Szerző Téma: M+F Toyota - Kiskõrös (korábban Kecskemét is)  (Megtekintve 285373 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

dominique

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #225 Dátum: 2006.01.27 12:12:15 »
Idézetet írta: "ToTo"
Elnézést, nem akartalak megbántani!  :pofa:


Hé, nem bántottál meg, szó sincs erről, tényleg minden ok  :partyman: ügy letisztázva, remélem hamar korrigálják a szerkesztők. Peace mindenki, kellemes hétvégét  :buli:

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26334
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #226 Dátum: 2006.01.27 15:42:29 »
Akkor még egy dologra tisztázás vár: ugye a szerviz, mint a munkavégzés helye szerepel kedvezményadóként, és nem pedig munkaművelet? Tehát nemcsak a kötelező szerviz alkalmából elvégzett javítások, műveletek, hanem bármilyen, a szervizben végzett munkálatok idetartoznak?
music     

dominique

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 40
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #227 Dátum: 2006.01.27 16:02:05 »
Idézetet írta: "music"
Akkor még egy dologra tisztázás vár: ugye a szerviz, mint a munkavégzés helye szerepel kedvezményadóként, és nem pedig munkaművelet? Tehát nemcsak a kötelező szerviz alkalmából elvégzett javítások, műveletek, hanem bármilyen, a szervizben végzett munkálatok idetartoznak?


Hmm, habár nem értem 100%-osan az első mondatodat, de sejtem mire gondolsz. Asszem ez már a Toyota Klub és az M+F közötti szerződés értelmezésétől függ. Alapjában és szigorúan szvsz nem igazán korrekt, ha egy vállalkozás, mely a munkadíjára kedvezményt ad, lekorlátozza a munkanemek típusait. Ha csak kötelező, vagy periodikus szervizre szól, akkor a jelen és itthoni konkurencia ismeretében ez elég csekély vonzóerő. Saját esetemben periodikus szerviz volt, ha jól emlékszem kb 35 ezres számlát állítottak ki ebből a kedvezmény 1000 Ft-ot jelentett (előző beírásomba 500-at írtam, de asszem tévedtem, bocsi, mert mintha 2 rezsióra lett volna kiszámlázva, má nem emlékszem, az meg kb. 10 000 HUF, de lényegtelen).

Szívesen meghallgatnám a "Főni" véleményét, sajna nem tudok elmenni a mai mikro-talira (sielni megyek egy hétre  :nagymosoly: most indulok) no sebaj, 2 hét múlva megpróbálok ellátogatni  :)

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #228 Dátum: 2006.01.27 18:13:35 »
Akartam, de inkább nem kommentálom az előző hozzászólást  :wink:
Az ügy tisztázódott és ez mindennél fontosabb.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #229 Dátum: 2006.02.01 10:23:39 »
Szeke!

Jövőhét elején mikor leszel Kiskörösön? Kellene egy 90e szervizet produkálni a masinán!

Közbe tesztvezetnék egy dizel Versot, ha van mindkét motorral, hogy tudjak összehasonlítani, meg kipróbálnám a Rav4-et - bár az egy kissé drágának tűnik számomra.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #230 Dátum: 2006.02.01 12:10:15 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Jövőhét elején mikor leszel Kiskörösön? Kellene egy 90e szervizet produkálni a masinán!

Közbe tesztvezetnék egy dizel Versot, ha van mindkét motorral, hogy tudjak összehasonlítani, meg kipróbálnám a Rav4-et - bár az egy kissé drágának tűnik számomra.

Sajnos úgy tűnik, hogy semmikor  :|  Ettől függetlenül szeretettel várunk.
Nem tudom akkor lesz-e dízel Verso mindkét motorral... Az egyik biztosan lesz  :wink:
RAV4-ből benzines van, Sol+napfénytető csomaggal, bézs belsővel. Majd megnézed aztán eldöntöd, melyiket veszed meg  :nagymosoly:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #231 Dátum: 2006.02.01 12:18:17 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Tamás69"
Jövőhét elején mikor leszel Kiskörösön? Kellene egy 90e szervizet produkálni a masinán!

Közbe tesztvezetnék egy dizel Versot, ha van mindkét motorral, hogy tudjak összehasonlítani, meg kipróbálnám a Rav4-et - bár az egy kissé drágának tűnik számomra.

Sajnos úgy tűnik, hogy semmikor  :|  Ettől függetlenül szeretettel várunk.
Nem tudom akkor lesz-e dízel Verso mindkét motorral... Az egyik biztosan lesz  :wink:
RAV4-ből benzines van, Sol+napfénytető csomaggal, bézs belsővel. Majd megnézed aztán eldöntöd, melyiket veszed meg  :nagymosoly:


Szóval megy a tanulás 1000-el  :D

Írj valami telszámot, meg egy jófej emberkét, akinél bejelenthetem a gépet! - Kedd,vagy szerda 1-óra lenne ideális, olajat viszek, olajszűrő kell, meg meg kellene nézni a kormányt, elég csúnyán megkopott egy helyen, ki kellene még garban cseréltetni :) Meg néha valahol zörren a kipuff hátsó dob környékén, azt is meg kellene vizualizálni, hátha ráolvasással, vagy valami más varázslással orvosolható!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #232 Dátum: 2006.02.01 12:25:56 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Írj valami telszámot, meg egy jófej emberkét, akinél bejelenthetem a gépet! - Kedd,vagy szerda 1-óra lenne ideális, olajat viszek, olajszűrő kell, meg meg kellene nézni a kormányt, elég csúnyán megkopott egy helyen, ki kellene még garban cseréltetni :) Meg néha valahol zörren a kipuff hátsó dob környékén, azt is meg kellene vizualizálni, hátha ráolvasással, vagy valami más varázslással orvosolható!

Leirer Zsoltit vagy ifj. Turóczy Dezsőt keresd (78/414-135 a központi szám).
Ők tudják pontosan megmondani majd, hogy mikor lenne jó. A garis cuccokat is velük kellene megbeszélni  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #233 Dátum: 2006.02.01 12:30:55 »
Köszi!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #234 Dátum: 2006.02.03 11:55:01 »
Szerda 13h-ra vagyok bejelentve - gondolom amíg szervizelnek, addig tesztvezetek  :nagymosoly:
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #235 Dátum: 2006.02.08 22:36:42 »
Megvolt, köszönöm a gyors, és nemutolsósorban igen kedvező áru munkát !
Sajna a Verso tesztvezetés elmaradt, mert a 136 lovas már az átadóhelységben volt, a 177 lovas, meg még nem jött meg :(

sebaj egyre joban érlelődik bennem a csere gondolata!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #236 Dátum: 2006.02.10 19:59:14 »
Idézetet írta: "Tamás69"
Megvolt, köszönöm a gyors, és nemutolsósorban igen kedvező áru munkát !
Sajna a Verso tesztvezetés elmaradt, mert a 136 lovas már az átadóhelységben volt, a 177 lovas, meg még nem jött meg :(

sebaj egyre joban érlelődik bennem a csere gondolata!

Örülünk, ha elégedett voltál  :wink:
Versoból sajnos jelenleg készlethiányunk van, de már úton van az utánpótlás.

Reméljük hamarosan az új Verso tulajok közt köszönthetünk :)  :kacsint:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #237 Dátum: 2006.02.10 20:38:10 »
Én meg csak sóhajtozom.... Haj, haj. Még egy nyamvadt Cori combi D4D-vel sem akar összejönni az Istennek sem..... Pedig az Ave lenne a cél....  :mivan:  :banging:  :crazy:  :felelem:  :toy:  
Már egy használt AveII kombi is jó lenne...... Haj, haj..... :szomoru:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #238 Dátum: 2006.02.10 21:06:28 »
Idézetet írta: "Trotter66"
Már egy használt AveII kombi is jó lenne...... Haj, haj..... :szomoru:

Hamarosan lesz Ave facelift (konkrét adatok még nincsenek), utána biztosan lesz sok használt AveII.
Még a legöregebb AveII is garanciális, persze, hogy még drágák és nincs belőlük sok  :wink:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

ToTo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1597
M+F Toyota - Kiskõrös/Kecskemét
« Válasz #239 Dátum: 2006.02.10 21:40:12 »
Ma voltam felszereltetni az új sport hátsódobot Yarisra. Mindennel meg voltam elégedve, lelkiismeretesen és profi módon dolgoznak, ott tényleg az ügyfélért vannak a munkatársak, legalább is én ezt tapasztaltam!  :pofa: Addig segítettek és állítgatták a kipuffot amíg nem voltam teljesen elégedett, tényleg minden kis részletre odafigyeltek, ott lehettem végig az autónál és nagyon kedvesek és segítőkészek voltak! Ja, és én Budapestről mentem hozzájuk annak ellenére, hogy lenne vagy 4-5 választásom itt Pesten, de mostantól is oda fogok menni, mert nekem ennyit megér! Én csak ajánlani tudom őket, aki teheti az keresse meg Szeke cartársat vagy menjen személyesen a szalonba, biztosan nem fogja megbánni!  :pofa:  :nagymosoly:  :szemez:  :kacsint:
Toyota Yaris T SPORT
153