Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3371399 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

hofi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14715 Dátum: 2015.12.18 16:44:29 »
Biztos van. Csak én is ilyen maximalista vagyok minden zajra zörejre.
Az a lemez sem a kipufogón, sem a leömlőn nem alumínium. Sima acéllemez, de ez ott beszony szeret kirohadni. Nekem oda behajtogattak egy új csövet amire már nem rakták fel a kipufogósok (nem is kértem) Tehát akár le is szedhető. A gond ha már meg van repedve, esélyes hogy ott ki is szelel a cső.
Huh fordulatszám? A héten néztem egy P3-ban, de valami 2500.ig engedi csak fel még maintenance mode-ban is. (nem engedi túlpörgetni a villanymotorokat)

Köszönöm az infókat! Így már stimmel a "leszabályozás" jelensége is!

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14716 Dátum: 2015.12.18 19:59:18 »
Sok örömet az új járgányhoz! :) Ez itt fönt hogy értendő, menet közben is játszik le filmet a képernyőn?
Akartam is Kowee Mestert kérdezni, hogy nincs-e valami jó házibarkács megoldása a menet közbeni képhez (a Beatsonic-nak van cucca, de 50e-t nem ér nekem), mert amíg gurul az autó (sebesség jeladó) és nincs behúzva a "kézifék" (rögzítőfék jeladó) addig csak hallani a DVD-t de nincs kép.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14717 Dátum: 2015.12.18 21:12:02 »
Akartam is Kowee Mestert kérdezni, hogy nincs-e valami jó házibarkács megoldása a menet közbeni képhez (a Beatsonic-nak van cucca, de 50e-t nem ér nekem), mert amíg gurul az autó (sebesség jeladó) és nincs behúzva a "kézifék" (rögzítőfék jeladó) addig csak hallani a DVD-t de nincs kép.
Van rá megoldás, de elsőre biztos nem vágnék bele más autójánál. Azonban a navilex egy 20-asért megcsinálja.
http://navilex.hu/dvdfree.html

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14718 Dátum: 2015.12.18 21:21:29 »
Van rá megoldás, de elsőre biztos nem vágnék bele más autójánál. Azonban a navilex egy 20-asért megcsinálja.
http://navilex.hu/dvdfree.html
Hmmm... fel fogom hívni, hogy nálam is megy-e. Még ennyit költenék is rá...
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14719 Dátum: 2015.12.18 21:22:50 »
Prius dísztárcsa egész olcsón:
http://www.autoalkatresz.hu/auto-disztarcsa/toyota-disztarcsa-1108708 - szerintem csak Prius+ -ra jó, nem?

Más: nincs valakinek valami kulturált Toyota 16"-os dísztárcsája eladó?
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14720 Dátum: 2015.12.18 21:23:55 »
Szia mesterünk!
áttudnád küldeni annak az oldalnak linkjét ahol alv szám szerint nézed a visszahívásokat? megvolt csak töröltem G Chromot.
Üdv
Üdv!

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14721 Dátum: 2015.12.18 21:58:59 »
Kösz megleltem.
Üdv!

hofi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14722 Dátum: 2015.12.20 20:33:25 »
Volt a kettesemnél, de nálam két hang volt. A kerregéssel egy évig szenvedtem. Szétszedtem, leszedtem a szelepfedelet, láncot mértem és egy év után derült ki hogy a hátsó kipufogócsövem a végdob és a középdob között volt elrohadva a felfogatásnál és az vezetett előre egy ilyen kerregő hangot. Rezonanciára pedig a leömlőn a tűzfal felé, van egy hővédő pajzs két csavarral felfogatva. Fentről be lehet nyúlni de szerszám nem fér be. Lentről befér a szerszám, de annyira össze rohadnak a csavarok a 10 év és a kipufogó hője miatt hogy ameddig fent van a leömlő, esélytelen leszedni. Na az alatt rezonálhat a lemez. Azt benyúlva meg lehet pengetni és akkor kiderül.

Meg van a bűnös!  :clap: A leömlő előtti lemez az. Fentről benyúlva elég volt megfogni és abbamaradt a rezonancia. A Ha jól értettem te ezt a lemezt nem tetetted vissza? Vagy a hátsó dob előttit?

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14723 Dátum: 2015.12.20 20:51:16 »
Meg van a bűnös!  :clap: A leömlő előtti lemez az. Fentről benyúlva elég volt megfogni és abbamaradt a rezonancia. A Ha jól értettem te ezt a lemezt nem tetetted vissza? Vagy a hátsó dob előttit?
A hátsó dob előtti nem került vissza a csőcserekor, ami a leömlőnél van, azt meg hagytem rezonálni mert számomra esélytelen volt azt a csavart lelazítani ami tartja és kicserélni. Talán aknával járható lett volna de az nekem nem volt szóval hagytam a fenébe rezegni :)

OliWARE

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14724 Dátum: 2015.12.22 17:56:11 »
Meg is változtatom a profilomat gyorsan ;)
Üdv itt is!
ui: Okmányirodában voltál?  :flowers:
Nagyon köszi! 29-ére kaptam időpontot, az eredetvizsga pedig már megvan hozzá. Egyébként az normális, hogy egy fél ujjal mindig ellen kell tartanom a kormányon, mert egy nagyon picit jobbra húz? Természetesen próbáltam balra lejtő útszakaszon is és ellenőriztem a guminyomást. BMW-nél pont ugyanezt éreztem, a Peugeotnál nem. Lehet, hogy beköszönök Mayeréknél egy futóműellenőrzésre...
Tényleg, tegnap nem veled mentünk a Kerepesin az Örs fele? NF-fel kezdődött a rendszám.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14725 Dátum: 2015.12.22 18:48:59 »
Kormány nekem nem tűnt fel...  :hmmmm:
A zokmányirodába nem csak besétálsz, leadod a papírokat és megkapod az újat?
NKU-732 a Ct :)
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

OliWARE

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14726 Dátum: 2015.12.22 20:24:35 »
Kormány nekem nem tűnt fel...  :hmmmm:
A zokmányirodába nem csak besétálsz, leadod a papírokat és megkapod az újat?
NKU-732 a Ct :)
Nem, sajnos, de mondták, hogy a 15 napban így is benne vagyok, tehát nem lesz semmi gond. Azért tegnap még szerencsét próbáltam egy másikban, hátha, de ott se vállalták időpont nélkül.
Akkor nem te voltál, de azonnal kapcsolt, hogy elismerően mentem mellé :) Mi tagadás, szép az a kocsi... úgyhogy még egyszer gratula neked is!

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14727 Dátum: 2015.12.22 22:56:06 »
Dobok majd fel ide is képeket, de előbb legyen meg a sötétített üveg legalább
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14728 Dátum: 2015.12.23 00:52:28 »
Eladó lett a gépem, ha valaki éppen szépet és jót szeretne nyugodt lelkiismerettel ajánlom figyelmébe.
http://m.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_executive_solar_hud_kamera-9649923
1 kis alku kötelező!
Szép karácsonyt kívánok a cartarsaknak!
Üdv!

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #14729 Dátum: 2015.12.23 07:53:32 »
hogyhogy ilyen hamar???
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки