Szerző Téma: Yaris szerviz költségei  (Megtekintve 415823 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Yaris szerviz költségei
« Válasz #210 Dátum: 2005.09.09 07:43:06 »
Zénóka!! Mátr miért vesznénk össze...szerintem édes mindegy hogy ki hogyan használja az autót, a levegőszűrő ígyis úgyis bekoszolódik!!
Elég csúnya látvány már egy 10.000. km-es szűrő...hát még a 45 000-s milyen lehet...kétszer sem mondom,hogy rosszabbul is megy tőle az autó,mármint a koszos szűrőtől!

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yaris szerviz költségei
« Válasz #211 Dátum: 2005.09.09 19:33:51 »
Idézetet írta: "SzzS"
Zénóka!! Mátr miért vesznénk össze...szerintem édes mindegy hogy ki hogyan használja az autót, a levegőszűrő ígyis úgyis bekoszolódik!!
Elég csúnya látvány már egy 10.000. km-es szűrő...hát még a 45 000-s milyen lehet...kétszer sem mondom,hogy rosszabbul is megy tőle az autó,mármint a koszos szűrőtől!


Azért ha valaki 2x annyi benyát éget el 10.000 km alatt mint mondjuk én :lol: :wink:  , akkor ahhoz 2x annyi levegő szükségeltetik a tökéletes égéshez. Az sem mindegy hogy mondjuk bp-i belvárosi dugó kormos-poros levegőjét kell szűrni, avagy a vidéki országút autómentes tiszta levegőjét.
Én mindig úgy cserélem, hogy amikor a belső felén is elkezd szürkülni...  ez általában 30-nál következik be.


Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Yaris szerviz költségei
« Válasz #212 Dátum: 2005.09.09 20:49:25 »
Ooops,elírtam!75000-et akartam írni!
De köszi a válaszokat!
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Yaris szerviz költségei
« Válasz #213 Dátum: 2005.09.19 16:14:07 »
Meg tudnátok nekem írni a pollenszűrő merre található a Yarisban :?:

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8098
Yaris szerviz költségei
« Válasz #214 Dátum: 2005.09.19 17:38:23 »
Idézetet írta: "galland"
Meg tudnátok nekem írni a pollenszűrő merre található a Yarisban :?:

Most nincs előttem a gépkönyv, és lusta vagyok lemenni érte a kocsihoz, de 1 tipp, szerintem a kesztyűtartó mögött van 1 nagy fehét párnaszerű valami. A kesztyűtartót úgy lehet kivenni, hogy kinyitod, és azon a részen megnyomod, ahol beakad a pöcök oldalról, akkor a kezedben marad. Ugyanígy kell visszatenni. Ha sötétszűrke, akkor nem árt cserélni.
Laco 73 :D

uandor

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 110
Yaris szerviz költségei
« Válasz #215 Dátum: 2005.09.19 20:38:14 »
Idézetet írta: "Kántor"
30 ezres szerviz: 27799 Ft, M+F Toyota márkaszervíz Kiskőrös.
Annyi, amennyit előre mondtak. Profi

OK, de mit csináltak érte? Nekem a 15.000 -s szervíz 23000 + ÁFA volt. Olajat cseréltek, szűrőt, tömítést a leeresztő csavar alá. ablaktörlő lapátokat. Beolajozták az összes ajtót, (nem is kértem, de jobb mint új korában). Feltöltöték az ablakmosót. Rendszámtábla tartót cseréltek.

Pollenszűröt kivették (láttam), ellenőrizték de nem kellett cserélni.

Megmosták az autót és a motorblokkot.

Látványos ennyi volt, diagnosztika és egyéb ami kötelező biztos volt, de nekem ennyi tünt fel.
oyota Yaris Verso 1,3 Luna 2004

Tshuhash

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 662
Yaris szerviz költségei
« Válasz #216 Dátum: 2005.09.20 10:58:22 »
Idézetet írta: "uandor"
Idézetet írta: "Kántor"
30 ezres szerviz: 27799 Ft, M+F Toyota márkaszervíz Kiskőrös.
Annyi, amennyit előre mondtak. Profi

OK, de mit csináltak érte? Nekem a 15.000 -s szervíz 23000 + ÁFA volt. Olajat cseréltek, szűrőt, tömítést a leeresztő csavar alá. ablaktörlő lapátokat. Beolajozták az összes ajtót, (nem is kértem, de jobb mint új korában). Feltöltöték az ablakmosót. Rendszámtábla tartót cseréltek.

Pollenszűröt kivették (láttam), ellenőrizték de nem kellett cserélni.

Megmosták az autót és a motorblokkot.

Látványos ennyi volt, diagnosztika és egyéb ami kötelező biztos volt, de nekem ennyi tünt fel.

Olaj, olajszűrő, pollenszűrő, légszűrő csere+tömítés ajtóolajozás. Mosást nem kértem, mert előtte nap takarítottam ki az autót, hogy ne úgy nézzen ki, mint aminek nincs gazdája. :P  Bár a motort megtisztították, mert azt nem volt időm megpucolni.
Tshuhash
'03 Lexus IS300 JCE10

galland

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 718
Yaris szerviz költségei
« Válasz #217 Dátum: 2005.09.20 15:05:18 »
Idézetet írta: "KLaco"
Idézetet írta: "galland"
Meg tudnátok nekem írni a pollenszűrő merre található a Yarisban :?:

Most nincs előttem a gépkönyv, és lusta vagyok lemenni érte a kocsihoz, de 1 tipp, szerintem a kesztyűtartó mögött van 1 nagy fehét párnaszerű valami. A kesztyűtartót úgy lehet kivenni, hogy kinyitod, és azon a részen megnyomod, ahol beakad a pöcök oldalról, akkor a kezedben marad. Ugyanígy kell visszatenni. Ha sötétszűrke, akkor nem árt cserélni.


Köszönöm szépen! Mindenképpen cserélem hiszen 95000km van a verdában és megadom az autómnak ami megjár, mégegyszer kössz :) !

Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Yaris szerviz költségei
« Válasz #218 Dátum: 2005.09.20 18:58:21 »
Igen,ott van a kesztyűtartó mögött a pollenszűrő!Én időnként ki szoktam venni,éskiszedem belőle a falevél darabokat,meg kifújatom levegővel!
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

Andris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 207
Yaris szerviz költségei
« Válasz #219 Dátum: 2005.10.02 20:21:09 »
Most kaptam meg az ingyen szervízkuponokat a kocsihoz! Éljen a Toyota orvoskedvezmény! :D
oyota rulez

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris szerviz költségei
« Válasz #220 Dátum: 2005.10.02 21:01:01 »
Idézetet írta: "Andris"
Most kaptam meg az ingyen szervízkuponokat a kocsihoz! Éljen a Toyota orvoskedvezmény! :D


Mi az ingyen szervízkupon, ezt honnan és kitől?  :?
Toyota Yaris T SPORT
153



A Csaszi

  • Vendég
Yaris szerviz költségei
« Válasz #221 Dátum: 2005.10.03 09:48:23 »
Idézetet írta: "ToTo"


Mi az ingyen szervízkupon, ezt honnan és kitől?  :?

Ha jól tudom a praktizáló orvosoknak (tán az állatorvosoknak is)  ingyen vannak a kötelező szervízek, gondolom erről beszélt. JóNeki! :-)

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris szerviz költségei
« Válasz #222 Dátum: 2005.10.03 09:57:27 »
Idézetet írta: "A Csaszi"
Idézetet írta: "ToTo"


Mi az ingyen szervízkupon, ezt honnan és kitől?  :?

Ha jól tudom a praktizáló orvosoknak (tán az állatorvosoknak is)  ingyen vannak a kötelező szervízek, gondolom erről beszélt. JóNeki! :-)


Húúúú de király, akkor szakmát váltok!  :lol:
Toyota Yaris T SPORT
153



Csacsa

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Prius II
Yaris szerviz költségei
« Válasz #223 Dátum: 2005.10.03 10:01:07 »
Benzin szűrőt mikor kell cserélni?És hány ezrenként?
Pörgesd föl magadat, bármi van, b@ssz föl egy napszemüveget, rúgd ki a gázt padlóig, rúgd ki a ***a anyját, hajoljon a lemez, a kompresszorod úgyis jobban szív, mint bármelyik csajod!

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Yaris szerviz költségei
« Válasz #224 Dátum: 2005.10.03 11:45:30 »
Idézetet írta: "Csacsa"
Benzin szűrőt mikor kell cserélni?És hány ezrenként?


Tényleg, jó kérdés. Még ezzel a témával nem is találkoztam...
Toyota Yaris T SPORT
153