Szerző Téma: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)  (Megtekintve 136653 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #165 Dátum: 2010.06.23 17:27:59 »
Èn meg ugye minden èvben igyekszem vinni az egèsz nap ott ülôket amikor alkalom adòdik erre.ezt most is vàllalom:-)
Ha nem ülök ott a kispadon, hanem kört megyek, attól még vinnél egyet? :)
Józsi vagyok :-)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #166 Dátum: 2010.06.23 17:49:57 »
Simàn.Lenne egy programötletem is a nem teljesen kezdô szlalomosoknak.5màsodperces indìtàssal mehetne 
2 autò ès ha a hàtsò közelebb tud kerülni az elsôhöz,, akkor Ô nyer,ha az elsô meg tud lògni, akkor Ô aztán szerepcsere.Nincs tètje,de vicces lehet kintrôl,bentrôl is...

Tudom biztonsàg.Ha utolèri a hàtsò,akkor ott vège a menetnekès nem lehet gond.

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #167 Dátum: 2010.06.23 17:58:25 »
(Te Szuti, hogy csinálsz ilyen ékezeteket, hogy fordítva van minden? Vagy ez design? :) )

Egyébként az ötlet jó  :ph34r:

pzs

  • Vendég
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #168 Dátum: 2010.06.23 18:00:06 »
Simàn.Lenne egy programötletem is a nem teljesen kezdô szlalomosoknak.5màsodperces indìtàssal mehetne 
2 autò ès ha a hàtsò közelebb tud kerülni az elsôhöz,, akkor Ô nyer,ha az elsô meg tud lògni, akkor Ô aztán szerepcsere.Nincs tètje,de vicces lehet kintrôl,bentrôl is...

Tudom biztonsàg.Ha utolèri a hàtsò,akkor ott vège a menetnekès nem lehet gond.

Csak nem drift-et nezel mostanaban? :)

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #169 Dátum: 2010.06.23 18:00:44 »
Simàn.Lenne egy programötletem is a nem teljesen kezdô szlalomosoknak.5màsodperces indìtàssal mehetne 
2 autò ès ha a hàtsò közelebb tud kerülni az elsôhöz,, akkor Ô nyer,ha az elsô meg tud lògni, akkor Ô aztán szerepcsere.Nincs tètje,de vicces lehet kintrôl,bentrôl is...

Tudom biztonsàg.Ha utolèri a hàtsò,akkor ott vège a menetnekès nem lehet gond.
Azt megköszönném ;)
Nem rossz ötlet, hasonló, mint a Drift, csak ott keresztben, meg ha megelőzni, de ez nálad nem szerepel. Így tényleg nem lehet belőle baj.
Gondolom senki se olyan állat, hogy letolja a másikat, ezzel kárt tenne a másik autójában, meg a sajátjában is.
Ha két kézzel építi össze, akkor úgyis sír szinte minden karcolásért az autóján az ember. :(  :cry:
Gondolom ezzel nem csak én vagyok így.
Kakucsig még rendbe kell tennem az autót, mert most még tiri-tarka, űcsiszolom a lököst, meg hétvégén fényezzük, kapott egy koptatót, és kivan találva az egyedi fényezés is.
Szerintem kipuf kérdésben meg egyelőre sportdob, aztán középdob ki, ha nincs elektronika, aztán szépen lassan komplett rendszer. Nem GTi, de kitünne a sorból. :)
Józsi vagyok :-)

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #170 Dátum: 2010.06.23 18:01:14 »
Simàn.Lenne egy programötletem is a nem teljesen kezdô szlalomosoknak.5màsodperces indìtàssal mehetne 
2 autò ès ha a hàtsò közelebb tud kerülni az elsôhöz,, akkor Ô nyer,ha az elsô meg tud lògni, akkor Ô aztán szerepcsere.Nincs tètje,de vicces lehet kintrôl,bentrôl is...

Tudom biztonsàg.Ha utolèri a hàtsò,akkor ott vège a menetnekès nem lehet gond.

Csak nem drift-et nezel mostanaban? :)
Pont hasonlót írtam :P
Józsi vagyok :-)

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #171 Dátum: 2010.06.23 18:42:02 »
Trotter kolléga aki a "nagy" szlalomot bonyolítja segítőket keres legalább 4 fő személyében.

Feladatok: bójákat rendezni, időmérés, adminisztráció, indítás, a nyáj kordában tartása :)

Akit érdekelne a téma jelentkezzen.

Én is szívesen segítek ahogyan tavaly is. De admin részt nem vállalok!
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #172 Dátum: 2010.06.23 18:46:58 »
(Te Szuti, hogy csinálsz ilyen ékezeteket, hogy fordítva van minden? Vagy ez design? :) )

Egyébként az ötlet jó  :ph34r:


iphone  :D
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #173 Dátum: 2010.06.23 19:55:47 »
Musspici, lapat kollégák, nagyon szépen köszönöm a felajánlást, szavatokon foglak benneteket.  Most már csak írnokokat keresnék kettő fő személyében, lányok előnyben. Nem egy nagy történet, egy papírra kell felírni az indító által diktált számokat. Ha MrIp vállalja az összesítést, akkor az is megoldva.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #174 Dátum: 2010.06.23 20:00:25 »
Bár tavaly már az összeíró staff-nak volt valami laptopja, de természetesen fennt a toronyban lehet nálam gép,
időközönként felhozza/elhozom/elkérem a lapokat, bele egy excellbe és a nap végén szinte online lesz eredmény  :D

Musspici, lapat kollégák, nagyon szépen köszönöm a felajánlást, szavatokon foglak benneteket.  Most már csak írnokokat keresnék kettő fő személyében, lányok előnyben. Nem egy nagy történet, egy papírra kell felírni az indító által diktált számokat. Ha MrIp vállalja az összesítést, akkor az is megoldva.
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #175 Dátum: 2010.06.23 20:04:29 »
Bár tavaly már az összeíró staff-nak volt valami laptopja, de természetesen fennt a toronyban lehet nálam gép,
időközönként felhozza/elhozom/elkérem a lapokat, bele egy excellbe és a nap végén szinte online lesz eredmény  :D

Ok, köszönöm, akkor az is megvan. Remélem írnok is lesz. :hmmmm:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #176 Dátum: 2010.06.23 21:02:14 »
Itt nem lenne előzés sőt az első akár ha érzi,hogy veszélyben van és nem akar besokallni,akkor vészvillogóval jelezhetné,hogy feladja.Ez is a biztonságra törekvés lenne,meg pl az is,hogy ha pályahibát vét valaki,akkor máris az ellenfél nyerné azt a küzdelmet.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #177 Dátum: 2010.06.23 21:12:01 »
Én vagyok mindig mindennek az elrontója. :sorcerer: Az ötletet tök jónak tartom, viszont itt full átlagemberek akarnak menni az átlagautóikkal, jellemzően átlagos képességekkel. Én személy szerint nem örülnék, ha valaki a hátsómban jönne végig és annak sem, ha valaki után kellene mennem. Mennyit számít kb az 5 másodperc távban? Így is a pálya felénél engedjük a következőt.
         

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #178 Dátum: 2010.06.23 21:23:45 »
Én vagyok mindig mindennek az elrontója. :sorcerer: Az ötletet tök jónak tartom, viszont itt full átlagemberek akarnak menni az átlagautóikkal, jellemzően átlagos képességekkel. Én személy szerint nem örülnék, ha valaki a hátsómban jönne végig és annak sem, ha valaki után kellene mennem. Mennyit számít kb az 5 másodperc távban? Így is a pálya felénél engedjük a következőt.

Nem lenne kötelező ez a dolog mindenkinek.Csak egy lehetőség,hogyan lehetne kicsit változatosabb és izgalmasabb a dolog.Aki ki akarná próbálni magát,az menne és találna egy kategóriájában ugyanolyan  autót és mennének így egy kört.Tapasztalt sofőrök nevezhetnének.Ha azok mennek,akkor 1 körben az 5 másodperc nagyon sok.2 hete kiderült az is,hogy Bartenderrel egy versenyautóval mindketten 1 másodpercen belüli időt tudunk menni tehát nagyjából ugyanolyanok a képességeink.Most arra gondolok,hogy mindketten egy általunk nem ismert autóval mentünk köröket és nem volt igazán különbség.Aki tapasztaltnak érzi magát és aztán mondjuk a 2. kanyar után már utól érték,akkor nyom egy vészvillogót és kész.Ha éppen még azt sem tudja megnyomni,mert annyira izgul,akkor tartom annyira normálisnak egy tapasztalt sofőrt,hogy ne menjen neki,ne kezdje el lenyomni az előtte levőt és ne kényszerítse hibázásra,kisodródásra.

Itt a kulcsszó a tapasztalt sofőr,tehát aki nem akar nevezni,az csak simán nyomná a szlalomot és én sem azt írtam,hogy egész nap ez a verseny/Hunting/menjen,hanem csak lehetne mondjuk 1-2 ilyen óra.Úgy lehetne nevezni,hogy név,autó,paci,autó súlya,esetleg hogy utcai vagy slick gumikon megy.Csak hogy nagyjából egyenlő erős párok menjenek fel.

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: 2010 Nyári Toyota Találkozó (2010.07.24 Kakucs-ring)
« Válasz #179 Dátum: 2010.06.23 21:27:03 »
Ja és ha valaki kedvet érez,akkor ezt remekül lehetne kívülről közvetíteni egy mikrofonnal. :devil: