Szerző Téma: Adok-veszek  (Megtekintve 794357 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

lupus20

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Adok-veszek
« Válasz #615 Dátum: 2008.02.15 14:54:31 »
Idézetet írta: "Oláh Miklós"
Idézetet írta: "lupus20"
Halihó!!!
Hosszú-hosszú kihagyás után megjöttem,újra...
Megint Carina tulajdonos vagyok. :nagymosoly:
Amit keresek:-Elsõ ködlámpa (jobb).--Esetleg Profi,meg van még?
                     -2db acél felni '14-es
                     -kormánykerék (az enyém sajna nagyon viseltes) :vezetes:
                     -tanksapka-ajtó
                     -bal hátsó ajtó,4ajtós kasztni(csak a csupasz vas kell)
                     -hátsó dob 2.0 benzin,3S-FE :nagymosoly:
Amit kínálok:  -3db elektromosablak rendszer=kapcsolótól a az üvegig(5ajtós kasztnira)2db hátsó,1db bal elsõ
                     -komplett mûszerfal (fekete)
                     -km/h óra
                     -teljes mûszerfali kábelköteg
                     -bajuszkapcsoló
Az árak rugalmasak,nem meggazdagodni akarok,csak kell a hely :pofa:
Hali.
Érdekelne a két hátsó ablakemelõ mert az enyémben mindkettõ halott.
Mennyi a vége??
Az enyém 4ajtós abba is kompatibilis ?


Mivel a tiedben is van szerintem gond nélkül beteheted az 5ajtósét,max a kereszttartót(amire a sin és a motor van rögzítve) nem kell kicserélni.
Mivel nem tudom mostanában mennyiért mennek az ilyen cuccok nem akarok neked hülyeséget mondani.De mit szólsz (irányárnak) 12.000 a kettõér?

Caratti

  • Vendég
Adok-veszek
« Válasz #616 Dátum: 2008.02.15 21:29:27 »
Idézetet írta: "Beken"
Sziasztok!

Valószínûleg eladoma '97-es Carinamat (jövõhéten biztosra tudom). Lehet megmarad a 4db 14"-os lemezfelni Michelin téligumival+6db GYÁRI dísztárcsával,a G.RS Line kõfelverõdésvédõ, egy garnitúra elsõ féktárcsa (használt de még nagyon jó) és egy pár légterelõ az elsõ ablakra. Ha valakit érdekel az érdeklõdjön!
Ha valakit érdekel maga az autó, afelõl is érdeklõdhet és hozzákapja az itt felsorolt "kiegészítõket" és még hitelt is tudunk rá kötni, mert barátnõm Toyota szalonban értékesítési vezetõ! Az autó 1,6-os benzines, 175000km van benne. Vezetett szervízkönyves!!! Januárban volt szervízen, a héten kicseréltettem az ékszíjakat a vezérmûszíj kivételével, mert az nem volt esedékes! Zöldkártya március 9-ig van rá, mûszaki vizsga 2009 március 9-ig. Alufelni+nyárigumi (a Nyárigumi is Michelin és tavaj tavasszal vettem rá, úgyhogy max 10.000km van benne). Egyéb extrák: központizár, 4 elektromos ablak, indításgátló, ABS, manuális klíma, üvegszálas hangszóró panelok, dupla véges Supersprint sport hátsódob (a kipufogótól nyomatékosabb az autó és nem õrjítõen hangos, hanem kultúrált és mûszakira is mehet vele). Ha valami kimaradt azért elnézést kérek! Hétfõn leszedem a kipufogót, az ablakokról a fóliát és az elsõ ajtóról a tuning logó szette. Ha valakit érdekel az autó kipufogóval, fóliával és matricával, az hétfõig szóljon, mert hétfõn leszedem az autóról! Képet tudok küldeni az autó minden egyes porcikájáról. Bár mi kérdése lenne valakinek szívesen válaszolok. Írhattok ide, vagy a bekenorbi@gmail.com e-mail címre is. Tel.:06-20/571-5225

Elõre is köszönöm!

Szia, csak egy kérdésem lenne. Én már mindenhol kerestem, de sehol nem találtam. Hol vetted a motorháztetõ lévõ kavicsvédõ bõrt? És mennyibe fájt? Vagy ha ezt végülis eladod/nád, akkor az mennyibe fájna? És milyen állapotban van?

baxi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Könnyûfém felni eladó!
« Válasz #617 Dátum: 2008.02.17 10:28:21 »
Sziasztok!

Eladó 4 db könnyûfém felni (5x100) nagyon szép állapotban Michelin Energy 185/65 R14 gumival.
A gumik 50 %-ak. Carinán voltak.
Ár: 60000 ft.
Akit érdekel: 20-912-06-49, baxi1@invitel.hu

[a csatolmányt egy admin törölte]
quot;(To)Yo! Kocsiba be, ablakot le, könyököt ki, kettesbe be!"

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Adok-veszek
« Válasz #618 Dátum: 2008.02.19 11:57:22 »
Tisztelt Klubtársak!

Eladósorba került szeretett Carinám.
http://www.hasznaltauto.hu/1846806_toyota_carina_1998
Az ár irányár, a leendõ jó gazda legalább olyan fontos. Kérésre részletes karbantartási listát, szervizkönyv másolatot, és további képeket küldök.

Zs.
Zsono

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Adok-veszek
« Válasz #619 Dátum: 2008.02.19 13:26:45 »
zsono:
Korrekt a gép, (csak az a mûfa nem túl esztétikus benne). Biztos jól jár vele a leenedõ tulaj.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
_
« Válasz #620 Dátum: 2008.02.19 13:40:01 »
Bizony nagyon szép.
Ha LB lenne ilyen paraméterekkel bíz isten kicserélném az enyémet!
Hajjjjj...... :szemforgat:

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: _
« Válasz #621 Dátum: 2008.02.19 15:22:41 »
Idézetet írta: "b.c."
Bizony nagyon szép.
Ha LB lenne ilyen paraméterekkel bíz isten kicserélném az enyémet!
Hajjjjj...... :szemforgat:


A faberakás is egykorú az autóval, meg a sedan forma is :-)
A faberakás még csak-csak elmúlhat (ezért adom a másik középkonzolt hozzá  :pofa: , de mire a sedanból LB-t faragok.... :hmm:
Zsono

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Re: _
« Válasz #622 Dátum: 2008.02.19 15:27:41 »
Idézetet írta: "zsono"
Idézetet írta: "b.c."
Bizony nagyon szép.
Ha LB lenne ilyen paraméterekkel bíz isten kicserélném az enyémet!
Hajjjjj...... :szemforgat:


A faberakás is egykorú az autóval, meg a sedan forma is :-)
A faberakás még csak-csak elmúlhat (ezért adom a másik középkonzolt hozzá  :pofa: , de mire a sedanból LB-t faragok.... :hmm:


Megógyuk.Van lágvágó. :D

Egyébként ez a kedvenc színem. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

zsono

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 538
Re: _
« Válasz #623 Dátum: 2008.02.19 15:36:13 »
Nekünk is ez a szín tetszik, milyen jó is lenne ilyen, vagy ehhez hasonló színben továbbra is Toyotákat kapni...

Egyenlõre egy vevõ is elég lesz... :-)
Zsono

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Adok-veszek
« Válasz #624 Dátum: 2008.02.19 23:55:10 »
TOYOTA Carina E kõfelverõdés védõ ELADÓ!

Ja és egy '97-es TOYOTA Carina E is van ELADÓ!
Az autó megtekinthetõ ezen az oldalon: http://www.hasznaltauto.hu/1854479_toyota_carina_1997
BekeN

Caratti

  • Vendég
Adok-veszek
« Válasz #625 Dátum: 2008.02.20 08:26:39 »
Idézetet írta: Beken
TOYOTA Carina E kõfelverõdés védõ ELADÓ!

Ja és egy '97-es TOYOTA Carina E is van ELADÓ!
Az autó megtekinthetõ ezen az oldalon: http://www.hasznaltauto.hu/1854479_toyota_carina_1997
A kõfelverõdés vedõt mennyibe adod?

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Adok-veszek
« Válasz #626 Dátum: 2008.02.20 12:55:35 »
Idézetet írta: "Caratti"
Idézetet írta: "Beken"
TOYOTA Carina E kõfelverõdés védõ ELADÓ!

Ja és egy '97-es TOYOTA Carina E is van ELADÓ!
Az autó megtekinthetõ ezen az oldalon: http://www.hasznaltauto.hu/1854479_toyota_carina_1997
A kõfelverõdés vedõt mennyibe adod?


Szia!

6000Ft-ért! Én 13000Ft-ért vettem 1 éve! Egy nyarat használtam, télen nem! Telefonon el tudsz érni, ha érdekel: 06-20/571-5225

Köszi az érdeklõdést!

Üdv.:   Beke Norbert
BekeN

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Adok-veszek
« Válasz #627 Dátum: 2008.02.20 13:49:56 »
Van egy garnitúra Carinára való eladó gumim. 185/65x14 H. Yokohama A539-es típus, még kb. 30-40 %-nyi futófelület van rajta. Pécsett található, de pl. jövõ hét kedden fel tudnám vinni Pestre. 10 ezerért meg lehet venni a garnitúrát.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

lupus20

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
Adok-veszek
« Válasz #628 Dátum: 2008.02.23 12:22:07 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Van egy garnitúra Carinára való eladó gumim. 185/65x14 H. Yokohama A539-es típus, még kb. 30-40 %-nyi futófelület van rajta. Pécsett található, de pl. jövõ hét kedden fel tudnám vinni Pestre. 10 ezerért meg lehet venni a garnitúrát.



Hali!
Jövõ héten mikor és Pesten belül valami pontosat tudnál mondani?:hmm:
Persze,ha még aktuális.

Beken

  • TOYOTA fan
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 980
  • A KEMÉNY VAS!!!
    • carstyling.hu
Adok-veszek
« Válasz #629 Dátum: 2008.02.23 14:52:58 »
Idézetet írta: "Caratti"
Idézetet írta: "Beken"
Sziasztok!

Valószínûleg eladoma '97-es Carinamat (jövõhéten biztosra tudom). Lehet megmarad a 4db 14"-os lemezfelni Michelin téligumival+6db GYÁRI dísztárcsával,a G.RS Line kõfelverõdésvédõ, egy garnitúra elsõ féktárcsa (használt de még nagyon jó) és egy pár légterelõ az elsõ ablakra. Ha valakit érdekel az érdeklõdjön!
Ha valakit érdekel maga az autó, afelõl is érdeklõdhet és hozzákapja az itt felsorolt "kiegészítõket" és még hitelt is tudunk rá kötni, mert barátnõm Toyota szalonban értékesítési vezetõ! Az autó 1,6-os benzines, 175000km van benne. Vezetett szervízkönyves!!! Januárban volt szervízen, a héten kicseréltettem az ékszíjakat a vezérmûszíj kivételével, mert az nem volt esedékes! Zöldkártya március 9-ig van rá, mûszaki vizsga 2009 március 9-ig. Alufelni+nyárigumi (a Nyárigumi is Michelin és tavaj tavasszal vettem rá, úgyhogy max 10.000km van benne). Egyéb extrák: központizár, 4 elektromos ablak, indításgátló, ABS, manuális klíma, üvegszálas hangszóró panelok, dupla véges Supersprint sport hátsódob (a kipufogótól nyomatékosabb az autó és nem õrjítõen hangos, hanem kultúrált és mûszakira is mehet vele). Ha valami kimaradt azért elnézést kérek! Hétfõn leszedem a kipufogót, az ablakokról a fóliát és az elsõ ajtóról a tuning logó szette. Ha valakit érdekel az autó kipufogóval, fóliával és matricával, az hétfõig szóljon, mert hétfõn leszedem az autóról! Képet tudok küldeni az autó minden egyes porcikájáról. Bár mi kérdése lenne valakinek szívesen válaszolok. Írhattok ide, vagy a bekenorbi@gmail.com e-mail címre is. Tel.:06-20/571-5225

Elõre is köszönöm!

Szia, csak egy kérdésem lenne. Én már mindenhol kerestem, de sehol nem találtam. Hol vetted a motorháztetõ lévõ kavicsvédõ bõrt? És mennyibe fájt? Vagy ha ezt végülis eladod/nád, akkor az mennyibe fájna? És milyen állapotban van?


Szia!
Innen rendeltem: http://www.grs-line.hu/
13000Ft volt erre a típusra+postaköltség. Én 6000Ft-ért odaadom! Teljesen hibátlan, de ha kell kép küldök róla!
BekeN