Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1250360 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5400 Dátum: 2010.06.16 21:14:17 »
Mondjuk néha sok a jóból...

Nem is szabad mindig/állandóan használni, ne kérdezd miért, fül-orr régész ism mondta.

Én amúgy már frankón függő lettem :sorcerer: hajnaltájt pl. a legkisebb zaj is zavar: madárcsicsergés, (van amikor bazi hangosan nyomják :ph34r:) hűtő bekapcsol, folyosón tipegnek bármi.....

Te mit használsz :devil:

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5401 Dátum: 2010.06.16 21:19:00 »
Wizzairrel ne menj! Amit szoktunk utasoknak ajánlani az a jet2.
Marosvásárhelyre csak ez megy. :(

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5402 Dátum: 2010.06.16 21:21:32 »
Mire gondolsz pontosan? Állítólag most nagyon xar helyzetben vannak, pl. egyik ismerősöm holnap jönne haza Angliából és még mindig nem biztos, hogy egyáltalán elindítják-e a gépét. Anyagi problémák miatt pilótahiánnyal küzdenek, ilyesmiket hallottam.
Ilyen általános, becsekkolós stb trükköket, amik jól jöhetnek.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5403 Dátum: 2010.06.16 21:21:49 »
Te mit használsz :devil:
3M, narancssárga, szivacsos anyagú; kis nylon tasakba van kiszerelve, 70 Ft körül van gyógyszertárban.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5404 Dátum: 2010.06.16 21:22:35 »
Mire gondolsz pontosan? Állítólag most nagyon xar helyzetben vannak, pl. egyik ismerősöm holnap jönne haza Angliából és még mindig nem biztos, hogy egyáltalán elindítják-e a gépét. Anyagi problémák miatt pilótahiánnyal küzdenek, ilyesmiket hallottam.
Ilyen általános, becsekkolós stb trükköket, amik jól jöhetnek.
Hát, passz  ::) ... Oda kell menni időben a reptérre, akkor kapsz jobb helyet.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5405 Dátum: 2010.06.16 21:25:09 »
Mire gondolsz pontosan? Állítólag most nagyon xar helyzetben vannak, pl. egyik ismerősöm holnap jönne haza Angliából és még mindig nem biztos, hogy egyáltalán elindítják-e a gépét. Anyagi problémák miatt pilótahiánnyal küzdenek, ilyesmiket hallottam.
Ilyen általános, becsekkolós stb trükköket, amik jól jöhetnek.
Hát, passz  ::) ... Oda kell menni időben a reptérre, akkor kapsz jobb helyet.
Egy óra alatt ott van. Annyit a wc-ben is guggolva ... ;)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5406 Dátum: 2010.06.16 21:39:10 »
Vigyél duck tape et és wd40 et ha valami gáz lenne! :) Ha rázna a gép akkor az nem az út minősége miatt lesz. Időközbeni megállásra ne nagyon számíts és kiszálni sem lehet. Ha még nem repültél akkor inkább a gép elejébe ülj ott nem ráz annyira. Ha megfogod a stewardess seggét akkor megismerheted az álcázott biztonsági őrt. Ha a gép hirtelen lefelé mutató irányváltoztatásba kezdene és jobban gyorsulna mint egy mk4 supra akkor nyugodtan kezdj el pánikolni, nem érdekes mit mond a kapitány. A pilóta fülkébe ne próbálkozz bejutni mert nem engedik majd. Én inkább folyosó mellé ülük, mert leszrom már a kilátást és unom az egész repülés témakört viszont ott ki tudom nyújtani a lábam. Ha jár kaja a gépen akkor szar lesz. Ha nem jár akkor úgyis csak szar lett volna. Ha van ingyen pia a gépen amit szintén kétlek akkor az alkoholos is ingyen van csak nem reklámozzák és általában minőségi. Ha nincs akkor sajnálom. Legyen nálad feltétlenül belezőkés és lőfegyver, valamint dióba rejtett kokain is. Enélkül nem engednek fel a gépre mert ezzel jelzed hogy te tudsz vigyázni a saját testi épségedre.
Becsekkolásnál ha nagyon nehéz a batyud akkor keress valakit aki látszólag kevés cuccal utazik és csekkoljatok be együtt akkor nem kell pluszt fizetni. Valószínűleg nem toyota gyártmányú lesz a repcsi, de ne aggódj az túl sokba kerülne a megbízhatósága miatt. Vigyél viszont egy kis 98as benzint mert ha nem tankoltak eleget a gépbe a wizzair anyagi helyzete miatt akkor ezt fel tudod majd ajánlani így 0,00000000001mp el tovább fog járni 1hajtómű.

Jó utat kívánok és köszönöm, hogy a toyotaklub fórumot választottad.

rezol

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5407 Dátum: 2010.06.16 21:42:56 »
Tetszett!  :D :clap:
Csak nem tudom, hogy egy ironikus vagy egy csalódott ügyfél beszél-e belőled. ;)

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5408 Dátum: 2010.06.16 21:47:49 »
Két feles, egy sör.  :D Ja és egy kiégett utazási ügynök.  ;)

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5409 Dátum: 2010.06.16 21:55:01 »
Két feles, egy sör.  :D Ja és egy kiégett utazási ügynök.  ;)

Ott a pont  :clap:

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5410 Dátum: 2010.06.16 21:55:27 »
Tetszett!  :D :clap:
Csak nem tudom, hogy egy ironikus vagy egy csalódott ügyfél beszél-e belőled. ;)

Csak hecc meg vicc.. többet nem vedelek :D

tutinet

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5411 Dátum: 2010.06.16 21:57:46 »
Mondjuk néha sok a jóból...

Én amúgy már frankón függő lettem :sorcerer: hajnaltájt pl. a legkisebb zaj is zavar: madárcsicsergés, (van amikor bazi hangosan nyomják :ph34r:) hűtő bekapcsol, folyosón tipegnek bármi.....



 :banging: :banging:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5412 Dátum: 2010.06.16 22:11:43 »
3M, narancssárga, szivacsos anyagú; kis nylon tasakba van kiszerelve, 70 Ft körül van gyógyszertárban.

Én Ohropax Soft-ot, a leglájtosabb, -35db, ezt állítólag mindig lehet alváshoz, bármihez használni, levegő áteresztős, szilikon meg minden.

Vannak hardcore füldugók, de azt nem bírom, tök süket minden. :ph34r:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5413 Dátum: 2010.06.16 22:38:43 »
Ez a 3M asszem csak valami mínusz 31 dB... De jó ez így, a legtöbb olyan zajt amire felébrednék, kivédi, viszont pl. a telefonom ébresztője kellő mértékben "átjön" rajta.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #5414 Dátum: 2010.06.16 23:17:47 »
Én is autó és buszmenés mellett nőttem fel és erre már immunis vagyok... minimum egy mig28asnak kéne elmennie közvetlenül a fülem melett, talán arra kelnék fel... de amikor csönd van és egy ritmikus hangforrás hergeli magát amikor aludni szeretnék és ez egy nem már idegileg és lelkileg is feldolgozott hang számomra akkor nem tudok elaludni(pl baromi aranyos kisgci sün, vagy fogyatéskos szűnyog)... viszont ha már alszom fát is vághattok a kiamputált agyamon, akkor sem kelek fel.