Típusok - TOYOTA > Avensis

Avensis zörgések,recsegések, fura hangok

<< < (74/74)

AVI03:
Szia Gabor vagyok, erre a fura zorgesre meg lett a megoldas?Nekem ugyan ilyen Avensisem van 2003-bol Inkabb horgesre emlekeztet es olyan alacsony fordulaton indulasnal egyes kettes kőrul ha nagyobb gazzal indulok nem hallom..Ha esetleg tudnal segiteni mi volt a vege meg koszonnem,....Udv  Gabor

Benceave91:

--- Idézetet írta: AVI03 - 2019.12.17 11:24:57 ---Szia Gabor vagyok, erre a fura zorgesre meg lett a megoldas?Nekem ugyan ilyen Avensisem van 2003-bol Inkabb horgesre emlekeztet es olyan alacsony fordulaton indulasnal egyes kettes kőrul ha nagyobb gazzal indulok nem hallom..Ha esetleg tudnal segiteni mi volt a vege meg koszonnem,....Udv  Gabor

--- Idézet vége ---
Szia Gábor, nekem a jobbos toronycsapágy volt a bajos, csere után meg is szűnt a ropogás, de szerintem neked más lesz a probléma.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

AVI03:
Hello,valami a motor kornyekerol jon olyan zorges rezgest hallok futomu ok.....

Erik:
Sziasztok
Nekem is van valami furcsa zörgès az óra csoport mögül halom ha rosszabb úton megyek.Nem kívülről jön 100%!
Esetleg tip?

keeleios:
https://streamable.com/wq1bci

Help please, megbolondulok. Kormánytól balra, olyan 90nél, vagy úthibánál zörög valami a műszerfal irányából...
Mellékelt video mutatja a hangzavart.

Szétszedtem az ajtópanelt, semmi alatta meg nem moccan, sőt nyitott ajtónál jön ugyanez a zaj..
A balos szellőzö panelt egészében kiszedtem a helyéröl, de ő sem volt a ludas.

Már teljesen tanácstalan vagyok, ha szín izomból nyomom a műszerfalat a vashoz, akkor se igazán változik tehát még csak nem is a kettő találkozásanal van a problem. A oszlop burkulata nem tűnik lúdasnak, a műszerfal alatt pedig fingom sincs mi lehet még ami ezt a pocsék zajt okozni tudja. Segítsetek pls.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése