Szerző Téma: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki  (Megtekintve 683832 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2805 Dátum: 2010.10.09 14:00:11 »
8-0 ide.

Fájt a fejem, azért nem mentem.

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2806 Dátum: 2010.10.15 14:04:18 »
Lányok & Srácok, lehet, hogy a ma estét kihagyom... Az egészségem nincs a helyzet magaslatán...  :cry: :helpsmilie:
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2807 Dátum: 2010.10.15 15:57:05 »
Jobbulást Mondi :)
Just drive for fun

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2808 Dátum: 2010.10.15 17:07:38 »
Jobbulást Mondi :)

Köszi, igyekszem  ::)
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2809 Dátum: 2010.10.15 17:22:37 »
Jobbulást kívánok én is :)

Valakinek nincs festőszalagja, elfelejtettem ma venni, azt azt enyim meg elfogyott...
Jövő héten visszaadom :)
Józsi vagyok :-)

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2810 Dátum: 2010.10.22 08:56:13 »
Ma délután Krakkóba utazom, ezért nem jövök este.
Sityu, remélem nem gáz, ha csak a jövő héten adom vissza a ragasztódat. Bocs a késlekedésért...
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2811 Dátum: 2010.10.22 10:46:45 »
Na ki jön ma? :) Akit érdekel, lesz ma egy OFF tesztautó (Zoom6) a holnapi OFF autós találkozóra kaptuk az MMHtól :)

pzs

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2812 Dátum: 2010.10.22 11:21:15 »
Na ki jön ma? :) Akit érdekel, lesz ma egy OFF tesztautó (Zoom6) a holnapi OFF autós találkozóra kaptuk az MMHtól :)

Vannak paran Toyotaklubban, forumon OFF autoval is, mert volt Toyotasok vagy barmilyen szal koti Oket a markahoz. Jelenleg Te is koztuk vagy es ezzel igy nincs is baj, de azert Mazdatalalkozot csak nem kellene csinalni a Pentek esti mikrotalik helyett/mellett. Illetve barmit lehet, mert a Mekibe barki mehet, nincs az lefoglalva barki altal, csak talan nem Toyotas forumon kellene ezt hirdetni...  :flowers:  :nono: :eek:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2813 Dátum: 2010.10.22 11:25:51 »
Na igen. TSityu se hozza a Suzis barátait - bár nem lenne gond persze - és nem csinál Suzi találkozót. :flowers: Miért nem jársz Mazda talira?  :1eye:

Amúgy mi nem megyünk ma.
         

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2814 Dátum: 2010.10.22 11:32:57 »
Na ki jön ma? :) Akit érdekel, lesz ma egy OFF tesztautó (Zoom6) a holnapi OFF autós találkozóra kaptuk az MMHtól :)

Én megyek, szerintem a sarokba ellesz a zoom-zoom a francia szekér mellett.... :devil:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2815 Dátum: 2010.10.22 11:33:37 »
Szombaton off találkozó van (és megyek igen, mert oda is járok) és Zoli a haverom ma veszi át a offmárka által felajánlott tesztautót és este a városban kocsikázik vele. Mondta, hogy este összefuthatunk és kipróbálhatom, engem személy szerint érdekel, ha téged nem akkor az a Te magánügyed. Én tudom, hogy ez egy Toyota szimpatizáns kör, viszont szerintem érdemes lehet a konkurenciát is megvizslatni, persze arra gondolok, hogy miben jobb vagy rosszabb mint az azonos szegmensben kínált Avensis. Szerintem sokszor hasonlítgatjuk össze a Toyotát más márkákkal, viszont most ez élesben is mehet. Nem lesz más márka találkozója péntekenként, nem kell félned, eljön egy haverom és ennyi.  ;) Amúgy nem értelek titeket... én egyszer sem írtam le a márka nevét...ti irogatjátok folyton :)

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2816 Dátum: 2010.10.22 11:50:48 »
Lesz 6-os BMW, megyek megnézem!!  :1eye:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2817 Dátum: 2010.10.22 12:23:04 »
Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni, más márkáknál is visznek off autókat a találkozókra. Pl. az amerikai autós talikra is gyakran visznek valami japán autót.
 :sorcerer:


Szerintem a holnapi Mazda találkozóra is szívesen vinnének valami jó kis Toyotát kipróbálni, csak nem tudták felhívni a TMH-t mert a toyota.hu oldalon nincs kint a számuk.
De ezen ne múljon: 06 23 885 100
 :szemez:

pzs

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2818 Dátum: 2010.10.22 12:37:04 »
Szombaton off találkozó van (és megyek igen, mert oda is járok) és Zoli a haverom ma veszi át a offmárka által felajánlott tesztautót és este a városban kocsikázik vele. Mondta, hogy este összefuthatunk és kipróbálhatom, engem személy szerint érdekel, ha téged nem akkor az a Te magánügyed. Én tudom, hogy ez egy Toyota szimpatizáns kör, viszont szerintem érdemes lehet a konkurenciát is megvizslatni, persze arra gondolok, hogy miben jobb vagy rosszabb mint az azonos szegmensben kínált Avensis. Szerintem sokszor hasonlítgatjuk össze a Toyotát más márkákkal, viszont most ez élesben is mehet. Nem lesz más márka találkozója péntekenként, nem kell félned, eljön egy haverom és ennyi.  ;) Amúgy nem értelek titeket... én egyszer sem írtam le a márka nevét...ti irogatjátok folyton :)

Te miert nem viszel 1-2 havert Zoom-os talalkozora? Szerintem egyszer mindenkeppen erdemes eljatszani, csak mert kivancsi lennek a reakciokra  :yes:. Ja es Zoom-os forumra mindenkeppen ird be, hogy gyertek mert jon egy Toyotas haverom es akkor remelhetoleg elfertek...  :hug:
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.22 12:47:56 írta pzs »

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Pénteki mikrotalik! Kerepesi-Keresztúri sarok Meki
« Válasz #2819 Dátum: 2010.10.22 12:39:20 »
Hívtam Tomit neki nincs sok kedve meg ideje, viszont Zó eljön, tehát erről ennyit :) Ja és amikor említettem a szervezőnek, hogy jön egy TC-os haverom azt mondta, hogy szeretettel várjuk és megkérdezte, hogy kérünk e majd ebédet az étterembe :)  :flowers: