Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 796528 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

yooe

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re: Adok-veszek
« Válasz #1425 Dátum: 2011.02.26 16:32:10 »
Sziasztok!

Eladó első lámpa garnitúra Carina E 3sfe alvázszám: SB1..   évjárat: 1997.
ár: 15 000 ft a kettő darab. érd: pppx@freemail.hu Budapest, Népliget nél tudom átadni este  6 után.

Carina E 1.6

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re: Adok-veszek
« Válasz #1426 Dátum: 2011.02.26 20:12:19 »
Van egy fölös Carina e első lökösöm törésmentes csak egy aprók horzsolás van rajta. :?:
Ha olajcsere akkor írj bátran MOTUL-ban tudok segíteni bármilyen típushoz!


Kéretik kerülni a piros betűket! Ez a főnök színe.
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.26 21:03:44 írta musspici »
Carina e 1.6 XLI

jozsefp

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Adok-veszek
« Válasz #1427 Dátum: 2011.02.27 08:31:44 »
Van valakinek eladó 1.8-as 7A-FE motorvezérlője?
Minden segítséget megköszönök.
jozsefp@ymail.com

Carina E 1.6

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re: Adok-veszek
« Válasz #1428 Dátum: 2011.02.27 14:02:00 »
Helyesbítés!! Lökhárító újbóli állapotfelmérése néhány év után: kisebb benyomódások, repedések a bal ködlámpa felett ! :innocent:
Carina e 1.6 XLI

ssuti

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
Re: Adok-veszek
« Válasz #1429 Dátum: 2011.02.28 11:40:59 »
Sziasztok,
eddig csak passzívan olvasgattam a fórumot, viszont nemrég sikerült szert tennem egy 94-es Liftback-re. Sajnos az előző tulaj eléggé elhanyagolta, lesz rajta szerelnivaló rendesen. Első kerékagyra lenne szükségem, az egyszeri usert nem zavarta, hogy nem hallja a rádiót a kerékcsapágy hangjától.. Gondoltam először itt kérdezem meg, csak utána a bontókat.
Ja és ha jó állapotú fényszórója/gyári ködlámpája van valakinek elfekvőben japán változathoz, ne tartsa magában :)
Köszi
Péter

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re: Adok-veszek
« Válasz #1430 Dátum: 2011.02.28 16:07:22 »
Sziasztok,
eddig csak passzívan olvasgattam a fórumot, viszont nemrég sikerült szert tennem egy 94-es Liftback-re. Sajnos az előző tulaj eléggé elhanyagolta, lesz rajta szerelnivaló rendesen. Első kerékagyra lenne szükségem, az egyszeri usert nem zavarta, hogy nem hallja a rádiót a kerékcsapágy hangjától.. Gondoltam először itt kérdezem meg, csak utána a bontókat.
Ja és ha jó állapotú fényszórója/gyári ködlámpája van valakinek elfekvőben japán változathoz, ne tartsa magában :)
Köszi
Péter

Kerékcsapágyat újat érdemes venni, nem gagyi kategóriát, úgysem minden nap kell cserélni, legalább nem lesz vele gond.
A bontott ki tudja mikor kezd el szólni...

ssuti

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
Re: Adok-veszek
« Válasz #1431 Dátum: 2011.03.01 00:32:21 »
Sziasztok,
eddig csak passzívan olvasgattam a fórumot, viszont nemrég sikerült szert tennem egy 94-es Liftback-re. Sajnos az előző tulaj eléggé elhanyagolta, lesz rajta szerelnivaló rendesen. Első kerékagyra lenne szükségem, az egyszeri usert nem zavarta, hogy nem hallja a rádiót a kerékcsapágy hangjától.. Gondoltam először itt kérdezem meg, csak utána a bontókat.
Ja és ha jó állapotú fényszórója/gyári ködlámpája van valakinek elfekvőben japán változathoz, ne tartsa magában :)
Köszi
Péter

Kerékcsapágyat újat érdemes venni, nem gagyi kategóriát, úgysem minden nap kell cserélni, legalább nem lesz vele gond.
A bontott ki tudja mikor kezd el szólni...

Csapágyból Bárdiban Japanparts-ot tudtak adni. Tudom, hogy nem egy nagy minőség, de egyelőre megteszi. Mire elhasználódik addigra kiderül, hogy marad-e az autó hosszabb távon, vagy befektetem az árát egy jobb állapotúba. Gyorsan kellett egy tágasabb autó, egyelőre megpróbáljuk kis költségvetésből lábra állítani (babaprojekt viszi a pénzt), utána már talán nem egyszerre használódik el mindene.. Jobb oldalon viszont cserélni kell a kerékagyat is, előző tulaj addig halogatta a cserét, amíg a csapágy belső íve elforgott a kerékagy csonkján, így kuka az agy is..
Jobb fényszórón kavicsfelverődés, bal simán csak nagyon halvány, bal oldali ködlámpát egy kutya törte össze (állítólag túlélte), abs nem működik, klímát is meg kell nézni.. Tudtam mit vállalok, bár kicsit lassan haladok, csak hétvégente kerülök műhelyközelbe.. Maga az autó viszont nagyon bejön :) 94-es 2.0 Liftback
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.01 00:33:57 írta ssuti »

cowman

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re: Adok-veszek
« Válasz #1432 Dátum: 2011.03.01 04:37:05 »
Sziasztok!:)
Eladó egy pár Carina ködlámpa kompletten! A lámpák bontott autóból valók, tehát használt, de szép állapotban vannak!
Email: bockovics@freemail.hu

ssuti

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
Re: Adok-veszek
« Válasz #1433 Dátum: 2011.03.01 06:20:50 »
Sziasztok!:)
Eladó egy pár Carina ködlámpa kompletten! A lámpák bontott autóból valók, tehát használt, de szép állapotban vannak!
Email: bockovics@freemail.hu

Szia!
Mennyit gondoltál érte? Azt hiszem lökhárítóban nincs különbség, mindenesetre nekem 94-es japán gyártásúba kellene.

Danee90

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • UrnaDealer
Re: Adok-veszek
« Válasz #1434 Dátum: 2011.03.02 16:08:21 »
ssuti nekem igaz 95-ös de ugyan csak japán és nekünk nem volt semmilyen probléma a belerakással :)

Tííítusz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re: Adok-veszek
« Válasz #1435 Dátum: 2011.03.03 13:16:20 »
Sziasztok!

Szükségem lenne 1.6-hoz motortartó bakokra. Első-hátsó egyaránt. De főleg a hátsó, mert az szakadt.

Valamint még mindig eladó a 2.0 GLi Carinámból egy csomó alkatrész. / Motor, váltó, lámpák, karosszéria, ülések, klíma, ABS stb./

Üdv,
Titusz

titusz.talalt@anonymail.hu
20/257-23-35

cowman

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re: Adok-veszek
« Válasz #1436 Dátum: 2011.03.08 02:10:22 »
Sziasztok!
Eladó a fentebb említett ködlámpákon felül még két pár gyári ködlámpa!
Egy pár hibátlan állapotú, a másik két pár használtabb kisebb hibák fellelhetők rajtuk!
Ugyan itt még eladó carinához gyári 3 küllős kormány, váltógomb, gyári magnó, 93-as hűtőrács, rendszámtábla világítás, antenna.
Érdeklődni: bockovics@freemail.hu
Üdv.

Bundi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 376
Re: Adok-veszek
« Válasz #1437 Dátum: 2011.03.10 22:58:06 »
Sziasztok,
eddig csak passzívan olvasgattam a fórumot, viszont nemrég sikerült szert tennem egy 94-es Liftback-re. Sajnos az előző tulaj eléggé elhanyagolta, lesz rajta szerelnivaló rendesen. Első kerékagyra lenne szükségem, az egyszeri usert nem zavarta, hogy nem hallja a rádiót a kerékcsapágy hangjától.. Gondoltam először itt kérdezem meg, csak utána a bontókat.
Ja és ha jó állapotú fényszórója/gyári ködlámpája van valakinek elfekvőben japán változathoz, ne tartsa magában :)
Köszi
Péter
Szia!
Nekem van egy jobb első kerékagyam. Holnap utánna nézek meg van e még, ha érdekel.
üdv
Bundi
A Toyota az autók Hondája.
(Carina e 2.0 GLI)

ssuti

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 32
Re: Adok-veszek
« Válasz #1438 Dátum: 2011.03.11 10:42:48 »
Sziasztok,
eddig csak passzívan olvasgattam a fórumot, viszont nemrég sikerült szert tennem egy 94-es Liftback-re. Sajnos az előző tulaj eléggé elhanyagolta, lesz rajta szerelnivaló rendesen. Első kerékagyra lenne szükségem, az egyszeri usert nem zavarta, hogy nem hallja a rádiót a kerékcsapágy hangjától.. Gondoltam először itt kérdezem meg, csak utána a bontókat.
Ja és ha jó állapotú fényszórója/gyári ködlámpája van valakinek elfekvőben japán változathoz, ne tartsa magában :)
Köszi
Péter
Szia!
Nekem van egy jobb első kerékagyam. Holnap utánna nézek meg van e még, ha érdekel.
üdv
Bundi
Szia!
Már boltoltunk egyet ZéBalázzsal, remélem jó is lesz - még benne van a csonkállványban, szét kellene szednem, de jövő hétvégéig nem lesz rá időm/helyem.
Köszi azért :)

mokusmaster

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re: Adok-veszek
« Válasz #1439 Dátum: 2011.03.12 09:57:20 »
Hi! :clap: Eladó 1db 96-os sedan  Carinából csomagtartó ajtó belső burkolata jó állapotban,plusz ha érdekel valakit, gyári carina dísztárcsa 3db.
Üdv!Érd 06-70-3867101