Szerző Téma: Carina  (Megtekintve 6654643 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Carina
« Válasz #33915 Dátum: 2016.10.07 18:27:53 »
én azt akartam inkább kérdezni, hogy egyáltalán lesznek-e? :D mert nem látom azt a nagy szervezkedést. ha mások is jönnek, én is megyek.
Én elmegyek, hogy találkozzak a "régi" ismerősökkel, de úgy alakult, hogy a Carinát nem tudom vinni. A priusszal kell mennem egy autórádió bepróbálása miatt. És átlógnék majd a Carinásokhoz.
Prius 2 - a mosolygós autó.

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33916 Dátum: 2016.10.07 19:18:50 »
Carinások! Holnap egy csoportban lesztek Kakucson?
én azt akartam inkább kérdezni, hogy egyáltalán lesznek-e? :D mert nem látom azt a nagy szervezkedést. ha mások is jönnek, én is megyek.
Én elmegyek, hogy találkozzak a "régi" ismerősökkel, de úgy alakult, hogy a Carinát nem tudom vinni. A priusszal kell mennem egy autórádió bepróbálása miatt. És átlógnék majd a Carinásokhoz.
Menjünk! Mikorra értek ki?
https://www.facebook.com/events/1869802639916297/?acontext=%7B%22feed_story_type%22%3A%22308%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Carina
« Válasz #33917 Dátum: 2016.10.07 20:00:42 »
Prius 2 - a mosolygós autó.

bsh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 254
Re:Carina
« Válasz #33918 Dátum: 2016.10.07 20:05:41 »
Menjünk! Mikorra értek ki?
én flexibilis vagyok. két dolgom van holnap, az egyiket mindenképpen bebukom ha megyek: ha délelőtt megyek, akkor az egyiket, ha délután akkor a másikat  :lol:
én mondanék egy 10 órát és akkor kora délután jövök is haza dolgomra. de ha a többség délutánra menne, akkor az is jó végülis.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Carina
« Válasz #33919 Dátum: 2016.10.07 20:24:56 »
én flexibilis vagyok. két dolgom van holnap, az egyiket mindenképpen bebukom ha megyek: ha délelőtt megyek, akkor az egyiket, ha délután akkor a másikat  :lol:
én mondanék egy 10 órát és akkor kora délután jövök is haza dolgomra. de ha a többség délutánra menne, akkor az is jó végülis.
Ki a többség?
Prius 2 - a mosolygós autó.

bsh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 254
Re:Carina
« Válasz #33920 Dátum: 2016.10.07 21:19:33 »
Ki a többség?

ezek szerint Te meg FUBA :lol:

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33921 Dátum: 2016.10.07 21:20:04 »
én flexibilis vagyok. két dolgom van holnap, az egyiket mindenképpen bebukom ha megyek: ha délelőtt megyek, akkor az egyiket, ha délután akkor a másikat  :lol:
én mondanék egy 10 órát és akkor kora délután jövök is haza dolgomra. de ha a többség délutánra menne, akkor az is jó végülis.
ok, én is 10-re akkor ott leszek azt megvárjuk együtt Pétert amíg befut, addig megsasolom az új autódat!  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2016.10.07 21:22:26 írta FUBA »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re:Carina
« Válasz #33922 Dátum: 2016.10.09 14:59:27 »
ok, én is 10-re akkor ott leszek azt megvárjuk együtt Pétert amíg befut, addig megsasolom az új autódat!  ;)

ezek szerint Te meg FUBA :lol:

Így is történt. :)
Prius 2 - a mosolygós autó.

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33923 Dátum: 2016.10.09 19:19:09 »
Így is történt. :)
Bizony! Kár hogy elmentetek, a szünet után jót autóztam amíg rám nem szólt a kakucs-ring "bírója" én "hoszúhajúnak" neveztem el, a facebook-on más meg "Jézus"-nak.
Vittem volna a fiadat egy kört... Lehet ő is ordított volna:
http://forum.toyotaclub.hu/index.php?topic=1325.msg679795#msg679795
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10266
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Carina
« Válasz #33925 Dátum: 2016.10.11 16:28:37 »
Üdv!
Téged felismerlek, de kikkel beszélgettek?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 2 eszközömről


FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33926 Dátum: 2016.10.11 20:39:43 »
Üdv!
Téged felismerlek, de kikkel beszélgettek?

LP & BSH & FUBA  (DEKA meg éppen figyel minket a kép bal szélén, övé a kombi Avensis jobbra a Carinámtól, BSH Lexusa meg balra, LP (egyik) Priusa (sem) nem látható...)

Sajnos csak mi hárman voltunk Carinások és csak én voltam Carinával...  :cry:
Ebből kikövetkeztethető, hogy nem a Carinások (vagyis én) vitték (vittem) haza "a legszebb autó" legtöbb szavazatért járó kupát! [rohog]
« Utoljára szerkesztve: 2016.10.11 20:49:45 írta FUBA »
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:Carina
« Válasz #33927 Dátum: 2016.10.12 00:21:36 »
Bepi81-nek hála készült belső videó a második FUBA-Carinás Kakucs-ringi körről:
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

kamikaze

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3324
  • Fuel Fanatic
Re:Carina
« Válasz #33928 Dátum: 2016.10.12 10:36:16 »
FUBA!

Gratula, ez a video kicsit felidézte bennem a Hungaroringet, mintha csak újra melletted ültem volna!  :D
Remélem lesz még lehetőség beülni melléd!  :innocent:

Elismerésem! ;)

bsh

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 254
Re:Carina
« Válasz #33929 Dátum: 2016.10.12 15:29:08 »
Bepi81-nek hála készült belső videó a második FUBA-Carinás Kakucs-ringi körről:
még egy nyakkendő hiányzik és tiszta Úrvezető leszel: az ing, a verda és a stílus már adott [rohog]
felniről küldesz valami infót? ;) esetleg szombaton "arra" járok, meg is tudom nézni ha az úgy jobb.