Szerző Téma: Minden, ami motor és robogó!  (Megtekintve 421021 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1860 Dátum: 2015.05.11 22:49:21 »
Pedig a bőr a legjobb, az azért véd  :yes:
no meg a (magasszáru) csizma :sorcerer: (bakancs pont ott nem véd ahol kéne: boka és lábszár)
na,most lementem megmérni a bakit.
33cm magas a földtől,jó magasszárú,térdem alatt egy tenyérnyivel van a teteje,az elég magas.
egyelőre jó ez míg visszaszokok a komolyabb motorozásra.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1861 Dátum: 2015.05.12 18:22:31 »
140nél esett el (azt most tegyük félre, hogy a saját baromsága miatt, mert bármi miatt el lehet esni)
Erre jó a bőrruha, hogy felkelsz, és futsz tovább. Akkor is, ha kényelmetlen, nehéz, meleg, akármi..... Könnyebb megszokni, mint a csontig égett bőrt, meg a tolószéket. Nem azt mondom, hogy minden ellen megvéd, de sokkal több esélyed van a lábadon távozni, ha rendesen fel vagy öltözve!

A videón a nyugalom megzavarására alkalmas képsorok láthatók.
kisa
born to ride

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1862 Dátum: 2015.05.12 19:18:10 »
140nél esett el (azt most tegyük félre, hogy a saját baromsága miatt, mert bármi miatt el lehet esni)
Erre jó a bőrruha, hogy felkelsz, és futsz tovább. Akkor is, ha kényelmetlen, nehéz, meleg, akármi..... Könnyebb megszokni, mint a csontig égett bőrt, meg a tolószéket. Nem azt mondom, hogy minden ellen megvéd, de sokkal több esélyed van a lábadon távozni, ha rendesen fel vagy öltözve!

A videón a nyugalom megzavarására alkalmas képsorok láthatók.


Milyen igazat szóltál, én csak kocarobogós vagyok már, de annó, míg keményen motoroztam én is bőrruhában nyomattam.

Manapság a legmelegebb időben is egy alápólóra veszem fel a motoros bőrdzsekit és a kesztyű is alap. 
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1863 Dátum: 2015.05.13 11:30:32 »
140nél esett el (azt most tegyük félre, hogy a saját baromsága miatt, mert bármi miatt el lehet esni)
Erre jó a bőrruha, hogy felkelsz, és futsz tovább. Akkor is, ha kényelmetlen, nehéz, meleg, akármi..... Könnyebb megszokni, mint a csontig égett bőrt, meg a tolószéket. Nem azt mondom, hogy minden ellen megvéd, de sokkal több esélyed van a lábadon távozni, ha rendesen fel vagy öltözve!

A videón a nyugalom megzavarására alkalmas képsorok láthatók.

ejha,durva csúszás.
nem is tudom mit baxott el az ürge,h igy elcsúszott a ktm-mel.
elgondolkodtató,mindenképp a bör ruci mellett szól.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1864 Dátum: 2015.05.13 11:30:54 »
Milyen igazat szóltál, én csak kocarobogós vagyok már, de annó, míg keményen motoroztam én is bőrruhában nyomattam.

Manapság a legmelegebb időben is egy alápólóra veszem fel a motoros bőrdzsekit és a kesztyű is alap.
és mivan a nadrággal?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1865 Dátum: 2015.05.13 11:33:28 »
Robi, gratula  :clap: Ha eddig kibírtad akkor már nem sok az a néhány nap amíg kezedben lesz a hivatalos doku  :flowers:
ma kikértem a vizsgaigazolást 11.ker petzvál utcából.
9re mentem nyitásra,utána vágóhidnál cigányteszkóban kormányablaknál intéztem a jogsiigénylést.
4e ft pengetni kellett.
amugy max.10perc alatt megvolt az egész,nem kellett várnom egyáltalán,mikor odaértem.
húztam sorszámot és már csillingelt is,h mehetek a 2.ablakhoz. pozitív csalódás etéren!!!
13.ker visegrádi utca központi okmányirodába kértem az újat,aztmondta az ügyintéző,h pénteken már várhatom az smst,h mehetek az új jogsiért. de 7főre tuti meglesz.
na,hiszem ha látom;)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1866 Dátum: 2015.05.13 12:06:20 »
ejha,durva csúszás.
nem is tudom mit baxott el az ürge,h igy elcsúszott a ktm-mel.
elgondolkodtató,mindenképp a bör ruci mellett szól.

Ott rontotta el, hogy egykerekezett, és nem húzott elég gázt, amikor leengedte az elejét. Odaverte az első kereket a földhöz, nem volt megfelelő a tapadása, majd emberünk beszart, reflexből húzott egy nagy gázt, attól elkönnyült az eleje (de nem emelkedett el teljesen) és a szitálást már nem tudta megfogni, mert nem volt elég súly elöl.

A ruházat rád van bízva. Csak a sisak kötelező, de MINDEN KELL.

Csontok, lógó húscafatok, vér... csak az nyissa meg, aki nem finnyás az ilyesmire, és meg akarja érteni, hogy miért nyomom ezt a demagóg szart.
https://www.google.hu/search?q=worn+feet+motorcycle+accident&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=efNAVd-rEuGj7AbB9IDIBg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=626

150++ ezer km-t motoroztam már, voltam pár motoros temetésén, barátoknál kórházba, és én magam is négyszer utaztam már mentőben. Volt, hogy vízágyon. Nincs légzsák, nincs kasztni, az van, amit felveszel magadra. Édeskevés. Vagyis légzsák már van, csak még megfizethetetlen http://thekneeslider.com/images/dair5.jpg
kisa
born to ride

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1867 Dátum: 2015.05.13 12:14:22 »
Légzsákos ruha

 

 :clap: :clap: :clap:
kisa
born to ride

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1868 Dátum: 2015.05.13 13:03:08 »
nyami,nyami,szép fotók.
a légzsákos ruhát már láttam korábban.
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1869 Dátum: 2015.05.13 14:40:15 »
nyami,nyami,szép fotók.
a légzsákos ruhát már láttam korábban.

Fa(s)za kis képarzenál, nekem is teccett!!!!! Jobban, mint amikor jön szemben velem egy illen reményekkel teli baromarc.
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1870 Dátum: 2015.05.13 16:53:10 »
Fa(s)za kis képarzenál, nekem is teccett!!!!! Jobban, mint amikor jön szemben velem egy illen reményekkel teli baromarc.

Köszi az összes motorostársam nevében. Szimpatikus vagy. Nekem nem, de valakinek biztos.
kisa
born to ride

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1871 Dátum: 2015.05.13 17:06:08 »
Köszi az összes motorostársam nevében. Szimpatikus vagy. Nekem nem, de valakinek biztos.
Selypegd mán el koma, hogy a marhái mitől lettek ennyire fotogének???????????? Attól mert ennyire szeretem, ha szabálytalankodik a bociarcú??? Esetleg tettek v. nem ezért a cuper fotóért valamit?????????????  Cseppet sem érdekel, ha valamely abnormál a maga kárára barom, de csak is arra, és ebben már benne legyen, hogy ne baxogassa az adrenalin szintemet SEM!!!!!!!!!!!!!!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1872 Dátum: 2015.05.13 17:33:18 »
micimajsztró,klímamájsztró,mit értesz te a motorozáshoz? biciklizni se tucc...;)) ;))
hisz multkor mesélted,h kismici korodban a pótkerekes kisbringával is elDőTé ;) ;) ;)
« Utoljára szerkesztve: 2015.05.13 17:36:50 írta akibor000 (Robi) »
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1873 Dátum: 2015.05.13 17:48:03 »
micimajsztró,klímamájsztró,mit értesz te a motorozáshoz? biciklizni se tucc...;)) ;))
hisz multkor mesélted,h kismici korodban a pótkerekes kisbringával is elDőTé ;) ;) ;)


Xarni reá hogy tátogok é a motyizásho v. nem! Te vegyé jó cuccot, + ami kő és tarcsad bé a szabálokat de szigorún, hogy tunnyon az utódod dédpapinak szólni, hogy nyitva a slicced tata!!
« Utoljára szerkesztve: 2015.05.13 17:49:56 írta micila »
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Minden, ami motor és robogó!
« Válasz #1874 Dátum: 2015.05.13 19:14:46 »
igyexek.
sliccemet meg mágnesosra építem át,h ne legyen baj.;)
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки