Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3366802 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2085 Dátum: 2010.11.04 07:13:50 »
A középső üléssor ülésenként tologatható. Ha bent ültök 5-en, akkor is előre lehet húzni mind a három ülést. Pláne ha csak gyerekülés van hátul, ahol még a lábtér sem olyan nagyon fontos.
Hidd el, hogy jobban lehet bele pakolni, mint az Avensisbe. Tapasztalatból mondom.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2086 Dátum: 2010.11.04 08:34:28 »
music:
alapból szeretem a tisztességes belterű és csomagtartójú autókat. A Carina és az Avensis is korrekt ilyen szempontból. A hsz-ek és a tesztek alapján úgy tűnik, hogy a Prius belméreteivel nincs is gond. A csomagtartó viszont más kérdés. Ahogy te is írtad, a Priusé 408, a liftback Avensisé 510 a liftback Carináé meg -ez nem 100%- 470 liter. Utóbbiban van nekem egy mélynyomó, ami ~30 liter. Ez természetesen nem költözne a Priusba úgyhogy ennyivel közelebb kerülnék a Carina méreteihez, azonban az évenkénti gyümölcsszezonon kívül pl. többször viszünk Balatonra normál méretű benzines fűnyírót. Ez vajon befér a Priusba a normál csomagok mellé? Na meg nem tudjátok, hogy anyós mennyi cuccal készül egy 1 napos balatoni kiruccanásra  :devil: Simán kalaptartóig tölti az Ave hátulját.
Kéne egy kézzel fogható Prius a környéken...



squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2087 Dátum: 2010.11.04 08:36:26 »
Ez a merevebb karosszéria info honnét van? Tudtommal nincs különbség e téren. Ami változott:
- belül szebbek egyes műanyag elemek
- kívül hybrid felirat a sárvédőn
- plusz rendelhető extrák, mint pl. az IPA és a bőrülés (utóbbi előtte csak az USA-ban volt elérhető)
Ennyi.
Innen

leszilaci

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 663
  • _@_/"
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2088 Dátum: 2010.11.04 09:16:55 »
... Na meg nem tudjátok, hogy anyós mennyi cuccal készül egy 1 napos balatoni kiruccanásra  :devil: Simán kalaptartóig tölti az Ave hátulját.
kell egy vonóhorog, és egy utánfutó...ami lehetőleg dobozos,h mégse kapjon huzatot a "mama" :flowers:

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2089 Dátum: 2010.11.04 09:32:06 »
Innen

Na ez a nesze semmi fogd meg jól. Még ha igaz is, a különbség minden bizonnyal marginális. A 2004-es példányoknak is 5*-os a töréstesztje. Ja igen, a hátsó padot kifelejtettem. Mivel sok kritika érte a fejteret, ezért "egyszeruen" lesüllyesztették az ülést picit.

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2090 Dátum: 2010.11.04 10:02:42 »
leszilaci:

Az 5let jó, csak nem tudnám hol parkoltatni az utánfutót  :D

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2091 Dátum: 2010.11.04 10:22:27 »
Ez vajon már ráncfelvarrott lehet? Ennyiért nem tűnik rossz vételnek ha nem volt rommá törve.


squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2092 Dátum: 2010.11.04 10:23:23 »
sghu77: nem jársz valamikor Szombathely felé?

leszilaci

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 663
  • _@_/"
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2093 Dátum: 2010.11.04 10:24:20 »
leszilaci:

Az 5let jó, csak nem tudnám hol parkoltatni az utánfutót  :D
szerintem bárhol az út szélén hagyhatod...ha felnyitják elszaladnak. ha elviszik, akkor záros határidőn belül visszahozzák :D
najó...bocsi, nem gonoszkodom :innocent: lekopogom, eddig nekem nem volt gondom az anyósjelöltekkel :) az eszem meg még nem ment el annyira,h bekössék a fejem :flowers:

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2094 Dátum: 2010.11.04 12:32:47 »
Közben rákérdeztem az ominózus kocsira, 2008-ban hozták be az országba, az eleje sérült, 2 sárvédő fényezve, állítólag a nyúlványoknak nincs baja és Carinát szívesen beszámítanák. :hmmmm:

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2095 Dátum: 2010.11.04 12:54:10 »
Ez vajon már ráncfelvarrott lehet? Ennyiért nem tűnik rossz vételnek ha nem volt rommá törve.

Az egyik oldalon van hybrid felirat a kis index fölött, a másikon nincs (ergo törött valszeg a bal oldala), valamint a hátsó ablaktörlő meg az amerikai típusé (néha cserélik, mert szebb, de nem ez az általános), ráadásul a km is igen kevés. Szvsz gyanús a kocsi.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2096 Dátum: 2010.11.04 12:55:46 »
sghu77: nem jársz valamikor Szombathely felé?

Nemigen, a hétvégén 2x is átmentünk Szombathely szélén, de most egy ideig nem utazunk arra.

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2097 Dátum: 2010.11.04 14:32:18 »
... Na meg nem tudjátok, hogy anyós mennyi cuccal készül egy 1 napos balatoni kiruccanásra  :devil: Simán kalaptartóig tölti az Ave hátulját.
kell egy vonóhorog, és egy utánfutó...ami lehetőleg dobozos,h mégse kapjon huzatot a "mama" :flowers:

Ha jol szurtem le, szombathelyi vagy, 8talalatot hozott a tudakozo utanfutokolcsonzesre :) Itt vannak az elerhetosegek, es johet a gyumolcsszezon.... is.

Amugy megoldas lehet meg venni meg egy funyirot a balcsira, vagy esetleg egy tetobox ::)

kisa
born to ride

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2098 Dátum: 2010.11.04 14:34:54 »
Amugy megoldas lehet meg venni meg egy funyirot a balcsira, vagy esetleg egy tetobox ::)

Már csak azért is, mert a Priusokra nem lehet vonóhorgot tenni. Nem tudom pl. az Auris HSD-re van-e, gondolom hivatalosan nincs, de a többi modellhez való azért rámegy.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2099 Dátum: 2010.11.04 14:55:22 »
Hidd el, hogy jobban lehet bele pakolni, mint az Avensisbe. Tapasztalatból mondom.
Örömmel elhiszem, nekem csak jó...
music