Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3371633 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

solya2000

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
    • groteszk.hu
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9615 Dátum: 2013.12.18 11:46:00 »
Én pedig inkább PIII-at vennék, 3,2m-nél mondjuk még elég trágyák vannak, de ha ki tudsz fogni olyat, amire a Toyota megadja a +gyári garit, akkor nem igazán érhet meglepetés. Az a baj, hogy kb. 2 hónapot kell várni a garira, és a nepperek nagyon ellenzik. (nem csodálom, a stiklik miatt)
Bevizsgálás után 2 hónap mire eldönti a T hogy kaphatsz vagy nem?

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9616 Dátum: 2013.12.19 19:05:16 »

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9617 Dátum: 2013.12.19 23:56:21 »
 :winkiss:
Bevizsgálás után 2 hónap mire eldönti a T hogy kaphatsz vagy nem?
Háát kb annyit vártam, mire megkaptam, de a garancia kezdete visszamenőleg a bevizsgálás dátuma lett...
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Mooc

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 212
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9618 Dátum: 2013.12.20 09:26:51 »
Egy kisebb csodaval hataros modon megkaptam a nemreg rendelt OBD adapteremet. A telefonon mar ott figyel a Torqu app, de ezidaig nem foglalkoztam vele.
2 gondom lenne: a trasitas v.miert nem mukodik, legalabbis a telefon nem latja a jeladot (Vgate 350 a tipus BT-os) a LED villog, de hiaba keresem 3 kulonbozo telefonnal nincs a hatokorben semmilyen BT eszkoz. Este vagy egy oran at vacakoltam, de a vegen feladtam, h majd ma ha tobb idom lesz.
Mit ronthatok el?

A masik kerdesem csak akkor ervenyes ha tuljutok az elson, de megnyitva ezt az appot annyi dolog tarult elem amirol fogalmam sincs, h ez igy elso blikkre nagyon kuszanak es roppant osszetettnek talalom.
Van itt aki tudna majd segiteni? Talan itt olvastam, h lehet futtatni egy akksi tesztet ill a motor es a viz homersekletere lennek meg kivancsi foleg igy telen mikro a bemelegedes kulcsfontossagu.


OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9619 Dátum: 2013.12.20 10:47:45 »

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9620 Dátum: 2013.12.20 10:57:11 »
Erről mi a véleményetek: http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.5_hsd_2006_automata_80000_km-7430366
Amerikai, full fapad, de szép állapotú, gyanúsan fényesen csillog a kasztni. Határeset.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9621 Dátum: 2013.12.20 11:16:02 »
Amerikai, full fapad, de szép állapotú, gyanúsan fényesen csillog a kasztni. Határeset.
Ha már forgalomba van helyezve, akkor is probléma az amerikai kivitel? :hmmmm:
Mások az alkatrészei? Nehezen lehet hozzá kapni dolgokat?
Milyen extrák hiányoznak belőle, tempomat van, nem tudom mi hiányozna nekem ( a Corihoz képest [rohog])
Ja a túl szép fényezés gyanus, hogy esetleg újrafényezték :hmmmm:
Meg nincs szervizkönyv :D

Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9622 Dátum: 2013.12.20 11:25:15 »
Szép lego. :D

Mooc

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 212
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9623 Dátum: 2013.12.20 11:25:41 »
Ennyiert szvsz nincs ilyen futasteljesitmenyu... de tudjuk/tudjatok jol, h otthon az allapotot kell inkabb nezni sajna nem a km allast.
Nekem ez mar a gyanusan olcso kategoria.

edhunter

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 349
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9624 Dátum: 2013.12.20 11:29:15 »
Ha már forgalomba van helyezve, akkor is probléma az amerikai kivitel? :hmmmm:
Mások az alkatrészei? Nehezen lehet hozzá kapni dolgokat?
Milyen extrák hiányoznak belőle, tempomat van, nem tudom mi hiányozna nekem ( a Corihoz képest [rohog])
Ja a túl szép fényezés gyanus, hogy esetleg újrafényezték :hmmmm:
Meg nincs szervizkönyv :D

Nem érvényes rá semmilyen garancia. A lámpái miatt a későbbiekben gondod lehet a vizsgáztatással. Még annyira sem tudod lenyomozni az előéletét mint egy EU-snak.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9625 Dátum: 2013.12.20 12:12:17 »
s a telefon nem latja a jeladot (Vgate 350 a tipus BT-os)
Ezeknek a íinai klónoknak a BT a leggyengébb pontja, amennyiben a csatlakoztatott jeladó ráadott gyújtásnál nem látható a másik eszköz számára, akkor sajnos kuka.
Amennyiben látja, és nem párosodik, az megint más eset, majd ha lesz energiám előkeresem és berakom a Torque saját topicjába a már korábban leírt megoldást.

Nem érvényes rá semmilyen garancia. A lámpái miatt a későbbiekben gondod lehet a vizsgáztatással. Még annyira sem tudod lenyomozni az előéletét mint egy EU-snak.
A globális visszahívások elvileg érvényesek rá.
A lámpát ki kell cserélni, a Priusnál legalább van EU-s donor, a  Camrynál, és a C-nél nincs.
Az előélete az EU-snál sokkal jobban lekövethető. Régebben vki linkelt egy oldalt, ahol gépenként 20$-ért le lehet kérni minden amerikai autó adatait, a káreseményeket, hitel, szinte a teljes életutat. A nagy tesónál korrekt és hozzáférhető központi nyilvántartás van bejelentési kötelezettséggel.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9626 Dátum: 2013.12.20 13:16:57 »
Ha már forgalomba van helyezve, akkor is probléma az amerikai kivitel? :hmmmm:
Mások az alkatrészei? Nehezen lehet hozzá kapni dolgokat?
Milyen extrák hiányoznak belőle, tempomat van, nem tudom mi hiányozna nekem ( a Corihoz képest [rohog])
Ja a túl szép fényezés gyanus, hogy esetleg újrafényezték :hmmmm:
Meg nincs szervizkönyv :D
Egyébként már forgalomba van helyezve, és valószínűleg garázsban tarják/tartották az élvédők miatt gondolom, kívül-belül szép... Nekem a színe is tetszik, a lökösök nem állnak durván, szerintem egy misit misét :) megér.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9627 Dátum: 2013.12.20 13:17:41 »
Amerikai, full fapad, de szép állapotú, gyanúsan fényesen csillog a kasztni. Határeset.
Nyugdíjas orvosok az USA-ban is vannak, mit kell itt mindig gyanakodni? :D
Today, tomorrow and after tomorrow!

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9628 Dátum: 2013.12.20 13:22:42 »
Nem érvényes rá semmilyen garancia. A lámpái miatt a későbbiekben gondod lehet a vizsgáztatással. Még annyira sem tudod lenyomozni az előéletét mint egy EU-snak.
Milyen garanciára gondolsz? :hmmmm: Az autó 7 éves.
Mindkét oldala újra van fényezve,  festékmérő szerint. Ezek után nem kérdéses valamennyire sérült volt. Kérdés mennyire és milyen profin lett megcsinálva :hmmmm:
( Volt egy Jazz-em több sérülése volt, szépen megcsinálták, mégis pl a A/C csövei sérültek , meg hasonlók is sérülhetnek, amikre az ember nem is gondol.)
Viszont ez nyilván ezért olcsóbb mint a hasonló korúak.
Na mindegy, nem keresem magamnak a problémát ;)

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #9629 Dátum: 2013.12.20 13:34:40 »
A PII hibrid hajtására 8 év vagy 160000 km a garancia.