Szerző Téma: IS (Altezza)  (Megtekintve 733665 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2070 Dátum: 2010.07.30 12:05:56 »
Na, ezek szerint elmegy végre a TS. Hajrá!

Egy baja biztos van ennek az IS-nek: kézi váltós. Dízelt vezettem ebből a generációból, meg sem közelíti a váltója az IS200-ét. Viszont vittek ilyen 250-es automatával, abban gyorsan, finoman kapcsolt a váltó, egy álom volt.

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2071 Dátum: 2010.07.30 14:16:31 »
Na, ezek szerint elmegy végre a TS. Hajrá!

Egy baja biztos van ennek az IS-nek: kézi váltós. Dízelt vezettem ebből a generációból, meg sem közelíti a váltója az IS200-ét. Viszont vittek ilyen 250-es automatával, abban gyorsan, finoman kapcsolt a váltó, egy álom volt.

Hat igazibol ha nem rosszabb a Corollanal a valtoja akkor az jo. En is hezitalok hogy hat igen az automata az igazi de mondjuk alapvetoen meg semmi bajom a manual-al ... ha egyszeruan akarnek fogalmazni akkor talan ferfiasabb is :) de igazibol inkabb ugy mondanam hogy ennel a kocsinal nincs valtora nezve eloiteletem - egyelore. :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2072 Dátum: 2010.07.31 13:28:16 »
Ex IS300 tulaj :)

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2073 Dátum: 2010.07.31 17:18:28 »
Sziasztok!

Engem meg ez erdekelne :)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/is/lexus_is_250_sport_mark_levinson_52.000km-4030468

Esetleg valaki ismeri vagy van velemenye ?
Jo cuccnak tunik ha minden stimmel vele :)




A szite tuti jó, de gyanúsan olcsó!!
Mindenképp érdemes a kérdést, minden kétséget kizáróan körbe járni.

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2074 Dátum: 2010.07.31 20:56:20 »
Sziasztok!

Engem meg ez erdekelne :)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/is/lexus_is_250_sport_mark_levinson_52.000km-4030468

Esetleg valaki ismeri vagy van velemenye ?
Jo cuccnak tunik ha minden stimmel vele :)




A szite tuti jó, de gyanúsan olcsó!!
Mindenképp érdemes a kérdést, minden kétséget kizáróan körbe járni.

Persze, mindenkeppen. Igazibol azon filoztam hogy talan a manualis valto es a szin miatt occsobb mert egyik sem hiszem hogy noveli az atlag IS250 vasarlok erdeklodeset. Marmint sokan szerintem ha mar 250-et vesznek akkor automataval akarjak es inkabb fektere utaznak. Meglassuk... meg a gyanusan olcso sem gyanus feltetlen mert manapsag nagyon nyomottak az arak es hatha valaki csak el akarja egyszeruen adni (mint en a Corollat ami gyanusan olcso volt december ota, szerviz odaig volt tole mennyire egyben van es megsem csungtek a vevok rajtam :( szoval lehet hogy "csak" a "valsag" ... who knows ? Remenykedjunk :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2075 Dátum: 2010.07.31 21:47:58 »
Van itt aki tud neked segíteni rendszám, vagy alváz szám alapján.
Azt meg még telefonon sem bunkóság elkérni.
Ha variál, szerintem tárgytalan!

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2076 Dátum: 2010.08.01 08:46:39 »
Sziasztok!

Engem meg ez erdekelne :)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/is/lexus_is_250_sport_mark_levinson_52.000km-4030468

Esetleg valaki ismeri vagy van velemenye ?
Jo cuccnak tunik ha minden stimmel vele :)




A szite tuti jó, de gyanúsan olcsó!!
Mindenképp érdemes a kérdést, minden kétséget kizáróan körbe járni.

Persze, mindenkeppen. Igazibol azon filoztam hogy talan a manualis valto es a szin miatt occsobb mert egyik sem hiszem hogy noveli az atlag IS250 vasarlok erdeklodeset. Marmint sokan szerintem ha mar 250-et vesznek akkor automataval akarjak es inkabb fektere utaznak. Meglassuk... meg a gyanusan olcso sem gyanus feltetlen mert manapsag nagyon nyomottak az arak es hatha valaki csak el akarja egyszeruen adni (mint en a Corollat ami gyanusan olcso volt december ota, szerviz odaig volt tole mennyire egyben van es megsem csungtek a vevok rajtam :( szoval lehet hogy "csak" a "valsag" ... who knows ? Remenykedjunk :)



Szerintem jól látod a dolgot!
Ex IS300 tulaj :)

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2077 Dátum: 2010.08.02 15:29:19 »
Van itt aki tud neked segíteni rendszám, vagy alváz szám alapján.
Azt meg még telefonon sem bunkóság elkérni.
Ha variál, szerintem tárgytalan!

Amugy kire gondoltal segitseg ugyben ? (esetleg privatban ha nem publikus) Koszi!
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2078 Dátum: 2010.08.02 20:11:02 »
Sokan olvassák ezt a fórumot bennfentesek.
Én tippet adni nem akarok, de igazából nem értem miért nem reagáltak eddig neked.
Ha robogót vennél, szívesen állnék rendelkezésedre. (de nem azt akarsz)
Azért ha egy alváz számot el küldesz rendszámmal, rárepülök a témára.
Régebbi bútor darab vagy itt mint én, ezért nem értem.
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.02 20:14:56 írta Egükém »

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2079 Dátum: 2010.08.02 20:13:12 »
Sokan olvassák ezt a fórumot bennfentesek.
Én tippet adni nem akarok, de igazából nem értem miért nem reagáltak eddig neked.
Ha robogót vennél, szívesen állnék rendelkezésedre. (de nem azt akarsz)
Azért ha egy alváz számot el küldesz rendszámmal, rárepülök a témára.

Remelem mindenki nyaral! :) Jobb mint ha utalnanak es direkt nem segitenenek :)

A robogoval kapcsolatban koszi az infot ha esetleg valaha oda jutunk hogy kene (sosem lehet tudni) akkor tudom kihez forduljak!

Sajnos csak a rendszamot tudom a kepek alapjan de ha minden jol megy a heten meg tudom nezni a kocsit es akkor kinyomozom a tobbit is ... hatha :)
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Egükém

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1221
  • Jó munkásember!
    • Egümotors
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2080 Dátum: 2010.08.02 20:26:55 »
Nem feledem, megpróbálok valamit kideríteni róla.

TomMa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 270
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2081 Dátum: 2010.08.02 21:05:32 »
Sziasztok!

Engem meg ez erdekelne :)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/is/lexus_is_250_sport_mark_levinson_52.000km-4030468
Esetleg valaki ismeri vagy van velemenye ?
Jo cuccnak tunik ha minden stimmel vele :)
A szite tuti jó, de gyanúsan olcsó!!
Mindenképp érdemes a kérdést, minden kétséget kizáróan körbe járni.
Persze, mindenkeppen. Igazibol azon filoztam hogy talan a manualis valto es a szin miatt occsobb mert egyik sem hiszem hogy noveli az atlag IS250 vasarlok erdeklodeset. Marmint sokan szerintem ha mar 250-et vesznek akkor automataval akarjak es inkabb fektere utaznak. Meglassuk... meg a gyanusan olcso sem gyanus feltetlen mert manapsag nagyon nyomottak az arak es hatha valaki csak el akarja egyszeruen adni (mint en a Corollat ami gyanusan olcso volt december ota, szerviz odaig volt tole mennyire egyben van es megsem csungtek a vevok rajtam :( szoval lehet hogy "csak" a "valsag" ... who knows ? Remenykedjunk :)

Valószínűleg ez is benne van hogy nem szokványos szín és manuális váltós. Viszont használtautó.hu-n annak idején kérdem ilyen figyelőt a frissen feltöltött autókra (többek közöt a lexus is-ek is köztük voltak) és ebből a bordóból 2 egyforma volt vmi cégnek a 2 fejesé volt azt írták meg rendszámok is egymás követték. Tönkremehettek valószínűleg mert egyszer az elején ők hirdették meg a kereskedés(200e körül volt a különbség de ugyan az volt a 2 autó) egyszerre és később egy másik kereskedőnél írták hogy banki visszavett autó(akkor azok ugyan azok voltak). De ez NEM 100% hogy az mert már rég néztem IS-eket,(mert csak a szívem fájdul meg tőle :cry:) és sajnos a rendszámokat nem tároltam el a memóriámba viszont a szín,tetőablak,manuális váltó stimmel. IS-F beütésű felnikre nem emlékszek, de kétségtelenül dögös vele  :wub: Nem a kedvedet akartam elvenni tőle ha netán úgy jönne le a dolog hanem csak ennyi infót tudok ami lehet hogy valós lehet hogy nem :1eye:

Makaveli

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 627
    • http://www.youtube.com/watch?v=P07dJEbG8zM&feature=related
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2082 Dátum: 2010.08.02 21:46:17 »
Egyszerű a dolog.

Vidd be a Reálszisztémához állapotfelmérésre, ha budapesti az autó vagy az legközelebbi Toyota márkakereskedésbe.

Enyémről is tudtak infókat a Toyota-nál mikor náluk jártam.
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.02 21:51:22 írta kleingy »
Ex IS300 tulaj :)

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2083 Dátum: 2010.08.03 11:21:26 »
Egyszerű a dolog.

Vidd be a Reálszisztémához állapotfelmérésre, ha budapesti az autó vagy az legközelebbi Toyota márkakereskedésbe.

Enyémről is tudtak infókat a Toyota-nál mikor náluk jártam.

Igen ez lesz a terv amint Budapesten jarok de a hatterinfoknak orulok mert megsporolnak felesleges utakat, szabikat, stb. :) Koszi !
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO

Major Tom

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 200
Re: IS (Altezza)
« Válasz #2084 Dátum: 2010.08.03 11:22:06 »
Sziasztok!

Engem meg ez erdekelne :)
http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/is/lexus_is_250_sport_mark_levinson_52.000km-4030468
Esetleg valaki ismeri vagy van velemenye ?
Jo cuccnak tunik ha minden stimmel vele :)
A szite tuti jó, de gyanúsan olcsó!!
Mindenképp érdemes a kérdést, minden kétséget kizáróan körbe járni.
Persze, mindenkeppen. Igazibol azon filoztam hogy talan a manualis valto es a szin miatt occsobb mert egyik sem hiszem hogy noveli az atlag IS250 vasarlok erdeklodeset. Marmint sokan szerintem ha mar 250-et vesznek akkor automataval akarjak es inkabb fektere utaznak. Meglassuk... meg a gyanusan olcso sem gyanus feltetlen mert manapsag nagyon nyomottak az arak es hatha valaki csak el akarja egyszeruen adni (mint en a Corollat ami gyanusan olcso volt december ota, szerviz odaig volt tole mennyire egyben van es megsem csungtek a vevok rajtam :( szoval lehet hogy "csak" a "valsag" ... who knows ? Remenykedjunk :)

Valószínűleg ez is benne van hogy nem szokványos szín és manuális váltós. Viszont használtautó.hu-n annak idején kérdem ilyen figyelőt a frissen feltöltött autókra (többek közöt a lexus is-ek is köztük voltak) és ebből a bordóból 2 egyforma volt vmi cégnek a 2 fejesé volt azt írták meg rendszámok is egymás követték. Tönkremehettek valószínűleg mert egyszer az elején ők hirdették meg a kereskedés(200e körül volt a különbség de ugyan az volt a 2 autó) egyszerre és később egy másik kereskedőnél írták hogy banki visszavett autó(akkor azok ugyan azok voltak). De ez NEM 100% hogy az mert már rég néztem IS-eket,(mert csak a szívem fájdul meg tőle :cry:) és sajnos a rendszámokat nem tároltam el a memóriámba viszont a szín,tetőablak,manuális váltó stimmel. IS-F beütésű felnikre nem emlékszek, de kétségtelenül dögös vele  :wub: Nem a kedvedet akartam elvenni tőle ha netán úgy jönne le a dolog hanem csak ennyi infót tudok ami lehet hogy valós lehet hogy nem :1eye:

Szia! Koszi az infot, ertekes informacio, utanajarunk ha ott vagyunk!
2000 Black MR2 Roadster - tuned - ELADO