Szerző Téma: Zenék, amiket szeretünk  (Megtekintve 304815 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #180 Dátum: 2006.04.12 18:50:24 »
ma az egyik doki a műtéte alatt Kárpátiát hallgatott, én aszisztáltam neki, egész türhető a zenéjük, és nem is annyira kopaszok :nagymosoly:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

rezol

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #181 Dátum: 2006.04.13 13:04:06 »
Idézetet írta: "schillerasz"
ma az egyik doki a műtéte alatt Kárpátiát hallgatott, én aszisztáltam neki, egész türhető a zenéjük, és nem is annyira kopaszok :nagymosoly:
ez igy szokott menni? Ütemre nyiszáltok?

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #182 Dátum: 2006.04.14 06:05:35 »
Idézetet írta: "Szonár"
ez igy szokott menni? Ütemre nyiszáltok?

Halkan megy a zene a háttérben, ha rutinműtét van, csak akkor zavarja általában az embert, ha szarban van, mert akkor jobb a csöndbe belekáromkodni :kacsint: , egyébként nem mindenki szereti, de van aki, ha teheti mindig berak vmi zenét, főleg ügyeletben jó, kicsit megébreszt, bár erre csak aszisztensként van szükség, operatőrként ott az adrenalin erre a célra, legalábbis nálam, lehet aki 20 éve csinálja, annál már nem  :rolleyes:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

rezol

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #183 Dátum: 2006.04.22 09:36:56 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Szonár"
Greg Howe, Victor Wooten & Dennis Chambers   [smilie=sm36.gif]  [smilie=sm47.gif]  [smilie=sm48.gif]


:10:

Szép lassan előkerülnek az én zenéim is :)
Nem csak a húsz éveseké a világ...  :)

Apu

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 915
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #184 Dátum: 2006.05.11 21:44:31 »
Az új Tankcsapda nagyon zúzós lett, nem rádióbarát zene. Megéri meghallgatni.
'94 Corolla Sedan 1.3  16v 29

A vegetáriánus egy õsi indián szó.
Jelentése: rossz vadász.

Az élet folyamatos harc. Délelõtt az éhséggel, délután az álmossággal.

Satriani

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #185 Dátum: 2006.05.12 14:22:41 »
Idézetet írta: "Apu"
Az új Tankcsapda nagyon zúzós lett, nem rádióbarát zene. Megéri meghallgatni.

Szerintem is.

Új Tool-t hallotta már valaki? Király.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #186 Dátum: 2006.05.21 14:59:29 »
Kár , hogy véget ért a Megasztár  :szomoru: ... Rúzsa Magdit még sokáig szívesen elhallgattam-elnéztem volna szombat esténként  :szivecske: ... hihetetlen ez a csaj !!! Sajnos csak a 7. döntõnél (a duettesnél) kapcsolódtam bele a mûsorba , félig véletlenül - utána viszont nem lehetett volna elvakarni a TV elõl , azóta pedig meg is szereztem a korábbi döntõket is , és meg is néztem rengetegszer  :nagymosoly:

A csúcspont amúgy sok szempontból a 8. , filmzenés döntõ volt - azon belül is , mikor a magyar-szerb szövegû népdalt énekelte (amin a Cigányok Idejében hallható Ederlezi c. zene alapul) . No , hát aki látta , tudja mirõl beszélek ... az szívbemarkoló volt  :o  :o  :o !

Már nagyon várom hogy megjelenjen az elsõ lemeze , látatlanban azonnali tuti vevõ vagyok rá  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #187 Dátum: 2006.05.21 16:48:12 »
Nigel Kennedy & the Krooke Band: East meets East. Kedélyes hegedûs muzsika. Amúgy Kraftwerk, Geroge Benson, DM, Diana Krall, Norah Jones (:)), Ben Webster, Oscar Peterson, Presser Gábor és persze klasszikusok.
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #188 Dátum: 2006.05.21 17:13:03 »
Huhh , Diana Krall-t örülök , hogy említetted , amit õ mûvel , az nagggyon komoly  :o
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #189 Dátum: 2006.05.22 11:28:51 »
Idézetet írta: "Palaczk"
A csúcspont amúgy sok szempontból a 8. , filmzenés döntõ volt - azon belül is , mikor a magyar-szerb szövegû népdalt énekelte (amin a Cigányok Idejében hallható Ederlezi c. zene alapul) . No , hát aki látta , tudja mirõl beszélek ... az szívbemarkoló volt  :o  :o  :o !

Igen, gyönyörû volt az a szám.
Örülök, hogy nem Feri nyert (bár a maga nemében õ sem rossz énekes). Bocsánat, sajnos nekem az sem tetszett, hogy a Feri 1 hirtelen jött énekesnõcivel való szerelem (?) miatt otthagyta a feleségét és 2 gyerekét... Majd 1-2 év és visszakuncsorogja magát... (ha a feleség engedi).  :evil:

A Magdi viszont fiatal, életerõs, tényleg profi hangja van. Csak gratulálni tudok Neki.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Spacedolphin

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 177
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #190 Dátum: 2006.05.22 12:23:10 »
Háj!

Én most szedegetem az arcom darabjait, hallgatom ugyanis az új dupla RHCP albumot, és nem értem, hogy honnan a pokolból van ezekben az emberekben ennyi energia! És hogyan tudják hanggá alakítani!? Nagyon brutálisan jó az új album, ajánlom mindenki szíves figyelmébe! Remélhetõleg rövidesen kapható is lesz, ez megéri a pénzét!
Tehát:
Red Hot Chili Peppers: Stadium Arcadium   :nagymosoly:   :rock:  :supz:  :band:  :weedman:
pacedolphin

Satriani

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #191 Dátum: 2006.05.22 17:25:15 »
Idézetet írta: "Szeke"
Örülök, hogy nem Feri nyert (bár a maga nemében õ sem rossz énekes). Bocsánat, sajnos nekem az sem tetszett, hogy a Feri 1 hirtelen jött énekesnõcivel való szerelem (?) miatt otthagyta a feleségét és 2 gyerekét...

Szerintem ez egy énekverseny kellett volna, hogy legyen, így nem értek azzal egyet, aki szimpátia alapján szavazott. :)

Nem mellesleg a győztes leányzónak jobb hangja van, mint Ferinek, így jobban megérdemelte a sikert - de nem azért, mert a Feri ezt meg azt elrontott az életében. ;)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #192 Dátum: 2006.05.22 17:41:10 »
Idézetet írta: "Satriani"
Szerintem ez egy énekverseny kellett volna, hogy legyen, így nem értek azzal egyet, aki szimpátia alapján szavazott. :)

Na igen, csak szimpátia alapján szavazni nyilvánvalóan butaság. De szerintem ez nem csak énekverseny volt, hanem sztárokat kerestek. Amihez nem csak az énektudás kell.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Satriani

  • Vendég
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #193 Dátum: 2006.05.22 17:59:16 »
Idézetet írta: "Szeke"
De szerintem ez nem csak énekverseny volt, hanem sztárokat kerestek. Amihez nem csak az énektudás kell.

Persze, hogy nem: karizma, színpadi kiállás, mozgás, kitartás, szorgalom, satöbbi. De az, hogy ki kivel kefél, nem tartozik a nyilvánosságra. ;) A hazai sajtó és közvélemény lehet, hogy máshogy gondolja, de szerintem ez 100%-ig magánügy. Nem hinném, hogy pl. Sting, Marc Anthony vagy José Carreras kisebb sztár lenne, ha egyszercsak elválnának a nejüktől. (Lehet, hogy már ki is derült, nem vagyok tájékozott ezekben az ügyekben... :)) Más oldalról nem tudhatjuk, ebben a konkrét esetben mi volt a háttérben; lehet, hogy már évek óta érlelődött az ügy, lehet, hogy az asszony is félrenézett, vagy egyszerűen csak belécsapott a gyerekbe a villám. Szerintem semmi közünk hozzá, mi történt, és ha lenne is, elenyésző információval rendelkezünk a pontos értékítélethez.

Én inkább azt sajnálom, hogy bármilyen lemezt is fog kiadni a Feri srác, az átlagmagyarnak mi fog róla eszébe jutni? "Ez az a pali, aki a nagymellű szőkéért otthagyta a gyerekeit." Ezzel vége is a karrierjének, pedig el sem kezdődött. Ja, és a srác tehetséges.

---

Quimby-t szereti itt valaki? Az első Megasztár alatt kezdtem el azon gondolkodni, hogy nem is ismerem a hazai könnyűzenei palettát. Keresgélés közben találtam rájuk, zseniális egy banda. Kicsit lökött, kicsit agyas, de mindenképp zenei, tartalmas muzsika, részemről bátran ajánlom bárkinek!  8)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Zenék, amiket szeretünk
« Válasz #194 Dátum: 2006.05.22 22:02:15 »
Idézetet írta: "Satriani"
Idézetet írta: "Szeke"
De szerintem ez nem csak énekverseny volt, hanem sztárokat kerestek. Amihez nem csak az énektudás kell.

Persze, hogy nem: karizma, színpadi kiállás, mozgás, kitartás, szorgalom, satöbbi. De az, hogy ki kivel kefél, nem tartozik a nyilvánosságra. ;) A hazai sajtó és közvélemény lehet, hogy máshogy gondolja, de szerintem ez 100%-ig magánügy. Nem hinném, hogy pl. Sting, Marc Anthony vagy José Carreras kisebb sztár lenne, ha egyszercsak elválnának a nejüktõl. (Lehet, hogy már ki is derült, nem vagyok tájékozott ezekben az ügyekben... :)) Más oldalról nem tudhatjuk, ebben a konkrét esetben mi volt a háttérben; lehet, hogy már évek óta érlelõdött az ügy, lehet, hogy az asszony is félrenézett, vagy egyszerûen csak belécsapott a gyerekbe a villám. Szerintem semmi közünk hozzá, mi történt, és ha lenne is, elenyészõ információval rendelkezünk a pontos értékítélethez.

Én inkább azt sajnálom, hogy bármilyen lemezt is fog kiadni a Feri srác, az átlagmagyarnak mi fog róla eszébe jutni? "Ez az a pali, aki a nagymellû szõkéért otthagyta a gyerekeit." Ezzel vége is a karrierjének, pedig el sem kezdõdött. Ja, és a srác tehetséges.


Abszolút egyetértek ! Kinek mi a franc köze van hozzá , hogy miért jött össze a Feri a Bettivel ? Mivel 35 éves és amúgy nem tûnik felelõtlen idiótának , ezért feltételezem , hogy lehetett rá valami oka . De még ha nem is volt , az sem az én dolgom . Tehetséges , szimpatikus srác , remélem , azért mégis sikeres lesz .

Neki csak egyetlen peche van : hogy ellenfélként egy világklasszissal futott össze  :nagymosoly: ... bár alig hiszem , hogy õ maga pechként értékelné a 2. helyezést . Nem hiszem , hogy a Magdin kívül bárkinek lettek volna kétségei arról , hogy ki fogja megnyerni ezt a Megasztárt  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )