Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1252467 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7500 Dátum: 2011.12.31 19:59:15 »
Ezek a sajátok vagy a házban lakóké?
Amúgy csak azt kívánom neki, hogy találja meg a sitten valami gyermekbarát nehézfiú...
Gabe 254.

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7501 Dátum: 2011.12.31 20:15:37 »
Ma hajnalban betörtek a társasházunk épületeibe, a gyorsmérleg szerint az eddigi hiány két gyerekbicikli, egy babakocsi, és egy felnőttbicikli gyereküléssel.
köszönjük az ilyen gyerekbarát betörőnek a fáradozását, és Boldog Új Évet neki a Gyorskocsi utcában...
Hát ja már a mi környékünk se biztonságos (veled szemközti hegyoldal :szemez:)
Nálam is volt több kéretlen látogató az elmult 3 évben ( én az also szomszédomnál folyt épitkezésnek tudom be, ahol sok jött ment dolgozott)

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7502 Dátum: 2011.12.31 20:43:45 »
Komolyan mondom, nem emlékszem arra, amikor utoljára hasonló lopásokról beszéltek a helyi híradóban. Autófeltörés? Kb. WTF?! mifelénk...  :ph34r:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7503 Dátum: 2011.12.31 23:13:53 »
Ezek a sajátok vagy a házban lakóké?
Amúgy csak azt kívánom neki, hogy találja meg a sitten valami gyermekbarát nehézfiú...
Nem saját, de akár lehetett volna az is.
A legszomorúbb az egészben, hogy minden bizonnyal valamelyik lakó engedte be kaputelefonon, elég sok jóhiszemű öreg lakik itt.
music     

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7504 Dátum: 2012.01.01 16:42:37 »
Hát majd ezután kétszer is meggondolják kit engednek be...
Gabe 254.

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7505 Dátum: 2012.01.02 11:15:20 »
Ma hajnalban betörtek a társasházunk épületeibe, a gyorsmérleg szerint az eddigi hiány két gyerekbicikli, egy babakocsi, és egy felnőttbicikli gyereküléssel.
köszönjük az ilyen gyerekbarát betörőnek a fáradozását, és Boldog Új Évet neki a Gyorskocsi utcában...
Sajnálom és üdv a klubban!
Nálunk is többször jártak már a körbezárt lakóparkban, általában bicikliket, robogót, babakocsit és sportfelszerelést vittek el - ezeket lehet viszonylag feltűnés nélkül eltolni és hamar pénzzé tenni. Nekünk egy babakocsit vittek el fényes nappal a zárt lépcsőházból, előtte meg a garázsból a szomszéd MTB-jét, közben végigkarcolva vele az autónkat. És igazából egyik sem kalsszikus betörés volt, mert zárat nem kellett hozzá feszegetni.
Tettest megtalálni esélytelen, hacsak nincs tettenérés.
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7506 Dátum: 2012.01.02 14:52:05 »
Nálunk a nyáron volt hasonló.
A park bevan kamerázva, zárt, portaszolgálatos. A kerítésen kívülről kifigyelték a legközelebb eső földszintes lakást ahol a nyáron a nagy melegben nyitva volt a teraszajtó. Berohantak, amit láttak megfogták és kirohantak... mire odaért az őr már sehol sem voltak így hát ő keltette a tulajt...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7507 Dátum: 2012.01.04 21:44:44 »
Nekem fikciónak tűnik.  ::)
Persze nem jó ilyennel viccelni.
Ez nem fikció. Merkel tényleg ezt mondta. Maga a cikk persze csak egy ebből kiinduló elképzelés, dehát ezt írja is. Viszont ezek a szavak tényleg elhangzottak.
« Utoljára szerkesztve: 2012.01.04 21:47:48 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7508 Dátum: 2012.01.04 21:53:05 »
Komolyan mondom, nem emlékszem arra, amikor utoljára hasonló lopásokról beszéltek a helyi híradóban. Autófeltörés? Kb. WTF?! mifelénk...  :ph34r:
Nálunk sincs... Kopp-kopp-kopp  :excl:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

BloodRedSandman

  • Vendég
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7509 Dátum: 2012.01.04 23:15:28 »
Ma bekattant a kis billenőkapcs a fejemben és frankón hisztérikus állapotba (nálunk hímeknél szólva ***tam magam) kerültem.
Valahogy eszembe jutott, hogy mil enne ha megnézném a zöldségek származási helyét és magyar termékeket vásárolva támogatnám a magyar gazdaságot. Ekkor vettem észre, hogy a rohadék tescoban az ömlesztett kosaras paprika a büdös egyiptomi cigányok küldeménye 79Ft/kg-ért. ÉN a mai naptól fogva nem vagyok hajlandó retkes arab és stb paprikát enni. Megkerestem a MAGYAR paprikát és most kapaszkodjatok: 300g 399FT! Ekkor robbant szét egy főütőér az agyamban és hívtam oda a srácot, hogy mondja már meg, mikor lesz piros pl paradicsomuk. A válasz annyi volt, hogy dehát piros, ekkor megkérdeztem látott-e már piros paradicsomot, majd azt válaszolta nem tudja mikor lesz másik, de van pirosabb 699ért fél kg! Ekkor finoman mondtam, hogy rohadjatok meg.
....a lényeg annyi, hogy ha jobban megnézitek, a sok cigány ország retkes kajáit adják olcsón, a magyar pedig a prémium magyarországon.... szégyen.... mindegy... kicsit feszkós vagyok ma ettől.... :censored:

Holnap megyek halat venni, de ha felajánlja nekem az afrikai harcsát..... :)

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7510 Dátum: 2012.01.05 01:17:14 »
Azt ugye tudod, hogy afrikai harcsát hol tenyésztenek? ;) (vagy hogy a francba mondják amit csinálnak velük...)
Gabe 254.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7511 Dátum: 2012.01.05 01:25:28 »
Termesztik őket  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7512 Dátum: 2012.01.05 03:46:28 »
Tudom, sok lesz igy egyszerre, de a Jezuska sem letezik... :D
kisa
born to ride

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7513 Dátum: 2012.01.05 07:05:34 »
Ma bekattant a kis billenőkapcs a fejemben és frankón hisztérikus állapotba (nálunk hímeknél szólva ***tam magam) kerültem.
Valahogy eszembe jutott, hogy mil enne ha megnézném a zöldségek származási helyét és magyar termékeket vásárolva támogatnám a magyar gazdaságot. Ekkor vettem észre, hogy a rohadék tescoban az ömlesztett kosaras paprika a büdös egyiptomi cigányok küldeménye 79Ft/kg-ért. ÉN a mai naptól fogva nem vagyok hajlandó retkes arab és stb paprikát enni. Megkerestem a MAGYAR paprikát és most kapaszkodjatok: 300g 399FT! Ekkor robbant szét egy főütőér az agyamban és hívtam oda a srácot, hogy mondja már meg, mikor lesz piros pl paradicsomuk. A válasz annyi volt, hogy dehát piros, ekkor megkérdeztem látott-e már piros paradicsomot, majd azt válaszolta nem tudja mikor lesz másik, de van pirosabb 699ért fél kg! Ekkor finoman mondtam, hogy rohadjatok meg.
....a lényeg annyi, hogy ha jobban megnézitek, a sok cigány ország retkes kajáit adják olcsón, a magyar pedig a prémium magyarországon.... szégyen.... mindegy... kicsit feszkós vagyok ma ettől.... :censored:

Holnap megyek halat venni, de ha felajánlja nekem az afrikai harcsát..... :)
Nem a Te készülékedben van a hiba.  :flowers:
Nekem is pár hete kattant be, hogy a vásárlásaink alkalmával igyekszem kb 2/3-ra növelni a magyar termékek arányát.

Egyet ne feledj! Télen ne akarj magyar zöldséget venni, mert egyrészt nincs, másrészt az ilynkor kapható paradicsom seízű. Szar. ÉS drága.
Tavasszal, amikor beindulnak idehaza a "fóliák", na, akkor már érdemes a paprikát, paradicsomot, kígyóubit megvenni, mert összehasonlíthatatlanul finomabb, mint bármelyik más import cucc.
Van egy Méhkeréken élő család, akik - ha infm nem csal, kizárólagos beszállítók kígyóuborka terén a SPARnak. Bondár Attilának hívják, az ubikra (vákumfóliás) rá is van címkézve. Ha ilyet veszel, garantáltan Mo.-i termelőt támogatsz.

Én a minap, amikor bevásárolni voltam a Profi boltban nem messze tőlünk, a Coke mellé vettem egy Márka Meggy üdítőt is. Ami meglepő volt, hogy a Márka Meggy akciósan került annyiba, mint amennyibe a Coke sima áron. Annak ellenére, hogy ezt nem értettem teljesen, megvettem. Hogy lehet, hogy egy eleve drága üdítőt gyártó Coca Colával azonos árba csak akciósan tehető a magyar üdítő??????? Ha a Colát adják 300Ft-ért (2L), akkor a magyar üdítőket nem szabadna 200-220-nál drágábban adni. Arányaiban minden magyar termékre ezt alkalmazni kellene, mint előnyt. Gyanítom, hogy ez egy-két "fontos" embernek nem áll érdekében...

Cimbi, a lényeg, hogy szezonális dolgokat vegyél a magyar termékek közül. Ilyenkor paradicsomot, paprikát nem fogsz kapni, mert Mo. klímája, mint olyan csak tavasztól őszig alkalmas minőségi zöldség előállítására.
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

lasi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8541
Re:!Teljesen OFF
« Válasz #7514 Dátum: 2012.01.05 08:57:39 »
Ma bekattant a kis billenőkapcs a fejemben és frankón hisztérikus állapotba (nálunk hímeknél szólva ***tam magam) kerültem.


hozzá tudnék szolni , de tele lenne ilyenekkel  :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:
Corolla AE86GT 20V (1984) Corolla AE86GT 16V (1985),Lexus IS 250 Mark Levinson (2008)Eladva
Corolla 1.4 D4D   (2005)Eladva!  2.0 D4d RAV4  (2005)Eladva, 2.2D4d Rav4 (2007) ,2.4D Hilux (1994)Eladva, 2.4D Hiace (1999)Eladva, 2.5 D4d Hilux (2009) 2.4 TD Hilux (2000)