Szerző Téma: Lakás, háztartás  (Megtekintve 970237 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3105 Dátum: 2014.07.02 14:23:53 »
Olyan nincs, ami mágneses és végigpolirozza az autót? :D Csak az ablaküvegre ne menjen mert leesik [rohog] :sorcerer:

 :otlet:
Egy - járműre hegyezett - térinformatikai programmal, és tapadó korongokkal elképzelhetőnek tartom. Még az üvegfelületről sem potyogna le. ;)
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3106 Dátum: 2014.07.02 15:12:21 »
Egybeszellőztetett légtérben, vagy szinteltolás nélküli egybeszellőztetett légtérben. Esetleg ez a kiber dög, lépcsőmászó képességgel is bír? :)
Nincs sem fal, sem küszöb, a burkolat fajtája változik az átmenetnél. Csak a fürdő, kamra és lépcsőfeljáró van fallal elválasztva.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3107 Dátum: 2014.07.02 18:10:07 »
Nincs sem fal, sem küszöb, a burkolat fajtája változik az átmenetnél. Csak a fürdő, kamra és lépcsőfeljáró van fallal elválasztva.

Na, ott robotolhat a kiber dög, végkimerülésig. :D
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3108 Dátum: 2014.07.02 18:25:18 »
És a legfontosabb! a szemetet vigye ki [rohog]

Naná! Ha már a csukot konyhaajtón is átjut, ráadásul hangutasításra! És még ez a butább model! :lol: :lol:
így lett ez a kicsit butább modell.
Feleségem oda van érte, mert pl. ha a konyhában végzett a család, van hogy becsukja az ajtót és beküldi az Irobotot,
Ez nem arra való, hogy az éves nagytakarítást az ember megcsinálja, hanem a napi szintű karbantartásra jó...
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3109 Dátum: 2014.07.02 18:28:37 »
Naná! Ha már a csukot konyhaajtón is átjut, ráadásul hangutasításra! És még ez a butább model! :lol: :lol:
:lol: ti tuti család nélküli unatkozó lottónilliárdosok vagytok, hogy ilyen kipihentek tudtok lenni.. ::)

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3110 Dátum: 2014.07.02 18:32:39 »
Nincs sem fal, sem küszöb, a burkolat fajtája változik az átmenetnél. Csak a fürdő, kamra és lépcsőfeljáró van fallal elválasztva.
Te nem a Parlamentben laksz? :hmmmm:

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3111 Dátum: 2014.07.02 18:36:18 »
:lol: ti tuti család nélküli unatkozó lottónilliárdosok vagytok, hogy ilyen kipihentek tudtok lenni.. ::)

Bölcs Kalifa! Allah szóljon belőled, és a próféta növessze meg a szakálladat, ha erre ( én= lottónilliárdos = milliárdosn ) gondoltál. :lol: :D
« Utoljára szerkesztve: 2014.07.02 19:04:22 írta micila »
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3112 Dátum: 2014.07.02 18:47:01 »
Bölcs Kalifa! Allah szóljon belőled, és a próféta növessze meg a szakálladat, ha erre ( én= lottónilliárdos = milliárdosn) gondoltál. :lol: :D
igen igen, erre gondoltam..  :cool2: ... én munka után, gyerek fürdetés előtt, pihenőként / kikapcsolódásként szoktam ide néha írogatni, elnézést, ha egyszer egyszer egy betűt elütök .. ;)

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3113 Dátum: 2014.07.02 19:03:26 »
igen igen, erre gondoltam..  :cool2: ... én munka után, gyerek fürdetés előtt, pihenőként / kikapcsolódásként szoktam ide néha írogatni, elnézést, ha egyszer egyszer egy betűt elütök .. ;)
Nem akartalak ezzel megbántani, de továbbgondolt szóviccnek is beillet, annyira frappáns volt a nyilvánvaló elütés. :flowers:
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3114 Dátum: 2014.07.02 21:12:23 »
Te nem a Parlamentben laksz? :hmmmm:
Gondoltam már rá, hogy elkelne ott pár józan paraszti ésszel megáldott, földön járó ember, de inkább elkerülöm még a környékét is  ;) :D
Nagy lehet ott a lila köd és alacsony a gravitáció  [rohog]
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3115 Dátum: 2014.07.03 13:53:02 »
El nem tudom képzelni, hogy egy kisgyerekes családban ez hogy tudna működni, ahol amúgy a legnagyobb szükség lenne rá.
Gondolom a gyerekek felülnének rá és taxinak használnák. Azzal mennének a wc-re pisilni.

NyariG

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 397
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3116 Dátum: 2014.07.12 20:56:34 »
Sziasztok , tanácsra lenne szükségem.

Elromlott a számítógépem szóval arra gondoltam veszek egy tvét :) Hosszú történet de lényeg hogy tv kell.

Szóval megnéztem a kínálatot de elvesztem.

Amit szeretnénk kb ra.
Nappaliba használjuk általában csak filmnézésre tv ritkán van nézve rajta 3d teljesen felesleges mert nem nézzük (ha moziba megyünk oda is 2d mert valahogy nekünk nem  jött be).
Maximális nagyságát 100cm ben határoznánk meg.

Mivel a családtól messze élünk arra gondoltunk hogy jó lenne ha skype menne a tévén viszont ahogy néztem ahhoz külön a tvhez kell kamerát venni szóval a jelenlegi webkamera nem lenne jó. (az meg drága)

ár max 150e ft lenne rá.

Szeretjük hosszú távon megőrizni a dolgainkat szóval az sem lenne baj ha megbízható lenne.

Tud valaki segíteni? Ajánlani valamit?






PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3117 Dátum: 2014.07.12 21:08:27 »
Szerintem a Samsung kínálatából szemezgess. Anno olvasgattam róla, nem mind1, hogy hol gyártják a panelt. Prohardver TV-s topicjában érdemes érdeklődni.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Lakás, háztartás
« Válasz #3118 Dátum: 2014.07.13 10:20:19 »
olyat  keress, aminek legalább 200 HZ a frissítése. a legjobbakat tudtommal a panasonic és a sharp gyártja. csak éppen mindkettő a csőd szélén tántorog, úgyhogy nemigen marad más, mint a samsung...
nekünk egy 32-es panasonic van, állítólag elég okos. egyszer beledugtam az internetkábelt és elkezdte frissítgetni magát  :1eye:
ha újra tévét kéne venni, én legalább egy 40-est vennék. bátyámnak van egy 60-asa is, azon mér télleg érdemes HD-t nézni  :whistling:

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Lakás, háztartás
« Válasz #3119 Dátum: 2014.07.13 11:07:58 »
nekem samsung 51es van,plazma,az is már faja nagy.
tegnap öröm volt nézni rajta a brazil suckot...hdban mindigtvről;)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки