Szerző Téma: !Teljesen OFF  (Megtekintve 1249818 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3945 Dátum: 2009.11.22 10:03:49 »
Vannak fafogantyús ráspolyok, ezek némelyikének háromszög alakú a nyele, ami bemegy a fogantyúba.
music     

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3946 Dátum: 2009.11.22 11:12:58 »
Sziasztok,

Bedöglött a kínai fűtőventillátorunk,

Fúrd le , egy mindenféle biztonságivackokat oldó szerszámkészlet 3-5000, ( multkor vallamellik OBI-ban láttam) - annyiért szerintem komplett ventillátort kapsz!
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3947 Dátum: 2009.11.22 11:32:24 »
Azt vágjátok hogy a toyota reklámban az utolsóként megjelenő avensis jobbkormányos?

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3948 Dátum: 2009.11.22 11:44:58 »
Ezen sírni kell vagy nevetni :hmmmm:

"A mikulásokat szakálluk miatt is veszélyesnek tartja a tisztifőorvos; az álszakáll ugyanis ideális közeg a vírusok számára..."

katt

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3949 Dátum: 2009.11.22 20:21:09 »
Nem tudom, de a Barcelona focicsapatának már 3 játékosa megkapta.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3950 Dátum: 2009.11.22 20:41:45 »
Kb. 30 embert tudok felsorolni a családi ill. baráti körömből, akik megkapták az oltást a közelmúltban (az elmúlt 1-2 hét során), van köztük hat orvos is; eddig még mindenki jól van. Köztük én is :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

big_mafa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 630
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3951 Dátum: 2009.11.22 22:17:08 »
Lehet ilyen speciális fejeket kapni készletben bármelyik barkácsáruházban, csak azok kb. 3-5000 Ft.
Ha elég vastag a feje és kilóg (hozzáférhető), akkor esetleg egy hornyot lehetne bele reszelni egy normál csavarhúzó számára.


Szerencsére süllyesztett.
Akkor lefúrom vazze. Sajna a törtcsavar kihajtó nem fér oda, balmenetes fúró volna a tuti....

(Ok, rosszul fogalmaztam - egy éle van az egyenes csavarhúzónak, de két sarka. Ennek meg három.)

Kösz a hozzászólásokat.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26338
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3952 Dátum: 2009.11.23 00:34:45 »
Most volt nálunk a pici miatt a gyerekorvos, természetesen megkérdeztük a H1N1-ről is. (Tudni kell, hogy a politikai meggyőződése nem tér el az orvosok nagy többségéétől, és általában nem oltáspárti, komoly harcot folytattunk, hogy a nagyobbik gyereket beoltsa Rota ellen.) Azt mondta, hogy ő már beoltatta az egész családját, és nem igazán érti a hisztériát. Még nem volt olyan influenza elleni oltás, aminek komoly mellékhatása lett volna, és ugyan az igaz, hogy ennek a tesztjeit nem volt idő végigfuttatni, de ez sokkal "hígabb" oltás a szokásosnál, tehát nem tud orvosként ellenérvet felhozni, pláne ha valaki ingyen megkaphatja. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem hat.
Ellenben magának a H1N1-nek az a specialitása a korábbi influenzákhoz képest, hogy a szövődményes betegsége nem bakteriális eredetű lesz - ami ugye gyógyszeresen kezelhető - hanem az is vírusos, elsősorban tüdőgyulladás, és aztán lehet szurkolni, hogy túléled, vagy sem. Nyilván elenyészően fognak belehalni, csak ezt magyarázd az érintettek családtagjainak...
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3953 Dátum: 2009.11.23 00:57:44 »
A hisztériát a kedves jó internetnek köszönhetjük ::) ... Meg a médiának, amelyik (tetszik, nem tetszik) elsősorban a negatív hírekből meg ugye a szenzációból él.

És persze működik a jó öreg szóbeszéd is. Meg a rendkívül megbízható, mindig rendelkezésre álló butaság.

Ezzel együtt, idegesítő ez a dolog nagyon. Itt a munkahelyen többször is éles vita alakult ki a témával kapcsolatosan. Engem pl., mikor kiderült hogy beoltatom magam, megvádoltak, hogy ezzel behurcolom a vírust és mindenkit megfertőzök  :ph34r: ......... Lásd előző bekezdés, második mondat  :nonono:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3954 Dátum: 2009.11.23 09:37:57 »
Van ez a Jószomszédi iszony c. film...

Anno mikor megnéztük, jókat kacagtam rajta, azt hittem ez egy vígjáték :innocent: az elköltözésünk óta rájöttem hogy marhára nem az. :ph34r: :ph34r: :ph34r:
Reszvetem.  :flowers:  Mi nemreg koltoztunk ilyen okbol... sajnos a vege altalaban ez szokott lenni  :surrender:


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3955 Dátum: 2009.11.23 09:47:31 »
én is beoltattam magam. utolsónak. a melóban már mindenki egy hete be van oltva , én még nem voltam, és minden orrfújás után jöttek a beszólások :cry:
fáj is tőle a vállam. 
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Satriani

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3956 Dátum: 2009.11.23 09:47:42 »
Ellenben magának a H1N1-nek az a specialitása a korábbi influenzákhoz képest, hogy a szövődményes betegsége nem bakteriális eredetű lesz - ami ugye gyógyszeresen kezelhető - hanem az is vírusos...

Ezért oltattam be én is magam. Másnap mondjuk kicsit belázasodtam, kemény volt szombaton lenyomni egy konzultációt, de estére már rendben volt minden.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3957 Dátum: 2009.11.23 14:02:50 »
én is beoltattam magam. utolsónak. a melóban már mindenki egy hete be van oltva , én még nem voltam, és minden orrfújás után jöttek a beszólások :cry:
fáj is tőle a vállam. 
A vállfájás kb. harmadik-negyedik napra múlik el. Az oltás utáni első három éjszakán engem is zavart, nem tudtam azon az oldalamon aludni tőle. Aztán elmúlt. De nekem tényleg ennyi bajom lett tőle és slussz.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3958 Dátum: 2009.11.23 14:03:31 »
Ellenben magának a H1N1-nek az a specialitása a korábbi influenzákhoz képest, hogy a szövődményes betegsége nem bakteriális eredetű lesz - ami ugye gyógyszeresen kezelhető - hanem az is vírusos...
Ezért oltattam be én is magam. Másnap mondjuk kicsit belázasodtam, kemény volt szombaton lenyomni egy konzultációt, de estére már rendben volt minden.
Kicsit intenzíven reagált az immunrendszered, de ez normális dolog.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Peti

  • Vendég
Re: !Teljesen OFF
« Válasz #3959 Dátum: 2009.11.23 14:35:01 »
Mi nemreg koltoztunk ilyen okbol... sajnos a vege altalaban ez szokott lenni  :surrender:

Ahogy mondod :surrender: Nálunk is ez lesz :wacko: Hála' az égnek hogy csak albérletbe vagyunk :whistling:

Röhej hogy nem lehet egy fedél alatt élni egy-egy emberrel, pláne nyugdíjas, öreg emberekről azt gondolná az ember, hogy otthon, csendben elvan, max többet kíváncsiskodik a kelleténél, no ez utóbbi mondjuk megvalósult. :winkiss: