Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2131450 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10065 Dátum: 2012.12.06 10:18:23 »
Kis  (pénzű) családosoknak elég bomba jó vétel (de legalábbis nagyon racionális) lehet egy ilyen:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_2.0_d_linea_terra-6277541  :wub:

Ez még eredeti made in japan Toyota 2,0 szívó dízel...  :whistling:
Hihetetlen,h a kereskedésben lévő kocsik mind keveset futottak:-):-)
Ennél is a 121ezer km micsoda kamu:-)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10066 Dátum: 2012.12.06 10:21:35 »
Hihetetlen,h a kereskedésben lévő kocsik mind keveset futottak:-):-)
Ennél is a 121ezer km micsoda kamu:-)
Nem feltétlen... képek alapján igen szép az autó, és ne felejtsd el, hogy a Tied is éppen hogy csak elérte a 100.000-et. Vagy az is kamu?  :szemez:  :hug:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10067 Dátum: 2012.12.06 10:30:08 »
:-):-):-)
Nem,de az enyém nem kereskedésből van szerencsére!:-):-)
Én egy kereskedőnek se hiszek,mióta 1x láttam,h mit művelnek a fővárosi roncstelepen!
Kb.2éve történt,h egyik cimborám eladott egy kombi tdi octáviát a fővárosira egy kereskedőnek kb1milláért ,277ezer km-rel. Igaz,ami igaz, szép állapotban volt.
Kb.5nap mulva 1.450.000ért árulták, 135ezer km-rel,telenyomva szilikonnal,meg lepolírozva.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10068 Dátum: 2012.12.06 11:24:37 »
:-):-):-)
Nem,de az enyém nem kereskedésből van szerencsére!:-):-)
Én egy kereskedőnek se hiszek,mióta 1x láttam,h mit művelnek a fővárosi roncstelepen!
Kb.2éve történt,h egyik cimborám eladott egy kombi tdi octáviát a fővárosira egy kereskedőnek kb1milláért ,277ezer km-rel. Igaz,ami igaz, szép állapotban volt.
Kb.5nap mulva 1.450.000ért árulták, 135ezer km-rel,telenyomva szilikonnal,meg lepolírozva.
Ugyanmár, ez teljesen sztenderd: a kereskedő is azért vesz hogy legyen rajta haszna. A km tekerés meg vásárlói igény.
Amikor fejre állt és kiégett banán autóból csinálnak törésmentes nemdohányzó szervizkönyveset, na az már súrolja az etikai határokat.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

netferry

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2315
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10069 Dátum: 2012.12.06 13:50:08 »
:-):-):-)
Nem,de az enyém nem kereskedésből van szerencsére!:-):-)
Én egy kereskedőnek se hiszek,mióta 1x láttam,h mit művelnek a fővárosi roncstelepen!
Kb.2éve történt,h egyik cimborám eladott egy kombi tdi octáviát a fővárosira egy kereskedőnek kb1milláért ,277ezer km-rel. Igaz,ami igaz, szép állapotban volt.
Kb.5nap mulva 1.450.000ért árulták, 135ezer km-rel,telenyomva szilikonnal,meg lepolírozva.

Ezt nem lehetett volna bejelenteni?
Carina E 1.6 xli - Made in Japan '96 -

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10070 Dátum: 2012.12.06 14:06:55 »
Ezt nem lehetett volna bejelenteni?
Kinek?
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10071 Dátum: 2012.12.06 14:09:07 »
Ezt nem lehetett volna bejelenteni?
Bejelenteni? Áh,mit? Kinek?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

netferry

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2315
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10072 Dátum: 2012.12.06 16:35:32 »
Nem tudom, rendőrség! Csalás gyanúja miatt feljelented. Mégis azért csak lehet valamit elindítani, ha bizonyítod, hogy ennyi volt előtte benne és most annál kevesebbel árulják. Végülis csalók, azokat is elkapják akik a mamákat átverik mert másnak adják ki magukat. Beperelni a rákba őket. Hiszen ezért olyan kényelmes a nepperek dolga mert senki nem tesz semmit.
Carina E 1.6 xli - Made in Japan '96 -

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10073 Dátum: 2012.12.06 16:43:57 »
Persze, igazad van. De ki vállal fel ezért több évi pereskedést úgy, hogy megkapta az autójáért az árat, tehát kára nem származott belőle?
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Celicáss

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 378
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10074 Dátum: 2012.12.06 21:24:13 »
Nem tudom, rendőrség! Csalás gyanúja miatt feljelented. Mégis azért csak lehet valamit elindítani, ha bizonyítod, hogy ennyi volt előtte benne és most annál kevesebbel árulják. Végülis csalók, azokat is elkapják akik a mamákat átverik mert másnak adják ki magukat. Beperelni a rákba őket. Hiszen ezért olyan kényelmes a nepperek dolga mert senki nem tesz semmit.

Ezt hívják szervezett bűnözésnek többek között de Budapesten ilyen állítólag nem is létezik.

netferry

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2315
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10075 Dátum: 2012.12.07 10:47:47 »
Persze, igazad van. De ki vállal fel ezért több évi pereskedést úgy, hogy megkapta az autójáért az árat, tehát kára nem származott belőle?

Tényleg az lenne a legjobb, ha minden szervizben kötelezően rögzítenék a km állást (akármilyen szolgáltatás esetén futóműves, gumis, tisztító, fényező, hifisek) mint Belgiumban.
Carina E 1.6 xli - Made in Japan '96 -

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10076 Dátum: 2012.12.10 09:53:45 »
Na, itt az új Auris teszt (Totalcar)
Nem is rossz cikk, bár az elejével néhány ponton vitatkoznék... viszont a cikk vége, a konklúzió egészen reálisnak tűnik.  :yes:

Ez a vezetést segítő berendezések hiánya véleményem szerint abszolút nem probléma, legalábbis itt, Mo.-n baromira nem az, hiszen, nézzünk már meg, hogy hány Focusban, Golf6-ban, AstraJ-ben van holttérfigyelő, kormányrázó, automata parkoló, stb. "hülyeség"? Nem sokban, kivéve azokat az autókat, amiket tesztautóként vesznek meg és előtte bejárták a sajtót... Idehaza ilyen rendszerekre nem költ az ember. De minek is? Én sem látom sok értelmét ezeknek. Nálam az értelmes extrák felső szintje a kanyarkövetős xenon lámpa, meg a tolatókamera.
A többire nincs igényem.  :)

4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10077 Dátum: 2012.12.10 10:37:32 »
Na, itt az új Auris teszt (Totalcar)
Nem is rossz cikk, bár az elejével néhány ponton vitatkoznék... viszont a cikk vége, a konklúzió egészen reálisnak tűnik.  :yes:

Ez a vezetést segítő berendezések hiánya véleményem szerint abszolút nem probléma, legalábbis itt, Mo.-n baromira nem az, hiszen, nézzünk már meg, hogy hány Focusban, Golf6-ban, AstraJ-ben van holttérfigyelő, kormányrázó, automata parkoló, stb. "hülyeség"? Nem sokban, kivéve azokat az autókat, amiket tesztautóként vesznek meg és előtte bejárták a sajtót... Idehaza ilyen rendszerekre nem költ az ember. De minek is? Én sem látom sok értelmét ezeknek. Nálam az értelmes extrák felső szintje a kanyarkövetős xenon lámpa, meg a tolatókamera.
A többire nincs igényem.  :)
Én még annyira se költenék 100 e-eket :D Legyen 5 kereke,mocija, fűtése, FM rádiója, vonohorog :hmmmm:
 [rohog] [rohog] [rohog]
És hol van a sedán meg a kombi, igy nem tudok választani :no:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10078 Dátum: 2012.12.10 10:40:48 »
Tényleg az lenne a legjobb, ha minden szervizben kötelezően rögzítenék a km állást (akármilyen szolgáltatás esetén futóműves, gumis, tisztító, fényező, hifisek) mint Belgiumban.
Á azért nem jönnek Belgiumból autók mostanában?  :hmmmm: Legalább is én csak német olasz,osztrák,esetleg svájci autókat látok :winkiss:
« Utoljára szerkesztve: 2012.12.10 10:45:02 írta OldPiet »

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #10079 Dátum: 2012.12.10 10:51:22 »
Na, itt az új Auris teszt (Totalcar)
Nem is rossz cikk, bár az elejével néhány ponton vitatkoznék... viszont a cikk vége, a konklúzió egészen reálisnak tűnik.  :yes:

Ez a vezetést segítő berendezések hiánya véleményem szerint abszolút nem probléma, legalábbis itt, Mo.-n baromira nem az, hiszen, nézzünk már meg, hogy hány Focusban, Golf6-ban, AstraJ-ben van holttérfigyelő, kormányrázó, automata parkoló, stb. "hülyeség"? Nem sokban, kivéve azokat az autókat, amiket tesztautóként vesznek meg és előtte bejárták a sajtót... Idehaza ilyen rendszerekre nem költ az ember. De minek is? Én sem látom sok értelmét ezeknek. Nálam az értelmes extrák felső szintje a kanyarkövetős xenon lámpa, meg a tolatókamera.
A többire nincs igényem.  :)
Nagyszerű: eddig az E12 Cori, H Astra, Kia ceed, Hyundai i20-ast nem tudtam megkülönböztetni egymástól, mostantól az Aurist nem fogom a Civic-től. Pözsóéknál már megszokott hogy a 20x és 30x tök egyforma, Fiaték meg ugyanazt az autót adják el Bravo, Lancia Delta és Alfa Giulietta (vagy 147?) néven :D

Tényleg az lesz hogy 5 év múlva kocsicserére szánt pénzből veszek inkább egy 20 éves tragacsot és felújíttatom, minthogy vegyek egy 10 éveset, ami olyan mint a többi 10 éves :D
Vagy csak a kompakt kategóriával nem tudnak mit kezdeni a sokat tanult mérnökurak és designerek?
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer