Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 561901 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Yaris Ts
« Válasz #1815 Dátum: 2010.04.02 17:58:49 »
Gyerekek, mondjatok már vmi jó kis felnit a yarisomra, a gyári is szép, de a Ts nagyon jól nézne ám ki alatta, vagy esetleg vmi más is érdekelne!

üdv mindenkinek!!

mail:zsigmondbalazs@freemail.hu



Tekintve, hogy többen is válaszoltak a HSZ-re innen nem moddolom ki flood miatt, de kérem a szerzőt, hogy ne ismételje a kérést több topiocban, elég egyszer is, megkapja a szakszerű segítséget. Előre is köszönöm a megértést és a szabályok betartását.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

trance_boy

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re: Yaris Ts
« Válasz #1816 Dátum: 2010.04.02 19:10:35 »

  köszi, de vhogy yarison nem tudom elképzelni,amúgy meg st-n jól mutat ám nagyon:)

üdv:B

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1817 Dátum: 2010.04.08 09:56:33 »
Itt egy 2-es TS sajnos nem tul jo allapotban kicsit talan realis ar felett (raadasul kulfoldi papirokkal...). Ennel kevesbe serulteket lehet mar behozni hasonlo aron.  Ki az aki ezt igy megveszi?  :ph34r:

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: Yaris Ts
« Válasz #1818 Dátum: 2010.04.08 13:04:45 »
Itt egy 2-es TS sajnos nem tul jo allapotban kicsit talan realis ar felett (raadasul kulfoldi papirokkal...). Ennel kevesbe serulteket lehet mar behozni hasonlo aron.  Ki az aki ezt igy megveszi?  :ph34r:


Ezt én is láttam, és ugyanez gondolkodtatott el. A javítás, ha korrekt, akkor - hozzáadva a vételárat - összeségében többe kerül, mint kintről korrekt autót hozni. 3 mFt körül már lehet TS 2-ket látni külföldön, márkakereskedésből is.
Nagy kár, hogy ezt itthon nem forgalmazták, igaz beszéltünk erről már korábban itt. Egy két ínyenc csak frissítette volna a meglévőt, egyszerű életkori okoknál fogva is.
Zsono

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1819 Dátum: 2010.04.12 20:53:46 »
Itt egy 2-es TS sajnos nem tul jo allapotban kicsit talan realis ar felett (raadasul kulfoldi papirokkal...). Ennel kevesbe serulteket lehet mar behozni hasonlo aron.  Ki az aki ezt igy megveszi?  :ph34r:


Ezt én is láttam, és ugyanez gondolkodtatott el. A javítás, ha korrekt, akkor - hozzáadva a vételárat - összeségében többe kerül, mint kintről korrekt autót hozni. 3 mFt körül már lehet TS 2-ket látni külföldön, márkakereskedésből is.
Nagy kár, hogy ezt itthon nem forgalmazták, igaz beszéltünk erről már korábban itt. Egy két ínyenc csak frissítette volna a meglévőt, egyszerű életkori okoknál fogva is.


vicc ahogy kinéz ez a kocsi.legalább mosták volna le... :yawn:
Yaris Ts 05'

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1820 Dátum: 2010.04.16 12:10:22 »
Lehet hogy mégis lehetne Yaris II ""Ts"-t találni 1.5-ös motorral...  :whistling:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/yaris/toyota_yaris_echo_1.5-3250386
Yaris Ts 05'

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1821 Dátum: 2010.04.23 10:55:40 »
Olyan elvetemült kérdésem lenne,hogy a futomüvőn lehetne kicsit finomitani? (magyar útakra optimalizálni) ?  :helpsmilie:
Yaris Ts 05'

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Re: Yaris Ts
« Válasz #1822 Dátum: 2010.04.23 11:00:20 »

Persze! Tudsz puhább, illetve keményebb ültetőrugókat vagy állítható futóművet is... De amúgy a gyári sem vészes, annál kényelmesebb nem biztos hogy lesz sima rugóknál, ahhoz inkább egy teljesen állítható futóművet ajánlok, ahol a puhaságot, keménységet és a magasságot is tudod állítani.  :sorcerer:

Toyota Yaris T SPORT
153



pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1823 Dátum: 2010.04.23 11:27:10 »
Olyan elvetemült kérdésem lenne,hogy a futomüvőn lehetne kicsit finomitani? (magyar útakra optimalizálni) ?  :helpsmilie:

Ha koltseghatekony megoldast akarsz, akkor sztem kar piszkalni a gyari futomuvet. Ha ennyire zavarnak a magyar utak, akkor 14es felni magasabb oldalfalu gumikkal.
Masik megoldas gyari 1.3as vagy 1.0as yaris rugok. Ha meg az anyagiak annyira nem szamitanak, akkor a Toto altal javasolt megoldas, de az mar akar tobb 100ezerbe is kerulhet...  :flowers:

benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1824 Dátum: 2010.04.23 13:55:48 »
Olyan elvetemült kérdésem lenne,hogy a futomüvőn lehetne kicsit finomitani? (magyar útakra optimalizálni) ?  :helpsmilie:

Ha koltseghatekony megoldast akarsz, akkor sztem kar piszkalni a gyari futomuvet. Ha ennyire zavarnak a magyar utak, akkor 14es felni magasabb oldalfalu gumikkal.
Masik megoldas gyari 1.3as vagy 1.0as yaris rugok. Ha meg az anyagiak annyira nem szamitanak, akkor a Toto altal javasolt megoldas, de az mar akar tobb 100ezerbe is kerulhet...  :flowers:

ez a gyári 1.3-as rugó nem rossz ötlet.mennyibe kerül 4 ilyen rugó?
Yaris Ts 05'

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1825 Dátum: 2010.04.23 14:02:50 »
Olyan elvetemült kérdésem lenne,hogy a futomüvőn lehetne kicsit finomitani? (magyar útakra optimalizálni) ?  :helpsmilie:

Ha koltseghatekony megoldast akarsz, akkor sztem kar piszkalni a gyari futomuvet. Ha ennyire zavarnak a magyar utak, akkor 14es felni magasabb oldalfalu gumikkal.
Masik megoldas gyari 1.3as vagy 1.0as yaris rugok. Ha meg az anyagiak annyira nem szamitanak, akkor a Toto altal javasolt megoldas, de az mar akar tobb 100ezerbe is kerulhet...  :flowers:

ez a gyári 1.3-as rugó nem rossz ötlet.mennyibe kerül 4 ilyen rugó?

Bontokban kell korbeerdeklodni, de sztem 15-20ezer korul megall hasznaltan a 4db. Ujonnan nem tudom mennyi lehet, ezt egy nalam kompetensebb emberketol kellene megkerdezni... :)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #1826 Dátum: 2010.04.23 21:32:01 »
Keresni kell egy sima Yarisot aki épp sportosítani szeretne, és rugókat+gátlókat cserélni.
Xanyi

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #1827 Dátum: 2010.04.24 08:53:07 »
Ha egy puhabb rugot betennek nem biztos, hogy a gyarit el szeretnem adni/cserelni.

Csutortokon elvitte egy TS-es srac a gyari gatloimat es rugokat. Allitolag az oveben sima Yaris rugok vannak, mert az elozo tulaj szinten tul kemenynek talalta a gyari futomuvet. Csere utan lehet, hogy eladoak lesznek a jelenlegi rugoi. TS Angel neven van fenn a forumon. Nem emlitette, hogy mi lesz a sorsuk. Dobj neki egy privit hatha eladja...  :flowers:

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Re: Yaris Ts
« Válasz #1828 Dátum: 2010.04.24 12:25:26 »
Ha gondolod ott figyel a garázsban a gyári 4 rugó. Nekem ts rugók vannak benne. Belepróbálhatod, és ha jó kitalálunk valami baráti árat. Ha nem jó meg visszaadod. :)


benji

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 496
Re: Yaris Ts
« Válasz #1829 Dátum: 2010.04.26 11:00:12 »
Ha egy puhabb rugot betennek nem biztos, hogy a gyarit el szeretnem adni/cserelni.

Csutortokon elvitte egy TS-es srac a gyari gatloimat es rugokat. Allitolag az oveben sima Yaris rugok vannak, mert az elozo tulaj szinten tul kemenynek talalta a gyari futomuvet. Csere utan lehet, hogy eladoak lesznek a jelenlegi rugoi. TS Angel neven van fenn a forumon. Nem emlitette, hogy mi lesz a sorsuk. Dobj neki egy privit hatha eladja...  :flowers:

köszönöm, beszélek vele, nagyon érdekelnének a tapasztalatai. Azokra támaszkodva fogok majd dönteni...
Yaris Ts 05'