Szerző Téma: Lakás, háztartás  (Megtekintve 972257 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Lakás, háztartás
« Válasz #3405 Dátum: 2014.09.25 13:22:00 »
az a plombafogó nyoma is lehet.
12éves,mit akarnak már a hülye nyomokkal?
pár éve nagyanyámat is be akarták húzni a gecc titászék.
Igen én is a plombafogót emlegettem. Erre az volt a válasza, hogy azt nem ők, hanem egy külső társaság teszi rá, neki meg ezt fel kell jegyeznie, mert ha más veszi észre, akkor őt térdeltetik le a céges fallosz elé.
Én ezt mind megértem, de tényleg az a poén hogy 10 év múlva ebbe is bele fognak tudni kötni, mert még kifinomultabbak lesznek a technikák mindkét oldalról, lehet már UV fényben fogják nézni hogy nem e nyúltál hozzá a ragasztáshoz, vagy a most hiper szupernek tűnő műanyag plombához, úgyhogy most ezt feleslegesnek tartom lefényképezni is.
A független szakértőnek meg az a feladata, hogy ismerje a 10 évvel ezelőtti plombálási technológiát.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3406 Dátum: 2014.09.25 13:58:42 »
Igen én is a plombafogót emlegettem. Erre az volt a válasza, hogy azt nem ők, hanem egy külső társaság teszi rá, neki meg ezt fel kell jegyeznie, mert ha más veszi észre, akkor őt térdeltetik le a céges fallosz elé.
Én ezt mind megértem, de tényleg az a poén hogy 10 év múlva ebbe is bele fognak tudni kötni, mert még kifinomultabbak lesznek a technikák mindkét oldalról, lehet már UV fényben fogják nézni hogy nem e nyúltál hozzá a ragasztáshoz, vagy a most hiper szupernek tűnő műanyag plombához, úgyhogy most ezt feleslegesnek tartom lefényképezni is.
A független szakértőnek meg az a feladata, hogy ismerje a 10 évvel ezelőtti plombálási technológiát.

A kekeckedő és próbálkozó szolgáltatói engedélyesnek pedig az a dóga, hogy lecserélje a trágya mérőjét a belső utasítása szerint, a vételezőnek, meg hogy ne kapkodjon a telefonja után, pofozkodás és privát információ csere előtt. Az mennyire független szakértő, akit a szolgáltató kér fel szakérteni, és a díját is ő fizeti? lásd; a tót ribanszié esetét a baleset után, valamint a tárgyalás közbeni sajtóvisszhangot a szakértő tevékenységéről, majd a bírói állásfoglalást a II. fok indoklásában.
« Utoljára szerkesztve: 2014.09.25 14:02:07 írta micila »
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re: Lakás, háztartás
« Válasz #3407 Dátum: 2014.09.25 14:42:13 »
Na most mentek el villanyos bácsiék. Megállapította, hogy két plombán fogó nyomai látszanak, egyiken halvány rovátkák, másiknak a széle emelkedik ki. Az óra 2002-es gyártás, elvitték leplombált dobozban, majd független szaki dönt. Kaptunk helyette digitálisat, ami "ragasztott és csak roncsolással lehet megbontani".
Azon agyalok 10 év múlva milyen technológia lesz, amire ráfoghatják hogy ez az óra is mókolt :D
Most 4 hónap izgalom következik ...
a lényeg, hogy te ne ismerj el semmit, akármi is lesz. pereljenek be, ha nem tetszik valami nekik.

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3408 Dátum: 2014.09.25 14:43:33 »
A kekeckedő és próbálkozó szolgáltatói engedélyesnek pedig az a dóga, hogy lecserélje a trágya mérőjét a belső utasítása szerint, a vételezőnek, meg hogy ne kapkodjon a telefonja után, pofozkodás és privát információ csere előtt. Az mennyire független szakértő, akit a szolgáltató kér fel szakérteni, és a díját is ő fizeti? lásd; a tót ribanszié esetét a baleset után, valamint a tárgyalás közbeni sajtóvisszhangot a szakértő tevékenységéről, majd a bírói állásfoglalást a II. fok indoklásában.
Kérdeztem mi van ha nem írom alá a jegyzőkönyvet: semmi, ugyanúgy végigmegy a procedúra.
Na mindegy, megnyugtatott hogy őket is kötik a határidők, csak decemberben mindenkit elküldenek szabira szal jövőre várható fejlemény az ügyben. Lehet addig megnézem valamelyik szomszédom mérőjét
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3409 Dátum: 2014.09.25 14:47:23 »
egyáltalán ott laksz te már azóta, hogy felszerelték azt az órát?

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3410 Dátum: 2014.09.25 15:02:59 »
egyáltalán ott laksz te már azóta, hogy felszerelték azt az órát?
Ahha, kb 32 éve :)
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3411 Dátum: 2014.09.25 21:04:29 »
uupsz, így keményebb dió   :D

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3412 Dátum: 2014.09.25 21:12:29 »
Ahha, kb 32 éve :)
A fogysztás  egyenletes évről évre? Nincs kiugró +- eltérések? Mert végső soron az is lehet érv, ha kekeckednek :hmmmm:

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3413 Dátum: 2014.09.25 21:34:36 »
A fogysztás  egyenletes évről évre? Nincs kiugró +- eltérések? Mert végső soron az is lehet érv, ha kekeckednek :hmmmm:
Igen, csóka össze is írta milyen nagyobb fogyasztók vannak a lakásban, mert ezt is figyelembe veszik.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3414 Dátum: 2014.09.25 21:46:32 »
Igen, csóka össze is írta milyen nagyobb fogyasztók vannak a lakásban, mert ezt is figyelembe veszik.
És volt házkutatási engedélye?  :eek:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3415 Dátum: 2014.09.25 21:49:13 »
És volt házkutatási engedélye?  :eek:
Neked üldözési mániád van :D
Bemondás alapján ment a dolog.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3416 Dátum: 2014.10.19 09:48:17 »
Infra-fűtéssel van valakinek tapasztalata? 

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3417 Dátum: 2014.10.19 20:51:43 »
Van egy Electrolux kombinált hűtő-fagyasztónk. Elég drága volt, kb 4 éves.
Viszont jó ideje szivárog belőle valahonnan a víz, ez olyankor látszik amikor kinyitjuk a hűtő ajtaját (ez van felül) és a hűtő alsó részén a zöldségtartók alatt mindig áll a víz. Ez most lett kritikus, egyre több ott a víz, ha kinyítjuk már szépen lecsepeg a hűtő ajtajától a padlóra. Van ötlet, mitől lehet? Előbb-utóbb szerelőt kell hívni, csak sajnos szét kell hozzá borítani a konyhát, ha ki akarjuk venni, amit nem annyira szeretnék...
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Lakás, háztartás
« Válasz #3418 Dátum: 2014.10.19 20:53:03 »
elvan dugulva hátul a kis kifolyó.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Lakás, háztartás
« Válasz #3419 Dátum: 2014.10.19 21:01:54 »
elvan dugulva hátul a kis kifolyó.
Igen tudom, már többször kitíszítottuk, de nem igazán segített semmit.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...