Szerző Téma: Telefonok  (Megtekintve 587889 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Telefonok
« Válasz #1200 Dátum: 2013.09.07 20:42:42 »
Egyszer sem volt kikapcsolva és egyszer sem fagyott le. Ha egyszer is lefagyott volna összemorzsolom és veszek másikat. (hazudok, mert egy nem támogatott játék megállt rajta indítás után kb fél perccel, de arról tudtam, hogy nem támogatja a gpu-t és bajok lesznek vele) Egyre több megbízható kínai telefon van, már van 4-5 olyan gyártó akiktől nyugodtan lehet telefont venni és semmi baj nem lesz velük, hacsak nem fogsz ki egy gyári hibás példányt, bár van olyan üzlet, ahol előre tesztelnek minden telefont, amit eladnak. Az enyémen is volt 2 kimenő hívás 2 másodperc beszélgetéssel, be volt állítva a gps és így volt a dobozban.

Köszi a tippeket, de nem akarok nagyon árilag elszállni. Ez a W100 számomra tökéletes, most egy Galaxy Mini2-esem van jó fél éve , ez előtt egy Mini1-esem volt 2évig. Szóval nem a csúcs szinteken mozgok. A mini2-es sem találja meg 10sec alatt a gps-t, itt is kell 1perc.

diegho

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #1201 Dátum: 2013.09.07 21:12:32 »
A w100 annyiban jobb, mint a tucat kínaiak, hogy egészen jó minőségűek. A másik minőségi cucc a Lenovo. Az alap rom a w100-ban nagyon jó és gyors. A rootolás 2 perc, van cwm, összeszerelés jó, kijelzője álomszép.

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re:Telefonok
« Válasz #1202 Dátum: 2013.09.07 22:24:30 »
A w100 annyiban jobb, mint a tucat kínaiak, hogy egészen jó minőségűek. A másik minőségi cucc a Lenovo. Az alap rom a w100-ban nagyon jó és gyors. A rootolás 2 perc, van cwm, összeszerelés jó, kijelzője álomszép.

Tudom ajánlani a JiaYu G3S vagy esetleg a G4 modelleket is. Nagyon sok itthoni tulaj van. Nekem tavaly október óta van egy "sima" (kétmagos) G3 és tökéletesen működik. Nemrég vettünk ismerősnek egy G3S-t (ugyanaz a négymagos proci, mint a THL W100-ban), teljesen meg van vele elégedve.
Azt honnan veszed, hogy pl. a minideal-től érkező csomagokra figyelnek a vámon? :surrender:

diegho

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #1203 Dátum: 2013.09.08 10:29:55 »
Tudom ajánlani a JiaYu G3S vagy esetleg a G4 modelleket is. Nagyon sok itthoni tulaj van. Nekem tavaly október óta van egy "sima" (kétmagos) G3 és tökéletesen működik. Nemrég vettünk ismerősnek egy G3S-t (ugyanaz a négymagos proci, mint a THL W100-ban), teljesen meg van vele elégedve.
Azt honnan veszed, hogy pl. a minideal-től érkező csomagokra figyelnek a vámon? :surrender:

Minideal-től több esélyed van a megfogásra jelenleg, mint máshonnan, mert mindenhol mindenki a minideal-t ajánlja, amit abszolút nem értek, hiszen ott csak 6 hónap garancia van.

A Jiayu-t pedig én nem ajánlom. A G4-ből rengeteg a hibás, értsd úgy, hogy THL-ből kb minden ezredik, vagy még kevesebb, ph-n talán nem is volt hibás W100 rendelés pedig rengetegen vettek, G4-ből pedig már 10 körül jár a hibásak száma a kb 2 hónap alatt. A G3 és G3S-el nem volt ennyi gond, de a két legkevesebb hibásat produkáló cég a THL és a Lenovo.

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re:Telefonok
« Válasz #1204 Dátum: 2013.09.08 11:46:21 »
Minideal-től több esélyed van a megfogásra jelenleg, mint máshonnan, mert mindenhol mindenki a minideal-t ajánlja, amit abszolút nem értek, hiszen ott csak 6 hónap garancia van.

A Jiayu-t pedig én nem ajánlom. A G4-ből rengeteg a hibás, értsd úgy, hogy THL-ből kb minden ezredik, vagy még kevesebb, ph-n talán nem is volt hibás W100 rendelés pedig rengetegen vettek, G4-ből pedig már 10 körül jár a hibásak száma a kb 2 hónap alatt. A G3 és G3S-el nem volt ennyi gond, de a két legkevesebb hibásat produkáló cég a THL és a Lenovo.
A minideal az egyik legmegbízhatóbb és korrekt szállító. Ezt kb. 6-7 telefon megrendelése alapján merem kijelenteni. Valószínűleg ezért ajánlják mások is. A vám pedig amúgy is szerencse vagy szerencsétlenség kérdése. :censored:
THL, Lenovo? Kinek a pap, kinek a papné... Én továbbra is jó típusnak tartom a Jiayu-t. A G3-at mindenképpen, korábban még aktív tagja voltam a ph-s fórumának. A G4-ről nincs személyes tapasztalatom.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Telefonok
« Válasz #1205 Dátum: 2013.09.09 11:22:29 »
Kellene egy kis help!

Droidra van-e olyan program, ami egy meghatározott program elindításakor letiltja az összes egyéb adatforgalmat, csak a meghatározottat engedi ki a mobilnetre? (wifi esetén nem kell a korlát)

Gyöngyi, neked biztos van erre is valami megoldás...

Egyébként azt szeretném, ha a Waze alkalmazás mellett más ne menjen ki a mobilneten keresztül.

Mellesleg továbbra is fennáll a töltés alatti akkutöltöttség csökkenés, de rapszódikusan és minden más körülménytől függetlenül.  Egyszer csökken, egyszer meg feltöltődik. A fene se érti.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Telefonok
« Válasz #1206 Dátum: 2013.09.09 11:46:37 »
DroidWall vagy Android Firewall
« Utoljára szerkesztve: 2013.09.09 11:48:12 írta Agyarka »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Telefonok
« Válasz #1207 Dátum: 2013.09.09 18:49:16 »
DroidWall vagy Android Firewall

A második lesz nálam a nyerő, azt hiszem. Köszönöm.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Telefonok
« Válasz #1208 Dátum: 2013.09.09 20:07:43 »
WP8-cal kapcsolatban van valakinek tapasztalata (beállítások, letölthető, letölteni érdemes alkalmazások, kiegészítések, mi, hol, hogyan)?
Péntek óta barátkozom/ismerkedem/küzdök egy Lumia 620-assal, de még temérdek titkát nem tudtam megfejteni.

A Sony garilevelét pedig most veszem magamhoz, a következő kiakadásánál megy szervizbe.  :devil:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22266
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Telefonok
« Válasz #1209 Dátum: 2013.09.09 20:17:26 »
A második lesz nálam a nyerő, azt hiszem. Köszönöm.

Mégse. Az első nyert. Kíváncsian várom azt eredményt.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

diegho

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #1210 Dátum: 2013.09.09 20:43:35 »
WP8-cal kapcsolatban van valakinek tapasztalata (beállítások, letölthető, letölteni érdemes alkalmazások, kiegészítések, mi, hol, hogyan)?
Péntek óta barátkozom/ismerkedem/küzdök egy Lumia 620-assal, de még temérdek titkát nem tudtam megfejteni.

A Sony garilevelét pedig most veszem magamhoz, a következő kiakadásánál megy szervizbe.  :devil:

Quick settings-et tedd fel, elég hasznos. Mit nem tudsz? Kérdezz bátran!

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:Telefonok
« Válasz #1211 Dátum: 2013.09.09 21:17:38 »
Azt ma tettem fel (előtte a Kapcsolatok csempét, ami hasonló, csak gagyibb kinézetben).
Jó lenne még egy file kezelő meg valami olyan, amivel az üzemmódok között lehet gyorsan váltani (néma, rezgő, normál).  ::)
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

diegho

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #1212 Dátum: 2013.09.09 21:42:32 »
Azt ma tettem fel (előtte a Kapcsolatok csempét, ami hasonló, csak gagyibb kinézetben).
Jó lenne még egy file kezelő meg valami olyan, amivel az üzemmódok között lehet gyorsan váltani (néma, rezgő, normál).  ::)

Filekezelő nincsen, nem is lesz. Rezgés és normál között nagyon egyszerűen lehet váltogatni, megnyomod a hangerőszabályzót, felül bejön, hogy mennyi az aktuális hangerő, ráböksz a cseng+rezeg-re és átvált csak rezgőre. Amiért a quick settings-et ajánlom, mert benne van a stop music funkció, ugyanis alapból nem lehet kilépni a zenelejátszóból, vagyis mindig futni fog a háttérben és annak a hangerejét tudod állítani csak. A teljes némítást egy quick settings-ből kirakott flight mode csempével is meg lehet oldani.

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Telefonok
« Válasz #1213 Dátum: 2013.09.09 22:13:14 »
Mégse. Az első nyert. Kíváncsian várom azt eredményt.
Az elsőnél szabályokat lehet beállítani,a 2.-nál meg kell írni hozzá egy kis kiegészítő programrészt.
Ezreket a funkciókat 1ikben sem próbáltam.

diegho

  • Vendég
Re:Telefonok
« Válasz #1214 Dátum: 2013.09.09 22:23:19 »
megkérdeztem ph-n és nincs üzemmódváltó app. Marad amit írtam.