Típusok - TOYOTA > Avensis

T22 Avensis és minden mi róla szól

<< < (2/822) > >>

Palaczk:

--- Idézetet írta: "Profy" ---
--- Idézetet írta: "Palaczk" ---Szerintem ez a topik fölösleges, ne nyissunk már mindennek új topikot...
--- Idézet vége ---


 :ordog: Akkor töröljük ki a többi tipust is ;) éljen cenz zura. :D
--- Idézet vége ---


Nézd... Egyrészt általában nincs minden generációnak külön topikja. De OK, van amelyiknek mégis van. Bár pl. a Corollások jól megvannak egy általános topikkal, pedig az már vagy négy generációt integrál magába, és meglehetõsen sok tulajt. Az Avésok is jól megvoltak eddig együtt :) ...

Itt én a fõ gondot abban látom, hogy elejétõl egy közös topikban van szó az Avensisekrõl. Ha kezdet kezdetén csináltunk volna külön topikot az I-esnek és a II-esnek, az rendben lenne. De most, így utólag, miután a közös Ave topikban már összegyûlt ennyi hsz, én nem nagyon látom értelmét ennek az utólagos különválasztásnak. Akkor most az "Avensis, mi más" topikot át kéne neveznünk, ilyesformán, hogy "Avensis általában, 2008. március 24.-ig; Avensis II, 2008. március 24.-tõl" ;) ? ... A hsz-ok átemelése nem megoldható - de még ha az is lenne, megnézném, ki vállakozna rá, hogy átböngész és átrakosgat több ezer hsz-t :hmm: ...

Ráadásul a te autódnak eddig is volt külön topikja  :wink: ... "Ráncfelvarrott Avensis".

Ezekbõl a megfontolásokból tartom ezt a topikot indokolatlannak. Javasolnám, hogy csukjuk be. Többiek - mit gondoltok errõl?

whis:

--- Idézetet írta: "Palaczk" --- Ráadásul a te autódnak eddig is volt külön topikja  :wink: ... "Ráncfelvarrott Avensis".

Ezekbõl a megfontolásokból tartom ezt a topikot indokolatlannak. Javasolnám, hogy csukjuk be. Többiek - mit gondoltok errõl?
--- Idézet vége ---

És a ráncfelvarrott Avéból is van már két generáció  :kacsint:
A topik éppenséggel elfér, bezárásáról dönthetünk pár hét múlva, meglátjuk mennyire lesz forgalmas.
Az Ave T25 topik sem pörög túlságosan   :szemforgat:

Beken:
Sziasztok!

Én nem szólok bele ki milyen topikot nyit vagy bezár, de az enyém be lett zárva elég gyorsan vélemények nélkül!
De srácok ne vitázzatok ilyenen. Mindenkinek szive joga milyen topikot nyit! Ha nincs rá kereslet, akkor be lehet zárni! Mi van ha bejön és sokaknak teszik?!

Üdv.:
Beken

Palaczk:

--- Idézetet írta: "whis" ---
--- Idézetet írta: "Palaczk" --- Ráadásul a te autódnak eddig is volt külön topikja  :wink: ... "Ráncfelvarrott Avensis".

Ezekbõl a megfontolásokból tartom ezt a topikot indokolatlannak. Javasolnám, hogy csukjuk be. Többiek - mit gondoltok errõl?
--- Idézet vége ---

És a ráncfelvarrott Avéból is van már két generáció  :kacsint:
A topik éppenséggel elfér, bezárásáról dönthetünk pár hét múlva, meglátjuk mennyire lesz forgalmas.
Az Ave T25 topik sem pörög túlságosan   :szemforgat:
--- Idézet vége ---


Melyik az az Ave T25 topik :hmm: ?

Amúgy ugye van "Ráncfelvarrott Avensis II" topik is  :| ...

Palaczk:

--- Idézetet írta: "Beken" ---Sziasztok!

Én nem szólok bele ki milyen topikot nyit vagy bezár, de az enyém be lett zárva elég gyorsan vélemények nélkül!
De srácok ne vitázzatok ilyenen.
Üdv.:
Beken
--- Idézet vége ---


Sztem nem vitázunk :) ... Azt meg leírtam, hogy a tiédet miért zártam be. Nem cél, hogy szétforgácsolódjon a Fórum soktucat specifikus topikra. Nem írunk ide annyian, hogy "eltartsunk" ennyi topikot.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése