Szerző Téma: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás  (Megtekintve 1156010 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Apollo Auto

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
  • Detailer (autókozmetikus)
    • Apollo Auto professionális autókozmetika
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3000 Dátum: 2009.07.28 09:23:44 »
Hali Jesse,

Ti áruljátok ezt a gyurmát, mert lehet, hogy kipróbálnám.  :hmmmm:
Van ennek valami márkája vagy valami?

Hi!

Sajnos nincsen mintám belőle de hidd el hogy az mindent leszedi ;). Én évek óta használom a gyurmát. Ennek még nincsen márka mert ez a saját márkám lesz!

Jesse

Bratac

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 498
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3001 Dátum: 2009.07.28 11:06:14 »
Hali Mindenkinek,

Lenne két kérdeésem az egybegyültekhez:  :hmmmm:

1., Mi lenne a teendő / használandó szer javaslat ha a fényezett felületen gyanta pöttyök vannak, illetve gyantapöttyök a szévédőn is.

2., Szeretném megóvni a műanyagot belül, főleg a "B" oszlopnál, ahol a biztonsági őv csatlakozója hozzácsapódik és félek hogy karcos lesz és csúnya.

Tudnátok javasolni használandó szert illetve technikát mindkettőre?   :helpsmilie:

Előre is köszi.


Esetleg patikában kapható sebbenzin? (kb 100 HUF)
Csak óvatosan vele, fényezést nehogy levigye!
Én offoson használtam egyszer vm nagyon durva ragacsra, hátsó szélvédő és az autó teteje.
Levitte simán és a fényezés/festés sem látta kárát.
DE AZÉRT CSAK ÓVATOSAN!
2004 Avensis Wagon 1.8  Sol Elegant

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3002 Dátum: 2009.07.28 19:46:11 »
Sem a sebbenzin, sem a kátrányoldó nem fogja bántani a fényezést; amúgy sima motorbenzinnel is lejön a gyanta, és persze az sem bántja a fényezést. Viszont az esetlegesen meglévő waxréteget mindegyik után fel kell újítani az érintett helyeken, mert ezek a cuccok azt is leszedik.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

agriboy

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3003 Dátum: 2009.07.28 19:48:05 »
Hali Jesse,

Ti áruljátok ezt a gyurmát, mert lehet, hogy kipróbálnám.  :hmmmm:
Van ennek valami márkája vagy valami?

Hi!

Sajnos nincsen mintám belőle de hidd el hogy az mindent leszedi ;). Én évek óta használom a gyurmát. Ennek még nincsen márka mert ez a saját márkám lesz!

Jesse


Ez rendben van elhiszem, de én magam szeretném csinálni, tehát tudok venni ebből a gyurmából esetleg?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3004 Dátum: 2009.07.28 19:51:47 »
Kátrányoldó sprayt nagyon sok helyen tudsz venni, és simán lejön vele.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3005 Dátum: 2009.07.28 20:56:06 »
Nem akarok uzlet ronto lenni, de ebayon fele ennyiert lehet kapni auto tisztito gyurmat 180 grammos!

Apollo Auto

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
  • Detailer (autókozmetikus)
    • Apollo Auto professionális autókozmetika
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3006 Dátum: 2009.07.28 22:43:24 »
Nem akarok uzlet ronto lenni, de ebayon fele ennyiert lehet kapni auto tisztito gyurmat 180 grammos!

Igaz az kb a fele annyiért de meg magyarázom valamit neked Mr. Businessman... Addig ide ér, ha nem akarod 6-8 hetet várni érte, a szállási díjjal együtt + VÁM-os szórakozás az sokkal több lesz mint az én áraim (100 grammos az 4,500 és 200 grammos 8,300). Arra nem gondoltál, ügye? Más autókozmetika termék forgalmazóknál ennyibe kerül a gyurma: Scholl 8,800+ÁFA - 200 gr, Auto Magic 12,000+ÁFA - 200 gr, RIWAX 7,850+ÁFA - 160 gr. Ezek szerint nagyon barátai áraim van.

Igen argiboy, lehet rendelni tőlem! BP-n vagy? Majd meg magyarázom hogy kell használni telefonon vagy személyesen ha BP-n vagy... nem nehéz dolog az ;)
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.29 00:39:29 írta Apollo Auto »

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3007 Dátum: 2009.07.29 07:38:34 »
Nem akarok uzlet ronto lenni, de ebayon fele ennyiert lehet kapni auto tisztito gyurmat 180 grammos!

Igaz az kb a fele annyiért de meg magyarázom valamit neked Mr. Businessman...

Na szoval azert mertem beirni, mert ahogy az ebayos temaba multkor beleneztem joparan rendelgetnek, nem akartam ragozni csak figyelem felkeltes akart lenni, de mivel hulyesegeket irtal igy valaszolok.
Auto tisztito gyurmaert kereken 2400 ft-ot (11,06$+1,50$) fizettem tegnap a paypalnak postaval 1utt (180 grammos) es 1 het alatt itt vannak a cuccok :tt2:
Ja es modositom az aranyokat 1/4 aron van!
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.29 07:42:47 írta Hammer »

szkaresz27

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3008 Dátum: 2009.07.29 09:16:29 »
Tény hogy olcsóbban megtudsz rendelni ebay-ról mindent.....de akinek nincs ebay hozzáférése??
Egyébként meg megértem Jesse-t is meg Téged is.... Jesse-nek meg kell élnie valamiből....minden kereskedő árréssel dolgozik,és tény hogy olcsóbb Jessenél pár cucc mint néhány Mo.-n kapható termék!!
Aki meg hozzá jut ebay-en az rendelje meg onnan....ennyi....
Csak egy pl. én a tömítésgarnitúrám a camryhoz kintről pk.-val együtt 12.800Ft-ba rendeltem meg, 4 nap alatt itt volt.... itthon ugyanez a tömítésgarn. 60.000-138.000Ft-ig van.... szóval tizede áron jött meg.... akkor miről beszélünk?? Jessenél akkor nem is olyan nagy az árrés mint jópár magyar kereskedőnél!!
Egyébként meg gondolhatod hogy puszira nem fog neked senki idehozatni usa-ból semmit....de egyébként én is ebay-ról rendelek cuccokat...nekem is így éri meg pár dolog!!

Apollo Auto

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 134
  • Detailer (autókozmetikus)
    • Apollo Auto professionális autókozmetika
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3009 Dátum: 2009.07.30 18:43:45 »
Na szoval azert mertem beirni, mert ahogy az ebayos temaba multkor beleneztem joparan rendelgetnek, nem akartam ragozni csak figyelem felkeltes akart lenni, de mivel hulyesegeket irtal igy valaszolok.
Auto tisztito gyurmaert kereken 2400 ft-ot (11,06$+1,50$) fizettem tegnap a paypalnak postaval 1utt (180 grammos) es 1 het alatt itt vannak a cuccok :tt2:
Ja es modositom az aranyokat 1/4 aron van!

Akkor nagyon ügyes vagy. Miért nem nyitod ki egy autótisztító gyurma bolt magadnak és árulod ugyan annyi pénzért ami meg vetted? Az nagyon cuki lenne tőled és biztos vagyok benne hogy az isten fog csinálni egy szent belőled majd. 'Nem akartál' üzlet rontónak lenni de pontosan az lettél, mert nem csak egy ügyfél fog most az Ebay-től venni a gyurmát, hanem biztos hogy több is fog. Meg mondhatnám hogy milyen ember vagy te, meg milyen szemétség az hogy el cseszed az üzletem, főleg egy fórumon ahol reklámozom magam meg a termékeim, de nem mondom meg mert biztos hogy nem fogsz érteni. Remélem hogy ürülsz ezt az egészért mert én meg a családom, mi egyáltalán nem ürülünk neki...

Akinek tőlem szeretne rendelni akármilyen autókozmetika termék, bízhat bennem hogy segíteni fogok vele és tanács fogok adni akár személyesen, emailen, vagy telefonon... és az Ebay-en nem lehet venni.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3010 Dátum: 2009.07.30 19:55:59 »
A hazai árakhoz képest Jesse fillérekért ad mindenféle minőségi autóápolási terméket, a szaktudásáról és segítségéről nem is beszélve. Persze, lehet máshonnan is venni, de hidd el, a sarki ótókozmetika 6x ennyit húzna le bárkitől.
Én Jesse-t javaslom akár vásárlásra, akár odavitelre, hogy ő csinálja meg (úgyis csak úgy lesz tökéletes a munka).  :szemez:
         

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22265
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3011 Dátum: 2009.07.30 20:31:39 »
Gondolom, hogy akkor ezt le is lehet zárni.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3012 Dátum: 2009.07.30 20:39:00 »
Nini "zűűűűűűd" szín...de jogosan :D

tutinet

  • Vendég
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3013 Dátum: 2009.07.31 02:24:44 »
Nini "zűűűűűűd" szín...de jogosan :D

Hi, neked hogy megy a bót ???
Megyeget ? :D

Hammer

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 564
Re: Autóápolás, polírozás, tisztítás, mosás
« Válasz #3014 Dátum: 2009.07.31 08:33:56 »
Ezek a forumok azert vannak hogy segitsunk egymasnak en ezt tettem, nem vagyok konkurencia az autokozmetika iparban es nem önreklam volt, de bovebben ment privatban, nem akarok offolni tobbet :excl: