Szerző Téma: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring  (Megtekintve 95396 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

lapat

  • Kékkúti futó
  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 442
  • Scion xB 2005/Prius+ 2013
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #480 Dátum: 2008.07.21 22:33:46 »
Ja igen, lapat! El is felejtettem említeni, hogy neked is köszi a kört! Megdöbbentő, hogy a kis dobozod mit művel a kanyarokban!  :eek:

Szívesen, jót dölöngéltünk  :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.21 22:35:44 írta lapat »
      _____
 __/__|__|
|( )___( )|   Scion xB

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #481 Dátum: 2008.07.21 22:36:15 »
Ja igen, lapat! El is felejtettem említeni, hogy neked is köszi a kört! Megdöbbentő, hogy a kis dobozod mit művel a kanyarokban!  :eek:

Jót dölöngéltünk  :yes:
Szerintem Tamás 69 és én jobban bevoltunk "rúgva"

lala7272

  • Klubtag
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • yaris 1.0
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #482 Dátum: 2008.07.23 10:17:52 »
Hy!!

Dvd és a képek (433 db a ftp+én csináltam) most vette át a trotter.
Őt kell majd keresni aki megkapta és megnézte majd egy véleményt irjon.

99" yaris  1.0 " kamerás"

leszilaci

  • Vendég
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #483 Dátum: 2008.07.23 10:29:31 »
írok egy kis élménybeszámolót :)

naaagyon jó volt, egyre jobbak ezek a bulik :D évről, évre jobb!
ezúton köszönöm a szervezőknek és a jelenlevőknek is,h jól érezhettem magam :)


a helyszín kultúrált(sokkal jobb, mint tököl), szuper volt, ahogy a pálya, a programok, a szervezés is.

örülök, h találkozhattam (régi)új ismerősökkel:
teljesség igénye nélkül: kis_andras, Kgabe, lala7272, nomeg Szeke is feltünt (remélem a fórumon is jelentkezik majd) :clap:
kár,h pár sráccal, pl: Gleris-sel nem sikerült beszélgetni...

szóval töööök jó volt :D

kleingy és Xtrem után, de szorosan a nyomukban, megszereztem a harmadik helyezést az "kiégettlealegjobbananapon"-versenyen. minden évben megrendezésre kerül, a legbátrabbak naptej nélkül jönnek pirulni :D
enyhe napszúrással hazaindultam mikor a gokart tologatás elkezdődött :P

csak KGabe és Dr Gáz kedvéért: ;)
kb75km, kb1,5óra, átlagsebesség:52km/h, fogyi:3,8l/100km keresztül pestián és hazaértem :P

szvsz.: a verseny gokart bemutató nagyon élvezetes volt, belevitt egy nagy adag exkluzivitást a rendezvénybe, viszont az,h a gokart elmaradt én személy szerint  nem bánom. kicsit "tömény" lett volna ennyi program.
nem azt mondom,h a gokartozás nem jó! szuper dolgod! DE az egy külön rendezvényként is megállja a helyét, mint ahogy volt az kistarcsán, vagy mogyoródon.

NoGun:
naaaagyon jók a képek, még azt is sikerült lekapni, ahogy megpörögtem :)
én csak 5 képet csináltam telefonnal...
http://picasaweb.google.com/leszilaci/2008toyotatalikakucs

egy kis "negatív" hangvétel a végére:
kedves corollaklubbosok, Ti ketten, akik a többieket semminek (le)nézve, veszélyeztetve (igen, veszélyeztetve mások épségét, ugyanis az egyik pályabíró a pályát rendezte, ami miatt állt kb 1,5-2 percig az indítás és Ti ezt "használtátok ki"), a szlalomra sorban állokat megelőzve "felvonultatok" ... miért így csináltátok??? jó volt ez; kiérdemelni a rendbontó titulust? leégetni magatokat, az egyesületeteket egy ilyen dologgal? :( szánalom...
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.23 10:33:01 írta leszilaci »

Gleris

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 244
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #484 Dátum: 2008.07.23 13:14:28 »
kár,h pár sráccal, pl: Gleris-sel nem sikerült beszélgetni...
Igen, ezt én is sajnálom, de sajnos arcról még nem tudok beazonosítani senkit, legközelebb bepótoljuk :)

Lalikiraly

  • Vendég
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #485 Dátum: 2008.07.23 13:35:39 »
Sziasztok!

Layosh vagyok a Corolla Club ból.
Én voltam a talin a Fekete EE90-es Cory val.

Először is engedjétek meg, hogy elmondjam, nagyon örülök, hogy egy ilyen jó tali illetve eseményen résztvettem.

Olvastam az utóbbi hozzászólásokat.

Leszilaci!

Meg úgy a club nak írom, hogy a két emberke nevében is elnézést szeretnék kérni, őszintén megmondom, nem is tudom, hogy keveredtek ki a pályára.
Én akkor éppen a sorba álltam be. Szerencsére semmi baj nem történt, és a motoros pályabíró azthiszem, meg is beszélte velük. Abszolút nem nagyzolásból ilyesmiből történt. Csak véletlenül a nagy buli hevében jött ez így össze. De ha gondoljátok, ezt nyilván személyesen is megbeszélhetjük pénteken.

Amit szeretnék én is írni nektek. Gyöngyivel és Mikivel beszélgettem és nagyon szépen megköszöntem a szervezést. Minden nagyon jó volt.
Nagyon jól érezte magát közülünk is mindenki. Jó idő volt. A pálya kiváló volt, a tribünön meg, hogy le lehetett ülni, az magáért beszélt.

Tököllel össze sem tudom hasonlítani. Pl., hogy itt volt rendes kajázási lehetőség, rendes illemhely. Bár ezt mindenki dícséri.
Amit sokan mondanak, hogy hiányzott a gyorsulás, de Mikivel erről is beszéltem.

Nagyon örültem, hogy együtt bemehettünk, ezt főleg Gyöngyinek köszönhetjük. Már a bejáratnál, nagyon jó érzés volt a kedvessége. Mindenki nagyon közvetlen volt.

Hát végülis csak ennyit akartam, nem vagyok egy jó fogalmaz ó, némileg elmondtam a véleményemet és pénteken a mekinél megfogok jelenni :)


Szép napot kívánok mindenkinek.

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #486 Dátum: 2008.07.23 13:44:17 »


szvsz.: a verseny gokart bemutató nagyon élvezetes volt, belevitt egy nagy adag exkluzivitást a rendezvénybe,

Örülök, hogy tetszett. Sajnos ez sem úgy sikeredett mint szerettem volna. Több gép lett volna a pályán csak mivel kecskeméten volt ezen a napon az amatőr kupa sorozat (amit előre hoztak 1 héttel) az a 6-8 ember oda ment versenyre. Azt hiszem érthető. Nekem is ott lett volna a helyem, de én inkább a Toyota talit választottam. :clap: Lettünk volna a pályán 13-an és akkor én is versenyezhettem volna az amatőrökkel és nem egyedül lemaradva gokartozok. Mint az elején mondtam biztos kapok egy fél kört be is jött. Majd jövőre reméljük többen leszünk.

A beazonosítást meg kitűzővel kellene megoldani névvel ellátva ::)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #487 Dátum: 2008.07.23 14:02:13 »
egy kis "negatív" hangvétel a végére:
kedves corollaklubbosok, Ti ketten, akik a többieket semminek (le)nézve, veszélyeztetve (igen, veszélyeztetve mások épségét, ugyanis az egyik pályabíró a pályát rendezte, ami miatt állt kb 1,5-2 percig az indítás és Ti ezt "használtátok ki"), a szlalomra sorban állokat megelőzve "felvonultatok" ... miért így csináltátok??? jó volt ez; kiérdemelni a rendbontó titulust? leégetni magatokat, az egyesületeteket egy ilyen dologgal? :( szánalom...

Én, mint a szlalomverseny rendezője, vagy ha úgy tetszik "főbírója", még a pályán "rendeztem" a dolgot, mindkét cartárs elnézést kért, és a továbbiakban betartották a pályarendet és nem is volt senkivel sem probkéma.

Egyébként nemcsak Te, hanem jópáran adtak nemtetszésüknek hangot az indítóhelyen.

A magam részéről még a pályán lezártnak tekintettem ezt az intermezzót.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Lalikiraly

  • Vendég
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #488 Dátum: 2008.07.23 14:24:34 »
egy kis "negatív" hangvétel a végére:
kedves corollaklubbosok, Ti ketten, akik a többieket semminek (le)nézve, veszélyeztetve (igen, veszélyeztetve mások épségét, ugyanis az egyik pályabíró a pályát rendezte, ami miatt állt kb 1,5-2 percig az indítás és Ti ezt "használtátok ki"), a szlalomra sorban állokat megelőzve "felvonultatok" ... miért így csináltátok??? jó volt ez; kiérdemelni a rendbontó titulust? leégetni magatokat, az egyesületeteket egy ilyen dologgal? :( szánalom...

Én, mint a szlalomverseny rendezője, vagy ha úgy tetszik "főbírója", még a pályán "rendeztem" a dolgot, mindkét cartárs elnézést kért, és a továbbiakban betartották a pályarendet és nem is volt senkivel sem probkéma.

Egyébként nemcsak Te, hanem jópáran adtak nemtetszésüknek hangot az indítóhelyen.

A magam részéről még a pályán lezártnak tekintettem ezt az intermezzót.

Helló!

Köszönöm szépen a választ.
Én úgy fogtam föl, hogy tényleg a hevesség jegyében történt ez meg. És szerencsére semmi baj nem történt.
Biztos mégcsak hasonló sem lessz a jövőben. Először voltunk pályán. Hát így történt. Tényleg mégegyszer elnézést kérünk, ennyi.

hali.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #489 Dátum: 2008.07.23 19:53:51 »
Köridőket feltettem bocs, hogy csak az első adag van szépen megformázva, de  már untam a banánt a kód formázgatásával  :hammer:
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.24 05:30:17 írta taby »

lala7272

  • Klubtag
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • yaris 1.0
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #490 Dátum: 2008.07.23 20:46:50 »
Köridőket feltettem bocs hogy csak az első adag van szépen megformázva de  már untam a banánt a kód formázgatásával  :hammer:


Hy!

Hova?? :1eye:
99" yaris  1.0 " kamerás"

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #491 Dátum: 2008.07.23 21:46:44 »
Köridőket feltettem bocs, hogy csak az első adag van szépen megformázva, de  már untam a banánt a kód formázgatásával  :hammer:


Hy!

Hova?? :1eye:
Köridők
(Trotter Kartácsal egyeztetve született a döntés, hogy kap egy topcit mely azonnal le is zárult)
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.24 05:30:38 írta taby »

keri

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 272
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #492 Dátum: 2008.07.23 22:47:23 »

Trotter, taby, Xtrem, Keri
Örömömre szolgált veletek "dolgozni"!  :clap:

Na és a csajok? Őket kihagyod a sorból ( Zsuzsu és Baba)? :001_icon16:
95 Toyota Carina E 1,6 (151)

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #493 Dátum: 2008.07.24 00:27:30 »

Trotter, taby, Xtrem, Keri
Örömömre szolgált veletek "dolgozni"!  :clap:

Na és a csajok? Őket kihagyod a sorból ( Zsuzsu és Baba)? :001_icon16:
Igazad van! Megkövetem magam. :innocent: Bevallom töredelmesen, nem voltam képben a nevekkel :sweatdrop: Természetesen ők sem maradhatnak ki a sorból. :clap:
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #494 Dátum: 2008.07.24 05:31:39 »
Jövőre be kéne iktatni egy topless autómosó show-t is. :clap:

Szerintem többen jönnének. :yes:
Akkor tessék leszervezni! :tt2: