Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 292574 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #300 Dátum: 2005.06.08 20:09:25 »
Huh csak sejtem :?
Van aszonya a luz interspar azt lidl meg a C&A
akkor arafele valahol?

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #301 Dátum: 2005.06.08 23:29:48 »
Idézetet írta: "Attis"
Huh csak sejtem :?
Van aszonya a luz interspar azt lidl meg a C&A
akkor arafele valahol?


Hm... Na szóval...
Bemész Oberwartba, elgurulsz az Interspar, Forstinger, stb... elött, mész szépen befelé a városba. Aztán lesz egy Billa jobb oldalt, azzal szemben balra megy be egy kicsi utca. Na azon szépen lecsorogsz, amíg a sarkon meg nem látsz egy gumist (nem lehet eltéveszteni, gumimárkák zászlói lobognak). Na ezelött jobbra fordulsz, és ott majdnem az utca végén lesz bal oldalt az ACR.

Egyébként szerelési kellékeket és kiegészítőket is sokkal többfélét és jobbakat lehet kapni ott, mint itthon.
Jah, arra készülj, hogy a boltos pali egy szót sem tud magyarúl, én is kézzel-lábbal értettem meg velem magam mindig!  :lol:
Xanyi

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #302 Dátum: 2005.06.09 11:25:53 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Jah, arra készülj, hogy a boltos pali egy szót sem tud magyarúl, én is kézzel-lábbal értettem meg velem magam mindig!  :lol:
Te Xanyi!!! Hozhatnál nekem szórólapot, ha jársz kint, mert néha nagyon leverik az árakat, hogy kisöpörjék a raktárat és egész kafa cuccokat lehet szermányolni normális úton fél áron. Gondolok itt Rodek, Emphaser és egyéb komolyabb dolgokra. Nem rég a Zénókánál láttam ilyen pár oldalas csúcs árakkal dicsekedő szórólapot. Igaz még nincs meg a pénz, csak egy része, de ha az is elég lenne, akkor tudnék boldog lenni......

Na meg a bp.-i Duett is nagyon ott van a szeren a termékeivel. Szóval most van versenyeztetve az áru.....
Üdv: Kishaver 74

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #303 Dátum: 2005.06.09 15:04:41 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Xanyi"
Jah, arra készülj, hogy a boltos pali egy szót sem tud magyarúl, én is kézzel-lábbal értettem meg velem magam mindig!  :lol:
Te Xanyi!!! Hozhatnál nekem szórólapot, ha jársz kint, mert néha nagyon leverik az árakat, hogy kisöpörjék a raktárat és egész kafa cuccokat lehet szermányolni normális úton fél áron. Gondolok itt Rodek, Emphaser és egyéb komolyabb dolgokra. Nem rég a Zénókánál láttam ilyen pár oldalas csúcs árakkal dicsekedő szórólapot. Igaz még nincs meg a pénz, csak egy része, de ha az is elég lenne, akkor tudnék boldog lenni......

Na meg a bp.-i Duett is nagyon ott van a szeren a termékeivel. Szóval most van versenyeztetve az áru.....


Ausztriában az ACR félévente szokott ilyen akciós reklámújságot kiadni, mindig van benne valami "nagyonmegéri" dolog. Én így vettem a fejegységem...

Egy db van itthon, esetleg majd egy tompaládonyi mikrotali alkalmával elviszem megmutatni. De persze ha addig járok kint hozok egy kupaccal hogy el tudjam osztogatni!  :lol:
Xanyi

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #304 Dátum: 2005.06.09 19:03:48 »
Tenx Xanyi majd kiugrok ha már együt lesz a zseton. Jó választásnak tünik az a spectron szet csak még az erösitöm nem tom milyen legyen :cry:

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #305 Dátum: 2005.06.13 07:57:25 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Egy db van itthon, esetleg majd egy tompaládonyi mikrotali alkalmával elviszem megmutatni. De persze ha addig járok kint hozok egy kupaccal hogy el tudjam osztogatni!  :lol:
Special thanks. Most hétvégén és a következőn is egész biztos, hogy megyek Sopronba!!! Igaz nem a kis ufóval, de azért szívesen lapozgatnék "nagyon megéri újságot" 5 percben.  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #306 Dátum: 2005.06.13 14:31:22 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "Xanyi"
Egy db van itthon, esetleg majd egy tompaládonyi mikrotali alkalmával elviszem megmutatni. De persze ha addig járok kint hozok egy kupaccal hogy el tudjam osztogatni!  :lol:
Special thanks. Most hétvégén és a következőn is egész biztos, hogy megyek Sopronba!!! Igaz nem a kis ufóval, de azért szívesen lapozgatnék "nagyon megéri újságot" 5 percben.  :lol:


Erről majd akkor telefonon értekezünk...
Xanyi

Twin

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #307 Dátum: 2005.06.16 22:19:58 »
Szasztok!

Kis segítség kellene, lehet-e a Yaris gyári hangrendszerhez (kazettás) illeszteni valami módon egy mp3 (sétálós verzió) lejátszót, természetesen mobil rendszerben

Segítséget elöre is köszi

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #308 Dátum: 2005.06.16 22:31:00 »
Idézetet írta: "Twin"
Szasztok!

Kis segítség kellene, lehet-e a Yaris gyári hangrendszerhez (kazettás) illeszteni valami módon egy mp3 (sétálós verzió) lejátszót, természetesen mobil rendszerben

Segítséget elöre is köszi

1. megoldás kazetta adapter, kétséges a minőség, és zörög kicsit, macerás
2. FM demodulátor, drágább, de FM minőség, mert rádióra játsza át a jack bemenetére érkezett jelet, erre ráhangolod a rádiót, és olyan, mintha a Danubiust hallgatnád :D

A 2. beszerzésén gondolodok már 1 éve, de ez nagyon ritkán kapható akcióban, különben meg drága.
Laco 73 :D

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #309 Dátum: 2005.06.17 15:04:23 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "Twin"
Szasztok!

Kis segítség kellene, lehet-e a Yaris gyári hangrendszerhez (kazettás) illeszteni valami módon egy mp3 (sétálós verzió) lejátszót, természetesen mobil rendszerben

Segítséget elöre is köszi

1. megoldás kazetta adapter, kétséges a minőség, és zörög kicsit, macerás
2. FM demodulátor, drágább, de FM minőség, mert rádióra játsza át a jack bemenetére érkezett jelet, erre ráhangolod a rádiót, és olyan, mintha a Danubiust hallgatnád :D

A 2. beszerzésén gondolodok már 1 éve, de ez nagyon ritkán kapható akcióban, különben meg drága.

Én a kazetta adapterest használtam Yarisban. (Mondjuk ez egy 2000 Ft-os Corában vásárolt darab volt.) Na ez olyan is. Előszőr csak kivettem belőle a mechanikát, mert az iszonyú zajos volt. Ezt a Yaris magnójánál meg lehet tenni – nem minden magnónál működik. Utána már csak a magas és mély hangok feltünő hiánya zavart.
De mindenképpen jobb volt mint a csend. A Corollában még nem próbáltam... :-)
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #310 Dátum: 2005.06.18 14:51:39 »
Én javasolnám hogy sporolj egy kicsit azt szerej be egy mp3 CD fejegységet a középső rekesz helyére :wink:
Most pl erösítő meg elsöszet cserén gondolkodom.
Meg persze fóliáztatni, alufelni,meg STB. :cry:  [smilie=sm52.gif]

LockSniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #311 Dátum: 2005.06.21 12:18:42 »
Nos.

A Yarisok fejegysége alkalmas akár 2-3 komponens fogadására is abban az esetben, ha megtalálható benne a TAPE/CD váltógomb.
Persze zavaró, hogy én sem tudok valami normálisat betenni, mert egyetlen DIN-hely van. Lehet az egészet kérni rádió nélkül DIN helyes középkonzollal, de persze ilyenkor 2 hónapot kell várnod rá 1 hét helyett. Mármint ha új Yaris-t veszel.

Nekem a gyári fejegységre (Matsushita Electronic Industries - magyarul Panasonic) van aggatva egy CD-tár, a hang pedig egy Alpine erősítőn keresztül jut el az MBQuart szettig és a Hertz ládáig.
A nagyfrekvenciás jelátalakítót Svájcból hozattam, darabja 9 guriga volt, de a jel/zaj viszony ennél a típusnál a legjobb.

Mert az valóban nagy kicseszés, hogy nem állnak ki legalább 2 pár RCA-val.
-------------------------------------
Ha TELE van, akkor nem ÜRES
--------------------------------------

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #312 Dátum: 2005.06.28 14:45:59 »
Meguntam a kicsi autómban a kazettás zenehallgatást, ezért szeretnék egy CD tárat a drágába. Megkérdeztem a Supernél. Közel 100 ezer forintot mondtak. Ez egy kicsit horrorul hangzik, főleg úgy, hogy csak egy CD-s az egész.

Most lehet, hogy megszóltok, hogy feltettem egy olyan kérdést, amire már többször írtatok választ. Próbálgattam visszakeresgélni a választ, de az én szőke, női agyamnak néha túlságosan is belemélyedtek a szakmai dolgokba. :lol: Nehezen hámozom ki a jó megoldást. Azt már végignéztem, hogy lehet szétkapni a műszerfalat. Érdekes kihívás lesz számomra. :twisted:

Tehát tudtok nekem segíteni abba, hogy mi lehetne a legjobb megoldás, milyen márka, típus, stb., stb.
Hálás köszönetem előre is minden segítségért.
Szilvi 62

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8096
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #313 Dátum: 2005.06.28 15:14:58 »
Idézetet írta: "Szilvi"
Meguntam a kicsi autómban a kazettás zenehallgatást, ezért szeretnék egy CD tárat a drágába. Megkérdeztem a Supernél. Közel 100 ezer forintot mondtak. Ez egy kicsit horrorul hangzik, főleg úgy, hogy csak egy CD-s az egész.

Most lehet, hogy megszóltok, hogy feltettem egy olyan kérdést, amire már többször írtatok választ. Próbálgattam visszakeresgélni a választ, de az én szőke, női agyamnak néha túlságosan is belemélyedtek a szakmai dolgokba. :lol: Nehezen hámozom ki a jó megoldást. Azt már végignéztem, hogy lehet szétkapni a műszerfalat. Érdekes kihívás lesz számomra. :twisted:

Tehát tudtok nekem segíteni abba, hogy mi lehetne a legjobb megoldás, milyen márka, típus, stb., stb.
Hálás köszönetem előre is minden segítségért.

Pioneer, Alpine, Clarion, ezek a jók, szerintem MP3-asat érdemes venni, mármint fejegységre gondoltam, sztem 50ezer körül már elég jót lehet kapni, ezek többet tudnak, mint a gyáriak, ezért akár kicsivel jobb hangszórókat is elvisznek közepes minőséggel.
Laco 73 :D

LockSniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 103
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #314 Dátum: 2005.06.28 15:34:57 »
Hát találtam valamit egy katalógusban - szomorúan megjegyzem, hogy az interneten nincs fönt.

Szal a NAKAMISHI gyárt kimondottan gyári szetteket helyettesítő termékeket. Ez a Yarishoz is rendelkezésre áll, magával vonzza a folyadékkristályos kijelző cseréjét színes LCD-re, s minden úgy fog kinézni, mint az eredeti középkonzol.
Rendelkezik 3 pár RCA kimenettel, CD-tár csatlakozási lehetőséggel, telefon-némítás, stb.
Megmaradnak természetesen a komputer funkciók is, s így már az egyetlen darab DIN helyre tehetsz Equalizer-t, stb.
Mindez potom 1.099,- €.
A NAKAMISHI esetén gondolom nem kell részleteznem, hogy milyen hangminőséget produkál, s annak milyen dinamikája van.
-------------------------------------
Ha TELE van, akkor nem ÜRES
--------------------------------------