Szerző Téma: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.  (Megtekintve 432854 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1920 Dátum: 2010.04.19 10:39:11 »
Sziasztok,

Jó ideje nem fórumoztam, a privátban küldött leveleken kívül, úgyhogy most átolvastam az előzményeket.
Az elmúlt időszakban jobban el vagyok foglalva a munkámban, és egyéb elfoglaltságaim miatt bizony kissé elhanyagoltam a Klub fórumát.

Friss fejjel egyben végigolvasva a dolgokat azt látom, hogy mint ahogy minden területen az országban, itt is kicsit más lett fontos a tagok számára.
Régebben baráti összejövetelek, az autós túrák/találkozók, közös, vagy saját élmények cseréje volt a fontos, mostanában szinte minden hozzászólás a személyes előnyökről, lehetőségekről és elérhető kedvezményekről szól.
Ez is egy természetes, dolog, és a Toyota kereskedői hálózata, köztük a Super is próbál is ennek az elvárásnak megfelelni.
Aki régóta Toyota tulajdonos, az érzékelhette, hogy a kisker árak jelentős árcsökkentésen estek át, és a garancián túli autók akciós szervizcsomagjai is kedvezőbbek, mint egy akármilyen márkafüggetlen gyors-szerviznél. Ez azonban nincs ingyen, a kedvezmények, árcsökkentések egy részét az importőr, egy részét, és a munkadíj kedvezményt a kereskedő állja. Ezek mellett jelentősnek tűnő kedvezményeket adni, már nem minden esetben lehetséges.
Minden Toyota tulajdonosnak igyekszünk a maximumot nyújtani, ezért talán nem érezhető markáns különbség a Klub tagjai és a nem tagok közötti kiszolgálásban, de véleményem szerint a Toyota Klub alapítói sem szerették volna a kezdeti célokat egy kedvezménykártyás piramisjáték irányába elterelni.
A Klub-ban mindenki hathatós segítséget kaphat, válaszokat a kérdéseire, problémájára (az autójával kapcsolatban, persze ha az egy Toyota :D)
különböző embereket ismerhet meg, tehát alapvetően a Márkakereskedések része ebben az alapgondolatban csak egy kis pont, és elsősorban Misinek köszönhető.
Ha kérdés van ne kíméljetek, és arra kérlek, hogy privátban írjátok meg az elérhetőségeteket, ha nem kaptatok ajánlatot, mert a belső rendszerünk szerint mindenkinek kiment, de akkor ez esetben azonnal pótolnám, tényleg nagyon jó ajánlataink vannak.. Előre is köszönöm.
Üdv
kzozee
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Kookaburra

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 621
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1921 Dátum: 2010.04.19 17:47:25 »
A Bp.-szervizek közül nálam még mindig ők a favoritok.

Én is oda vittem volna tizenötezres szervizre a Yarist mert közel van a munkahelyemhez, de csak a saját olajukat hajlandók használni. Én viszont szeretnék élni azzal a lehetőséggel, hogy - kapcsolataim révén, hivatalos forrásból, számlával - nagyon olcsón jutok Mobil olajhoz.
Yaris 1,4 D-4D EXE VSC 2009.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1922 Dátum: 2010.04.19 22:15:58 »
A Bp.-szervizek közül nálam még mindig ők a favoritok.

Én is oda vittem volna tizenötezres szervizre a Yarist mert közel van a munkahelyemhez, de csak a saját olajukat hajlandók használni. Én viszont szeretnék élni azzal a lehetőséggel, hogy - kapcsolataim révén, hivatalos forrásból, számlával - nagyon olcsón jutok Mobil olajhoz.
Amennyiben a számlát vittem az olajról, akkor minden további nélkül beletöltötték. Természetesen csak a gyári előírásnak megfelelő olaj nem befolyásolja a garanciát.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1923 Dátum: 2010.04.19 22:42:37 »
Ha kérdés van ne kíméljetek, és arra kérlek, hogy privátban írjátok meg az elérhetőségeteket, ha nem kaptatok ajánlatot, mert a belső rendszerünk szerint mindenkinek kiment, de akkor ez esetben azonnal pótolnám, tényleg nagyon jó ajánlataink vannak.. Előre is köszönöm.
Üdv
kzozee
Kedve Kzozee!
Amennyiben a belső rendszeretek szerint minden üzenet kiment, a rendszer további ellenőrzést, tesztelést igényel. (Lehet csak a freemail dob vissza valamit?) Amennyiben tényleg valami javításra lett volna szükség biztosan jobban érdeklődtem volna.  A Toyotáink már rég nem garanciálisak, szerencsére baj nincs velük. A fék kivételével a kötelező karbantartási munkákat általában magam végzem, a megmaradt pénzt meg félreteszem egy új Toyotára.-)
A 3.gen  Priusra nem tudod véletlenül miért nincs opcionálisan vonóhorog?
Üdv: agyarka

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1924 Dátum: 2010.04.20 07:31:26 »
Ha kérdés van ne kíméljetek, és arra kérlek, hogy privátban írjátok meg az elérhetőségeteket, ha nem kaptatok ajánlatot, mert a belső rendszerünk szerint mindenkinek kiment, de akkor ez esetben azonnal pótolnám, tényleg nagyon jó ajánlataink vannak.. Előre is köszönöm.
Üdv
kzozee
Kedve Kzozee!
Amennyiben a belső rendszeretek szerint minden üzenet kiment, a rendszer további ellenőrzést, tesztelést igényel. (Lehet csak a freemail dob vissza valamit?) Amennyiben tényleg valami javításra lett volna szükség biztosan jobban érdeklődtem volna.  A Toyotáink már rég nem garanciálisak, szerencsére baj nincs velük. A fék kivételével a kötelező karbantartási munkákat általában magam végzem, a megmaradt pénzt meg félreteszem egy új Toyotára.-)
A 3.gen  Priusra nem tudod véletlenül miért nincs opcionálisan vonóhorog?
Üdv: agyarka


Szia,

Ha jól értettem, akkor Téged telefonon megkerestek, ígértek kedvező szervizajánlatot,de azt már nem kaptad meg? Küldd el kérlek a neved, telefonszámod, és e-mail címed priviben, és utána nézek. Ez az első ilyen visszajelzés, de ha időben utána nézünk, remélhetőleg az utolsó is.

Nem csak a 3 generációs, egyik Prius hajtáslánca sem bírja az utánfutó súlyát. ha úgy tetszik ez a szükséges rossz a full hybrid hajtású autóknál.
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1925 Dátum: 2010.04.20 08:51:46 »
Az RX-hez van vonóhorog.
 :D

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1926 Dátum: 2010.04.20 08:56:44 »
Az RX-hez van vonóhorog.
 :D

De nem is Prius hajtáslánca van, a köbcentikről nem is beszélve. :D
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1927 Dátum: 2010.04.20 09:12:43 »

Szia,

Ha jól értettem, akkor Téged telefonon megkerestek, ígértek kedvező szervizajánlatot,de azt már nem kaptad meg? Küldd el kérlek a neved, telefonszámod, és e-mail címed priviben, és utána nézek. Ez az első ilyen visszajelzés, de ha időben utána nézünk, remélhetőleg az utolsó is.

Nem csak a 3 generációs, egyik Prius hajtáslánca sem bírja az utánfutó súlyát. ha úgy tetszik ez a szükséges rossz a full hybrid hajtású autóknál.

Én is így jártam, kb. február végén, vagy márciusban megkeresett egy kellemes női hang, egyeztettünk, és azóta is várom az ajánlatot.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1928 Dátum: 2010.04.20 09:16:34 »

Szia,

Ha jól értettem, akkor Téged telefonon megkerestek, ígértek kedvező szervizajánlatot,de azt már nem kaptad meg? Küldd el kérlek a neved, telefonszámod, és e-mail címed priviben, és utána nézek. Ez az első ilyen visszajelzés, de ha időben utána nézünk, remélhetőleg az utolsó is.

Nem csak a 3 generációs, egyik Prius hajtáslánca sem bírja az utánfutó súlyát. ha úgy tetszik ez a szükséges rossz a full hybrid hajtású autóknál.

Én is így jártam, kb. február végén, vagy márciusban megkeresett egy kellemes női hang, egyeztettünk, és azóta is várom az ajánlatot.

Ez esetben kérlek téged is, hogy küldd el priviben az adataidat, egyrészt pótoljuk, másrészt megnézem a rendszerben, hogy hol akadhatott el.
Köszönöm
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1929 Dátum: 2010.04.20 09:20:15 »

Ez esetben kérlek téged...

Elment priviben!


Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Kookaburra

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 621
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1930 Dátum: 2010.04.20 16:42:19 »
Amennyiben a számlát vittem az olajról, akkor minden további nélkül beletöltötték. Természetesen csak a gyári előírásnak megfelelő olaj nem befolyásolja a garanciát.
Odáig nem jutottunk el, hogy ha számlát is hozok az olaj (Mobil1 ESP Formula 5W-30; talán megfelel a gyári előírásnak) mellé, akkor betöltik. Csupán a várható költségekről érdeklődtem, a munkafelvevő mondta az olaj árát, ekkor kérdeztem rá, a hozott olajra. A válasz egy rövid és határozott "NEM!" volt. Nem kedvelem az alkudozást, tehát elfogadtam ezt a választ, és vittem máshová a kocsit.
Yaris 1,4 D-4D EXE VSC 2009.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1931 Dátum: 2010.04.21 12:06:30 »

Szia,

Ha jól értettem, akkor Téged telefonon megkerestek, ígértek kedvező szervizajánlatot,de azt már nem kaptad meg? Küldd el kérlek a neved, telefonszámod, és e-mail címed priviben, és utána nézek. Ez az első ilyen visszajelzés, de ha időben utána nézünk, remélhetőleg az utolsó is.


Szia!
Mail, benne a honlapotok szervizakciójára mutató linkkel megérkezett.

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1932 Dátum: 2010.07.08 22:23:59 »
Sziasztok Superék!
Ma Máté Imre volt segítségemre a Carinám motorhibájának kiderítésében. Bejelentkezés nélkül beestem hozzátok, mert éppen Pesten jártamban jelentkezett a hiba, mégis igen előzékenyen fogadott és foglakozott velem, ezer hála és köszönet érte!  :clap: Sajna a tippje, hogy a gyújtáskábel a hunyó, nem jött be, mert a cserélt kábelszettel is fennáll a hiba, tovább kell vizsgálódni.  :cry: Üdv: FLInt
Toyotáról csak jót vagy semmit...

kzozee

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 245
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1933 Dátum: 2010.07.21 08:14:55 »
Sziasztok Superék!
Ma Máté Imre volt segítségemre a Carinám motorhibájának kiderítésében. Bejelentkezés nélkül beestem hozzátok, mert éppen Pesten jártamban jelentkezett a hiba, mégis igen előzékenyen fogadott és foglakozott velem, ezer hála és köszönet érte!  :clap: Sajna a tippje, hogy a gyújtáskábel a hunyó, nem jött be, mert a cserélt kábelszettel is fennáll a hiba, tovább kell vizsgálódni.  :cry: Üdv: FLInt


Sajnálattal hallom. Sajnos tippekkel ritkán lehet gyógyítani, ha erre jársz gyere be, és alaposan átnézzük.

üdv
Zoli
Üvözlettel

Koszonits Zoltán

FLInt

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 527
  • Carina E 1.6 XLi '95 4A-FE Lean Burn
Re: Toyota Super - Budapest, Váci út 20.
« Válasz #1934 Dátum: 2010.08.03 14:50:48 »
Sziasztok Superék!
Ma Máté Imre volt segítségemre a Carinám motorhibájának kiderítésében. Bejelentkezés nélkül beestem hozzátok, mert éppen Pesten jártamban jelentkezett a hiba, mégis igen előzékenyen fogadott és foglakozott velem, ezer hála és köszönet érte!  :clap: Sajna a tippje, hogy a gyújtáskábel a hunyó, nem jött be, mert a cserélt kábelszettel is fennáll a hiba, tovább kell vizsgálódni.  :cry: Üdv: FLInt
Sajnálattal hallom. Sajnos tippekkel ritkán lehet gyógyítani, ha erre jársz gyere be, és alaposan átnézzük.
üdv
Zoli
Köszi az invitálást. Időközben kiderült, hogy a 2. henger injektora volt hibás, amit már ki is cseréltünk.
Üdv: Laci
Toyotáról csak jót vagy semmit...