Szerző Téma: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás  (Megtekintve 1155831 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5640 Dátum: 2016.07.20 09:33:01 »
hát másnap le is mostam, de ilyet szarnaka méhek? és miért az én kocsim szeretik? és akkor miért pont a bal felét? :D a jobb oldala tiszta volt.


a baloldal le van xarva!?
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9393
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5641 Dátum: 2016.07.20 09:41:21 »
a baloldal le van xarva!?
Szerintem ez csak nézőpont kérdése. Attól függ, bent vagy, vagy kívülről nézed a dolgokat  ;)
De hagyjuk a kényes témákat!  :excl:

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5642 Dátum: 2016.07.20 19:16:38 »
Szerintem ez csak nézőpont kérdése. Attól függ, bent vagy, vagy kívülről nézed a dolgokat  ;)
De hagyjuk a kényes témákat!  :excl:

Figyu P(o)epej! Ami nincs ott azt nem kell odabeszélni; ((giga)bikába borjút) :nono: :surrender: :D
Egyébként, az oldal mindig ott van a helyén, amikor az (menet)irány előre mutat!
A zümixaros oldalban mi a kényes?  :flowers: ;)
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Lion

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 68
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5643 Dátum: 2016.07.20 22:05:31 »
hát másnap le is mostam, de ilyet szarnaka méhek? és miért az én kocsim szeretik? és akkor miért pont a bal felét? :D a jobb oldala tiszta volt.
Van egy telephely ahova járok és ott pont ilyen formációt produkálnak a kis mézgyűjtők az autókon, mint ami a képeiden látszik, azzal a különbséggel, hogy nem kímélnek semmit, se jobb, se bal oldalt, a szélvédőket pedig kifejezetten kedvelik! :)

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5644 Dátum: 2016.07.21 20:39:23 »
az e12 után az e15-öt is elvittem Lion mesterhez, íme az eredmény:

https://www.facebook.com/Lions-Garage-Aut%C3%B3kozmetika-1032829003435936/?fref=ts

nagyon szép lett, ezúton is köszi a munkát!  :clap:

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5645 Dátum: 2016.07.21 21:38:15 »
az e12 után az e15-öt is elvittem Lion mesterhez, íme az eredmény:

https://www.facebook.com/Lions-Garage-Aut%C3%B3kozmetika-1032829003435936/?fref=ts

nagyon szép lett, ezúton is köszi a munkát!  :clap:

Melyik fekete a tiéd? Az off-fos audi v. a még offosabb fosroen on?
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5646 Dátum: 2016.07.21 21:51:49 »
Melyik fekete a tiéd? Az off-fos audi v. a még offosabb fosroen on?
nem  írtam, lámpapolír volt csak, és a mai 16képes bejegyzés az én lámpám, ezüst autó, e15 corolla sedan.

András1980

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2274
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5647 Dátum: 2016.07.21 22:20:58 »
nem  írtam, lámpapolír volt csak, és a mai 16képes bejegyzés az én lámpám, ezüst autó, e15 corolla sedan.
Szép lett. És jó döntés volt, hogy még így az elején elvitted.

Lion

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 68
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5648 Dátum: 2016.07.21 23:19:16 »
az e12 után az e15-öt is elvittem Lion mesterhez, íme az eredmény:

https://www.facebook.com/Lions-Garage-Aut%C3%B3kozmetika-1032829003435936/?fref=ts

nagyon szép lett, ezúton is köszi a munkát!  :clap:
Nagyon szívesen!

Lion

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 68
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5649 Dátum: 2016.07.21 23:53:35 »
Melyik fekete a tiéd? Az off-fos audi v. a még offosabb fosroen on?
Micsoda fordulat.......
Ha emlékeim nem csalnak, a hétvégén neked is csináltam egy lámpa polírt, közben sok mindenről beszélgettünk. A szemembe azt mondtad, hogy majd ajánlasz itt, (Én nem kértem) mert tetszik ahogy dolgozom és a hozzáállásom, milyen jó lenne, ha eltudnák menni a talitokra bemutatót tartani, stb. erre itt lefikázod az oldalamon azokat az autókat amin dolgoztam, csak mert nem Toyota. Ez az igazi kétarcúság! Csak gratulálni tudok!

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5650 Dátum: 2016.07.22 06:31:59 »
Micsoda fordulat.......
Ha emlékeim nem csalnak, a hétvégén neked is csináltam egy lámpa polírt, közben sok mindenről beszélgettünk. A szemembe azt mondtad, hogy majd ajánlasz itt, (Én nem kértem) mert tetszik ahogy dolgozom és a hozzáállásom, milyen jó lenne, ha eltudnák menni a talitokra bemutatót tartani, stb. erre itt lefikázod az oldalamon azokat az autókat amin dolgoztam, csak mert nem Toyota. Ez az igazi kétarcúság! Csak gratulálni tudok!

Szervusz Lion!

Tévedésbe eshettél, mert nincs semmi fordulat! :eek:  :nono: :no:
Előre bocsájtom, nem feledkeztem meg az ajánlásról. Jelenleg a hétvégén kezdődő 60 fős vizitúra szervezésében vagyok nyakig, a mosoni Duna szakaszra. Most szinte minden időmet elviszi a Duna. :helpsmilie:

A munkáddal és személyeddel kapcsolatban csak pozitívan tudok bárki felé nyilatkozni.  A tali ideje sem volt még meg a hétvégén, és azóta sem találtam alkalmat erről értekezni a potentátokkal, de az sem marad el!! Megnyilatkozásaim alapján alappal sejthető rólam, hogy igen kritikus vagyok a fancia "dolgokkal"! Nem kell és nem is szeretem a gallokat, legfőképpen azt, amit súlyos teherként ránk tukmáltak. Azért nincs pl. toyota feliratos rendszámtábla keret az autómon (azon kicsit kifejezőbb a tartalom, amit talán Te is láthattál), mert maga az autó az ami "nyilatkozik".  Nos, mégegyszer és hangsúlyosan szeretném tudtára adni mindenkinek, hogy amennyiben a legkisebb kétely is felmerült abban az irányban, hogy leértékelném a munkádat, az nagyon téved. A lámpa polírozási megkeresésemre, valamint a nálad töltött idő alatt tapasztaltakra csakis elismerően tudok nyilatkozni. Az a hozzáállás és szakmai hozzáértés amit mutattál, nálam magas polcon van!!  Sajna előtte-utána összevetési album már nem lesz, de a végeredményt bizton felteszem ide a fórumra, mert mint neked is említettem a ***búkon nem vagyok jelen. Erre azonban az elkövetkező 3 hétben bizton nem lesz időm. Azért annyit még hozzátennék cizellálva a "vérvádat", hogy a Kalos total bady polírját biztosan a Lion's Garage hozzáértő kezeire bízom, ha ezek után még kapok lehetőséget a megbeszéltek szerint. Egyszóval a szemedbe és a "hátad megett" is ezeket mondom, amíg rá nem cáfolsz. :flowers: p.v.

Üdv; micila
« Utoljára szerkesztve: 2016.07.22 06:47:48 írta micila »
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5651 Dátum: 2016.07.22 07:42:09 »
Micsoda fordulat.......
Ha emlékeim nem csalnak, a hétvégén neked is csináltam egy lámpa polírt, közben sok mindenről beszélgettünk. A szemembe azt mondtad, hogy majd ajánlasz itt, (Én nem kértem) mert tetszik ahogy dolgozom és a hozzáállásom, milyen jó lenne, ha eltudnák menni a talitokra bemutatót tartani, stb. erre itt lefikázod az oldalamon azokat az autókat amin dolgoztam, csak mert nem Toyota. Ez az igazi kétarcúság! Csak gratulálni tudok!
ne itélj elhamarkodva....
szöghaj bátyó ilyen...
világi nagy haverjai a digók(it), csigaevők(fr), tótok(sk),szőröstalpúak(ro) ...mindig dicséri őket....olykor burkolva...[emoji14] [emoji14] [emoji12] [emoji12] [emoji12]
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5652 Dátum: 2016.07.22 09:42:10 »
Jah tényleg, valamikor kontaktálni akarok Lion bácsival, komplett Kappa polír ügyben. Csak még előtte meg kell szüntetni az olajfolyásokat, lefényezni a tetőt, motortetőt, meg tegnap valaki sikeresen leütötte a tükrömet is, bár az a legkevesebb.
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Lion

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 68
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5653 Dátum: 2016.07.22 10:01:10 »
Szervusz Lion!

Tévedésbe eshettél, mert nincs semmi fordulat! :eek:  :nono: :no:
Előre bocsájtom, nem feledkeztem meg az ajánlásról. Jelenleg a hétvégén kezdődő 60 fős vizitúra szervezésében vagyok nyakig, a mosoni Duna szakaszra. Most szinte minden időmet elviszi a Duna. :helpsmilie:

A munkáddal és személyeddel kapcsolatban csak pozitívan tudok bárki felé nyilatkozni.  A tali ideje sem volt még meg a hétvégén, és azóta sem találtam alkalmat erről értekezni a potentátokkal, de az sem marad el!! Megnyilatkozásaim alapján alappal sejthető rólam, hogy igen kritikus vagyok a fancia "dolgokkal"! Nem kell és nem is szeretem a gallokat, legfőképpen azt, amit súlyos teherként ránk tukmáltak. Azért nincs pl. toyota feliratos rendszámtábla keret az autómon (azon kicsit kifejezőbb a tartalom, amit talán Te is láthattál), mert maga az autó az ami "nyilatkozik".  Nos, mégegyszer és hangsúlyosan szeretném tudtára adni mindenkinek, hogy amennyiben a legkisebb kétely is felmerült abban az irányban, hogy leértékelném a munkádat, az nagyon téved. A lámpa polírozási megkeresésemre, valamint a nálad töltött idő alatt tapasztaltakra csakis elismerően tudok nyilatkozni. Az a hozzáállás és szakmai hozzáértés amit mutattál, nálam magas polcon van!!  Sajna előtte-utána összevetési album már nem lesz, de a végeredményt bizton felteszem ide a fórumra, mert mint neked is említettem a ***búkon nem vagyok jelen. Erre azonban az elkövetkező 3 hétben bizton nem lesz időm. Azért annyit még hozzátennék cizellálva a "vérvádat", hogy a Kalos total bady polírját biztosan a Lion's Garage hozzáértő kezeire bízom, ha ezek után még kapok lehetőséget a megbeszéltek szerint. Egyszóval a szemedbe és a "hátad megett" is ezeket mondom, amíg rá nem cáfolsz. :flowers: p.v.

Üdv; micila
Szia micila!

Nos, ha tévedtem, akkor a következetesség azt diktálja, hogy elnézést kérjek az előző bejegyzésemért!

A személyes találkozás és az itt közzétett megnyilvánulás szöges ellentéte volt egymásnak, amit nem igazán értettem. Az ajánlást nem várom el senkitől, mert ha akarja megteszi önként, de erről is beszéltünk. Arról is beszéltünk hogy miért regisztráltam ide annak ellenére, hogy nincs a márkának megfelelő autóm. Egy kedves ismerősöm meghívására tettem a cél az volt, hogy népszerűsítsünk egy termékcsoportot ami Magyar gyártású, jó minőségű elérhető áron és amit napi szinten használok is. Sokan vannak akik maguk szeretik az autójukat rendben tartani, szépíteni és ebben is tudunk segítséget nyújtani.
A rendszámtartó keretedet nem néztem (lehet hiba volt...) az autóápolásban számomra nem játszik szerepet, hogy egy adott típust melyik országban gyártottak, ez ebben a szakmában nem lehet szempont. Nem is ragoznám tovább a dolgot és ezt a félreértést majd alkalom adtán személyesen megbeszéljük, remélhetően lesz rá alkalom.

csufár

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10323
Re:Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #5654 Dátum: 2016.07.22 13:51:47 »
Lion!

ez a Mystery Juice ugyanolyan kerámiabevonat, mint amit az EZWash-nál már évek óta csinálnak?

a következő kocsimra tuti rakatok valami ilyesmit, szerintem nagy királyság, ha egy autó kevésbé koszolódik :D