Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2128322 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8025 Dátum: 2011.10.26 10:35:55 »
köszi.  ::)

ezt valszeg meg is nézem. itt van kelenföldön . a módszerem a köv. kinyittatom és beleülök.
ha nem ér bele a nagy fejem a tetőkárpitba az már egy jó pont. :1eye:
kicsit kotlok az autó felett. ha  :wub: akkor  :hug: :szemez:

fogyival kapcsolatban igazatok van. család és barátok bőszen figyelmeztetnek hogy az én vezetési stílusomhoz nem illik nagy fogyasztásu autó.  egy sráccal beszéltem tegnap akit eccer vittem az enyémmel vidékre és azt mondta h ilyen motor pörgetéstől az ő corsája már kikészült volna. 2literes roveres barátom is hívott h felejtsem el a 6 és felet... :helpsmilie: :cry:

Én 196-198cm vagyok asszem, nekem kényelmes, pedig sok helyen olvastam hogy 180cm felett felejtős. A fogyi meg változó, nekem még nem sikerült 6,2 alá levinnem pályán (most hétvégén meg 6,9 volt), Gyöngyi meg simán 6 alatt vitorlázik  :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Attus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 361
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8026 Dátum: 2011.10.26 11:25:26 »
Én 195 centi vagyok. Lenyomtam pár tízezer kilométert ezzel a kocsival, teljesen kényelmes a vezetőülés nekem is. De, ha én kényelmesen ülök, akkor mögöttem legfeljebb egy kisgyerek ül, mert, ha ütközésig hátratolom az ülést, akkor nem sok lábtér marad mögötte.

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8027 Dátum: 2011.10.26 11:46:12 »
Én 195 centi vagyok. Lenyomtam pár tízezer kilométert ezzel a kocsival, teljesen kényelmes a vezetőülés nekem is. De, ha én kényelmesen ülök, akkor mögöttem legfeljebb egy kisgyerek ül, mert, ha ütközésig hátratolom az ülést, akkor nem sok lábtér marad mögötte.
Sztem ez így van minden autóban ebben a kategóriában  ::)
amiben elférek magam mögött kényelmesen az a III-as passat és tsa, de pl egy A6-os ódi is szűkös hátul
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8028 Dátum: 2011.10.26 11:53:48 »
Ti szerintem keveritek az E11-et valami mással... igen, elférünk benne (188cm vagyok), de hosszú távon kényelmesnek nem mondanám a vezető ülést. Nagyon fapados, és rendkívül kicsi az ülőlapja, alig-alig támasztja meg a combomat (nem oldalirányban). Az ülésmagasság állítása nevetséges, hiszen csak az ülőlap billen, maga a szerkezet nem emelkedik, vagy süllyed. Az első dolog lett volna, amit egyszerűen kihajítok belőle, aztán a hátsó dobfék... :ph34r:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8029 Dátum: 2011.10.26 13:20:50 »
Ez a második Cori Harmony felszereltségű. Atom fapad. Se színre fújt szoknyák, se fordulatszámmérő, gagyi váltóbot, utólagos el. ablak, nem gyári, nincs klíma, elöl-hátul törött volt, a rendszám sem stimmel. Na neee... Akkor már inkább a szétfúrt ötajtós zöld. :wacko:
Szerintem is sokkal jobb az első linkelt cori.
A második linknél nekem már az undorító hogy " A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Nyomtatási hibákért felelősséget nem vállalunk. Az árváltozás és az eladás jogát fenntartjuk."
Gondolom az első corinál azért lett lefotózva a szétfúrt műszerfal hogy a legnagyobb helyen megmutassa a műszerfal szinét csak hát nem gondolt arra a kis esztétikai hibára.
Az acélfelnire visszatérve az mind1 kocsinál ilyen szerintem.

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8030 Dátum: 2011.10.26 13:23:01 »
Én 195 centi vagyok. Lenyomtam pár tízezer kilométert ezzel a kocsival, teljesen kényelmes a vezetőülés nekem is. De, ha én kényelmesen ülök, akkor mögöttem legfeljebb egy kisgyerek ül, mert, ha ütközésig hátratolom az ülést, akkor nem sok lábtér marad mögötte.
Tegnap előtt vittem rokonomat aki 195 cm magas és mögém ült be ( én 178 cm vagyok) még be se ült már kérdezte hogy elfér e és hogy húzzam már előre az ülést.
Persze amikor beült rájött hogy hatalmas hely van még mögöttem az E12.-ben meg is jegyezte hogy jó nagy lábtér van ebben a kocsiban.

gomzol

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1590
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8031 Dátum: 2011.10.26 14:31:55 »
Persze amikor beült rájött hogy hatalmas hely van még mögöttem az E12.-ben meg is jegyezte hogy jó nagy lábtér van ebben a kocsiban.
Igen. Csak sajnos a csomagtér rovására... De hát valamit valamiért.  ;)

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8032 Dátum: 2011.10.26 15:58:03 »
Igen. Csak sajnos a csomagtér rovására... De hát valamit valamiért.  ;)
Én még fiattal vagyok  ;) tehát nekem nem fontos a csomagtartó.
Meg ugye nem kőműves akik telerakják a kocsit mindenféle jóval.
egyhetes balatoni kirándulás 4 fő csomagja teljesen jól elfért benne nekem ennyi doszt elég.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8033 Dátum: 2011.10.26 16:22:50 »
Én még fiattal vagyok  ;) tehát nekem nem fontos a csomagtartó.
Meg ugye nem kőműves akik telerakják a kocsit mindenféle jóval.
egyhetes balatoni kirándulás 4 fő csomagja teljesen jól elfért benne nekem ennyi doszt elég.
A cuccolás nem kor függvénye, inkább pénztálca és kitelkártya függvénye :D

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8034 Dátum: 2011.10.26 17:26:45 »
tegnap néztem a Még egy kis pánik-ot, ott a maffiafőnök DeNiro úgy akarta eladni a kocsikat, hogy: - nézze meg, 4 hulla is belefér :)
1.4 sol 2004

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8035 Dátum: 2011.10.26 19:34:22 »
A cuccolás nem kor függvénye, inkább pénztálca és kitelkártya függvénye :D
Igazad van :D
Sajnos se a pénztárcám se vastag se a hitelkártyámon nincs nagy kerek.
Amúgy arra gondoltam hogy nekem a hátsó ülésen még nincs elhelyezve 2 db gyerekülés ( gyerek).

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8036 Dátum: 2011.10.26 19:38:40 »
1 gyereknek oké a hb e12, de a másodiknál, ha márkában gondolkodunk, akkor vagy kombi, vagy verso következik, majd figyeld meg :D
1.4 sol 2004

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8037 Dátum: 2011.10.26 19:41:55 »
1 gyereknek oké a hb e12, de a másodiknál, ha márkában gondolkodunk, akkor vagy kombi, vagy verso következik, majd figyeld meg :D
Még nem gondolkozunk gyerkőőcben de szerintem még szükség lessz a gyerekülésre addig biztos elég lessz a HB corolla is utána majd alakúl valahogy. :)

mardel

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 800
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8038 Dátum: 2011.10.26 19:43:29 »
az egy dolog, hogy a csajok mit MONDANAK  :nono:
1.4 sol 2004

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8039 Dátum: 2011.10.26 19:44:38 »
az egy dolog, hogy a csajok mit MONDANAK  :nono:
Mondhat bármit még nem lessz.