Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1135181 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4590 Dátum: 2010.06.05 17:41:43 »
Nem, nem. Ott ne piszkáljanak hozzá, és ahogy már mondtam, pénzem sincs most erre. Hazahozom, aztán elfekszik egy időre.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )


Gergőőő

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 353
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4592 Dátum: 2010.06.05 22:15:30 »
hali, karesz ha tudsz olcsón esetleg v2 donort szólj, mert bontanék még szivesen! meg ha nálad lesz bontás megyek segítek:)

Gergőőő

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 353
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4593 Dátum: 2010.06.05 23:15:14 »
(holnap sajna valószínüleg nem tudok menni)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4594 Dátum: 2010.06.07 18:39:50 »
Tegnap volt camry tali nálam....3-as szériásnak indult,de azt színesítettük egy 2-essel is...mivel Gergőnek is sikerült lejönnie végül is!! Jocó,Ádám,István,Robi,Zoli,B.Ádám+Kinga,Gergő+Niki,B.Tibi+Rita+Petike,Tamás+Ancsa köszönöm nektek...(Remélem senkit nem hagytam ki :D ) Én jól éreztem magam,remélem Ti is!! :D
Jövőre tali nálam ugyanígy!! :D Ősszel remélem Pest...szeretném ha ott többen lennénk még,és ott színesítenénk I. II. még több III.-as stb camryval!! :D
Pár nap és lesz bloggon azt üzente Tibi,de akinek vannak képek küldje legyen szíves a mail címére: bende.tibor@mail.totalcar.hu de minél előbb,hogy készüljön a cikk!! :D
Még egyszer köszi mindenkinek!! :D
2 kép.....sajna az én képeimet nem sikerült feltennem még gépre (ezeket Jocó küldte át) így akinek van képe Geri vasáról az tegyen ide fel legyen szíves!! :helpsmilie:


murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12157
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4595 Dátum: 2010.06.07 20:00:12 »
 :clap:
Pesten ott a helyem  :yes:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4596 Dátum: 2010.06.07 20:04:22 »
 :clap: Nagyon királyok a képek. Érden van egy ugyanilyen III-as Camry HBH rendszámmal, az nem ismerős?
         

Gergőőő

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 353
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4597 Dátum: 2010.06.07 20:19:25 »
jó volt a vasránap, kivéve azt a részét mikor kiderült hogy hegerfejes az autóm...:S finoman szolva KI*aszott nagy Szo*ás!!!! megy bele a bontott motor! Imádkozom hogy az jó legyen!!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4598 Dátum: 2010.06.07 20:22:34 »
Gyöngyi!! Ha lenne egy kép akkor meg tudnám mondani!! :1eye: Egyébként sajnos 5 autóval nem tudtak eljönni betegség,anyagi ok,időhiány,autó gond miatt sajnos....de mondjuk az egyik srác azért ma leugrott hozzám!! :D Mikinek meg jobbulást,sajna elindultak és útközben vesegörcsöt kapott....ő ha jól lesz a héten jön!! :D Szóval lettünk volna még páran,de így is nagyon jó volt szerintem!! :clap: Még1x thx mindenkinek!! Na lépek fürdeni és "pihenni" még ma itt "accony"!!  :whistling: :devil:
Geri...holnap este leszek msn-en meeeee accony üti fejem.....ne hari..autó miatt ne kattogj......valahogy a 2.5 V6ot kéne abba a vasba belerakni!! :D
« Utoljára szerkesztve: 2010.06.07 20:24:08 írta szkaresz »

Gergőőő

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 353
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4599 Dátum: 2010.06.07 21:09:37 »
jah csak azt nem lehet lepapperolni...:S ami itt van 2.0 most az megy bele, megazdulok meg majd beleütjük a 2.5v6-ot addig meg elporosodik itt-ott  :yes: most az a legynagyobb tré h dolgozni kell mennem az aztóval minden nap és parok hogy megáll valahol...  :cry: termosztátot kivettem ahogyan mondtad,
ja elkezdtem öszekötögetni a 2.0 ami kint van inditható állpotba kéne rakni! meg nézegettem van vmi alu kütyü az aksi mellet 5 kábel megy bele egy zöld csatival rá van irva: igniter meg ingiter assy (vagy ignition) nem emlékszem, nah ezt fogtam és a bontottét rádugtam enyémre, és láss csodát nem indult be! (pedig sorszám minden ugyananz kábelek színei is) lehet ez volt a nyűgje a másik 2.0nek? remélem kompresszió van benne! A gyertyákról annyit hogy őgy emlékszem nem voltak olajosak, viszont a légtömegmérője lehet nem jó a bontottnak(tudod a fémházas) szóval vagy megveszem egy motorhíbásból vagy jó rá a 2.5v6-é:D vagy müxik a sajátja! nah vmit ösze kell mihamarabb hozni, leeht egy szerelő szíjcseével gyujtásállításal együtt 30e-berakja! csak mondta hogy tudni kéne hogy jót rak e be! hejbéli szerelő! mondta hogy ők a mühelyben eljátszhatnak vele h minden klappol e de az csak nekem plusz pénz, szóval deritsük ki hogy az a motor jó e! még azt is mondta hogy a gyujtásnál van vmi gyári jel ahova oda kell rakni és akkor beindul! nah kb ennyi, várom mindneki válaszát, főleg kareszét.   :flowers: ja és bocsi a helyesírási hibákért, fáradt vagyok ideges, nem megy ez ilyenkor

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4600 Dátum: 2010.06.12 23:07:10 »
Na szép jó "estét-éjt"!! Ez egy állati szo.pós nap volt...
Robi camryjába kicseréltük a műszerfalat.....csekély 3szor kellett visszabontanom mert mindig elbújt egy-egy csoki!! Addig Robi megpróbálta az R193-as klíma rendszert áttenni az R12-es helyére.....naná hogy nem jött össze,de csak akkor derült ki amikor már minden a helyén volt,csak nem lehetett a csöveket összekötözni....kb 0,5mm...na puff...faca...visszabont...régi visszarak.... végülis ami lukas volt a párologtató,az sikerült kicserélnünk!! Reggel 6 óta most végeztünk,leégtem szerintem,legalábbis a hátam tutti....nem látok ki a fejemből,kicsi vagyok,álmos vagyok éhes vagyok,és még mindig kib.ot másnapos!! :innocent: :surrender:
Soha többet műszerfalat a közelembe.....mondjuk a sajátomnak tutti nem álltam volna neki!! :cry:

Közbe készülgetett a supra is.....bal oldala majdnem teljesen kész.....egyedül z ajtó van még hátra!! :sorcerer:

Hambicamry

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 104
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4601 Dátum: 2010.06.15 13:43:55 »
hy nemlehet oylat szeerzni hátsószélvédőre hogy toyota klub .hu vagy camry .hu valahol? tud nekem ebben valaki segiteni?

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4602 Dátum: 2010.06.15 13:46:42 »
Dehogynem. Ha klubtag leszel, kapsz ilyen matricát is meg még pár egyéb dolgot;)
         

Hambicamry

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 104
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4603 Dátum: 2010.06.15 14:02:00 »
aham és akkor minden pénteken van tali a  mckinéla kerepesinél?

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4604 Dátum: 2010.06.15 14:04:18 »
Igen. De a Toyota Klub csak toyotaklub.hu feliratú matricát tud adni, camry.hu-sat ne akarj, mert az a Toyota Motor Hungary tulajdonában lévő webcím.  :D