Szerző Téma: Mennyit érne meg Nektek egy jól szervezett autós találkozó a Hungaroringen?  (Megtekintve 49036 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597

Na várjuk...   :flowers:
Toyota Yaris T SPORT
153



tutinet

  • Vendég
fejlemény ?

Bartender

  • Klubtag
  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 318
    • TUNEXCOM
fejlemény ?

Úgy tudom még ktsg felmérés szakaszában van a rendezvény és valószínűleg nyáron kerülne megrendezésre...
www.tunexcom.org  Tuning Experience Exchanging Community

hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
mindenesetre április 1. nyilt nap... :tooth:  hétköznap ha valaki naptárt akarna netán ragadni...
részemről maybe, a most hétvégi tavaszi beröffentés megint elmarad, de lassan hátha megjön a jó idő
taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
Most akkor április 1. vagy 5. az autós nyílt nap a ringen? Ez már a második kitűzött időpont amit lehet olvasni...
Toyota Yaris T SPORT
153



hnova

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 208
  • élőszövet a fémvázban
Most akkor április 1. vagy 5. az autós nyílt nap a ringen? Ez már a második kitűzött időpont amit lehet olvasni...
lehet online nézegetni..http://www.racingsystem.hu/hu/szolgaltatasok/autos_napok/
ja meg ezt is  ::) http://www.idokep.hu/?oldal=automata&automata=irukandji

itt április 1, szóval valszeg megint körbemegy majd a barkas vagy mi a manó is  :no:

taaaaaavasz vááááááá  :tt1:

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597

De ez 2009-es...  :eek:
Toyota Yaris T SPORT
153



Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
A következő szabad időpont az október 16-17 szóval addig lesz időnk kitalálni mi is legyen,mivel az elég késő ősz már és nem biztos,hogy megéri abban az időpontban talit szervezni mivel még ha autózásra megfelelő az időpont ha mondjuk 10 fok van akkor aki nem autózik az eléggé átfázna az egész napos ácsorgás alatt.Így most gondolkodóban vagyunk a továbbiakkal kapcsolatban.

Aaron85

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 425
én is mennék...
BLACK COROLLA TS 2005

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 522
Énis adom, valahogy augusztusban lesz nyílt nap ha jól tudom
Just drive for fun

pzs

  • Vendég
A következő szabad időpont az október 16-17 szóval addig lesz időnk kitalálni mi is legyen,mivel az elég késő ősz már és nem biztos,hogy megéri abban az időpontban talit szervezni mivel még ha autózásra megfelelő az időpont ha mondjuk 10 fok van akkor aki nem autózik az eléggé átfázna az egész napos ácsorgás alatt.Így most gondolkodóban vagyunk a továbbiakkal kapcsolatban.

Szezon vegere valo tekintettel a palya berlese nem olcsobb? Mert nyilvan nem vennenek annyian reszt rajta mintha nyaron lenne, viszont ha olcsobb lenne a palya berlese, akkor kisebb letszammal is tarthato lenne a 10-15 ezres fejenkenti beugro...  :?:

pzs

  • Vendég
Énis adom, valahogy augusztusban lesz nyílt nap ha jól tudom

Mit adsz? :)

Augusztus 9, hetfo a kovetkezo nyiltnap idopontja. Mar kis is vettem a szabit... :)

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Énis adom, valahogy augusztusban lesz nyílt nap ha jól tudom

Mit adsz? :)

Augusztus 9, hetfo a kovetkezo nyiltnap idopontja. Mar kis is vettem a szabit... :)

nekem maradt 2×20 percem, ugyhogy én is megyek :cool2:
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Az F1 után bezár a pálya egy darabig és utána meg csak ez az októberi időpont van.Ha esetleg lemondja valaki akkor arra lehet rárepülni valahogy,de erre kicsi az esély.Nyílt nap meg sztem még május 24.-én is lehetséges,mivel az pünkösd és arra a 7végére is adtak ilyen lehetőséget tavaly is.

tutinet

  • Vendég
Ha hétfőn is ilyen kibas.zó idő lesz ki se megyek a ringre.  :whistling: :whistling: