Szerző Téma: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring  (Megtekintve 95700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #390 Dátum: 2008.07.19 18:37:47 »
NoGun, nagyon jók :clap:
kisa
born to ride

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #391 Dátum: 2008.07.19 18:40:35 »
lőttem pár képet, amit kitettem ide:
http://picasaweb.google.hu/daranyi.zsolt/Zs20080719Toyotaklub?authkey=AldrPDH922Q

mazsolázzatok, ha kell van nagyobb is, és még vágható ... de nem tartom sokáig odafent.
esetleg Mickey ha akarja szedje le picasával egyben is lejön és használjon belőle amit akar.


Láttam jókat:-))remek volt a tali,a gokart sajna nem jött össze,de talán jobb is hogy nem kellett várni folyton hogy sorra kerüljön az ember.

Szilvi

  • Vörös démon (ex Szőke ciklon:)))
  • Globális moderátor
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 969
    • Pizza Eataliano Éttermek
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #392 Dátum: 2008.07.19 18:41:40 »
Szép volt, jó volt, de vége lett. Szerintem nagyon jól sikerült. :clap: Aki nem jött sajnálhatja. Remélem mindenki jól érezte magát és meg volt elégedve az új helyszínnel. Jövőre a gokartot is sikerül biztosan összehozni és még érdekesebb lesz a tali. Este megpróbálom ftp-re felnyomni a kicsinyített képeket.
Szilvi 62

MrIP

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12046
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #393 Dátum: 2008.07.19 18:52:00 »
Hazaértem Én is.
Sikerült megint a nick neves rendszámtáblával vágtatni hazafelé :)
Némelyik autós nézett, de először nem tudtam miért  :devil: :devil:  Az M0 már leesett .

Így jöhettem volna az M5 -ön is. :nono:

A pálya bejött nekem is, főleg hogy nem kellett vigyázni a gumákra.
   .... namégegyszer  :   xenonosluxusLSlexusslusszkulcs 

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #394 Dátum: 2008.07.19 18:53:13 »
Esetleg,mondom esetleg meg lehetne kérdezni hogy mennyi lenne az az öszeg amit mondjuk akik el szoktak jönni rászánnának arra hogy esetleg az euroringen körözve legyen egy ugyanilyen tali.Én imádnám ezt már tudjuk,de ahogy láttam ezt a gyors szlalompályát is nagyon sokan szerették.Itt ugye főleg azokra lehetne számítani akik most mentek a szlalomban.Azt meg tudná nekem mondani valaki hogy összesen hány ember versenyzett a szlalomban?Mondjuk az euroringen annyival jobb hogy szélesebb a pálya így talán Kmr sem megy füvet nyírni folyton:-)))Nekem nagyon tetszett a szlalompálya is és jó gyors volt mint ahogy azt sokan szerettük volna.Gratula a rav 4-nek meg a kicsi starletnek nagyon durvát mentek:-)

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #395 Dátum: 2008.07.19 19:14:03 »
Esetleg,mondom esetleg meg lehetne kérdezni hogy mennyi lenne az az öszeg amit mondjuk akik el szoktak jönni rászánnának arra hogy esetleg az euroringen körözve legyen egy ugyanilyen tali.Én imádnám ezt már tudjuk,de ahogy láttam ezt a gyors szlalompályát is nagyon sokan szerették.Itt ugye főleg azokra lehetne számítani akik most mentek a szlalomban.Azt meg tudná nekem mondani valaki hogy összesen hány ember versenyzett a szlalomban?Mondjuk az euroringen annyival jobb hogy szélesebb a pálya így talán Kmr sem megy füvet nyírni folyton:-)))Nekem nagyon tetszett a szlalompálya is és jó gyors volt mint ahogy azt sokan szerettük volna.Gratula a rav 4-nek meg a kicsi starletnek nagyon durvát mentek:-)
"hazaértünk mi is"
Most mozira várunk a lurdyban Kerivel és Trotterrel. Mindenki jólvan kivéve azt hogy jól leégtünk, homárt játszunk itt-ott.
A szlalom időkből majd mindenki legjobbját vmikor közzéteszem. Képeket várjuk!
:)

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #396 Dátum: 2008.07.19 19:15:57 »
Lezajlott ez a tali is, szerintem jól sikerült az új helyszínen, leszámítva, hogy a beígért gokartozás tőlünk független okok miatt elmaradt.
Aki csak ezért jött volna ki, attól ezúton is elnézést kérünk, amit lehetett megpróbáltuk. De majd pótoljuk!

A képeket majd én is kicsinyítem, aztán Mickey egyben feltolja a honlapra.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #397 Dátum: 2008.07.19 20:27:37 »
hali  mi is hazaértünk. A kirakott táblák is megvoltak még, ami jó lesz jövöre is esetleg gyarapítjuk. A beigért gokartozástsajna tényleg elmaradt. Biztos sokan nem tudják az előzményeket. Én leírnám. Kb.2 hónapja a Mickey,Misi és én elmentünk megnézni a helyszint. Minden megfelelő volt. Ráterelődött a gokartra a szó. A pályatulajdonos bevallása szerint voltak gokartok, sisakok. Egy idő múlva kiderült, hohgy nincs gokart mert aki gyártja az csúszik az átadással. Ez az ember is versenyzik a MNASZ-MGSZ versenysorozatában a KTM váltós kategóriában. Na szóval ennek az embernek én kb.7 hete oda adtam azt a vázat amivel láttatok menni, hogy csinálja meg mert egy kicsit összetört az eleje. Igéretéhez képest a múlthét pénteken kaptam meg illetve mentem el érte Táborfalvára. Kérdezem tőle, hogy ezeket a gokartokat éppen kinek csinálja(6 db.) Kiderült, hogy nekünk azaz a kakucsi ringnek. Mondtam neki figyi 1 hét múlva ott egy nagy rendezvény lesz és szőrnyülködtem a gépek készültségi fokán. Hétfőn újra hívtam telefonon, hogy állnak. Ne aggódjak volt a válasz kész lesz csütörtökre egyébként ő szerdán megy nyaralni. Mondtam neki akkor csütörtökön telefonálok a műhelybe a fiúknak. Megtörtént az egyik alkalmazott máris a kezébe nyomta a telefont a legnagyobb megdöbbenésemre. Válasz péntek délutan 2 felé ott lesznek a gépek. Mi egyébként is  lementünk mert bejáratós volt az egyik motor. Hívom hol vagytok, este felé jövünk. Este hívom ? á majd reggel fél 7 mert jön le az egyik kakucsringi alkalmazott és pakolunk. Ezt az ember megis erősítette és megbeszéltük, hogy reggel 6.30-kor lent leszünk bejáratni a gépeket. És ez így ment egész nap igéret 11.-re aztán 13-ra aztán 15-re és a végén nem lett belőle semmi csak az a nyamvadt 4db. valami ami nem indult el. Én teljes ideg voltam nincs ember aki elindítja a gépeket, a bukók nem voltak kikészítve aztán kiderült, hogy nincs is nagy bukósisak.
Na szóval nem én illetve a club hibázott. A tulajdonosnak kellet volna taposnia a pedált intézkedni a dolgok miatt. Nem az utolsó napra hagyni a dolgokat. Fel tudtam volna robbanni dühömben. Hazafelé arra a következtetésre jutottam, hogy a szeptemberi versenyen ami ott lesz megtartva mindkét ember kap tőlem egy alapos fejmosást és elmagyarázom nekik , hogy ez miként is működött volna. Megteszem az biztos én egyik embertől sem függök semmilyen tekintetben, gondom nem fog származni belőle. Viszont kiadom azt a haragot magamból azt ami felgyülemlett bennem e két emberrel szemben. Ebből a clubnak nem lesz hátránya igérem.

Viszont a kiszolgáló helységek aránylag kúltúráltak. Jövöre fejlesztések lesznek elkészül a pálya belső része is( elméletileg) ami viszont több program egyidejű szervezését engedi. Boxok illetve a kiszolgáló helységek is megépítésre kerülnek sőt az egyenes vége meglesz hosszabbítva és akkor gyorsulási versenyt is lehet majd rendezni.

Elnézést a regényemért de szerintem sokan nem értették miért is maradt el a gokartozás. A versenygépekkel  való kis "bemutató" remélem valamilyen szinten kárpótolt benneteket. Az első helyezettet biztos nem aki megnyerte volna a  10 perc gokartozást a gépemmel.
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.19 20:31:15 írta Dr.Gáz »

lala7272

  • Klubtag
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • yaris 1.0
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #398 Dátum: 2008.07.19 21:02:17 »
IGEN JÓ VOLT A TALI :clap: :clap:
ÉN MOST VOLTAM ELÖSZÖR , DE NAGYON TETSZET ÉS JÓ VOLT MINDEN A SZALON REMEK VOLT :clap: :clap:
REMÉLEM MÉG SOKK ILYEN , VAGY ENNÉL JÓBB TALIK LESZNEK :1eye: :1eye:
99" yaris  1.0 " kamerás"

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #399 Dátum: 2008.07.19 21:03:32 »
72 képet feltoltam az ftp-re (kellett némi fotosop, míg az erős napfény okozta kimosódásokat leradíroztam) :clap:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

bandita1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 128
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #400 Dátum: 2008.07.19 21:05:44 »
Ne légy mérges Dr.Gáz, temindent megtettél!
Az idő jó volt, a pálya is remek. A gokart meg majd legközelebb.
Szerintem aki ott volt jól érezte magát. :clap:

bandita1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 128
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #401 Dátum: 2008.07.19 21:07:23 »
72 képet feltoltam az ftp-re (kellett némi fotosop, míg az erős napfény okozta kimosódásokat leradíroztam) :clap:

Akinek nincs ftp-je az hogy juthat a képekhez?

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #402 Dátum: 2008.07.19 21:21:46 »
72 képet feltoltam az ftp-re (kellett némi fotosop, míg az erős napfény okozta kimosódásokat leradíroztam) :clap:
elkezdtem áthelyezni véletlen a két mappát :hang: :death: :ban:
de kapcsoltam ::)
kisa
born to ride

SzzS

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1930
  • A GONOSZ!
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #403 Dátum: 2008.07.19 21:24:02 »
basszus miről maradtam le... sajnálom!!!(ma lett kész a gtibe a futómű és a fék teljesen, meg a yaris tuning topiba leírtam a miérteket) Szuti, az Euroringi dolgot támogatom én is!!! Pécsről szerintem lennénk páran akik benne lennének a lezárt pályás autókázásban!

Dr.Gáz

  • Szervezők
  • Alap-tag
  • *****
  • Hozzászólások: 386
  • F1 Hiace TF 109
    • http://www.drgaz.hu
Re: 2008 Nyári Találkozó, 2008.07.19 Szombat Kakucs-Ring
« Válasz #404 Dátum: 2008.07.19 21:59:35 »
hali  mi is hazaértünk.


Kárpótlásul esetleg leszervezhetnél egy újabb gokart+bográcsgulyás-os talit Csömörön. Azt a pályát már úgy is mindenki ismeri, a kaja is nagyon ***entos volt és
mindenkinek akadt megfelelő méretű sisakja is. :clap:


Legközelebb már 10x azt is meggondolom, hogy hová lépek sőt.......... :wacko: