Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1250349 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3270 Dátum: 2009.08.06 22:30:58 »
Nem feltétlen meghalni készültem...

Báár, most, hogy említitek.  :szemez: :szemez:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3271 Dátum: 2009.08.06 22:37:30 »
Végrendelkezni sosem árt... :lol:
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3272 Dátum: 2009.08.06 22:52:09 »
Nem feltétlen meghalni készültem...
Ha a politizálási próbálkozások miatt, azt ne vedd a szívedre.
Bár pont én mondom, aki emiatt hagyta ott a vezess.hu fórumát... De ott tényleg durva dolgok mentek.
music     

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3273 Dátum: 2009.08.06 23:15:42 »
Íme.  :winkiss:

Az első olyan, mint egy visszapillantó :devil: az a spéci, villogós, számológépes :yes:

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3274 Dátum: 2009.08.06 23:24:25 »
Itt talán elfér egy kis bulvár, Patakynak jó ízlése van. :yes:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3275 Dátum: 2009.08.06 23:25:02 »
Nem feltétlen meghalni készültem...
Ha a politizálási próbálkozások miatt, azt ne vedd a szívedre.
Bár pont én mondom, aki emiatt hagyta ott a vezess.hu fórumát... De ott tényleg durva dolgok mentek.

Nem, nem a politizálás miatt. Utálom, meg nincs is itt helye, de végül is nincs azzal gond, mindenkinek lehet véleménye. Nekem is van.
Csak már kevésbé köt le a dolog, egyre kevesebb ember érdekel itt, nincs kedvem ezredszer is leírni, hogy hol kel beszállni egy autóba, mert lusta visszaolvasni, vagy elővenni a rohadt kezelési könyvet, használni a google-t, nincs kedvem idézeteket javítgatni, nincs kedvem a sok demagóg ökörhöz, stb. Ezért is (részben) mondtam le az elnökségi tagságomról, a "GOD-módos" moderátori jogomról, arról, hogy akár csak olvassam is az elnökségi topicot, stb.
Végre úgy voltam találkozón, hogy azt csináltam amit akartam, előtte nem kellett ajándékokért kilincselnem, egyéb dolgokat szervezni, végre nyugodt szívvel tovább görgethetek minden idióta, béna, reklám-jellegű hozzászólást, stb.
És végre bármikor dönthetek úgy, hogy a környékére sem jövök a fórumnak, honlapnak. Most ennek örül kicsiny tudathasadásos lelkem.
Hát nem csodálatos?  :ph34r:

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3276 Dátum: 2009.08.07 01:29:12 »
A közösségi munkához mindenhol kell egy kis gyomor... Magától eldől, mihez lesz kedved. Mondanom sem kell, örülnék, ha maradnál, legalább a Lexus szekcióban. Meg a vicc-topikban. :D

-----------------

Előbb kerestem egy hívást a telefonomban, és a részletes naplóban találtam egy bejegyzést, miszerint sms-t kaptam az 5030-as számról. Persze sms nem jött. Próbáltam hívni az 5030-at, nincs ilyen előfizető. Rákerestem guglival, ellentmondásos infókat találtam, valaki szerint emelt díjas szolgáltatás (ez nálam le van tiltva), valaki szerint mms-hez van köze (azokat amúgy megkapom rendben). Mi lehet ez?

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3277 Dátum: 2009.08.07 13:30:50 »
Megértelek Misi, előfordult már hasonló velem is. Attól még remélem maradsz...

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3278 Dátum: 2009.08.07 16:19:01 »
Figyi Misi! Most, hogy már csak úgy továbbgörgethetsz, nem lehetne, hogy a demagóg barmokat, etc, etc is csak simán továbbgörgeted, és kész? És akkor no ideg, csak a móka :D
Gabe 254.

Lymphater

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 792
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3279 Dátum: 2009.08.07 21:28:22 »
Nem feltétlen meghalni készültem...
Ha a politizálási próbálkozások miatt, azt ne vedd a szívedre.
Bár pont én mondom, aki emiatt hagyta ott a vezess.hu fórumát... De ott tényleg durva dolgok mentek.

Nem, nem a politizálás miatt.......  :ph34r:
Tökéletesen megértelek. Simán elsodor bárkit egy nyáj birka. És akkor még nem is azokról van szó akik DIREKT és TUDATOSAN szórakoznak, rombolnak a fórumon. És a hülyeség úgy terjed hogy nem lehet megállítani.
Ha meg csinálsz valamit 18.794-en mondják, magyarázzák meg, mit hol rontottál el, ha meg javaslod, legközelebb csinálják meg ők még meg is sértődnek.
Remélem tagként megmaradsz itt (én is így döntöttem).
Tanulni, de nem gondolkodni hiábavaló. Gondolkodni, de nem tanulni, veszélyes.

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3280 Dátum: 2009.08.07 21:46:41 »
Gyerekek, miért nem nevesítetek? Ha én is benne vagyok a demagóg birkák között, vállalom.  :surrender: Némi önkritikára sokan kaphatóak.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3281 Dátum: 2009.08.07 22:26:10 »
Előbb kerestem egy hívást a telefonomban, és a részletes naplóban találtam egy bejegyzést, miszerint sms-t kaptam az 5030-as számról. Persze sms nem jött. Próbáltam hívni az 5030-at, nincs ilyen előfizető. Rákerestem guglival, ellentmondásos infókat találtam, valaki szerint emelt díjas szolgáltatás (ez nálam le van tiltva), valaki szerint mms-hez van köze (azokat amúgy megkapom rendben). Mi lehet ez?
Szerintem jobb nem bolygatni. Ha fontos, úgyis megtalál Téged.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3282 Dátum: 2009.08.08 00:10:06 »
A fórumozástól meg tud csömörleni az ember gyomra  ::) ... Nagy megkönnyebbülés volt a két hét Tirol során, hogy nem volt rá lehetőségem - mert ha lehetőségem van, nem tudom megállni, hogy ne csináljam  :whistling: ... Aaannyira jó volt, hogy volt időm másra, olvasni, tévét nézni stb  :yes:

Misi, nélküled ez finoman szólva nem lenne ugyanaz, de egyrészt ezt már írtam párszor, másrészt tudom a válaszod a temetőről meg a pótolhatatlan emberekről  ;) ... Mondjuk, ez téged biztos nem győz meg, de ezt a mondást mindig is hülyeségnek tartottam  :D

('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3283 Dátum: 2009.08.08 13:33:17 »
Érdekes és hasznos cikk a Totalcaron: csomagrögzítés
Gabe 254.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Gabe 254.