Szerző Téma: Lakás, háztartás  (Megtekintve 970301 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4125 Dátum: 2016.01.06 15:31:16 »
Ötletnek: Phillips Thermo Protect

Picit drágább csak a Lidl-snél, és én még soha sem használtam (legalábbis, az elmúlt 25 évben).  :D
De anya szereti.
A Remingtonok is jók, bátran veheted, A Lidl-ből én egyedül a bringás nadrágot nem ajánlom, az nagyon gagyi, de más műszaki cuccal még nem fürödtem be onnan. ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4126 Dátum: 2016.01.06 15:50:21 »
Ötletnek: Phillips Thermo Protect

Picit drágább csak a Lidl-snél, és én még soha sem használtam (legalábbis, az elmúlt 25 évben).  :D
De anya szereti.
A Remingtonok is jók, bátran veheted, A Lidl-ből én egyedül a bringás nadrágot nem ajánlom, az nagyon gagyi, de más műszaki cuccal még nem fürödtem be onnan. ;)
Az Aldi és Lidl ilyen műszaki cikkei simán  vállalhatók, akcióban meg kimondottan megéri. Garival sincs gond, 2-3 évet is adnak és vita nélkül intézik.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4127 Dátum: 2016.01.06 17:40:38 »
Ne rohadjon le pár hónap alatt. Ne legyen gagyi, na.

Legyen rajta ilyen nagyfajta levegőszétosztó vagy hogy is hívják.
Több fokozatos hőmérséklet, meg levegősebesség.
A lányoknak (anya+lánya) meglepinek.

Valami jó márkás kéne, de minőségi, mert hát az Orion is jófajta tévé volt valamikor, meg az Akai hifi is, de ma már mindkettő a full-gagyi kategóriát képviselik. Gőzöm sincs, hogy a Rowenta / Remington vonalon pl. mi a helyzet.
Most egy kis kapacitású Philips-ünk van, úgy 10 éves, hibátlan, csak kicsit kinőttük...

Egyértelműen a Remington nagyteljesítményű termékeit ajánlom én is. Nálunk két hosszú hajú hölgy használta 5 éven keresztül, most már csak a párom, de tökéletesen teszi a dolgát. a Hosszú hajhoz 1800W környéki modellt válassz. Nagy előnye számomra, hogy az én hajamat 3-5 perc alatt tökéletesen szárazra fújja. (három levegőbefúvási sebesség, három teljesítményfokozatú melegítés)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4128 Dátum: 2016.01.06 18:54:06 »
Az Aldi és Lidl ilyen műszaki cikkei simán  vállalhatók, akcióban meg kimondottan megéri. Garival sincs gond, 2-3 évet is adnak és vita nélkül intézik.
Többségében én is elégedett vagyok velük, de pórul is jártam néhányszor:
- érintés élküli (fül) lázmérő: 3-at próbáltuk (1 lidlis + 2 aldis), mindegyiket vissza kellett vinni, mert össze-vissza mértek, nem kicsi értékhibával
- vákúúmozó fóliahegesztő, úgy gagyi ahogy van, vákúúmozás közben a tömítés összeugrik és kipattan a helyéről, nem vákúúmoz - vitában vagyok velük, hogy adják vissza a pénzt, a gépre meg a +fóliatekercsekre
- lábáztató, az is úgy gagyi ahogy van, brutál hangos és alig fejt ki hatást

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4129 Dátum: 2016.01.06 19:47:16 »
Többségében én is elégedett vagyok velük, de pórul is jártam néhányszor:
- érintés élküli (fül) lázmérő: 3-at próbáltuk (1 lidlis + 2 aldis), mindegyiket vissza kellett vinni, mert össze-vissza mértek, nem kicsi értékhibával
- vákúúmozó fóliahegesztő, úgy gagyi ahogy van, vákúúmozás közben a tömítés összeugrik és kipattan a helyéről, nem vákúúmoz - vitában vagyok velük, hogy adják vissza a pénzt, a gépre meg a +fóliatekercsekre
- lábáztató, az is úgy gagyi ahogy van, brutál hangos és alig fejt ki hatást
Háztartási kisgépekre gondoltam.

(Mi csak normális, hagyományos hőmérőt használtunk a gyerekeknél is, az volt egyedül pontos és megbízható. Mindkettő túlélte és még most is megvan  :yes: )

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4130 Dátum: 2016.01.06 22:05:16 »
Amikor a mieink születtek, higanyost már nem árultak.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4131 Dátum: 2016.01.06 23:38:22 »
Van most is hagyományos, de nem higanyos, hanem borszesz, vagy mi a túró van benne. Némelyiket alig lehet lerázni...
music     

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4132 Dátum: 2016.01.07 10:03:23 »
nekem nincs hajam, de a nejem most vett egy olyan hajszárítót, ami közben fésül is. úgy kell elképzelni, mint egy kerek hajkefét, ami belülről kifelé fúj is, miközben forog. nagyon tetszik neki.

én viszont, ha akarnám, se tudnám kipróbálni :)

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4133 Dátum: 2016.01.07 10:06:01 »
Nem kell. Tökéletesen jól és megbízhatóan működő, homlok-lázmérőt sikerült vennünk patikában. Néhány éve hibátlan, semmiért nem cserélném le.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4134 Dátum: 2016.01.07 10:06:41 »
nekem nincs hajam, de a nejem most vett egy olyan hajszárítót, ami közben fésül is. úgy kell elképzelni, mint egy kerek hajkefét, ami belülről kifelé fúj is, miközben forog. nagyon tetszik neki.

én viszont, ha akarnám, se tudnám kipróbálni :)

Na! Olyan kell!
Kérdezd meg mi a típusa, légyszi!

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4135 Dátum: 2016.01.07 14:32:51 »
Na! Olyan kell!
Kérdezd meg mi a típusa, légyszi!

rowenta brush active 1000

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4136 Dátum: 2016.01.07 15:08:36 »
music     

bgabor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 102
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4137 Dátum: 2016.01.07 15:46:14 »
Ne rohadjon le pár hónap alatt. Ne legyen gagyi, na.

Legyen rajta ilyen nagyfajta levegőszétosztó vagy hogy is hívják.
Több fokozatos hőmérséklet, meg levegősebesség.
A lányoknak (anya+lánya) meglepinek.

Valami jó márkás kéne, de minőségi, mert hát az Orion is jófajta tévé volt valamikor, meg az Akai hifi is, de ma már mindkettő a full-gagyi kategóriát képviselik. Gőzöm sincs, hogy a Rowenta / Remington vonalon pl. mi a helyzet.
Most egy kis kapacitású Philips-ünk van, úgy 10 éves, hibátlan, csak kicsit kinőttük...

Tavaly vettük, párom haja hosszú, ha kell gyorsan megszárítja, ha nem akkor lassabban is működik. :) Szereti a különböző hőfokozatokat, hogy ne roncsolja a haját a túl meleg levegő, meg nyáron kellemesebb is a hűvösebb. Meg valami ionos technológiája van, ami állítólag jót tesz a hajnak. Állítása szerint azóta érzi a haján, hogy nem töredezik annyira. Aztán, hogy ebből mennyi a placebo hatás... :hug: Mondjuk itt nagyon drága, tavaly mi 6,5e-ért vettük a Media Marktban.

http://www.220volt.hu/Remington+D5220+hajszarito

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4138 Dátum: 2016.01.07 23:34:01 »
Kösz.
Első körben egy Lidli-set vettem 5000-ért, minden paraméterében egyezik a Remington D5220-al. Jónak tűnik.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #4139 Dátum: 2016.01.08 11:26:43 »
Még egy fontos körülmény a 10+10 milliós támogatáshoz - van itt egy harmadik tízes is:  család mind az öt tagjának 10 évig életvitelszerűen az új helyen kell laknia!
music