Szerző Téma: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek  (Megtekintve 170020 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #285 Dátum: 2011.02.23 19:44:16 »
Atyavilág!  :eek: :eek:  A vízszintest az hogyan??? :hmmmm:

Háát, nem akarok én jósulni, de talán a gépi polír egy durva 3M-es pasztával kihozhatja, de szkaresz megmondja.

Asszem nemsokára méssz arrafele... :yes:

Ha számít valamit, akkor nagyon sajnálom!  :pai:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #286 Dátum: 2011.02.23 21:09:10 »
Tegnap este egy kutya játékszernek használta a kocsimat (macska volt a kocsi alatt valszeg)... Íme az eredmény. Még nem tudom, ki lehet-e egyáltalán polírozni vagy fényeztethetem újra (sanszos, hogy bé). Rohadjon meg az összes :censored: , amelyik kutyasétáltatónak és játszóháznak használja a szájbavert panelparkolót!!! :censored: :censored: :censored:

Siralmas és hátborzongató képek itt. :helpsmilie: :wacko: :no:

Nézz be a motorteredbe... És szerezz be egy nyestriasztót. Mert ott bizony tanyázott egy nyest, a kutya arra gorombult be...
Múltkor egy ügyfelünk saját kutyája az udvaron álló autót támadta meg. Olyan szinte, hogy a lökhárítónak a sarkát lerágta!!!! A nyest meg a motortérbe rágta szét a vezetékeket. A kutya csak el akarta kapni...
Xanyi

szkaresz27

  • Vendég
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #287 Dátum: 2011.02.23 21:22:07 »
Haveromnak a nissan-ján kihajlogatta szó szerint a két sárvédőívet a két kutya,plusz össze is rágták....de olyan szinten hogy pár helyen LYUKAS a lemez...én is néztem érdekesen..az egy rohadék patkány miatt volt.

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #288 Dátum: 2011.02.23 21:27:49 »
Tegnap este egy kutya játékszernek használta a kocsimat (macska volt a kocsi alatt valszeg)... Íme az eredmény. Még nem tudom, ki lehet-e egyáltalán polírozni vagy fényeztethetem újra (sanszos, hogy bé). Rohadjon meg az összes :censored: , amelyik kutyasétáltatónak és játszóháznak használja a szájbavert panelparkolót!!! :censored: :censored: :censored:

Siralmas és hátborzongató képek itt. :helpsmilie: :wacko: :no:
Uhh, vazz! Együttérzésem.  :eek: "Csak" a doblemez kapott, vagy a motorháztető is?
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #289 Dátum: 2011.02.23 21:34:50 »
A 90%-a a sárvédőn van. De jutott a lökösre, a motorháztetőre és az ajtóra is pár karc...
         

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #290 Dátum: 2011.02.23 21:47:53 »
Hát, hogy mit lehet vele kezdeni, azt csak alapos vizsgálattal lehet megmondani, így képről képtelenség. Bízom benne, hogy elég az alapos polír.

Szerintem az lehetett, hogy kutya meglátja macskát, utóbbi fel a tetődre, kutya (közepesnél kisebb agresszív, szocializálatlan, idegbeteg, mint a gazdája!) nem tudván felugrani, egymás után többször ugrál-kaparja a lemezt.  :censored: Én nagyon kutyabolond vagyok, de akkorát rúgtam volna bele, hogy átrepült volna a háztömb felett... :ph34r: A kutyát csak elzavartam volna a picsbe.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #291 Dátum: 2011.02.23 21:51:45 »
Az a röhej, hogy a macs a kocsi alatt volt. Fingom sincs, az idióta rohadt dög miért kaparta a kocsi oldalát...
Egyelőre nem merem lemosatni a kocsit, mert melléhalok...
         

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #292 Dátum: 2011.02.23 22:11:08 »
Jaj  :cry:
(de azért a normális kutyákat szeretjük, ugye   :flowers:)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #293 Dátum: 2011.02.23 22:17:03 »
Az a röhej, hogy a macs a kocsi alatt volt. Fingom sincs, az idióta rohadt dög miért kaparta a kocsi oldalát...
Egyelőre nem merem lemosatni a kocsit, mert melléhalok...

Miért olyan biztos az? Mondom, ha a motortérbe bámászott nyest vagy macska, akkor csinálnak a kutyák ilyesmit. Ha alatta lett volna, akkor próbált volna bekúszni, nem az oldalát kaparja...
Xanyi

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #294 Dátum: 2011.02.23 22:19:04 »
Nézz be a motorteredbe... És szerezz be egy nyestriasztót. Mert ott bizony tanyázott egy nyest, a kutya arra gorombult be...
Múltkor egy ügyfelünk saját kutyája az udvaron álló autót támadta meg. Olyan szinte, hogy a lökhárítónak a sarkát lerágta!!!! A nyest meg a motortérbe rágta szét a vezetékeket. A kutya csak el akarta kapni...
Nekem is ez jutott eszembe rögtön... Vagy nyest, vagy macska lehetett a motortérben. A kutya pedig ettől megőrült  :wacko: ...

Ahhoz, hogy meg lehessen mondani, kipolírozható-e ez vagy fényezni kell, látni kéne a kocsit élőben.

Részvétem, Gy.  :hug: !!!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #295 Dátum: 2011.02.24 11:33:57 »
A 90%-a a sárvédőn van. De jutott a lökösre, a motorháztetőre és az ajtóra is pár karc...
Végignéztem a képeket,most volt időm. Szerintem 3000es vizes papír,majd a durva 3M,kemény szivaccsal segít rajt. Ha gondolod hozd le megcsinálom. Havernak siralmasabban nézett ki a fekete cliója és azt se kellett fényezni. Neki a pitje ugrálta-kaparta körbe jó párszor.

Egyébként most akarok berendelni valami normálisabb airbrush pisztolyt mikro javításokhoz. kavicsfelverődés stb. csak hogy ne kelljen telibe fújni már egy elemet valami kisebb szarok miatt.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #296 Dátum: 2011.02.24 11:42:53 »
Ha lesz lelkierőm, lemosom és újrafotózom, felteszem majd megint. Aztán ha arra járunk, akkor mindenképp bemegyünk egy kis optikai tuningra. :D :hug:
         

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #297 Dátum: 2011.02.24 11:51:41 »
Én is ellátogatok szkareszhoz most vasárnap, megvitatni hogyan lehet az SC fényezését (még) szebbé tenni.  :flowers:

Gyöngyi neked meg részvétem az állat miatt.  :cry: Remélem menthető..

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #298 Dátum: 2011.02.24 16:54:38 »
Egyébként most akarok berendelni valami normálisabb airbrush pisztolyt mikro javításokhoz. kavicsfelverődés stb. csak hogy ne kelljen telibe fújni már egy elemet valami kisebb szarok miatt.

Fúúú, akkor lefújod a bukómat is valami absztraktra?  Jelenleg mattfekete és egy helyen festékhiányos. Mattfeketét szeretnék, valami egyedi sárga-fekete kombóval.  De az lehet, hogy mégsem.  :?:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Fényezéssel kapcsolatos kérdések,észrevételek!!
« Válasz #299 Dátum: 2011.02.24 20:16:44 »
Csinálok Neked Tesó fehér bukót,rózsaszín vagy lila felhőkkel,gyönyörű naplementével :D
Még egy lehetőség....hello kitty??  [rohog]