Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3368246 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6226 Dátum: 2012.07.15 19:18:17 »
Bőr nélkül szerezz egy olyat és jöhet. :D
Nem gyári bőrös volt, a két combtámasz van bőrözve gyakorlatilag az ülés közepe olyan plüssös, mint a hagyományos, nem bőrülés.
A féktárcsát nem tudom, azt nem kérdeztem, nyilván a jelenlegi tulajdonos pozíciója okán mindent rendesen cseréltek benne amit kellett, de a gyári szerelésű Michelin Pilot Primacy nekem is feltűnt...
Today, tomorrow and after tomorrow!

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6227 Dátum: 2012.07.15 19:23:37 »
http://www.origo.hu/auto/20120702-hasznalt-hibrid-auto-vasarlasa.html
Végre egy szabatosabb cikk, bár a PI futott km-ét nem valami kimagaslónak találom, ezt van aki itt lazán felülmúlja :lol:
Today, tomorrow and after tomorrow!

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6228 Dátum: 2012.07.15 21:06:36 »
Csak az érdekesség kedvéért egy ave hírdetés:

"Eladó Toyota Avensis Sol Tech! Az autó érdekessége, hogy az idő folyamán sok minden ki lett rajta cserélve, többek közt a katalizátor, a kormánymű, első fényszóró, stb. Nem régen pedig (kb 20.000 km-el ezelőtt) a komplett fűzött blokk (garanciás), kuplung szett, váltó olaj és egyéb folyadékok. Tehát nem egy leharcolt autóról van szó, gondos, ápolt beltérrel rendelkezik. Az autó rozsdamentes, néhány felületei karccal bír. Lemezfelnire szerelt téli és nyári gumival, illetve egy garnitúra eredeti dísztárcsával vihető el. Leinformálható!"

Hát, kell ehhez még valami....
Megjegyzem az angol gyártású toyoták, a toyota szégyene, csak még mindig nem jöttek rá. Jobb nem beszélni róla...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6229 Dátum: 2012.07.15 21:28:26 »
Szegény Auris HSD tulajok...

Szax

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 359
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6230 Dátum: 2012.07.15 21:31:12 »
Az jó vagy rossz, hogy ennyi minden cserélve lett rajta? P2-nél hallottatok már visszahívásos cserét vízpumpára?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6231 Dátum: 2012.07.15 21:37:39 »
Igen, nekem is volt rajta. Szivároghat.

attesz86

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 84
  • priuszos
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6232 Dátum: 2012.07.15 21:47:19 »
Végre megoldódott a tempomat utólagos beszerelése.  Gyárilag nem volt benne, hát így írtam egy tucat bontónak, beszerelőműhelynek, márkaképviseletnek, mind idáig hiába. Az az érdekes, hogy a válaszokba, (akik méltattak) 60.000,-250.000,- Ft -on át a "az ön autójába utólagos tempomat beszerelés nem lehetséges"  :hmmmm: minden volt. Még jó hogy,nem adtam fel. Múlt héten aztán hívott az egyik bontással foglalkozó, el is mentem a megbeszélt szervizbe, de mégsem azt a fékkapcsolót hozta ami kellett, de végül a műhelyben volt egy elfekvő amerikai típus, ami tökéletesen passzolt az én Eu modellembe. A keresgélést leszámítva 10 perc alatt betehető a 2006-os modellbe utólag a tempomat, ami tökéletesen működik  :clap:  Alkatrészigény: bajuszkapcsoló, műanyag fedél,kábel, fékkapcsoló. Mindez beszerelve a töredék árában amit kaptam az ajánlatokban.

Szia! Egy listat tudnal irni az altalad kerdezett bontokrol? Foleg az elfekvo amerikai erdekelne :)
Szereznem kellene bontott EU lampakat az amerikaiak helyett.
Motor huto vizpumpam nem tomit rendesen, 28e penznyi ajanlatot kaptam a szervizben. Ebay-en talaltam utangyartottat, de szallitassal egyutt 22ezer tehat nem jo. Tudtok mas helyet alkatresz rendeleshez?

Norbi..

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6233 Dátum: 2012.07.15 22:28:06 »
Szia! Egy listat tudnal irni az altalad kerdezett bontokrol? Foleg az elfekvo amerikai erdekelne :)
Szereznem kellene bontott EU lampakat az amerikaiak helyett.
Motor huto vizpumpam nem tomit rendesen, 28e penznyi ajanlatot kaptam a szervizben. Ebay-en talaltam utangyartottat, de szallitassal egyutt 22ezer tehat nem jo. Tudtok mas helyet alkatresz rendeleshez?

pü ment

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6234 Dátum: 2012.07.15 23:33:58 »
Mi is megtudhatjuk?
Üdv.
Üdv!

Norbi..

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6235 Dátum: 2012.07.16 12:14:06 »
Mi is megtudhatjuk?
Üdv.

Nem szeretnék senkit reklámozni, de bárkinek szívesen Pü-be elküldöm akiknek én írtam.
Ezeken a felületeken nagyon sokan hirdetik magukat:
http://www.autoalkatresz.hu/?utm_source=hasznaltauto&utm_medium=site&utm_campaign=top_tab
http://racing-bazar.hu/alkatresz/bontott/?Toyota+Prius

lfarkas

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 281
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6236 Dátum: 2012.07.16 16:29:52 »
Köszönöm, akkor tisztelettel várom a PÜ-t.
Üdv.
Üdv!

Norbi..

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 72
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6237 Dátum: 2012.07.16 21:47:21 »
Szoktatok tankolni a kagylós kúton V-Power Nitro+ üzemanyagot? Van esetleg valami fogyasztáscsökkentő hatása? Vagy csak azért kerül többe, mert drágább a marketingköltsége?  :?: Ma tankoltam,20 Ft-tal volt több mint a normál 95-ös. Az a baj, hogy kétszer sosem tudok ugyanolyan fogyasztást összehozni. Ha meg most véletlen kevesebb lesz, akkor biztos ennek fogom betudni, közben lehet, hogy az egyéb feltételek voltak jobbak,pl: a csillagok állása, napkelte-napnyugta hatása, páratartalom, napkitörés :)

zezoka

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 712
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6238 Dátum: 2012.07.17 09:12:43 »
Szoktatok tankolni a kagylós kúton V-Power Nitro+ üzemanyagot? Van esetleg valami fogyasztáscsökkentő hatása? Vagy csak azért kerül többe, mert drágább a marketingköltsége?  :?: Ma tankoltam,20 Ft-tal volt több mint a normál 95-ös. Az a baj, hogy kétszer sosem tudok ugyanolyan fogyasztást összehozni. Ha meg most véletlen kevesebb lesz, akkor biztos ennek fogom betudni, közben lehet, hogy az egyéb feltételek voltak jobbak,pl: a csillagok állása, napkelte-napnyugta hatása, páratartalom, napkitörés :)
Én 2.0i Vectrámba tankoltam annak idején kipróbálásból Vépóver Raccingot, meg Passatba Vépóver Dieselt, de túl nagy változást nem tapasztaltam, fogyasztáscsökkenést meg pláne nem. Talán egy kicsit jobban reagált az autó, de nem mondanám, h erősebb lett, vagy talán alig észrevehetően, de lehet, hogy ez csak pszihológiai hatás! :)


Amúgy van itt fórumon valaki Szekszárd-Paks-Dunaföldvár környéki? Van egy ugyanolyan grafit PII, mint az enyém! :)

netferry

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2315
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #6239 Dátum: 2012.07.17 09:14:40 »
Carina E 1.6 xli - Made in Japan '96 -