-é.Tehát hogy piros az egész búra de led hatású a fény.

A neten csak ezt találtam,de ezt nem tartóm előnyősnek a szürke szinhez,inkább a feketéhez passzolna.(és amúgyse ledes)
http://www.avb-sports.be/toyota/yaris/1999-2005/lighting/taillight-assembly/6775
Yaris Ts 05'

Peti

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2388 Dátum: 2008.08.31 17:50:15 »
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy yarishoz (2005) hátsó led,vagy led hatású lámpát lehet-e valahonnét beszerezni?
Valami olyasmit keresek,mint az új ts-é.Tehát hogy piros az egész búra de led hatású a fény.

A neten csak ezt találtam,de ezt nem tartóm előnyősnek a szürke szinhez,inkább a feketéhez passzolna.(és amúgyse ledes)
http://www.avb-sports.be/toyota/yaris/1999-2005/lighting/taillight-assembly/6775


Itthon még nem láttam LED-es hátsólámpát Yariszhoz :)
De a kép szerint létezik...


Peti

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2389 Dátum: 2008.08.31 17:55:57 »
Most nézem az FK honlapját, van azért hozzá :) klikk

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris tuning
« Válasz #2390 Dátum: 2008.08.31 19:24:25 »
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy yarishoz (2005) hátsó led,vagy led hatású lámpát lehet-e valahonnét beszerezni?
Valami olyasmit keresek,mint az új ts-é.Tehát hogy piros az egész búra de led hatású a fény.

A neten csak ezt találtam,de ezt nem tartóm előnyősnek a szürke szinhez,inkább a feketéhez passzolna.(és amúgyse ledes)
http://www.avb-sports.be/toyota/yaris/1999-2005/lighting/taillight-assembly/6775


Itthon még nem láttam LED-es hátsólámpát Yariszhoz :)
De a kép szerint létezik...



Ez is nagyon jó!Ezt hol találtad?Igazából ilyen kénne,ami tiszta piros.nem ilyen lexusos.
Yaris Ts 05'

Peti

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2391 Dátum: 2008.08.31 21:51:17 »
Ez is nagyon jó!Ezt hol találtad?Igazából ilyen kénne,ami tiszta piros.nem ilyen lexusos.

Ezt az ebay-en néztem... (TS topikba van a link)

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: Yaris tuning
« Válasz #2392 Dátum: 2008.09.02 19:58:56 »
Ez is nagyon jó!Ezt hol találtad?Igazából ilyen kénne,ami tiszta piros.nem ilyen lexusos.

Ezt az ebay-en néztem... (TS topikba van a link)

Nagyon jól néznek ki,de itthon a műszak elfogadja?
Amúgy nagy szemétség,hogy Yaris II-höz alig vannak ilyen csinos dolgok. :surrender:
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris tuning
« Válasz #2393 Dátum: 2008.09.02 21:07:41 »
Ez is nagyon jó!Ezt hol találtad?Igazából ilyen kénne,ami tiszta piros.nem ilyen lexusos.

Ezt az ebay-en néztem... (TS topikba van a link)

Nagyon jól néznek ki,de itthon a műszak elfogadja?
Amúgy nagy szemétség,hogy Yaris II-höz alig vannak ilyen csinos dolgok. :surrender:

http://www.badtoys.ch/set_2.htm
Yaris Ts 05'

Peti

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2394 Dátum: 2008.09.07 15:43:08 »
Nagyon jól néznek ki,de itthon a műszak elfogadja?

Elméletben elkéne fogadniuk, gyakorlatban én inkább visszateszem majd a gyári lámpát, nehogy ezért meghúzzák az autót :flowers:

Peti

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2395 Dátum: 2008.09.07 15:47:33 »
Még egy hsz-ig visszatérve a LED-es hátsólámpákhoz, a Lurdyba láttam ilyen LED-paneleket, többféle méretben, formában, a gyári izzó helyére lehet csatlakoztatni, gondolom néminemű barkácsolási kedv is kell hozzá, R-GO szétkell szedni a lámpát, de a végeredmény olyan lehet mint az 500dolláros cucc, 2-3ezerért adták, sztem érdekes alternatíva :yes:

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris tuning
« Válasz #2396 Dátum: 2008.09.08 13:46:53 »
Még egy hsz-ig visszatérve a LED-es hátsólámpákhoz, a Lurdyba láttam ilyen LED-paneleket, többféle méretben, formában, a gyári izzó helyére lehet csatlakoztatni, gondolom néminemű barkácsolási kedv is kell hozzá, R-GO szétkell szedni a lámpát, de a végeredmény olyan lehet mint az 500dolláros cucc, 2-3ezerért adták, sztem érdekes alternatíva :yes:

az a baj,hogy abszolult 0 a hozzáértésem e téren....
kicsit is értenék hozzá nekifognék,de hogy lehet-e csatlakoztatni hozzá a panelt és még 1000kérdés...nemtom.valószinüleg nem lenne 600dollár,ha ilyen egyszerü lenne a dolog.sztem.nemtom
Yaris Ts 05'

Peti

  • Vendég
Re: Yaris tuning
« Válasz #2397 Dátum: 2008.09.08 18:34:03 »
nemtom.valószinüleg nem lenne 600dollár,ha ilyen egyszerü lenne a dolog.sztem.nemtom

Persze, biztos más a 600 dolláros, bár nem lepődnek meg ha hasonló elv alapján építenék át azokat a (gyári) lámpákat :shifty: ha bontóba találnál egy repedt burájú/sérült lámpát, 2 sörért elhozni :) kockázat nélkül simán bepróbálható egy ilyen panel: hogyhogy áll, hogy fér el, mennyire kell gányolni stbstb.

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: Yaris tuning
« Válasz #2398 Dátum: 2008.09.08 20:27:19 »
Ez is nagyon jó!Ezt hol találtad?Igazából ilyen kénne,ami tiszta piros.nem ilyen lexusos.

Ezt az ebay-en néztem... (TS topikba van a link)

Nagyon jól néznek ki,de itthon a műszak elfogadja?
Amúgy nagy szemétség,hogy Yaris II-höz alig vannak ilyen csinos dolgok. :surrender:

http://www.badtoys.ch/set_2.htm

Hú,ezek nemn "semmik".Most már az árak is sokkolóbbak!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

mokus

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re: Yaris tuning
« Válasz #2399 Dátum: 2008.09.16 16:51:09 »
Nem kifejezetten tuning de hol lehet kapni könyök támaszt Yaris-hoz.
Normális kültúráltra gondolok, amit a homasitá-ban láttam univerzális hát nekem nem tetszik.
üdv