Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3366694 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Hege

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 119
  • 1.4D-4D 2007
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5565 Dátum: 2012.04.26 20:39:54 »
Sziasztok!
Ehhez mit szóltok? Sajnálatból elvinnék egyet a sok roncs közül... :eek:http://www.vezess.hu/magazin/300_elfelejtett_allami_autot_talaltak/36668/

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5566 Dátum: 2012.04.27 07:47:57 »
Előtted 4-el linkelték :)

Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5567 Dátum: 2012.04.27 22:58:52 »
Ha valaki jár Solymár környékén, nézze ezt meg nekem please:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.5_hybrid_smart_2006-5685833

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5568 Dátum: 2012.04.28 16:15:36 »
100% Budapest.

[a csatolmányt egy admin törölte]

Csák Morritz AKA Alibiman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5569 Dátum: 2012.04.28 17:57:20 »
100% Budapest.

Ezt a funkciót azért irigylem a Priusból.
Hiába öntünk tiszta vizet a piszkos pohárba.

Csák Morritz AKA Alibiman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5570 Dátum: 2012.04.28 18:02:29 »
Ma csináltam egy kis klíma fertőtlenítést. Kivettem a pollenszűrőt és odafújtam be. Azért elmennek ezek az angolok a sunyi p@csába. Szóval ezt a gagyi szar minőségű nem illeszkedő, logó, ténfergő műanyag borító elemeket, hát hihetetlen. Biztos úgy voltak vele, ami nem látszik, az nem fáj. De hallom!!! Hogy rohadjanak meg!

Na mindegy, úgy látom lesz egy kis hobbizás a szusi rakétán is. Ez lett a neve, csupa kisbetűvel, mert a nagyot még nem érdemli.
Hiába öntünk tiszta vizet a piszkos pohárba.

Csák Morritz AKA Alibiman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5571 Dátum: 2012.04.28 18:19:21 »
Japán.

Nem tudom, hogy az egész országban így van-e, de ott, ahol én jártam, nyugat-Japánban így van. Nincsenek utcák. Körzetek vannak, és a körzetekben tömbök, a tömbben házak. Bár a tömb nem biztos hogy jó kifejezés, szóval egy kisebb körzet egy nagyobban. De van úgy, hogy egy nagyobb körzet az pl. egy bevásárlóközpont. Házszámok azonban vannak. De azok sem akárhogy. Képzeljétek el, hogy kiparcelláznak egy körzetet (ami egyébként lehet egy utca a mi fogalmaink szerint). A telkeken elkezdenek építkezni. Az első telken felépült ház megkapja az egyes számot, a másodikon nem épül semmi, a harmadik, ahol szintén kész a ház, vagy épület komplexum, az kapja a kettest. Így megy ez - mondjuk - a 3287-ig. Ekkora felépül a második telken is a ház, megkapja a 3288-as számot. Szóval így lesznek a házszámok egymásután 1, 3288, 2, 3, stb. Na, pl. ezért nem találnak oda a taxisok sem a címekre.

Ez túl rövid lett, hozzá csapok még valamit.

A Jóisten nagyon haragudhat valamiért a japánokra, ezért éri őket csapás, csapás hátán. De az a csapás, amiről nem olvashattok az újságokban, az mindennél nagyobb kiszúrás. Japánban talán a legértékesebb tulajdon a föld. Hiába nagy az ország, annyira dimbes-dombos, hogy képtelenség szép szántókat kialakítani. Az igazi szívatás az, hogy a dombok, hegyek olyan kis meredek púpok, hogy képtelenség akár a lejtőkön, akár a "fennsíkokon" mezőgazdászkondi. Olyasmi tájat képzeljetek el, mint észak-Szlovéniában. Azzal a különbséggel, hogy nyugat-japánban áprilistól már nagyon párás, fülledt időjárás van. Nagyon szar a klíma. A megművelhető föld hiánya miatt még a házak tetején is folyik rizs (!) termesztés. Árasztással.
Hiába öntünk tiszta vizet a piszkos pohárba.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5572 Dátum: 2012.04.28 19:26:58 »
Ha valaki jár Solymár környékén, nézze ezt meg nekem please:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.5_hybrid_smart_2006-5685833
Aktuálisan lehetnek csodák, akár ez a gép is, de én még a helyet is elfelejteném a helyedben. Egyszer szétnéztem.....

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5573 Dátum: 2012.04.28 19:38:50 »
Régen volt ilyen hobby-m csak egy időre leszoktam róla.
Szal, újra közvéleményt kutatok:
Heti kérdésem, titeket nem zavar nagyon a túl vastag A oszlop?
Engem már annyiszor  megszivatott, hogy el sem tudom mondani.
Lehetséges, hogy nálam az okozza a gondot, hogy a belpiacos légterelő is rajta van, de bizony isten néha félek közlekedni.
Ennyire béna nem lehetek, ennyit nem romlik az ember vezetéstechnikából, csak azért, mert átültem egyik autóból a másikba.
Kicsit kezdem érteni, hogy aki bénán közlekedik az nem biztos, hogy tisztán a saját bénasága. Kívülről éppen úgy látszik, ha pl. korlátozottan lát az ember és akkor hülyeségeket csinál, mint én is.
Szóval a múlt héten megint befordultam egy busz elé, majd ugyanazon napon majdnem elnéztem egy Yarist is.
Egyszerűen nem látszanak az autók az A oszlop mögött, mert ugye, ha szétnézünk a kocsik elejét keressük. Ha semmi, az végül is csak azt jelenti, hogy nem látok semmit. Azt, hogy tényleg nincs is ott, az csak akkor derül ki, ha még egyszer visszanézünk, sőt, akár harmadjára is.
Engem ez hihetetlenül bosszant, és veszélyes is!
« Utoljára szerkesztve: 2012.04.28 19:40:22 írta b.c. »

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5574 Dátum: 2012.04.28 20:25:59 »
Ha valaki jár Solymár környékén, nézze ezt meg nekem please:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.5_hybrid_smart_2006-5685833
Egyszer-kétszer néztem már náluk kocsit, pl. egy RX400h-t : nem lehetett "valamiért" itthon forgalomba helyezni. Aztán Prius-t amit szupernek hirdettek, ott az eladó elmondta, hogy 2 db-ból van összerakva :eek:
Szóval jót ne remélj ezektől a  :censored:-től.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5575 Dátum: 2012.04.28 20:28:42 »
100% Budapest.
Akár beugratós kérdés is lehetne: ha az autónak 3,9l/100km a fogyasztása, mennyit eszik 390km-en :lol:
/gondolom szőke nő rávágná, hogy 100-at/
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Prius2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5576 Dátum: 2012.04.28 22:43:59 »
Régen volt ilyen hobby-m csak egy időre leszoktam róla.
Szal, újra közvéleményt kutatok:
Heti kérdésem, titeket nem zavar nagyon a túl vastag A oszlop?
...

Engem nem zavar, a zasszony meg alapból bátor. Fogd fel úgy, hogy ez nem "bug", hanem gyári "feature", ami a nyugodt, megfontolt poroszkálást ösztönzi. ;)

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5577 Dátum: 2012.04.28 23:13:19 »
Régen volt ilyen hobby-m csak egy időre leszoktam róla.
Szal, újra közvéleményt kutatok:
Heti kérdésem, titeket nem zavar nagyon a túl vastag A oszlop?



Deee!!! Nagyon! Feleségemnek nincs jogsija, Ő is észrevette még a 2005-ös Corollában is. "brutális" A oszlopot építettek. 181 magas vagyok hátratolt fotelból vezetek, folyamatosan nyujtogatom a nyakam főleg a balra kanyaroknál.
Üdv!

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5578 Dátum: 2012.04.28 23:49:50 »
A Prius A oszlopa nagyon sokat kitakar. Ugyan létezik rosszabb kocsi is, pl. az Opel Meriva, de ez kevéssé vigasztal. Hajlongani kell városban állandóan.

Csák Morritz AKA Alibiman

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 319
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #5579 Dátum: 2012.04.29 10:20:11 »
Heti kérdésem, titeket nem zavar nagyon a túl vastag A oszlop?

Az Aurisban van egy kis ablak, ami valami picit enyhít a problémán, de meg nem oldja. Offos autón viszont olyan széles van, mint a Priuson, jobbra forduláskor csapatnyi őrangyal vigyáz a gyalogosokra. Nagyon nem jó.
Hiába öntünk tiszta vizet a piszkos pohárba.