Szerző Téma: Yaris Ts  (Megtekintve 565844 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Lizard

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 742
Re: Yaris Ts
« Válasz #2310 Dátum: 2011.08.12 16:59:50 »
Volt klíma nélküli változat is. Viszont amelyikben klíma volt, abban minden más is benne van.
Tehát a klímás az fullos, hacsak nem utólagosan beszerelt.
Macerás kivenni a klímát, mert nem csak a motortérben van, hanem az egész műszerfalat ki kell venni.
Szerintem az arany gyári klímamentes így ránézésre. A helye mindegyikben van....
Amúgy nem rossz tipp, mert minimum 30 kg tutira megvan (kompresszor, hűtő, csövek, egyéb motyók).  ::)
Majd ha verzsenyautó lesz belőle  :hug:
„If in doubt, flat out” (Colin McRae)

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #2311 Dátum: 2011.08.12 18:41:15 »
Ebben biztos vagy? Marmint, hogy itthon klima nelkul is forgalmaztak a facelift elotti YTS-t?  :eek:
Biztos voltam benne, hogy nem...

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #2312 Dátum: 2011.08.12 19:09:22 »
Sőt, az első pár évben minden Yaris (beleértve a TS-t is) klíma nélkül jött, márkaszervízek szerelték be átadás elött. Úgyhogy volt TS is klíma nélkül, ha valaki épp meg akarta spórolni az árát!

Idézet
A kekrol meg annyit, hogy elegge ritka es szep szin (bar ez izles kerdese) ugyhogy ha kulonosebb baja nincs akkor jo vetel lehet.
Nekem az a szín nagyon tetszik!

Idézet
rosszabb esetben izlesficama van a tulajnak es eladta
Nekem is így van TS felnim az ezresen, hogy valakinek izlésficama volt  [rohog]
Xanyi

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Yaris Ts
« Válasz #2313 Dátum: 2011.09.01 15:33:47 »
Van olyan TS, melynek hátsó ablakai is elektromosak? Én úgy emlékeztem, hogy anno a TS-ek full-osak voltak, és nálam ebbe beletartozik az is, hogy a hátsó ablakok is villanyosak.

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #2314 Dátum: 2011.09.01 16:02:30 »
Van olyan TS, melynek hátsó ablakai is elektromosak? Én úgy emlékeztem, hogy anno a TS-ek full-osak voltak, és nálam ebbe beletartozik az is, hogy a hátsó ablakok is villanyosak.

Szerintem Magyarorszagon nincs. Japan aukcios oldalon viszont lattunk olyan "kezeloegyseget" ahol 2 helyett 4 gomb volt szoval biztos van olyan kulfoldi piac ahol igen. Ez kb olyan lehet mint a tetoablak. Angliai forumon eddig csak tetoablakos Yaris TS-eket lattam es a katalogus kepeken is ilyen peldany van. Itthon viszont nem lattam meg tetoablakos elso generacios Yarist...  :ph34r:

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Yaris Ts
« Válasz #2315 Dátum: 2011.09.01 16:19:48 »
Köszi a gyors választ! :)

Újabb kérdések:
Nem mindegyik TS-ben látok VSC OFF (kipörgésgátló kikapcsoló) gombot. Ez is választható tétel volt, vagy csak egy idő után áthelyezték a gombot a tükör állító gombjai mellől valahova máshová?
Hátsó ködlámpák ki/be kapcsolója hol van a TS-en?

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #2316 Dátum: 2011.09.01 16:33:46 »
Köszi a gyors választ! :)

Újabb kérdések:
Nem mindegyik TS-ben látok VSC OFF (kipörgésgátló kikapcsoló) gombot. Ez is választható tétel volt, vagy csak egy idő után áthelyezték a gombot a tükör állító gombjai mellől valahova máshová?
Hátsó ködlámpák ki/be kapcsolója hol van a TS-en?

VSC OFF egyik Yaris TS-ben (1. generacioban tuti nem) sincs. Szerintem Te a TRC OFF-ra gondolsz (kiporgesgatlo igen, ESP nem kapcsolhato ki). Azert nem latsz mindegyikben mert facelift elott meg nem volt menetstabilizator es kiporgesgatlo bennuk. Facelift utan (konnycsepp lampas) kerult bele. Maskepp fogalmazva aminek ket szinu kormanya van gyarilag abban nincs gomb, aminek egyszinu abban kell lenni.

Kodlampat elsot es hatsot is arrol a bajuszkapcsolorol lehet kapcsolni amirol a vilagitast.

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Yaris Ts
« Válasz #2317 Dátum: 2011.09.01 16:41:12 »
VSC OFF egyik Yaris TS-ben (1. generacioban tuti nem) sincs. Szerintem Te a TRC OFF-ra gondolsz (kiporgesgatlo igen, ESP nem kapcsolhato ki). Azert nem latsz mindegyikben mert facelift elott meg nem volt menetstabilizator es kiporgesgatlo bennuk. Facelift utan (konnycsepp lampas) kerult bele. Maskepp fogalmazva aminek ket szinu kormanya van gyarilag abban nincs gomb, aminek egyszinu abban kell lenni.

Kodlampat elsot es hatsot is arrol a bajuszkapcsolorol lehet kapcsolni amirol a vilagitast.
Ejsze a TRC-re gondoltam.
Ebben látszólag nincs, pedig kéne legyen (faceliftesnek tűnik). Vagy csak nagyon lekopott a gomb? ;)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yaris Ts
« Válasz #2318 Dátum: 2011.09.01 18:13:52 »
A TS-ből nem volt 4 elektromos ablakos Magyarországon, csak az 1,3-as japán SOL felszereltségbe volt 4 elektromos ablak.
Aztán hogy más piacon hogy volt azt nem tudom...
Xanyi

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Yaris Ts
« Válasz #2319 Dátum: 2011.09.01 23:18:12 »
A TS-ből nem volt 4 elektromos ablakos Magyarországon, csak az 1,3-as japán SOL felszereltségbe volt 4 elektromos ablak.
Aztán hogy más piacon hogy volt azt nem tudom...
Kár, mert azt nagyon bírom, amikor a jobb hátsó ablakot is le-fel tekergethetem amikor csak akarom :)

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #2320 Dátum: 2011.09.02 10:21:49 »
A TS-ből nem volt 4 elektromos ablakos Magyarországon, csak az 1,3-as japán SOL felszereltségbe volt 4 elektromos ablak.
Aztán hogy más piacon hogy volt azt nem tudom...
Kár, mert azt nagyon bírom, amikor a jobb hátsó ablakot is le-fel tekergethetem amikor csak akarom :)

Akkor viszont nem ertem miert nezel 3 ajtos kasztnikat....  :tt2:

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Yaris Ts
« Válasz #2321 Dátum: 2011.09.02 10:43:58 »
Akkor viszont nem ertem miert nezel 3 ajtos kasztnikat....  :tt2:
Ott a pont :)

pzs

  • Vendég
Re: Yaris Ts
« Válasz #2322 Dátum: 2011.09.02 10:47:28 »
Vegyel 3 ajtost, az fullos, mert minden mozgathato ablak elektromos :).

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yaris Ts
« Válasz #2323 Dátum: 2011.09.02 10:50:24 »
Vegyel 3 ajtost, az fullos, mert minden mozgathato ablak elektromos :).
:sorcerer: :clap: :yes:
         

Botond

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re: Yaris Ts
« Válasz #2324 Dátum: 2011.09.02 11:09:31 »
Vegyel 3 ajtost, az fullos, mert minden mozgathato ablak elektromos :).
Volt már 3 ajtósom, igaz nem Yaris volt. Soha többet nem veszek 3 ajtós kisautót, nagyon nem praktikus. Tudom, kasztni merevség szempontjából előnyösebb a 3 hajtós, de mindennapi használat szempontjából nekem nagyon nem.