Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3368258 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Prius2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6765 Dátum: 2012.09.22 17:37:34 »
Vki írta annak idején, h tudna a drága gyári beszerzési forrástól eltérően kfémfelnit takaró "dísztárcsát" legyártatni vkivel...mi a helyzet ez ügyben?

Én voltam. Biztatóan indult, több körben egyeztettem egy gyártóval de végül nemet mondtak:

"...As there we investigated and discussed with our engineers...there is some difficulty for us to develop instead of existing TOYOTA wheel... If there we could do some other injection mold or plastic parts please do not hesitate to contact us.
 
With best regards..."


Úgy hogy egyelőre nincs.

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6766 Dátum: 2012.09.22 18:17:34 »
Én voltam. Biztatóan indult, több körben egyeztettem egy gyártóval de végül nemet mondtak
Tele van ilyen dísztárcsákkal az ebay!

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6767 Dátum: 2012.09.22 18:42:59 »
Tele van ilyen dísztárcsákkal az ebay!
Jaja, végül én is ott kötöttem ki de egy hirdetésen kívül nem sokat találtam eddig, igaz csak a német oldalon nézelődtem eddig...
Today, tomorrow and after tomorrow!

Prius2

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 95
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6768 Dátum: 2012.09.22 21:24:43 »
Tele van ilyen dísztárcsákkal az ebay!

Tele ugyan nincs, de nyilván nem 4 db-ról volt szó és nem gyári áron.  ;)

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6769 Dátum: 2012.09.24 10:50:45 »
Én voltam. Biztatóan indult, több körben egyeztettem egy gyártóval de végül nemet mondtak:

"...As there we investigated and discussed with our engineers...there is some difficulty for us to develop instead of existing TOYOTA wheel... If there we could do some other injection mold or plastic parts please do not hesitate to contact us.
 
With best regards..."


Úgy hogy egyelőre nincs.
Hát ez szomorú :cry:
Today, tomorrow and after tomorrow!

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6770 Dátum: 2012.09.25 10:00:18 »
Olyat hallottam a helyi márkaszerviztől, hogy októbertől jön +gari a hibrid akkukra, meg lehet hosszabbítani a garanciát aszem 10 évre, ellenben be kell vinni éves akku tesztre.

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6771 Dátum: 2012.09.25 10:03:18 »
Olyat hallottam a helyi márkaszerviztől, hogy októbertől jön +gari a hibrid akkukra, meg lehet hosszabbítani a garanciát aszem 10 évre, ellenben be kell vinni éves akku tesztre.
Jól hangzik! Ez midnegyik Priusra igaz, vagy csak meghatározott korig, és feltételekkel (pl végig szervízben volt szervízelve)?

NoName

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 204
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6772 Dátum: 2012.09.25 10:45:36 »
Ez tényleg jól hangzik. Engem is érdekelne.

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6773 Dátum: 2012.09.25 10:59:23 »
Jól hangzik! Ez midnegyik Priusra igaz, vagy csak meghatározott korig, és feltételekkel (pl végig szervízben volt szervízelve)?
Pontosabb infót nem tudok, ezt a tulaj mondta, de hogy mikortól meddig (gondolok itt az évjáratra)... vmi olyasmire számítok hogy pl enyém elmúlt 5 éves és évente megmérik az akkut x ft-ért és akkor 8. év után hosszabbodik.
Azért találták ki mert még mindig azt hallják az érdeklődőktől, "meddig bírja az akku :?:"
Igazából a többi típusnál is ahány alkalmazott és szerviz annyi félén hallottam gari hosszabbítást, remélem itt 1értelmübb lesz a dolog.
(Én pl az elöző Toyotámnál az ingyenes assistance hosszabbításra azt a választ kaptam anno, hogy csak ennyi fizetsz szervizre, hova gondolsz, pedig minden évben elvittem olajcserére, igaz az olaj hozott anyag volt a többit ők adtak)

Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6774 Dátum: 2012.09.25 22:40:55 »
Svájci-francia update2: megkaptam a törzskönyvet+forgalmit és a forgalmiban nincs műszaki érvényességi matrica. Egyedi forgalomba helyezésnél nem nyomnak matricát a forgalmiba?

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6775 Dátum: 2012.09.25 23:03:55 »
Svájci-francia update2: megkaptam a törzskönyvet+forgalmit és a forgalmiban nincs műszaki érvényességi matrica. Egyedi forgalomba helyezésnél nem nyomnak matricát a forgalmiba?
Nincs nekem se.
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6776 Dátum: 2012.09.25 23:29:09 »
Nincs nekem se.

Köszike, még mindig bűzlik kicsit, de már csiszolódik ez a vétel. :D Már csak egy adás-vételit kell produkálnia a törzskönyvbe bejegyzett üzlettársával és elvileg nincs mibe belekötni.

Bicskei

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1593
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6777 Dátum: 2012.09.26 00:04:06 »
Ezeket a hirdetéseket nem értem:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/toyota-prius-hybrid-executive-emmerich-am-rhein/168087337.html
Ha hibás a kocsi, miért nem csináltatja meg? 1 éves 26.600 km-rel, van még rá bőven gari...
Megint privát autó, túl alacsony árral  :ph34r:
Toyota / Lexus HDD-s NAVI frissítést vállalok

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6778 Dátum: 2012.09.26 07:03:48 »
Svájci-francia update2: megkaptam a törzskönyvet+forgalmit és a forgalmiban nincs műszaki érvényességi matrica. Egyedi forgalomba helyezésnél nem nyomnak matricát a forgalmiba?
Ha nincs matricád akkor mi van? Tollal beírták az érvényesség végét "oszt jó napot"?
Today, tomorrow and after tomorrow!

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6779 Dátum: 2012.09.26 07:05:33 »
Ezeket a hirdetéseket nem értem:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/toyota-prius-hybrid-executive-emmerich-am-rhein/168087337.html
Ha hibás a kocsi, miért nem csináltatja meg? 1 éves 26.600 km-rel, van még rá bőven gari...
Megint privát autó, túl alacsony árral  :ph34r:
Ez most Holland nyuggeré véletlenül...
Today, tomorrow and after tomorrow!