Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2128303 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

barna.czukor

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6450 Dátum: 2011.03.17 09:39:24 »
A vicc az, hogy a vezérműszíj csere külön fel van tüntetve a vezérműszíj burkolatán: 120 000. :D Amúgy meg az állítható kormány sem igaz :D
Terrákban állítható a kormány! (magasság csak)
És ne vedd ki a klímát az extrák közül.  ;)
Az enyem sem allithato, pedig Linea Terra -- meg a foldgomb is rajta van a csomagtarton...

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6451 Dátum: 2011.03.17 10:18:51 »
Az enyem sem allithato, pedig Linea Terra -- meg a foldgomb is rajta van a csomagtarton...
Jó oké, igazatok van, kihagytam, hogy csak a nem ráncfelvarrottakban van így (de mivel DonPrego csak bagolylámpásat néz, így eszembe se jutott pluszban megemlíteni).
         

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6452 Dátum: 2011.03.17 10:44:15 »
-Gondolkodom hogy ha már úgyis arra járunk, és nem tetszik a kiskőrösi, ránéznék erre, talán összeszoritott foggal, de ki sikerül alkudni egy jó árat.
Egy percre térjünk már vissza erre. Jöttök megnézni? Esetleg megkukkanthatnám. Szimpatikusnak tűnik és lehet, hogy még a szerviztörténetét is meg lehetne kukkantani...
Gabe 254.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6453 Dátum: 2011.03.17 11:14:57 »
-Gondolkodom hogy ha már úgyis arra járunk, és nem tetszik a kiskőrösi, ránéznék erre, talán összeszoritott foggal, de ki sikerül alkudni egy jó árat.
Egy percre térjünk már vissza erre. Jöttök megnézni? Esetleg megkukkanthatnám. Szimpatikusnak tűnik és lehet, hogy még a szerviztörténetét is meg lehetne kukkantani...
Hát ez megint egy vicces felszereltség. Terra a matrica szerint, ám mindene le van fújva mintha magasabb felszereltségű lenne (a ráncfelvarrottak általában ugyanazon a néven rosszabbul felszereltek mint az előd), plusz érdekes az egyébként gyári állítható tükör. Fekete a belseje, ami nekem nem tetszik (szubjektív bajom), nekem a vonóhorog megléte se szimpi (remélhetőleg a nyugdíjas bácsi nem a tanyára járt vele és traktort vontatott), valamint ugye ez első szériás vvt-i... Gondolom a nyugdíjas bácsi nem nagyon erőltette a blokkcserét. És ha első tulaj, miért nincs szervizkönyv? Ja és hogy lehet bármilyen szőnyeg nélkül sáros lábbal taposni a kárpiton??? Hadd rohadjon alatta, mi?
         

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6454 Dátum: 2011.03.17 11:55:25 »
-Gondolkodom hogy ha már úgyis arra járunk, és nem tetszik a kiskőrösi, ránéznék erre, talán összeszoritott foggal, de ki sikerül alkudni egy jó árat.
Egy percre térjünk már vissza erre. Jöttök megnézni? Esetleg megkukkanthatnám. Szimpatikusnak tűnik és lehet, hogy még a szerviztörténetét is meg lehetne kukkantani...
Kihez van szerencsém? A kiskőrösi vagy a szegedi gépjármű tulajdonosához? :)
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6455 Dátum: 2011.03.17 13:28:52 »
Egyik sem, csak szegedi vagyok, gondoltam, ha érdekes lehet, elmegyek megnézni.
Amúgy Gyöngyi: nem minden első szériás vvt-i olajzabagép. A vonóhorog sem feltétlen jelent folyamatos vontatást. Az én korábbi Corimon is volt, de egyszer sem használtam. (én 67ezerrel vettem)
De amúgy való igazak a felvetések. Az meg, hogy milyen felszereltség: tudjuk, hogy vannak kavarok ilyen szempontból a Toyotánál...
Gabe 254.

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6456 Dátum: 2011.03.17 14:43:02 »
Ez amúgy is Terra-Luna keverék, mivel a bal oldalán Luna, a jobb oldalán Terra dísztárcsák vannak.  :lol:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6457 Dátum: 2011.03.17 14:51:24 »
nekem a vonóhorog megléte se szimpi
Hidd el, nagyon jó, ha van, és nem a parkolásra gondolok, hanem, főleg, ha vidéken lakik az ember, jól jöhet mondjuk egy nagyobb vásárláskor, netán, ha tüzifát visz az ember, lomtalanít... Nekem pl a házfelújításkor csomó szemét összegyűlt, amihez csak kölcsönkértem egy futót és elszállítottam a felesleges dolgokat (ennek hiányában kénytelen lettem volna naponta egy 3m3-es konténert rendelni 7500 pénzért, ami kicsit drága mulatság lett volna). Nem kell azt szétrángatni, sőt, az a kis futó, amit egy ilyen Cori húzhat általában 0,6m3-es, ezt súlyban sem nagyon érzi meg a kasztni. Ráadásul, igenis eladásnál is van használati értéke egy vonóhorognak csakúgy, mint egy klímának, vagy légzsáknak, centrálzárnak. Nem felesleges extra. És nem is olcsó.  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.17 14:53:35 írta bepi81 »
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6458 Dátum: 2011.03.17 14:51:49 »
Ez amúgy is Terra-Luna keverék, mivel a bal oldalán Luna, a jobb oldalán Terra dísztárcsák vannak.  :lol:
E11 hybrid  :D ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

kmr

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4497
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6459 Dátum: 2011.03.17 14:55:11 »
Először én is ezt írtam, de kijavítottam.  :D
Tartottam tőle valaki beszól hogy már hybrid-mániám van.  :innocent:

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6460 Dátum: 2011.03.17 14:59:06 »
Először én is ezt írtam, de kijavítottam.  :D
Tartottam tőle valaki beszól hogy már hybrid-mániám van.  :innocent:
Áááá, bárcsak nekem is lenne pénzem egy Toyo hybridre!!!  :whistling:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6461 Dátum: 2011.03.17 16:25:35 »
Egyik sem, csak szegedi vagyok, gondoltam, ha érdekes lehet, elmegyek megnézni.
Amúgy Gyöngyi: nem minden első szériás vvt-i olajzabagép. A vonóhorog sem feltétlen jelent folyamatos vontatást. Az én korábbi Corimon is volt, de egyszer sem használtam. (én 67ezerrel vettem)
De amúgy való igazak a felvetések. Az meg, hogy milyen felszereltség: tudjuk, hogy vannak kavarok ilyen szempontból a Toyotánál...
Ohhhhh, köszönöm, élnék a lehetőséggel  :clap:
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6462 Dátum: 2011.03.18 08:59:56 »
nekem a vonóhorog megléte se szimpi
Hidd el, nagyon jó, ha van, és nem a parkolásra gondolok, hanem, főleg, ha vidéken lakik az ember, jól jöhet mondjuk egy nagyobb vásárláskor, netán, ha tüzifát visz az ember, lomtalanít... Nekem pl a házfelújításkor csomó szemét összegyűlt, amihez csak kölcsönkértem egy futót és elszállítottam a felesleges dolgokat (ennek hiányában kénytelen lettem volna naponta egy 3m3-es konténert rendelni 7500 pénzért, ami kicsit drága mulatság lett volna). Nem kell azt szétrángatni, sőt, az a kis futó, amit egy ilyen Cori húzhat általában 0,6m3-es, ezt súlyban sem nagyon érzi meg a kasztni. Ráadásul, igenis eladásnál is van használati értéke egy vonóhorognak csakúgy, mint egy klímának, vagy légzsáknak, centrálzárnak. Nem felesleges extra. És nem is olcsó.  ;)
Nagyon igaz ,amit a vonohorog hasznosságárol írsz! Ráadásul nem kell beletömini semmit az autóba vagy összekoszolni.Én tetőcsomagtartó helyett is azt használom (nem sérülnek az ajtógumik).
Egy hátránya van és ezt vásárlásnál meg kell vizsgálni: nem e lökték meg a vonohorognál, mert könnyen sérülhet az alváz, ami fentről ránézésre nem látszik :hmmmm:

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6463 Dátum: 2011.03.18 18:15:41 »
nekem a vonóhorog megléte se szimpi
Hidd el, nagyon jó, ha van, és nem a parkolásra gondolok, hanem, főleg, ha vidéken lakik az ember, jól jöhet mondjuk egy nagyobb vásárláskor, netán, ha tüzifát visz az ember, lomtalanít... Nekem pl a házfelújításkor csomó szemét összegyűlt, amihez csak kölcsönkértem egy futót és elszállítottam a felesleges dolgokat (ennek hiányában kénytelen lettem volna naponta egy 3m3-es konténert rendelni 7500 pénzért, ami kicsit drága mulatság lett volna). Nem kell azt szétrángatni, sőt, az a kis futó, amit egy ilyen Cori húzhat általában 0,6m3-es, ezt súlyban sem nagyon érzi meg a kasztni. Ráadásul, igenis eladásnál is van használati értéke egy vonóhorognak csakúgy, mint egy klímának, vagy légzsáknak, centrálzárnak. Nem felesleges extra. És nem is olcsó.  ;)
Nagyon igaz ,amit a vonohorog hasznosságárol írsz! Ráadásul nem kell beletömini semmit az autóba vagy összekoszolni.Én tetőcsomagtartó helyett is azt használom (nem sérülnek az ajtógumik).
Egy hátránya van és ezt vásárlásnál meg kell vizsgálni: nem e lökték meg a vonohorognál, mert könnyen sérülhet az alváz, ami fentről ránézésre nem látszik :hmmmm:
Nemhogy könnyen sérülhet, könnyen is sérül, kissebb felületre koncentrálódik az energia: unokabátyám kombi passat-jába szálltak bele hátulról és nem látszott rajta semmi, csak hogy kicsit eláll a C oszlop-hátsó ajtó rése. Amikor lebontották a hátulját akkor szembesültek a ténnyel hogy ezt nem biztos érdemes javítani.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #6464 Dátum: 2011.03.19 10:24:40 »
Az én vonóhorgom levehető és így soha nincs fent ha nem használom. Már csak azért sem, nehogy ellopják ;)