Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3390128 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2895 Dátum: 2011.03.04 18:46:47 »
Jól emlékszel Mester, én is arra emlékszem.  :yes:
Na nézd már, ki van itt?    :clap: :clap: :clap:

Hi! Csak, hogy újra "látni"!

Nem tűntem én el, csak a Prius topicot inkább csak olvasom - egyelőre.  :whistling:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2896 Dátum: 2011.03.04 20:41:10 »
Nem tűntem én el, csak a Prius topicot inkább csak olvasom - egyelőre.  :whistling:
Háááát.
Én sem vagyok abszolút nyugis, amíg nem leszek 100%-os tulaj!
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.05 10:26:45 írta kleingy »

avensys98

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2897 Dátum: 2011.03.04 21:33:21 »
tudom a fénykép mindent eltakar, de hol van rendellenes illesztési hézag?
Ezek nem eget rengető eltérések voltak:
A bal oldalon az első lökhárító, és a sárvédő lemez találkozása szétnyíló volt: fent össze ért, alul meg volt benne 1-2 mm.
A jobb oldalon az első lökhárító, és sárvédő lemez nem mindenütt volt egy síkba (1-2 mm eltéréssel).
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.05 10:27:04 írta kleingy »

avensys98

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2898 Dátum: 2011.03.04 21:35:33 »
Ha Pesti vagy, szivesen megmutatom, és ki is próbálhatod az én Priuszkámat :D
Irj egy mélt, aztán csinálunk egy minitalit.
Érdekelne a dolog, levél ment.
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.05 10:27:29 írta kleingy »

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2899 Dátum: 2011.03.05 00:08:39 »
Érdekelne a dolog, levél ment.
Pesti priusban én is állok rendelkezésedre. :)
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.05 10:28:21 írta kleingy »

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2900 Dátum: 2011.03.07 20:46:31 »
Mesterek!

Tegye fel a kezét, aki tud alternatívát kiegészítő sárvédőre! Én ezt találtam, igaz csak előre lehet jó,  hátra talán annyira nem fontos a priusnak:

Ennyit még meg is érhet, főleg, ha jó.  ::)
Persze van drágább is, csak hát...
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.07 21:15:50 írta kleingy »

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2901 Dátum: 2011.03.08 07:41:47 »
Ennyiért jó ez, főleg ha szállítana az eladó Magyarországra.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2902 Dátum: 2011.03.08 10:11:29 »
Hibridszűz sofőr a Toyota Priusban - avagy Mit mond egy átlagsofőr a hibridre?
         

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2903 Dátum: 2011.03.09 10:52:09 »
mostanában több filmet is láttam amiben nyíltan mondják hogy a Prius="meleg" autó.
most ez mi? toyota poénlobbi, vagy más autógyártók izélgetése?
nem értem. 
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

szabopeterkrisztian

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2904 Dátum: 2011.03.09 22:51:32 »
mostanában több filmet is láttam amiben nyíltan mondják hogy a Prius="meleg" autó.
most ez mi? toyota poénlobbi, vagy más autógyártók izélgetése?
nem értem. 

Family Guy - Excellence in Broadcasting epizód
Egy olvasója kérdezi Rush Limbaugh-t a kocsijáról az új könyve dedikálása után a parkolóban:
"Love the Hummer, Rush. How d'you like it?"
Rush: "It is the best. I'm not saying you have to be gay to drive something else, but if you drive something else, you're probably a guy who likes to pleasure other men sexually."

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2905 Dátum: 2011.03.10 09:08:18 »
Én erről még nem hallottam de nagy ívben le is  :shit:-om.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2906 Dátum: 2011.03.10 18:03:36 »
Az előzőt én is úgy minősítem, hogy sehogy sem minősítem. Ettől intelligensebben nem lehet kezelni ezt a kérdést szerintem.

Viszont ma átestem a tűzkeresztségen.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem átlag szürke honpolgárnak kicsit furcsa volt eleinte, hogy mindenki megbámulja a kocsimat, akár a parkolóban, akár út közben. Eleinte ez a fajta "celebség" nagyon zavart, amit persze később meg lehet szokni. A legdurvább eddig az volt, hogy a lámpánál egy taxis mellettem lehúzta az ablakot és kidugta  a fejét, hogy hallja-e a motort. Az idióta, addig el sem indult a diesel fosvágenjével, amíg én el nem indultam, hogy hallja, hogy akkor sincs hang, ha elindulok. Istenem..... egyszerű gondolkodású emberek....

No, de ma volt a csúcs. A tacskó parkolóban egy család mellém parkolt nem kicsit koros autójukkal, nézegették a trolimat, megyek a kocsihoz láttam zavarban vannak. Megkérdezte a fazon, hogy akkor: "ez most mitől is hibrid?", meg "és mennyit fogyaszt?", ja meg a standard kérdés, én igazából a butaság fokmérőjének tartom ezt, nem tudom ti hogy vagytok vele: "és ha cserélni kell az akkumulátort az mennyibe kerül?" Nem tudtam mit mondani csak az igazat, egy garanciális cserén kívül nem tudunk ilyenről, még a 98-as évjáratnál sem. Ettől kikészült és csak folytatta? na de ha kellene mennyi lenne? Mondom, fogalmam sincs, értse meg, hogy senki se tudja, mert nem kell. "De akkor mennyit megy el egy aksival", nem tudom, még a 98-asok is mennek hiba nélkül, senki se fog tudni erre válaszolni!
Aztán feladta és elmentek.  :?:

Egyébként érdekes, hogy milyenek az emberek. Illetve lehet, hogy ezt csak az ex szoci beidegződésünk miatt van, tehát itt Magyarországon egyszerűen nem tudják elhinni az egyszerű emberek, hogy valami minőségi és jó. Használod és ennek ellenére jó. Ma műszakizott a tesóm carinája. Tiszta szép, de különösebben elkényeztetve nincs, csak normálisan van használva és minden egyéb költség és felkészítés nélkül elment és megcsinálta a műszakit. Ennyi. Ha jobban belegondolok én sem fogom fel, hiszen úgyan azon az úton közlekedik, mint más és..... Vannak olyan kollégáim, akik nem hiszik el, hogy nemhogy gömbtámasz, kormányösszekötő, de még ízzó sincs cserélve, mert..... minden működik. 15 év után. Hogy készültünk e kidobni a daciat, ladát, 15 év után pár éve? Háááát, nem hazudok nagyot, ha azt mondom, ó igen. Sokan. Ez meg...... :) Döbbenet.
Szóval, még egy főhajtás a carina E előtt.

Szerintem , ma egyébként nem alszik a fazon a sok információtól.    ::)

Félre ne értsetek nem nagyképűség, nem nézem le a szegény, de egyébként tisztességes embereket, isten ments. Sőt nagyon is hálás vagyok a sorsomnak, hogy megadatott, hogy ilyen kocsim legyen. Ez csak egy történet volt, semmi több.
Igazság szerint azért mondtam el, mert még egy éve én is ugyan ilyen sóvárgó szemmel néztem ezeket a csodákat és vártam, hogy eljöjjön az a nap, amiről csak annyit tudtam, hogy egyszer el fog jönni.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2907 Dátum: 2011.03.10 18:44:00 »
Illetve jelzem, hogy továbbra is türelmetlenül várom Squiddy-től a népítéletet!!!

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2908 Dátum: 2011.03.11 06:10:47 »
Az előzőt én is úgy minősítem, hogy sehogy sem minősítem. Ettől intelligensebben nem lehet kezelni ezt a kérdést szerintem.


AZért be kellett látnom az elektromos móka időnként veszélyes :)
Most itt vagyok Yancheng-ben, a motorosok száma kb duplája vagy több mint az autósoké, de benzinmotoros motort még nem láttam :) El lehet késpzelni. Pekingben a reptéren is elektromos kocsikkal futnak a terminál taxik az emberke között :) Na az a meleg amikor mögötted megszólal a duda :)

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Re: Beszélgessünk...
« Válasz #2909 Dátum: 2011.03.11 08:15:54 »
Illetve jelzem, hogy továbbra is türelmetlenül várom Squiddy-től a népítéletet!!!
A népítéletet megírtam 3 napja, de még mindig nincs fent az oldalon. Viszont ha nem akarod kivárni míg megjelenik, akkor becopyzhatom ide is.
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.11 08:30:33 írta squiddy »