Szerző Téma: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek  (Megtekintve 1317583 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4365 Dátum: 2013.05.07 10:55:22 »
Ilyenkor szoktak bizonyos értelmiségi szint alatt venni némi kromofágot, felkeresni a Zafirát és egyenletesen eloszlatni a folyadékot a gépkocsi tetején (esetleg házi kedvenc levágott fejét elhelyezni az ülésen) :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

styu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 357
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4366 Dátum: 2013.05.07 11:18:55 »
Nem tudom vallomást hányszor lehet módosítani, de ha nagyon kekeckedsz, még a végén addig módosítja a két jóember, hogy megint nekik lenne igazuk (pl kilógott a kocsidból egy seprűnyél, stb stb)
Éppen az a jó, ha módosítgatják a vallomásukat, mert akkor a bíróság figyelmen kívül fogja hagyni a vallomásukat mondván, hogy nem életszerű, ellentmondásos, stb. stb. Többnyire nem hülyék dolgoznak a bíróságokon, ha levágják a szitut, akkor két lábbal penderítik ki a jóembereket, esetleg hamis tanúzást is a nyakukba varrnak, vagy hamis vádat, vagy mittudomén. Nyugodtan lehet próbálkozni.

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4367 Dátum: 2013.05.07 11:22:41 »
Éppen az a jó, ha módosítgatják a vallomásukat, mert akkor a bíróság figyelmen kívül fogja hagyni a vallomásukat mondván, hogy nem életszerű, ellentmondásos, stb. stb. Többnyire nem hülyék dolgoznak a bíróságokon, ha levágják a szitut, akkor két lábbal penderítik ki a jóembereket, esetleg hamis tanúzást is a nyakukba varrnak, vagy hamis vádat, vagy mittudomén. Nyugodtan lehet próbálkozni.
Persze jobban fog inogni a vád, de nem hiába van rá lehetőség, ha emiatt kaszálnak el valakit, akkor meg a vallomásnak nincs sok értelme.
Majd jön hogy akkora volt a csattanás hogy sokkot kaptak és próbálják elfelejteni, de még mindig arra riadnak fel éjszaka, hogy ha valami leesik a másik szobába és már pszichológushoz kell járni és bla bla bla :D
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9521
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4368 Dátum: 2013.05.07 12:02:10 »
Előbb hívott a ***i, hogy bontóban talált tükröt 22ezerért, fizessem ki neki kp-be és akkor felejtsük el az ügyet. Mondtam, kifizetem a felét. Aszonta nem. Ennyi.

DonPrego

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 7766
  • A Troll
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4369 Dátum: 2013.05.07 12:12:41 »
Előbb hívott a ***i, hogy bontóban talált tükröt 22ezerért, fizessem ki neki kp-be és akkor felejtsük el az ügyet. Mondtam, kifizetem a felét. Aszonta nem. Ennyi.
Én simán benyögtem volna hogy na akkor ez biztosítózás lesz (direkt nem hoztam volna fel a szintkülönbséges dolgot, nehogy legyen ideje kitalálni ezt azt ...).
Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

PiciPeti

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4370 Dátum: 2013.05.07 12:21:17 »
Csak kibújik a szög a zsákból...  :no:

styu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 357
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4371 Dátum: 2013.05.07 13:26:50 »
Előbb hívott a ***i, hogy bontóban talált tükröt 22ezerért, fizessem ki neki kp-be és akkor felejtsük el az ügyet. Mondtam, kifizetem a felét. Aszonta nem. Ennyi.
Még hogy kp-ben, miután aláíratták veled a papírt... Csak nem duplán akarja megkapni a pénzt a jóember?

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4372 Dátum: 2013.05.07 20:07:46 »
Engem most az izgat: lesz-e bonus-malus visszasorolásom ezért, vagy sem? Mert ha visszasorolnak, és több lesz a biztim ezért, akkor lehet, hogy balhézok.
Ha káreseményt okozol, visszasorolnak, ahogy Agyarka is írta. Hacsak ki nem fizeted az általuk megadott összeget.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4373 Dátum: 2013.05.07 20:08:38 »
Nem fizetés választása esetén 2 fokozattal lejjebb sorolnak.
Ebben biztos vagy? Nem csak eggyel?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4374 Dátum: 2013.05.07 20:09:41 »
Én is 2-ről tudok.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4375 Dátum: 2013.05.08 22:34:49 »
Ebben biztos vagy? Nem csak eggyel?
Igen, és ha adott megfigyelési időszakon belül újabb kárt okoz, akkor néggyel. Tk. mindkét szám még eggyel nagyobb, mert ha nem okozol kárt, akkor egyet javulsz, így meg nem elég, hogy nem lépsz feljebb, de még lejjebb is kerülsz.
music     

Funkii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 195
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4376 Dátum: 2013.06.13 16:28:34 »
Sziasztok,

hétvégén volt egy kis incidens a közterület felügyelettel.
Pénteken este hazaérkeztem és mivel a lakóparki ház előtt nem volt szabad parkoló így tovább gurultam a következő háztömbhöz, ahol véletlenül egy mozgáskorlátozott helyre álltam be, de ezt akkor még nem tudtam. Ugyanis a felfestés nagyon le van kopva az útról. A képen látható is: https://emfbja.dm1.livefilestore.com/y1pRjgjxknZIJmS8vjz4KA1X72iK0T_1tlQmzaQ12KFbvHpu2jK4LgGOm85qGReRpXZ_sjvzMzB0Wwg7FyCwZt9Oj4wUwV5P6g2/DSC_0028.jpg?psid=1
A mellette lévő villanykaróra ugyan ki van téve a mozgáskorlátozott megállóhely tábla, de az a Lada felé mutat én meg a másik irányból érkeztem, szóval felém csak a tábla hátulja látszott és mivel a felfestés marhára nem látható (főleg este esőben) így fel sem merült bennem, hogy a táblát megnézzem.
Szombat délután mikor mentem volna a kocsihoz az nincs a helyén, telefonálgatás után kiderítettem hol van, elvontatták. Elmentem érte, az elszállítás és őrzés költségét ott ki kellett fizetnem ami 21 200 ft volt + szélvédőmön ott figyelt egy 50 000 bírság mivel mozgáskorlátozott parkolóhelyen parkoltam.
71 200 magyar forint egyetlen rossz helyen parkolásért...azért ezt nonszensznek tartom! Szeretném megreklamálni a dolgot, mivel a felfestés nagyon nem látszott. Rajtam kívül még egy tapasztalt sofőr ült az autóban, ő szintén nem vette észre a jelzést. Szerintetek van esélyem bármilyen összegcsökkentésre, netán eltörlésre? Egyáltalán jogos, hogy elvontatták az autót? Tettek volna fel egy kerékbilincset, azt megúszom 20-25 000ből, de nem 71 200 ft...Nyílván holnap az első dolgom a közterület felügyelethez való telefonálás lesz. Esetleg bármi egyéb hivatali iroda ahol panasszal élhetek? Valakinek tapasztalat?

Hello,

rég jártam a fórumon, pótolom a hiányosságaim :)
Közben megoldódott ez az ügyem. Az 50 000 ftos bírságot végül nem fizettem be a közterületnek, a határidő lejárta után pedig jött is a lakhelyem szerinti rendőrségtől a levél beidézésre. Elmentem, meghallgattak, tkp el kellett mondanom részletesen a helyzetet, ezt ők jegyzőkönyvbe vették. A döntés innentől a hatóság kezében volt, a tét vagy 100 000 ft bírság vagy figyelmeztető levél. Végülis ez utóbbiban részesültem csak hálistennek nagy örömömre, így 21 000 ftból megúsztam az esetet.  Jobb mint a 121 000..  :clap:

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4377 Dátum: 2013.06.13 17:30:29 »
mire volt az a 21ezer ft?
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

Funkii

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 195
Re:KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4378 Dátum: 2013.06.14 11:51:32 »
Elszállították, és a telepről csak 21000ért adták ki..

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re: KRESZ mágia - tisztázatlan helyzetek és esetek
« Válasz #4379 Dátum: 2013.06.14 11:53:58 »
a mocskos k zs c anyjukat!
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки