Szerző Téma: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?  (Megtekintve 50072 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #150 Dátum: 2012.11.29 15:46:50 »
Ez hatalmas  [rohog] [rohog]

MFerenc

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1935
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #151 Dátum: 2013.02.14 15:29:58 »
Sose gondoltam volna, hogy dél-koreai sorozatot fogok nézni...
IRIS

Trailer nem biztos, hogy kedvet csinál hozzá. Részben Mo-n forgatott és játszódó, amúgy főleg Koreában játszódó nagyon izgalmas, ezzel együtt romantikus is (elkezdtem nézni, hátha, aztán 4-5 részt kell megnéznem egyszerre...)

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #152 Dátum: 2013.02.14 16:18:43 »
én most a zöld ijászra meg a homeland-re vok ráállva.
meg a combat hospitalt is szerettem. ;)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #153 Dátum: 2013.02.14 19:42:58 »
én most a zöld ijászra meg a homeland-re vok ráállva.
meg a combat hospitalt is szerettem. ;)

Bakker! Nektek (minden sorozatevőnek) már csak egy AK sorozatot kéne nézni,... szemből! :D :lol: :D real p.v.

Üdv; egy notorius sorozatvető
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #154 Dátum: 2013.02.14 19:54:41 »
:-):-):-)
én má néztem szemből AK sorozatot,meg hátulrol is íveltek 7.62-vel:-):-):-):-):-):-)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #155 Dátum: 2013.08.12 20:43:09 »
Nézi/nézte valaki a Damages (A hatalom hálójában) c sorozatot? Illetve adathordozón elérhető?  ;)
Az első 13 részt megnéztem tegnap, ez alapján a további 4 szériában is lehet fantázia  ::)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #156 Dátum: 2013.10.24 21:53:51 »
2hete indult a zöld íjász (arrow) 2.évad usában, azt ajánlom mindenkinek!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #157 Dátum: 2013.10.26 08:16:32 »
mi elkezdtük nézni anno a feleségemmel, de a harmadik résznél nem bírtuk tovább...viszont rájöttünk, hogy a zöld íjász egyszerre batman, superman, pókember és az összes többi szuperhős egyszerre  [rohog]
most láttuk viszont a Homeland negyedik részét (harmadik évad fut). amikor vége lett, azt hittem kiesik a kezemből a távirányító. az utóbbi sok év legjobb sorozata szerintem (persze a trónok harca után :D)

Kisfiatal

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3068
  • E12 1.6
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #158 Dátum: 2013.10.26 12:26:24 »
mi elkezdtük nézni anno a feleségemmel, de a harmadik résznél nem bírtuk tovább...viszont rájöttünk, hogy a zöld íjász egyszerre batman, superman, pókember és az összes többi szuperhős egyszerre  [rohog]
most láttuk viszont a Homeland negyedik részét (harmadik évad fut). amikor vége lett, azt hittem kiesik a kezemből a távirányító. az utóbbi sok év legjobb sorozata szerintem (persze a trónok harca után :D)

Én is a Homeland-et nézem, a zöld íjász mesefilm :)

marcedli

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 612
Re: Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #159 Dátum: 2013.10.26 16:15:23 »
mi elkezdtük nézni anno a feleségemmel, de a harmadik résznél nem bírtuk tovább...viszont rájöttünk, hogy a zöld íjász egyszerre batman, superman, pókember és az összes többi szuperhős egyszerre  [rohog]
most láttuk viszont a Homeland negyedik részét (harmadik évad fut). amikor vége lett, azt hittem kiesik a kezemből a távirányító. az utóbbi sok év legjobb sorozata szerintem (persze a trónok harca után :D)
jaja,  az nagyon komoly...

Azt ugye tudjátok,  hogy a Caracasi Dávid-torony valós helyszín...


Honda FR-V 2.2 ctdi 2006
Kia Sportage 2018

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #160 Dátum: 2014.02.13 23:56:31 »
Nézi/nézte valaki a Walking Dead-et?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #161 Dátum: 2014.02.14 07:12:09 »
én végignéztem. egyedül, mert a nejem nem hajlandó :D jó. még mindig megvan ugyanaz a feszültség, mint az elejétől fogva végig. de már kicsit régóta megy. nem mondom, hogy unalmas, mert szeretem, amikor mészárolják a zombikat, de kíváncsi vagyok, meddig folytatják. mert olyan véget nem tud érni ez a  sorozat, mint mondjuk a homeland, az biztos.

egyébként a legújabb sorozatélményem a S.H.I.E.L.D, ami egy thor-vasember-bosszúállók spin-off. egész jó, bár nincs túlbonyolítva. van benne két dögös csaj, az egyik egy kínai harcos milf, a másik meg egy nagyon friss, zsenge husika.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #162 Dátum: 2014.02.14 17:58:32 »
Urak!

Van-e valakinek híre esetleg arról, hogy a Holdfény magyar című sorozat 2. évadja előbb-utóbb szinkronnal is elérhető?
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #163 Dátum: 2014.02.14 22:15:43 »
én végignéztem. egyedül, mert a nejem nem hajlandó :D jó. még mindig megvan ugyanaz a feszültség, mint az elejétől fogva végig. de már kicsit régóta megy. nem mondom, hogy unalmas, mert szeretem, amikor mészárolják a zombikat, de kíváncsi vagyok, meddig folytatják. mert olyan véget nem tud érni ez a  sorozat, mint mondjuk a homeland, az biztos.

egyébként a legújabb sorozatélményem a S.H.I.E.L.D, ami egy thor-vasember-bosszúállók spin-off. egész jó, bár nincs túlbonyolítva. van benne két dögös csaj, az egyik egy kínai harcos milf, a másik meg egy nagyon friss, zsenge husika.
Hát nekem nagy premier ez a Walking Dead, mert ha hiszitek, ha nem, ez az első sorozat sok-sok éve, amit nézek  :sorcerer: :lol: ... én eddig teljesen kimaradtam ebből a "láz"-ból. Az utolsó, amit láttam, az Elit alakulat és a Pacific. Ezeket leszámítva, az elmúlt években láttam talán összesen (!) egy tucat részt a Boston Legal-ből, az Így jártam anyátokkal-ból, meg a House-ból. És slussz  ::)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:Sorozatok: mit és miért érdemes nézni?
« Válasz #164 Dátum: 2014.02.14 22:34:23 »
Viszont... ennek a Walking Deadnek aránylag az elején, van egy szvsz meglehetősen durva következetlenség  :hmmmm:

A második rész elején: Rick beér a városba, megtámadják a zombik... bemenekül a tankba. Elkezd rádión kommunikálni Glennel. Glen azt mondja neki: van egy rossz hírem... körülvettek a zombik! Mire Rick: és mi a jó hír? Glen: az nincs!

 :eek:

Ezt vártam volna: bakker, haver, a jó hír az, hogy egy tankban ülsz!!!  :otlet: :lol:

De neeem... Szóval, Rick kiszáll a tankból... 15 lőszerrel a pisztolyában... és FUTVA menekül, gondosan takarékoskodva a lőszerrel. Meg sem próbálja a tankot beindítani; vagy legalább a tetején lévő 50-es géppuskával kicsit megtisztítani a terepet a tank körül  ::) ... Na, ez jó nagy hülyeség volt forgatókönyv-írók részéről; fogalmam sincs, miért így oldották meg  :hmmmm: ?!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )