Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1250376 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6840 Dátum: 2011.03.27 17:35:16 »
Budapesten sokkal jobban beengednek mint pl Debrecenben. Észrevettem, hogy ha a két sávból az egyik le van zárva, a lezárt sáv jobban halad, mert folyton engedik be az autókat.  Debrecenben a lezárt sáv halad lassabban.
Jófejek a debreceniek! Én utálom ezt Budapesten, meg máshol is, hogy van egy két lúzer, aki ezekben a szitukban simán 2-3-4autót beenged maga elé..... :surrender:Én mindig csak 1 autót engedek be, se többet, sem kevesebbet. Kettőt sosem engedek be, inkább letöröm az autóm.
Lényegében mindegy, hogy Pest vagy Debrecen, én abban a sorban megyek ami gyorsabb. Nem túrom magam, beengednek. Van amikor szemkontaktus és rákérdezek beenged-e. Van, hogy nem akkor előrébb megyek és ott megyek be. Ha nem jön össze nem idegeskedek. De azért nem kell káposztának se lenni. Ha beenged bemegyek, ha nem maradok. De megpróbáltam, és nem erőszakosan. Szerintem ez így kiegyenlített.
Prius 2 - a mosolygós autó.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6841 Dátum: 2011.03.27 17:44:10 »
Szerintem ez így elméletben szép meg jó, de gyakorlatilag utópia, nem működik a gyakorlatban
Nem működik, mert mindenki az ellenérveihez ragaszkodik.
Ergo utópia  :flowers:
Minden elmélet annyit ér, amennyit a gyakorlatbab meg lehet valósítani belőle. Amíg a társadalom nagyon kis része alkalmazza ezt az elvet, addig nem sok értelme van. El kell fogadni a tényt, hogy a mai társadalomban esélytelen, hogy tömegek álljanak e mögé. Egyszerűen a kultúrális gyökereink nagyon mások.
Pesszimista vagyok? Lehet, de én inkább realistának nevezném.
De sok sikert a hittérítéshez.
Teljesen igazad van, de nem hitet akartam téríteni, csak megoldást kínáltam az idegesség elkerülésére. Ne idegeskedjek, könnyű azt mondani. Eddig soha senki nem mondta, hogy kell csinálni. Tessék.
"elmélet annyit ér, amennyit a gyakorlatbab meg lehet valósítani belőle" A jelenlegi általános hozzáállás nem hozta meg meg a gyakorlati eredményt, senki nem lett jobb tőle. Sőt egyre többen "állnak át a másik oldalra".
Csak mindenki annyit érjen el, hogy ne legyen ideges. Én vevő vagyok más jobb ötletekre. Tény, hogy egy kicsit macerás az enyém, de most nincs jobb ami működik.
Szóval ki hogy oldja meg, hogy ne legyen ideges.
Prius 2 - a mosolygós autó.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6842 Dátum: 2011.03.27 17:55:49 »
Debrecen belvárosában a közlekedési lámpák fel vannak szerelve visszaszámlálóval. Lehet látni hány másodperc múlva lesz zöld, vagy piros. Ez jó dolog. Van máshol is ilyen?
Prius 2 - a mosolygós autó.

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6843 Dátum: 2011.03.27 18:09:59 »
Debrecen belvárosában a közlekedési lámpák fel vannak szerelve visszaszámlálóval. Lehet látni hány másodperc múlva lesz zöld, vagy piros. Ez jó dolog. Van máshol is ilyen?
Ami itt van és sokat járok arra (fonógyári u. dorozsmai ut. #) ott legtöbbször nem müködik, de ha még is akkor rosszul, ritkán jól. De nem sok helyen van.
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6844 Dátum: 2011.03.27 18:30:55 »
Debrecen belvárosában a közlekedési lámpák fel vannak szerelve visszaszámlálóval. Lehet látni hány másodperc múlva lesz zöld, vagy piros. Ez jó dolog. Van máshol is ilyen?
Ami itt van és sokat járok arra (fonógyári u. dorozsmai ut. #) ott legtöbbször nem müködik, de ha még is akkor rosszul, ritkán jól. De nem sok helyen van.
Egyszer egy helyen Debrecenben is volt hogy rosszul működött. leszámolt 0-ig, és elindultak. De nem lett zöld! A második reakció volt a lámpa színét megnézni.
Prius 2 - a mosolygós autó.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6845 Dátum: 2011.03.27 19:49:13 »
Ne idegeskedjek, könnyű azt mondani. Eddig soha senki nem mondta, hogy kell csinálni. Tessék.
Ez nálam a fázásnál működik: "Nem fázom!" és máris nem fázom. :D
Egyébként nem vagyok egy idegeskedő típus. Általában a saját dolgaim, problémáim szoktak stresszhelyzetbe hozni, nem mások. Toleránsabb vagyok az átlagnál, úgy érzem.

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6846 Dátum: 2011.03.27 19:49:35 »
lp: Lovas Péter kisbetűkkel a monogrammom

Nem nekem van bajom az előző esetekkel. Ha neked így jó csináld tovább így. De akkor ne panaszkodj.

lp, bocs ha elírtam a neved, nem szándékos volt.  :flowers:

Viszont az iskolapadot már kinőttem, szóval úgy csinálom ahogy akarom, és akkor panaszkodom amikor kedvem van hozzá.  ;)

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6847 Dátum: 2011.03.27 20:01:07 »
lp: Lovas Péter kisbetűkkel a monogrammom

Nem nekem van bajom az előző esetekkel. Ha neked így jó csináld tovább így. De akkor ne panaszkodj.

lp, bocs ha elírtam a neved, nem szándékos volt.  :flowers:

Viszont az iskolapadot már kinőttem, szóval úgy csinálom ahogy akarom, és akkor panaszkodom amikor kedvem van hozzá.  ;)
A nevemet nem tudhattad, és ha rámhallgatsz, úgy csinálod, ahogy akarod. :lol:
Prius 2 - a mosolygós autó.

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6848 Dátum: 2011.03.27 20:05:48 »
Ne idegeskedjek, könnyű azt mondani. Eddig soha senki nem mondta, hogy kell csinálni. Tessék.
Ez nálam a fázásnál működik: "Nem fázom!" és máris nem fázom. :D
Egyébként nem vagyok egy idegeskedő típus. Általában a saját dolgaim, problémáim szoktak stresszhelyzetbe hozni, nem mások. Toleránsabb vagyok az átlagnál, úgy érzem.

Ez jó ezzel a fázással. Milyen hidegig működik? Sztem Schirilla is így kezdte, és utána tologatta ki a határokat. Szoktátok nézni Bear Gryllst a Discoveryn? Azért hernyókat nem ennék, főleg meg akkorát mint a hüvelyk ujjam.
Prius 2 - a mosolygós autó.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6849 Dátum: 2011.03.27 20:22:51 »
Ez jó ezzel a fázással. Milyen hidegig működik?
A katonaság (és az ottani kitűnő viszonyok) sok mindenre megtanították az embert ;)

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6850 Dátum: 2011.03.27 20:25:02 »
Az időjárás a katona jó barátja, ha hideg van nincs melege, ha meleg van nem fázik.  :hug: :lol:

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6851 Dátum: 2011.03.27 20:32:41 »
Ez jó ezzel a fázással. Milyen hidegig működik?
A katonaság (és az ottani kitűnő viszonyok) sok mindenre megtanították az embert ;)
Mennyit voltál katona? 1 évet?
Prius 2 - a mosolygós autó.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6852 Dátum: 2011.03.27 20:41:06 »
Ha 1 nap lett volna, az is sok lett volna  :D (igen, 1 évet)

TSityu

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6853 Dátum: 2011.03.27 20:47:13 »
Ha 1 nap lett volna, az is sok lett volna  :D (igen, 1 évet)

Ha jó helyen vagy az felér öttel.  [rohog]

lp

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3050
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #6854 Dátum: 2011.03.27 20:47:40 »
Ha 1 nap lett volna, az is sok lett volna  :D (igen, 1 évet)
Én akkor voltam katona, amikor váratlanul bejelentették, hogy nem 18 hónap, hanem csak 12. Nem is volt centim, mert ekkor már csak 30 nap maradt hátra. Gondolhatod ott ültünk minden nap a tv előtt és vártuk a híreket. Azok a szép idők! :D Akkora volt a DVD lejátszó, mint most a doboza.
Prius 2 - a mosolygós autó.